FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-05-2012, 23:08   

Ja bym stawiał na Lovely Complex Proporcje postaci (wzrost) są na odwrót i trochę mniej tsundrowania. Ale powiedział bym, że tytuł potrafi wzruszyć, rozśmieszyć i na dodatek nie jest nudny. A jak żyrafa płacze to nic nie poradzisz :P Poza tym Kimi ni Todoke może pasować. Ale wydaje mi sie, ze jeśli stawiasz Toradorę na piedestale, to raczej lepszego tytułu w tej kategorii nie znajdziesz. J. C. Staff się jednak postarało. Chociaż większość ich komedii szkolnych ma jakieś ciekawe smaczki i fajną, miłą kreskę.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2012, 15:04   

Hotarubi no Mori e myślę, że się nada. To nie jest typowy romans, ale uczucie rozwija się z czasem. Przyjemne i wzruszające.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinose Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2012, 15:04   

Ogladnalem Death note i Monster. Możecie polecic coś w tych klimatach;)?

_________________
"Osobą być tą samą, kiedy kładę się wieczorem, kiedy wstaję rano"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2012, 22:18   

Spróbuj z Code Geass, Gankutsuou czy Master Keaton.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kimiczi94 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2012, 15:27   Anime.

Hey chciałam sie zapytać jakie polecacie smieszne anime :)) Jestem w tym nowa więc nie wiem gdzie bardzo szukać. Z góry dzięki :)

Scaliłam do właściwego tematu. Mai
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2012, 16:09   

Wszystko zależy jakiego humoru oczekujesz i czy ma to być typowa komedia, czy seria z humorem w tle ^_^
Z lepszych, Gintama, School Rumble, Danshi Koukousei no Nichijou, Azumanga Daiou, Skip Beat!, Lucky Star.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-06-2012, 20:53   

No właśnie. Komedia komedii nie równa, sam poszukuję czegoś w stylu Azumangi, Nichijou, Ichigo Mashimaro, Minami-ke albo Doki Doki School Hours a za razem nie takie wysublimowane jak Paniponi, Lucky star czy School Rumble. Choć humor Iki był by chyba tym najbliższym moim gustom. Niestety moeblobki mi się przejadły a na podteksty jakoś nie mam ochoty. Ale w sumie każde anime ma coś z humoru i wiele z nich jest miejscami śmieszna.Kimiczi94, Lekka precyzja była by wskazana. Z czego chcesz się śmiać? Ludzie lub nawet uczniowie, wampirki i potworki mitologiczne, ściąganie sobie gaci nawzajem? Wybór masz spory.
Wracajac do mnie. Czy coś w stylu powyższej gromadki jest godne uwagi i zarazem umknęło mojej uwadze? Chodzi mi głównie o humor szkolno-absurdalny. wiek postaci obojętny, podobnie płeć, rasa, gatunek, rodzaj, rodzina, rząd, gromada, królestwo i narodowość :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Heartbreak Kid Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2012, 21:34   

Mitsudomoe polecam, szkoła podstawowa, 3 siostry i masa humoru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-06-2012, 08:18   

kokodin napisał/a:
Niestety moeblobki mi się przejadły a na podteksty jakoś nie mam ochoty.

Tyle do Mitsudomoe, ale dzięki za chęci jeśli chodziło o mnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2012, 10:20   

Witam!
Znalazłoby się anime w, którym główny bohater jest podobny do Acceleratora z To Aru Majutsu No Index? Chodzi o to, żeby był osobą która nie boi się zabić kogoś, a wręcz przeciwnie, czerpie z tego przyjemność. Jeżeli nie uda się znaleźć takiego anime, to może jakieś w którym główny bohater stara się kogoś pomścić/uratować nie zważając na koszty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-06-2012, 10:46   

LooQ napisał/a:
Znalazłoby się anime w, którym główny bohater jest podobny do Acceleratora z To Aru Majutsu No Index? Chodzi o to, żeby był osobą która nie boi się zabić kogoś, a wręcz przeciwnie, czerpie z tego przyjemność.

Revy z Black Lagoon zdecydowanie pasuje. Poza tym co najmniej dwie postacie z Baccano. Tam co prawda ciężko mówić o głównych bohaterach, bo ta seria nie posiada czegoś takiego, ale powinno pasować.


LooQ napisał/a:
Jeżeli nie uda się znaleźć takiego anime, to może jakieś w którym główny bohater stara się kogoś pomścić/uratować nie zważając na koszty.

Praktycznie wszyscy bohaterowie w Pandora Hearts (choć tu warto zainteresować się mangą, bo nie zapowiada się by mieli kontynuować anime)... Ewentualnie możesz też spróbować Katanagatari.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2012, 10:51   

LooQ napisał/a:
Witam!
Znalazłoby się anime w, którym główny bohater jest podobny do Acceleratora z To Aru Majutsu No Index? Chodzi o to, żeby był osobą która nie boi się zabić kogoś, a wręcz przeciwnie, czerpie z tego przyjemność.

Zdecydowanie Hellsing, a już szczególnie Hellsing Ultimate.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2012, 19:02   

Cytat:
Witam!
Znalazłoby się anime w, którym główny bohater jest podobny do Acceleratora z To Aru Majutsu No Index? Chodzi o to, żeby był osobą która nie boi się zabić kogoś, a wręcz przeciwnie, czerpie z tego przyjemność.

Mazinkaiser SKL i New Getter Robo

Cytat:
. Jeżeli nie uda się znaleźć takiego anime, to może jakieś w którym główny bohater stara się kogoś pomścić/uratować nie zważając na koszty.

Gundam AGE, choć nie od początku ale już po 3/10. Choć przez te 3/10 jest inny taki który mu przewodzi.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2012, 20:22   

kokodin napisał/a:

Wracajac do mnie. Czy coś w stylu powyższej gromadki jest godne uwagi i zarazem umknęło mojej uwadze? Chodzi mi głównie o humor szkolno-absurdalny. wiek postaci obojętny, podobnie płeć, rasa, gatunek, rodzaj, rodzina, rząd, gromada, królestwo i narodowość :P

Ha! Masz dziś szczęście, bo przed paroma godzinami chyba wdepnąłem w coś takiego. Anime zowie się Project A-ko. Seria miała być potencjalnym hentajem z serii Cream Lemon (na to trafiłem przez stream na 4-chanie i trzeba przyznać, ze odcinki z settingiem komediowym są śmieszne, co jest niespotykane wśród hentajów). Ostatecznie jednak zdecydowano się stworzyć komedię szkolną z elementami S-F. Jestem w połowie i muszę przyznać, ze seria zieje głupotą i absurdalnym humorem przełomu lat 80-tych i 90-tych. Dla mnie zestawienie całkiem sympatyczne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2012, 14:15   

Hej. Chcę obejrzeć z mamą Tibet inu monogatari, i chciałabym wiedzieć, czy niema tam zbyt wiele dramatu, krwi itp. Raz już popełniłam błąd życia i zaprosiłam mamę na Grobowiec świetlików, na którym płakała (a nawet Tytanic jej nie ruszał!). Zależy mi, żeby jej nie zniechęcić, bo do tej pory oglądałyśmy kino Miyazakiego i inne lekkie, a tu nagle COŚ TAKIEGO. Mogłabym to obejrzeć sama i nie pytać was o to o co pytam, ale oglądanie najpierw samej i potem 2 raz z kimś- mnie męczy. To trochę egoistyczna prośba, ale bądźcie wyrozumiali.

Jak wam się nasunie jeszcze jakiś podobny film- bez dramatów i mordobicia, to możecie podać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group