FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-10-2011, 22:38   

Obejrzyj jeszcze pierwszy odcinek drugiej serii (czyli Bamboo Leaf Rhapsody), gdyż film mocno nawiązuje do zawartych w nim wydarzeń.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2011, 15:36   

Kiedyś na hyperze widziałam kilka odcinków fullmetal panic i nie przypadły mi do gustu, jednak potem widziałam scenę w klasie jak ta główna bohaterka wzięła jakiegoś ucznia i zaczęła nim kręcić dokoła jak karuzela. Ktoś wie która to była część? Słyszałam, że jedna seria jest bardziej komediowa od innych, czy możecie mi ją wskazać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-11-2011, 16:01   

FMP? Fumoffu.
Moim zdaniem zdecydowanie najlepsza.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2011, 08:52   

To chyba to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Magiel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2011, 16:02   Torba na zamowienie gdzie kupic?

Nie wiem czy na konwentach znajde ladna torbe z Ikaros z sora no otoshimono. Wybieram sie na PAcon z 2012 w Warszawie. Kolega mi mowil ze to malo znana seria i raczej nie znajde. Doradzil mi zebym zamowil i wyslal zdjecie ze wzorem. I pytanie: gdzie zamowic? ile bedzie to kosztowac? czy bede mogl zobaczyc na zdjeciu jak wyglada?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-11-2011, 21:26   

Jeśli będziesz zamawiać tak, żeby zrobili specjalnie dla ciebie, to na zdjęciu raczej nie zobaczysz jak wygląda, bo nie będą robić próbki. Zwykle nie robią przy pojedynczym zamówieniu. Generalnie to chyba najlepiej by było kupić "gładką" torbę i przejść się do którejś z drukarni oferujących nadruk na koszulkach itd. Powinni to bez większych problemów zrobić. Poszukaj w necie, gdzie najbliżej w twojej okolicy znajduje się jakaś firma oferująca tego typu usługi i się tam zapytaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Magiel1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2011, 17:56   

Wiec znalazlem na allegro takie cos:

http://allegro.pl/foto-torba-na-laptopa-z-twoim-nadrukiem-zdjeciem-i1905967653.html

Akcja zakonczona ale 1 osoba kupila to pewnie jak napisze to beda miec. Co o tym myslicie oplaca sie? I czy nie rozwali sie za szybko? A nadruk nie zniknie po tygodniu? Mam laptopa, ale glownie torba do ksiazek do szkoly. Sa inne ale ta mi sie najbardziej podoba, bo jest podluzna a nie kwadratowa ze tak powiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 17-11-2011, 10:49   

Co do wytrzymałości "nadruku" to bym się za wiele nie spodziewał. To zazwyczaj coś w rodzaju wprasowywanej nalepki. W zależności od jakości maszyn używanym może zacząć się dość szybko strzępić, czy łuszczyć w skutek wilgoci, czy częstego zginania/ocierania, albo też nawet odejść w całości. Problem jest tylko z tym "dość szybko", bo to zależy od jakości wykonania i natężania czynników niszczących, że się tak wyrażę. Może to oznaczać miesiąc, a może rok. Trudno powiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 08-12-2011, 14:33   

Pytanie
Ktoś wie jakie są nagrody za konkurs cosplay? Bo ostatnio zaczęło nurtować mnie z deczka te pytanie

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-12-2011, 14:50   

Boże, Repli, ROZWIŃ.

Na konwencie w Pcimiu Dolnym, w Los Angeles, w Tokio? Poza tym, że jaki sponsor i organizatorzy, takie nagrody, jak wszędzie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 08-12-2011, 17:02   

No chyba logiczne że chodzi o polskie konwenty, i żeby wymienić parę przykładów noo >.<
No ale załóżmy, że na tych na których byłem - Niucon, Baka, Magicon <będę >

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Rav Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2011, 16:53   

http://www.youtube.com/watch?v=-b-RH2mxJok&list=FL7AV3nsoPrEWv6u9OdUMSyA&feature=mh_lolz Czy może mi ktoś zidentyfikowac wszystkie anime posklejane w ten zlepek?
Dziękuję bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-12-2011, 17:01   

Rav napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=-b-RH2mxJok&list=FL7AV3nsoPrEWv6u9OdUMSyA&feature=mh_lolz Czy może mi ktoś zidentyfikowac wszystkie anime posklejane w ten zlepek?

Litości, przecież wszystkie anime są wymienione na końcu AMVki.....

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Psyh Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2012, 01:57   

Witam, mam pytanie dotyczące tych drzwi http://2.bp.blogspot.com/_Qn7UuDMghbM/TCm5K-QfTwI/AAAAAAAADfk/eSBrH8jSy5o/s1600/Gate.jpg W Fullmetal Alchemist są one bramą do prawdy, ale czy mają jakieś znaczenie oprócz tego dotyczącego alchemii? Bo identyczne rysunki, jak te tutaj na bramie są w openingu do Neon Genesis Evangelion.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-01-2012, 02:16   

Daleko szukać nie trzeba: Google dobrym przyjacielem.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 33 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group