FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2013, 22:51   

Cytat:
... Tak, zwłaszcza po Marszu widać zaawansowaną rusofilię.

Cytowałeś wcześniej Tuska, który niedwuznacznie stwierdził, że to mogła być prowokacja.
To ja sugeruję poczytać ich serwisy i prasę. Narodowcy to rusofile, nie w sensie miłości poddańczej, ale zapatrzeni w Putina jako w ideał wodza i opozycję do znienawidzonej przez nich po stokroć bardziej Unii Europejskiej. Przypomnę, że pisowcy przy każdej okazji zarzucają narodowcom, że tamci mają w nosie Smoleńsk.
Generalnie, ich sojusze zagraniczne są mocno od czapy, bo swego czasu wybrali się na obchody poświęcone ks. Tiso na Słowacji. Nie wiem, jak dziś, ale pamiętam, jak nasi pogańscy narodowcy zapraszali do Polski niemieckich pagano-hitlerowców. Inna grupa z kolei kumała się z banderowcami.
Cytat:
Nie wiem skąd czerpiesz informacje, ale pod rządami Le Penówny Front Narodowy jest silny jak nigdy...

Nie no, tatuś załapał się do drugiej tury wyborów prezydenckich, córeczce się jak dotąd ten sukces nie udał.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2013, 08:17   

Urawa napisał/a:
Generalnie, ich sojusze zagraniczne są mocno od czapy, bo swego czasu wybrali się na obchody poświęcone ks. Tiso na Słowacji. Nie wiem, jak dziś, ale pamiętam, jak nasi pogańscy narodowcy zapraszali do Polski niemieckich pagano-hitlerowców. Inna grupa z kolei kumała się z banderowcami.

Cytat:
Oświadczamy, że tzw. „Autonomiczni Nacjonaliści” działający na terenie Polski (często pod różnymi, acz podobnymi nazwami) są w rzeczywistości wrogą nam i Ojczyźnie organizacją, inspirowaną przez Niemieckie skrajnie antypolskie siły polityczne. Z tym ugrupowaniem pogan i narodowych socjalistów, nie mamy i nie chcemy mieć żadnych relacji, poza ich wytropieniem i postawieniem przed obliczem sprawiedliwości. Ich działalność musi się skończyć już teraz!

Dlatego też prosimy: jeśli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat ich działaczy lub struktur, podzielcie sie nimi. Wystarczy wysłać je na naszego maila kontakt@ruchnarodowy.org. Oczywiście gwarantujemy pełną anonimowość i bezpieczeństwo. Każda, nawet najbardziej błaha informacja może okazać się kluczowa.

Informacje te zostaną również przekazane policji w sprawie toczącego się śledztwa (niestety, szczegółów z oczywistych względów podać nie możemy). Dziękujemy!

Za stroną Ruchu Narodowego.
Innymi słowy, samowolka na skrajnej prawicy się skończyła.

BTW. ONR już nie boi się wyświetlać na swojej stronie deklaracji ideowej.

Urawa napisał/a:
Nie no, tatuś załapał się do drugiej tury wyborów prezydenckich, córeczce się jak dotąd ten sukces nie udał.

To wynik słabości lewicy. W ostatnich wyborach córeczka przestrzeliła go w ilości głosów, ale była dopiero trzecia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2013, 10:42   

No proszę, niespodzianka. Jeśli faktycznie pozbędą się antyklerykałów, czcicieli Hitlera i Świętowitka, to wówczas mają szanse coś osiągnąć. Na takich narodowców patrzyłbym nawet względnie przychylnym okiem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Quayle Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Cze 2013
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2013, 10:53   

Powinni jeszcze przestać walczyć z drzewkami. Na razie brakuje im kadr, jest tam tylko kilku względnie rozgarniętych ludzi. Generalnie, obecnie nadal wydają mi się niespójną i chaotyczną grupą, choć gdyby weszli do Sejmu mogłoby sie to zacząć zmieniać, choć mam wrażenie, że w najlepszym razie mogą stać się ugrupowaniem w rodzaju FPÖ czy Jobbiku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-11-2013, 11:47   

Sa mlodzi. Nim osiagna przecietny wiek polskiego polityka wiele sie moga nauczyc. Historia zna wszak wiele przypadkow warcholow wyrastajacych na mezow stanu, by wspomniec tylko Olivera Cromwella czy Wladyslawa Lokietka.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-11-2013, 08:34   

Burdy z Marszu Niepodległości - Początek ataku na skłot oraz agresja na rosyjską ambasadę. Obszczać, przewrócić i podpalić polską budkę policyjną śpiewając "Polska biało-czerwoni!" - bezcenne.

Widać, że napad na skłoty nie był odpowiedzią na żadne zaczepki ze strony lewaków, więc ten argument odpada. Widać również, że ktoś (losowy dobrze poinformowany zbir? Prowokator policji? Podstawiony przez organizatorów? To ostatnie chyba najbardziej prawdopodobne) agitował za atakiem na skłot.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-11-2013, 11:48   

Urawa napisał/a:
To ja sugeruję poczytać ich serwisy i prasę. Narodowcy to rusofile, nie w sensie miłości poddańczej, ale zapatrzeni w Putina jako w ideał wodza i opozycję do znienawidzonej przez nich po stokroć bardziej Unii Europejskiej. Przypomnę, że pisowcy przy każdej okazji zarzucają narodowcom, że tamci mają w nosie Smoleńsk.
Generalnie, ich sojusze zagraniczne są mocno od czapy, bo swego czasu wybrali się na obchody poświęcone ks. Tiso na Słowacji. Nie wiem, jak dziś, ale pamiętam, jak nasi pogańscy narodowcy zapraszali do Polski niemieckich pagano-hitlerowców. Inna grupa z kolei kumała się z banderowcami.

Rosyjscy narodowcy piszą do polskich: Walczmy razem o wspólne cele

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2013, 06:30   

Ja tu tylko wpadłem załamać ręce, że nawet taki zagorzały katolik jak Cejrowski pozwala na wyrwanie symboliki tęczy z własnych rąk. :'D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2013, 17:48   

BOReK napisał/a:
Ja tu tylko wpadłem załamać ręce, że nawet taki zagorzały katolik jak Cejrowski pozwala na wyrwanie symboliki tęczy z własnych rąk. :'D

I będziemy mieli "Boso przez celę"?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2013, 19:03   

Pożar metra w Warszawie: prezes UTK nie chciał się podpisać pod zgodą na eksploatację?

Na "szczęście" spalił się po referendum. Ryzykuje się zdrowiem i bezpieczeństwem pasażerów dla wyborczej przysługi.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-11-2013, 19:09   

Urawa napisał/a:
"Boso przez celę"?


Nie. "Boso przez Iran".

Cejrowskiemu nic nie zrobią, bo w trakcie procesu oskarży oskarżycieli o dyskryminowanie z przyczyn religijnych, oświadczając że jest muzułmaninem odrzucającym świętokradczy idżtihad... a wszak w Iranie, kraju aktywnie wdrażającym Szariat, homoseksualizm kończy się dla oskarżonego stryczkiem... Cejrowski podniesie, że w rzeczywistości nawoływał do przestrzegania prawa. Nie wyspecyfikował tylko, jakiego...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2013, 16:13   

Morg napisał/a:
Rosyjscy narodowcy piszą do polskich: Walczmy razem o wspólne cele

Mniejsza o argumentację, programy polityczne i takie tam. Narodowcy zrozumieją, choć jakoś szczególnie dobrze nie rozumieją ani kultury Rosji, ani jej historii, współczesności, myśli Dmowskiego i jego stosunku do Rosji. Zaś ich rusofilia ogranicza się raczej tylko do tego, że Rosja jest spoko, bo Putin trzyma kraj za jaja, reprezentuje tylko i wyłącznie jego interes a internacjonalne lewactwo bije po mordzie zawsze, kiedy tylko spróbują wychylić się zza winkla. To trochę mało, ale dobrze że chociaż tyle.
Ale zbyt dużą część potencjalnych narodowców stanowią kibice. Co prawda niewiele do nich nie mam, spalenie tęczy, ktokolwiek to zrobił, w ogóle mnie nie boli. Ale ich program, o ile można mówić o programie, ogranicza się do tego żeby obalić Tuska, cofnąć zakaz rac, pogonić lewaków, a dalej to co będzie to będzie, ale na pewno będzie lepiej. No i przede wszystkim ich hasłem nadrzędnym jest ruska k***a. Skoro narodowcy chcieli by się skumać z Rosjanami to powinni trzymać na dystans kibiców. Tak myślę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-11-2013, 17:08   

W koncu, po wielkich bolach, Tusk urodzil nowy sklad rzadu. Tak na szybko:

Rostowski polecial bo inaczej nikt nie uwierzylby, ze jakas rekonstrukcja miala miejsce. O jego nastepcy ciezko na razie powiedziec cokolwiek.

Obie panie od edukacji polecialy slusznie. Rostkowska jako szefowa MEN brzmi dziwnie, nie wiem czy ma tu jakies kompetencje, ale z drugiej strony akurat ten resort nigdy nie mial szczescia do orlow.

Biernat w oczywisty sposob nagrodzony za riezanie wewnatrzpartyjnej opozycji, a ministerialna fucha jeszcze wzmocni partyjna pozycje jego... i tym samym Tuska.

Bienkowska na wicepremiera... To sugeruje ostry kurs na modernizacje kraju i jesli mialoby jej zapewnic faktyczny nadzor nad innymi resortami byloby calkiem rozsadne... No wlasnie, jesli. W przeciwnym razie wynoszenie urodzonej urzedniczki na stanowisko polityczne mija sie z celem i w takim wypadku byloby ruchem pod publiczke. Ale coz, moze Tusk chce po prostu miec swoja Reke Krola, ktora wykonywalaby faktyczna robote?

... To byloby zbyt piekne. Zreszta szybko dalaby o sobie znac tuskowa paranoja.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2013, 19:39   

Zulu-Gula w Europarlamencie. Serio, nie mają tam już kogo posyłać?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2013, 05:47   

Nie chcesz by Ross sobie trochę kasy zarobił?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 223 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group