FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-02-2013, 18:30   

Urawa napisał/a:
Wzorem Żydów, doczekaliśmy się polskiej wersji Ligii Przeciw Zniesławieniom.


W zasadzie coś takiego faktycznie jest potrzebne, bo odkłamanie pierdyliona bzdurnych mitów o Polsce i Polakach nie zrobi się samo. Czeka ich kupa mrówczej roboty i przerzucanie się gównem z różnymi Corenami z całego świata, więc generalnie popieram.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2013, 22:02   

Morg napisał/a:
Ruch Palikota chce usunięcia ks. prof. Franciszka Longchamps de Bérier z Uniwersytetu Jagiellońskiego... nie jestem tu co prawda obiektywny, bo to mój były wykładowca, ale nie podobają mi się takie akcje. Wypowiedź oczywiście jaka była każdy widzi, ale ksiądz na wykładach o in vitro nic nie mówi, a jest naprawdę świetnym znawcą prawa rzymskiego i znakomitym nauczycielem. Co ma więc dać jego usunięcie? Jak dla mnie to jest to niestety kolejna polityczna hucpa... :/

Hucpa, nie hucpa, ale ja naprawdę nie wiem, co jest nie tak w słowach Lonchampsa. Powiedział, że dana grupa populacji cierpi na określone choroby częściej niż pozostała część populacji i że niby da się to poznać po jakiejś bruździe, no i...? Dla mnie zagadnienie jest weryfikowalne naukowo i może się okazać, że rację ma albo racji nie ma. Ale co w tym niestosownego?

A ten LOLlist w Wyborczej, to oni sobie sami napisali, idę o zakład, kwestią jest tlyko wysokość tegoż zakłady i jak to zweryfikować. Doświadczenie w tym mają, przykłady:
1) http://wyborcza.pl/1,76842,13352419,Jestem__mlodym__wyksztalconym__z_duzego_miasta___popieram.html?pelna=tak#ixzz2K6o5utbH - mój fav nad favy
2) kiedy zrobili se akcję, wybijając sobie szybę w redakcji we Wrocławiu, by potem o tym napisać, że narodowcy czy ktoś tam


Ostatnio zmieniony przez alosza dnia 26-02-2013, 22:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-02-2013, 22:05   

Cytat:
Ale co w tym niestosownego?

Segregacja, nietolerancja, chamstwo i ciemnogród. A także z pewnością rasizm, antysemityzm i homofobia. Takie są fakty, a z faktami się nie dyskutuje.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-02-2013, 22:29   

alosza napisał/a:
Hucpa, nie hucpa, ale ja naprawdę nie wiem, co jest nie tak w słowach Lonchampsa. Powiedział, że dana grupa populacji cierpi na określone choroby częściej niż pozostała część populacji i że niby da się to poznać po jakiejś bruździe, no i...? Dla mnie zagadnienie jest weryfikowalne naukowo i może się okazać, że rację ma albo racji nie ma. Ale co w tym niestosownego?

A ja nie mówię że jest coś niestosownego, tyle że z tego co czytam, to wychodzi na to że po prostu nie ma racji.

A z tą bruzdą to już w ogóle... małpią bruzdę sam posiadam na lewej dłoni, a żadnych schorzeń genetycznych nie mam.

Tym niemniej IMHO nie jest to powód do wyciągania wobec niego jakichkolwiek konsekwencji.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-02-2013, 23:20   

Cytat:
2) kiedy zrobili se akcję, wybijając sobie szybę w redakcji we Wrocławiu, by potem o tym napisać, że narodowcy czy ktoś tam


Dowody?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2013, 08:49   

Ysengrinn napisał/a:
W zasadzie coś takiego faktycznie jest potrzebne, bo odkłamanie pierdyliona bzdurnych mitów o Polsce i Polakach nie zrobi się samo. Czeka ich kupa mrówczej roboty i przerzucanie się gównem z różnymi Corenami z całego świata, więc generalnie popieram.

C'mon, spójrz na to logo, a teraz spójrz na murzyna na koniu, a teraz znowu na logo. Mogli w nie wkomponować jeszcze dwa nagie miecze.
Poza tym: Janusz Śniadek, Rafał Ziemkiewicz, Maciej Świrski (rzecznik prasowy "Przyszłego rządu Premiera Glińskiego" z tego co pamiętam).
Zabawne że Ziemkiewicz ma jeszcze na cokolwiek czas. Pisze książki, pisze artykuły chyba do wszystkich prawicowych pism, po Polsce jeździ promując swoją wizję ND-ecji. I teraz na dodatek pan vice-prezes fundacji.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2013, 09:39   

Logo? Na dobrą sprawę to go tam nie ma, ta grafika jest po prostu grafiką. Co do Ziemkiewicza to też nie widzę, czemu nie mieć czasu na którąkolwiek z tych czynności. >]

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2013, 12:38   

Ysengrinn napisał/a:
Dowody?

Kolega kolegi ma znajomego, który pracuje w tej redakcji i to powiedział przy piwie. Czyli teoretycznie "dowód" z zeznań świadka. A że go nie znam, to nawet lepiej. Kwestia wiarygodności. Nic przed sądem nie muszę udowadniać, bo nawet teraz sobie w piaskownicy nie zrobiliśmy symulacji rozprawy. Ja tam w to wierzę, zważywszy, że niezależnie od powyższego przeczytałem:
http://rybitzky.salon24.pl/409037,niewidzialni-ludzie-znow-zaatakowali-redakcje-gazety-wyborczej

Morg napisał/a:
A ja nie mówię że jest coś niestosownego, tyle że z tego co czytam, to wychodzi na to że po prostu nie ma racji.

Napisałeś, że "wypowiedź była jak każdy widzi", więc pytanie, co tu każdy widzi. Ponieważ zapanowało dość powszechne zgorszenie, to się zapytałem o co chodzi. Jeśli nie podzielasz zgorszenia, to mi tego nie wytłumaczysz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2013, 18:31   

alosza napisał/a:
Kolega kolegi ma znajomego, który pracuje w tej redakcji i to powiedział przy piwie
Wiesz, że pojedyncze zdanie w zabawie w głuchy telefon, często już przy pierwszym powtórzeniu zostaje zniekształcone, a co dopiero przy trzecim.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-02-2013, 13:51   

Osiem lat bezwzględnego pozbawienia wolności i sześćset tysięcy złotych grzywny dla Stokłosy.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 28-02-2013, 20:57   

Nie wiem jaką droga się to przenosi*, ale lewica wyraźnie zaraziła się od prawicy rozłamozą. Gryzą się i kopią po kostkach jak przedszkolaki. Ach, serce roście.

Palikot znalazł w Millerze i Kwaśniewskim cennych sojuszników w udupianiu SLD. Trzymam za nich kciuki w tym zbożnym dziele, może przy następnych wyborach Sojuz nie wejdzie do sejmu?

* Jedni i drudzy uwielbiają pieprzyć, więc pewnie weneryczną.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-02-2013, 21:01   

Ysengrinn napisał/a:
Palikot znalazł w Millerze i Kwaśniewskim cennych sojuszników w udupianiu SLD. Trzymam za nich kciuki w tym zbożnym dziele, może przy następnych wyborach Sojuz nie wejdzie do sejmu?

Póki co to raczej Miller ma w ręku mocniejsze karty... Palikot dołuje we wszystkich sondażach, ostatnio się straszliwie skompromitował (i, co gorsza, pokazał że jest nieskuteczny), a Kwaśniewski... well, czy naprawdę trzeba przypominać jak kończyły błogosławione przez niego inicjatywy?

Nie dziwię się, że Millerowi niespieszno do tego grajdołka.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2013, 21:17   

Najweselej będzie, jak jedni i drudzy nie wejdą do sejmu, bo swoimi wojenkami zrażą do siebie resztę do końca. Oczywiście, w międzyczasie powstanie pewnie jeszcze kilka prawdziwie lewicowych partyjek.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 01-03-2013, 10:12   

O naszym zdrowiu psychicznym

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Powrot-psychuszek-zmiany-w-ustawie-o-ochronie-zdrowia-psychicznego,wid,15370845,wiadomosc.html?ticaid=11026b

Prawdopodobnie zwiekszy sie popyt na pomidory i jajka, znając nasze społeczeństwo. A pod drugie po co to jest?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Billboardy-z-gejami-i-lesbijkami-pojawia-sie-na-ulicach,wid,15371045,wiadomosc.html

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2013, 11:40   

Cytat:
Prawdopodobnie zwiekszy sie popyt na pomidory i jajka, znając nasze społeczeństwo. A pod drugie po co to jest?

Czy ja wiem? Te ateistyczne nie wywołały jakiegoś flejmu, więc czemu te mają? Inna sprawa, że dziwne te plakaty. Wszyscy tacy jacyś smutni, poza tym, na jednym mamy dwie kobiety w obrączkach i faceta między nimi. Wygląda to, jakby to one były jego rodzicami. Pomijam te, na których jest np. tylko jedno z rodziców. All in all, niezbyt dobrze zrobione.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 169 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group