FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-05-2013, 17:02   

Fate/Stay Night?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
scyllus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Mar 2013
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2013, 17:40   

Quayle napisał/a:
Witam poszukuję czegoś podobnego do tytułów takich jak "Baccano!", "Durarara", "Monster", "Black Lagoon", "Fate/Zero", "Kara no Kyoukai", "Devil May Cry" czy cyklu rozpoczętego przez "Bakemonogatari".


Z nowinek-Psycho Pass-strzelają, akcja jest, bohaterowie 15lat nie mają choć recenzje mieszane.
Ze starszych pozycji wspomniane pare postów wyżej przez Tren Darker Than Black orazCowboy Bepop. Tu mieszanka sf/akcji na wysokim poziomie.
Z produkcji Type-Moon(serie Fate/ Kara no Kyoukai) mamy jeszcze anime którego nie ma-Tsukihime oraz Canaan .
Chamską sieczkę w stylu Roberty to w Gantz uświadczysz, ale nie polecam. (Choć manga jest całkiem całkiem).
Jeśli o machanie mieczem się rozchodzi to jeszcze Berserk stare ale zacne dark-fantasy, i Seirei No Moribito tu pięknie zanimowana walka, choć seria dużo spokojniejsza od wymienionych. Pozdrowienia![/b]

P.S Trigun to znów sf, początkowo komedia, końcówka mocno dramatyczna, ale giwery są jak trzeba.[/b]
P.S 2 No i oczywiście...Hellsing wampiry, akcja, krew- oglądać raczej w wydaniu OVA, choć stara seria ma swoich fanów.[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-05-2013, 18:40   

Gość napisał/a:
Witam poszukuję czegoś podobnego do tytułów takich jak "Baccano!", "Durarara", "Monster", "Black Lagoon", "Fate/Zero", "Kara no Kyoukai", "Devil May Cry" czy cyklu rozpoczętego przez "Bakemonogatari".

Wiesz, każdy z tych tytułów jest jednak inny.
Z tych mroczniejszych pasowały by Darker tahn Black, Witch Hunter Robin, Ergo Proxy. Bardziej w stronę strzelaniny Michiko to Hatchin lub nawet Noir. Do uniwersum Fate pewnym uzupełnieniem jest Tsukihime. Devil May Cry z mojego listingu proponuje Trinity Blood , Hellsing i Claymore. Co do Bakemonogatari to XXXHOLiC (fabularnie, bo pomijam romans i fanserwis) ewentualnie Mushishi, które samo w sobie jest ok.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Quayle
Gość
PostWysłany: 11-05-2013, 19:56   

Jestem wdzięczny za sugestię. Po przeczytaniu recenzji myslę, że na pewno zabiorę się za
"Darker than Black", "XXXHOLIC" i "Noir". Odnośnie "Canaan" to słyszałem niepochlebne opinie które mnie zniechęciły, podobnie jak "Fate stay/night" (zwłaszcza że ukończyłem visual novel). Główne kryterium jakim się kierowałem to dosyć ciężki klimat i ponadprzecietny poziom brutalności, a także poważniejsi i co najmniej niejednoznacznie pozytywni bohaterowie (dobrotliwy Araragi jest tu wyjątkiem).
Powrót do góry
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-05-2013, 10:55   

Gość napisał/a:
Główne kryterium jakim się kierowałem to dosyć ciężki klimat i ponadprzecietny poziom brutalności, a także poważniejsi i co najmniej niejednoznacznie pozytywni bohaterowie (dobrotliwy Araragi jest tu wyjątkiem).

Shigurui pasuje idealnie, o ile lubisz samurajskie klimaty.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2013, 12:23   

Cytat:
Do uniwersum Fate pewnym uzupełnieniem jest Tsukihime.

Z tym, że Tsukihime to wyłącznie gra i manga. Nie istnieje anime "Tsukihime".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-05-2013, 14:12   

Jakże ja lubię znęcać się nad fejtfanbojami
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/22-shingetsutan-tsukihime/rec/1368

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MoonCrusher
Gość
PostWysłany: 12-05-2013, 16:43   

Hej, zastanawiam się czy bylibyście w stanie mi pomóc. Szukam komedii romantycznej/haremówki która ma wyraźnie zarysowane zakończenie (gdzie bohater wybiera jakąś pannę, niekoniecznie muszą zacząć ze sobą chodzić, ale żeby było widać, jaką dziewczynę wybrał/wyznał miłość/zrobił krok w tym kierunku - wiecie o co mi chodzi). Bardzo lubię tego typu anime, ale męczy mnie częsty status quo na końcu serii. Poszukuję serii z ostatnich dwóch/trzech lat (starsze anime zapewne widziałem, gdyż kiedyś oglądałem tego sporo). Nie mam nic przeciwko aby było to anime powiedzmy ze "średniej" półki, nie musi być nic wybitnego. Będę wdzięczny za wszystkie sugestie. Z góry dziękuje.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-05-2013, 18:11   

Jeżeli może wybrać dwie, to Futakoi Alternative.
Ponadto Love Hina (w mandze wybrał, anime nie znam).
Clannad też pasuje.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-05-2013, 19:11   

Slova napisał/a:
Ponadto Love Hina (w mandze wybrał, anime nie znam).

Wybrał.

Nada się też Amagami SS, Megami-sama, Ai Yori Aoshi, Ano Natsu de Matteru, Final Approach, Green Green, Hatsukoi Limited, High School DxD, Igano Kabamaru, Kaichou wa Maid-sama, Kannagi, Kami-sama Kazoku, Kimagure Orange Road, Kimikiss Pure Rouge, Maison Ikkoku, Marmalade Boy, Midori no Hibi, Myself; Yourself; Nodame Cantabile, Onegai Teacher, Onegai Twins, Rosario to Vampire, Seto no Hanayome, Shuffle, sola, To Heart, Toradora. Mimo braku klarownego zakończenia warto obejrzeć School Rumble. Pierwszorzędna komedia romantyczna, niestety ucięta.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MoonCrusher
Gość
PostWysłany: 12-05-2013, 22:59   

Wow, sporo tych tytułów. Część widziałem, ale kilka jest dla mnie nowością. Jeszcze raz dzięki. Po obejrzeniu pod rząd trzech tytułów gdzie bohater nikogo nie wybrał (trzeba mieć pecha) w końcu obejrzę sobie coś bezstresowo.
Powrót do góry
Sasaharu
Gość
PostWysłany: 13-05-2013, 15:15   

Witam. Ostatnio obejrzalem ostatnie odcinki "Black Lagoon" i przeczytałem mangę "Sanctuary". W związku z tym zastanawiam się, czy istnieje jakieś anime poruszające temat yakuzy, lub przynajmniej takie, w którym japońska mafia odgrywa istotną rolę.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-05-2013, 20:23   

Kaiji.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-05-2013, 20:35   

Kateikyoushi Hitman Reborn ;)

Pewnie jednak nie taką japońską mafię masz na myśli, więc możesz zaryzykować Crying Freeman (choć większą rolę odgrywa tam chińska mafia od yakuz i manga ma raczej sporą przewagę nad anime).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
1992
Gość
PostWysłany: 14-05-2013, 20:29   

Witam poszukuje anime z gatunku:Romans,Dramat, może to być coś jak Kimi ga Nozomu Eien, Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora,ef - a tale of memories,ef - a tale of melodies tylko ze ma być z nieszczęśliwym zakończeniem najlepiej coś takiego jak Sola z góry dziękuje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 59 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group