FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
Kon Art Ichiwa Płeć:Mężczyzna
J-rock fanboy

Dołączył: 27 Gru 2006
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 01-12-2012, 22:00   

Dziękuję:D Z tych wymienionych anime, nie widziałem tylko Gravitation:D Ale słyszałem o tym anime i spróbuję z nim:D Szkoda, że nie ma podobnego;)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 01-12-2012, 23:56   

Jest jeszcze Sakamichi no Apollon. Nówka z tego roku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kon Art Ichiwa Płeć:Mężczyzna
J-rock fanboy

Dołączył: 27 Gru 2006
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 02-12-2012, 23:06   

To jeszcze ten tytuł dopiszę do listy anime, które obejrzę w pierwszej kolejności ;) Dziękuję jeszcze raz bardzo :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasaharu
Gość
PostWysłany: 03-12-2012, 21:25   

Witam. Szukam ecchi którego główny bohater nie byłby idiotą tak jak w większości tego typu tytułów, najlepiej bez elementów fantastycznych lub z odgrywającymi marginalną rolę.
Powrót do góry
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2012, 21:49   

Czy oglądał ktoś jakąkolwiek z tych starszych pozycji:

Ghost Sweeper Mikami
Yawara! A Fashionable Judo Girl

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2012, 00:17   

Sebaar napisał/a:
Yawara! A Fashionable Judo Girl

Tłumaczenie do Yawary nie jest skończone. Zostało jakieś paręnaście odcinków. Zasadniczo straciłem zainteresowanie tym anime, ale nie dlatego, że jest jakoś wyjątkowo złe. Nie mam na nie nastroju. To bardzo nienachalna komedia romantyczna z dużą dawką sportu. Fablarnie nie przystaje do naszych czasów (w sensie prowadzenia akcji), nie ma tu tyle dramatyzmu. Z drugiej strony autorem jest jeden z najbardziej uznanych mangaków - Nauki Urusawa (tak, Pan od Monstera, 20th Century Boys czy Master Keaton). Nie dostajemy wiec szajsu. Z tego co wiem anime nie pokrywa materiału całej mangi. Graficznie jest całkiem nie najgorzej (jak na swoje czasy). Innymi słowy: klasyk, ale da się oglądać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-12-2012, 07:33   

Cytat:
Witam. Szukam ecchi którego główny bohater nie byłby idiotą tak jak w większości tego typu tytułów, najlepiej bez elementów fantastycznych lub z odgrywającymi marginalną rolę.

Szczerze mówiąc nie bardzo o rozumiem. Czy elementami fantastycznymi nazywasz magię i zjawiska nadprzyrodzone, ewentualnie nurty rycersko-monsteroslayerskie, czy może obejmuje to również fantastykę naukową? Do jakiego poziomu Ecchi są dla Ciebie strawne?
Zakładam, że Mahoromatic odpada, bo nie chcesz mechanicznej pokojówki , pod innymi względami tytuł pasuje. Bakemonogatari Nie chciałeś fantastyki i czarów :] Nogizaka Haruka no Himitsu spełnia chyba wszystkie kryteria, chociaż nie wiem czy jest to dzisiejsze poziom ecchi w ecchi.A Onegai Twins będzie ok jeśli nie obejrzysz preqela, bo w Onegai Teacher są kosmici.

Z moich doświadczeń, inteligencja głównych (męskich) postaci na tym się kończy. Nie żeby ecchi dominowało na mojej liście. ale po zastosowaniu powyższych wytycznych praktycznie wszystko odpada.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-12-2012, 11:00   

Cytat:
po zastosowaniu powyższych wytycznych praktycznie wszystko odpada.

No dokładnie. Albo bohater to frajer i generalnie fantasy nie ma (Love Hina), albo bohater jest rozgarnięty, ale akcja się dzieje w kosmosie/świecie fantasy (Vandread).

Albo większość rozbieranych bohaterek to kosmitki (Tu Love-Ru).

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasaharu
Gość
PostWysłany: 04-12-2012, 13:37   

Pod pojęciem fantastyka rozumiem zarówno supermoce jak i kosmitów. Jesli chodzi o głównego bohatera to nie musi on być jakoś szczególnie inteligentny czy charyzmatyczny, tylko żeby nie zachowywał się w tak skrajnie przerysowany i irracjonalny sposów jak w większości ecchi. Zacząłęm Nogizaka Haruka no Himitsu i wydaje mi się całkiem niezłe.
Powrót do góry
radeon121 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Gru 2012
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2012, 16:34   

Witam, otoz poszukuje anime typu One Piece, Bleach, Naruto, Fairy Tail. Chodzi mi o tasiemca. Kocham tasiemce, nie lubie sezonowcow :D. Z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich OTAKU.
Radeon121
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-12-2012, 20:36   

Gintama, Inuyasha i Pokemony? Może Ranma 1/2 i Urysei Yatsura? (o sorki 3 Takahashi na raz :P) Skate Dance, aby aktorom z Gintamy nie było smutno. Co jeszcze ? Digimon i Bakugany :] Beyblade jest nieco bardziej na sezony, podobnie jak YuGiOh. Beelzebub się chwilowo urwał. Ojomajo Doremi ma blisko 200 odcinków, Ale za to Keroro Gunsou jest tasiemcem Shugo Chara 100 odcinków. Onegai My Melody kolejne 200. Doraemon ma ponad 1700 odcinków :P Dragon Ball . I wiele wiele innych
Proponuję na Malu lub gdzieś indziej posortować wszystkie tytuły pod kątem ilości odcinków:P Samo słowo tasiemiec nic nie wyjaśnia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-12-2012, 00:57   

Sebaar napisał/a:
Czy oglądał ktoś jakąkolwiek z tych starszych pozycji:
Yawara! A Fashionable Judo Girl

Jako sportowe anime ta seria sprawdza się całkiem nieźle (choć przy tym trzeba dać trochę czasu serii na rozkręcenie się, bo początkowe starcia służą głównie podkreśleniu geniuszu Yawary; należy też być przygotowanym na to, że niechętny stosunek głównej bohaterki do judo nieszczególnie się poprawia), ale wątek romantyczny między główną parą niezmiennie mnie osłabia. Ze względu na typową dla starszych tasiemców konieczność zachowania status quo w pewnym momencie do obsady dołącza okularnica, na której tle pozostałe mocno niedoskonałe postaci sprawiają wrażenie świętych. Z drugiej strony, jej matactwa nie byłyby takie skuteczne, gdyby nie była współpracownicą faceta o gumowym kręgosłupie (co jeszcze bardziej pogłębiało moją frustrację). Chyba dopiero w podsumowującej serię kinówce ma szansę coś się poprawić.
Cytat:
Witam. Szukam ecchi którego główny bohater nie byłby idiotą tak jak w większości tego typu tytułów, najlepiej bez elementów fantastycznych lub z odgrywającymi marginalną rolę.

Kamen no maid guy. Tytułowy bohater jest idiotą, ale w zdecydowanie inny sposób niż większa część protagonistów ;)

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-12-2012, 01:14   

Cytat:
Kamen no maid guy

Dlaczego gdy myślę o tym anime przychodzi mi na myśl raczej "to coś" zamiast główny bohater?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-12-2012, 22:42   

Zastanawia mnie czy widział ktoś anime o nauce tudzież naukowcach, ale z naukowym "bełkotem" wyraźnie obecnym i występującym w ilościach zauważalnych. Może być sf, ale takie w którym ma znaczenie JAK fantastyczne technologie działają, a co ważniejsze, więcej jest o nich samych niż o ich wykorzystaniu (nie dbam o to ile myśliwców galaktycznego imperium zestrzelą bohaterowie, ani kto z kim i kiedy, a raczej jak to strzela, kto to wymyślił i niech biegają ludzie w białych kitlach).
Bardziej obrazowo:
- sceny pod kolosalną zabazgraną tablicą mile widziane,
- długie dialogi/monologi o fizyce/matematyce/chemii jak najbardziej,
- nocne przebijanie się bohaterów przez tony papierzysk zawsze w cenie.

Ja wiem, że dziwaczna prośba, ale jakoś naszła mnie ochota na coś "życiowego" ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2012, 23:08   

Nic dokładnie takiego jak opisałeś nie przychodzi do głowy. Najbliższe, jakie kojarzę, to Steins;gate, gdzie mamy podróże w czasie i lekko walniętego wanna-be naukowca.

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 41 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group