FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-04-2009, 14:04   

Bardzo to ładnie wygląda, ale jak już zaczęliście się w to bawić, to mogliście opracować odpowiednie zwroty dla Ryuzzakiego i Norrca.
Mozarusa można by pominąć ;p;p
Przejdź na dół
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-04-2009, 22:34   

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z nowymi podziałami w MACu.
Wszelkie "niezmienne" informacje od teraz i w przyszłości zamieszczane będą w tym poście.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-04-2009, 06:26   

1.
kic napisał/a:

Jeździec Apokalipsy: Norrc
Głównodowodzący sił Bractwa Melior Absque Chrisma.

kic napisał/a:
1. Pełna tytulatura: „Jego Ekscelencja Velg, Pierwszy Sekretarz Bractwa Melior Absque Chrisma, Najwyższy Jenerał, Wielki Admirał, Wódz Wszystkich Armii Kościoła, Wielki Mistrz Zakonu Prawowiernych Rycerzy Niebiańskiego Porządku Kościoła MAC, Pierwszy Inkwizytor, Obrońca Kościoła Praworządności, Jeździec Apokalipsy”.

Popraw. Tak, aby jeden człowiek tym dowodził.

2. Można mi wiedzieć, czemuż stworzono funkcje Świętego Krzyżowca?

Póki co, to widzę, że Norrc dowodzi siłami Bractwa, a Shadow Dancer na ludzi poluje... Czemu oni są Jeźdźcami Apokalipsy, a nie Świętymi Krzyżowcami? Wnioskuję zresztą, że armia ma tylko pokazać, na jakie marnotrawstwo możemy sobie pozwolić...

Z kolei Alt, L i ja, którzy teraz teoretycznie mamy zadania typu "utrzymuj pan porządek" dostaliśmy tytuły Świętych Krzyżowców. Planujesz pacyfikacje połowy imperium? Bo inaczej normalnych zajęć dużo bardziej pasują nam tytuły Jeźdźców Apokalipsy.

3. Proszę też o wyrzucenie z mojej tytulatury wszystkich tytułów. Patrząc na to, że po niezłym ograniczeniu moich kompetencji: armią dowodzi Norrc, dyplomacją - jak widzę Ryu i Shizuku, prawo egzekwuje Ryu... To mi została chyba rola jakiegoś upominacza bez wpływu. Dziękuję. A zresztą ambicje postaci inaczej nie pozwolą ;) Wolę pełnić rolę podobną do tej, którą ma nasz człowiek, który sklonował Dolly.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-04-2009, 13:39   

Poprawki jakieś będą, a na razie Velg gratuluje ci dobrego wyniku w ankiecie. Otrzymałeś więcej głosów od Mozarusa, który wygrał poprzednią ankietę. On miał ich wtedy 18 :)
Powrót do góry
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-05-2009, 19:51   

No cóż jako osobista sekretarka Szefa, pozostaję Mu wierna (z obawy o swoją głowę i inne części ciała) ;)

Korzystając z okazji chciałam wyjaśnić swoją nieobecność i nie udzielanie się na forum. Otóż nadmiar obowiązków, nauki, zaległości + szlaban na kompa i ogólne zamieszanie nieco mnie ograniczają. Zapewniam, że jak tylko uporam się z sytuacją domowo-szkolną powrócę (w blasku chwały i glorii ;)).

Gratulacje Velg ;*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2009, 20:11   

Spoko oko, trzymaj się Shadow i powodzenia.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-05-2009, 16:46   

Kit, Karelu piszcie trochę dłuższe posty.
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-05-2009, 16:57   

...i te harpuny ;p Przyjmując popularny forumowy tok tworzenia wypowiedzi: "Na wszystkie demony otchłani, co to jest?". Nie wiem co ktoś chciał osiągnąć strzelając harpunami w stronę zawieszonej xxx metrów ponad ziemią skalnej wyspy rozmiarów małego miasteczka, no ale...

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-05-2009, 20:34   

Och to nie były zwykłe harpuny. Takie wielkości kamienicy dla ścisłości. Przecież, to oczywiste że coś tak małego jak myślał Costly byłoby śmieszne. Na przyszłość będę bardziej ścisły.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-05-2009, 21:08   

Karelu, zmodyfikuj swój post, musisz tyko odp czy przyjmujesz tą naszą pokręconą pokutę.
Powrót do góry
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-05-2009, 08:49   

Uwaga dotycząca długości posta, skierowana do Kitkary, tyczy się także Karela. Jeśli chcecie prowadzić dialog, polecam korzystanie z komunikatorów, na innego typu wypowiedzi proszę wyznaczyć nieco więcej miejsca i trochę bardziej, że tak powiem, się przykładać. Nie wymagam oczywiście epopei, ale trzylinijkowe posty bądź co bądź w queście nie są mile widziane. Przypominam:
Regulamin Multiświata napisał/a:
*g) Należy wziąć poprawkę na szybkość czytania innych użytkowników. Zbyt długie rozmowy między dwiema osobami które wykluczają pozostałą część drużyny mogą zostać skasowane przez moderację (punkt obejmuje w znacznym stopniu questy).
+ pamiętajmy, że questy są także od czytania toteż należy przyłożyć się do postów. Jeśli nie nadążamy za akcją możemy poprosić o przystopowanie, w przypadku nagminnego ignorowania próśb moderacja ma prawo interweniować.

Pozdrawiam,
Mara

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-05-2009, 08:54   

Altruista napisał/a:
Kit, Karelu piszcie trochę dłuższe posty.


Jak widzicie, jest to polecenie zarówno od moderacji, jak i od przełożonego - oczekujemy adekwatnej do tego reakcji :]

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-05-2009, 10:54   

Costly, Aki jest urocza. Nie wiem czy to będzie, jakaś nowa Rozen Maiden. No ale weź ją opisz w odp dziale. Przyda nam się jako tajna broń ;p

Karel, Kitkaro proszę się stosować do zaleceń moderacji. Nie chce wasz czerwonych oglądać.
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-05-2009, 11:27   

Żadna tajna broń, to postać do mojego czysto prywatnego użytku (bez głupich skojarzeń Norrc ;p), jej zadaniem jest wkurzanie mojej postaci ciętym charakterem ;p I swoją drogą - jestem z niej zadowolony, daje mi fajne możliwości ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-05-2009, 16:48   

Panie i panowie szykuje się quest. Quest będzie z dziedziny Dungeon Crawlerowych ( z bossami ale ciii to tajemnica). Dozwolone będzie uczestnictwo członków MACu i osób niezależnych ( w roli najemników). Zamiast staczać kolejną wojenkę/ zostać wessanym do innej rzeczywistości będzie trzeba kogoś uratować (nie nie będziemy szturmować Seireitei).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group