FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-10-2009, 14:46   

Mozarus w swojej filozofii moralnej podążał wytycznymi z mojego podpisu.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-10-2009, 16:16   

Mi się tam zawsze wydawało, że jak on już milczał, to głupio...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-10-2009, 16:21   

Ależ on przecież przemawiał nawet do szczotki i spawarki. Tylko my - malutcy nie jesteśmy w stanie pojąć ogromu tej głębi, która zawierała się w tych kazaniach.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 14-10-2009, 16:24   

<Sasa zapisuje wszystkie swoje spostrzeżenia dotyczące MAC-antów jakie wywnioskowała z powyższej dyskusji, po czym uśmiecha się niewinnie i idzie przygotować kazanie>

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-10-2009, 16:28   

Moja droga, nadobna Shizuku, Kwiatki świętego Mozarusa z pewnością są dziełem wybitnym literacko, są jednak heretyckie :P Przeto, mimo nieziemskiej głębi tego dzieła, żadnej prawdy w tych „kfiatkach” nie znajdziesz :D (co zresztą potwierdza inkwizycja, jako i teologowie Bractwa)

Sasa, a pamiętałaś o zyskaniu stosownych pozwoleń dot. głoszenia kazań i przemawiania do ludu? :P

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 14-10-2009, 16:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 14-10-2009, 16:37   

Och więc chcesz posłuchać? Myślałam aby wygłosić wzorem Mozarusa kazanie stokrotkom w ogrodzie... Ale w takim wypadku idę złożyć wniosek ;P

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-10-2009, 16:44   

Ja? Nie, córuś, ja na teologicznym przekrzykiwaniu się z Costem zęby zjadłem... I trochę za wiele tego typu przemów słyszałem, żeby skorzystać z jakiejkolwiek propozycji tego typu :D Chyba, że rezygnuje się z tonu kaznodziejskiego, tudzież ma się mniej szpetną gębę niż ww. (ale z tym problemów praktycznie nikt nie ma :D - ale już ton kaznodziejski problemem jest. Zwłaszcza przy kazaniach.).

Mi chodziło o to, że stokrotki, jak ściany, mają uszy - i takie kazanie może być destruktywne dla Koscioła. ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 14-10-2009, 17:26   

Eeetam pod śniegiem stokrotki nie usłyszą. A kazanie jest takie że:
Zajrzenie w spoiler wymaga otrzymania stosownego pozwolenia od zwierzchników Kościoła!!!

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie mam absolutnie nic do powiedzenia, a tym co pragnęli zostać oświeceni moją krytyką oznajmiam jedno:Zyg-zyg Marchewka!*
*stwierdzenie "Zyg-zyg Marchewka bynajmniej nie jest odwołaniem do pradawnego kultu Wielkiej Marchewy, nie ma absolutnie nic wspólnego z religiami/ideologiami. Należy to stwierdzenie odczytywać wyłącznie w kontekście zbywania odbiorcy kazania byle czym.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-10-2009, 17:29   

Ja nie będę Ci mówił, co u Vonneguta przedstawiał znaczek „*” :P No dobra, podobny znaczek :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-10-2009, 19:06   

Strach się bać takiego ojca, co to rozmawiać z córcią może, o ile piękne widoki przy tym będzie miał. Czyżby echo Norrcowych fascynacji znowu nas nawiedzało? :] I znowu duch owy wytacza się z tego samego źródła...

Podejrzane.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-10-2009, 19:14   

Widzisz, Cost, czym innym jest piękno, a czym innym brak otchłani piekielnej wymalowanej na obliczu. Jak z Tobą rozmawiam, zawsze wydaje mi się, że czuję cuchnący siarką oddech diabła, który przyszedł po mą duszę. Jest to doświadczenie wybitnie nieprzyjemne - tak więc nie zaryzukuję słuchania godzinnego kazania osoby z taką gębą, niezależnie od stopnia pokrewieństwa tej osoby ze mną...

PS. „Osoba z taką gębą” nie odnosi się do Sasy i jest tylko ilustracją mej wypowiedzi. - wolę się zabezpieczyć, bo zdążyłem już poznać sztukę(nad)interpretacji by Cost :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-10-2009, 19:47   

To naturalne odczucie. Gdy niosę nauki Patriarchy wypełnia mnie Duch Kicający. To, co czujesz w tym momencie to tak naprawdę Bojaźń Boża.

To się chwali, jest to cnota dobrego wiernego. Jeżeli jednak nie umiesz uciągnąć ciężaru strachu jaki wywołuje choćby pośredni kontakt z Bogiem, to zalecam na przyszłość usiąść wraz z resztą wiernych, a nie stawać tuż przed amboną w zasięgu mojego oddechu i wpatrywać się w moje zacne oblicze jak w obrazek ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-10-2009, 20:03   

Duch Kicający, powiadasz...?! Nieprawda, albowiem ja podczas mszy wypełniany jestem przez Ducha Kicającego (a spróbuj zaprzeczyć - to by oznaczała, że msze przez Ciebie odprawione są nieważne...), a obrzydzenie odczuwam. Pisma święte mówią, że kic odczuwał obrzydzenie jedynie na widok heretykiem i mocy nieczystych! Ponieważ zaś heretykiem (póki co...) być nie możesz, bo jesteś nadintendentem, to werdykt jest jasny - opętał Cię Duch Tykający od demona Chronomierza! Żeś trzydzieści i trzy minuty po mnie napisał post, to jeszcze to potwierdza!

Trzydzieści trzy bowiem równe jest czterdzieści dwa pomniejszone o dziewięć - czyli czternastu MACantów wypełnionych przez trzy osoby kica pomniejszone o trzech pasterzy przepełnionych trzema osobami kica! Innymi słowy - urok to musi być, bowiem trzydzieści trzy symbolizować ma owieczki kica bez pasterzy ich! I jeszcze wyrażone to jest czasem, który wedle deklaracji odnośnie kultu Chronomierza jest siłą demoniczną! Jasna sprawa - przez Ciebie-człowieka i magię Duch Tykający chciał się pozbyć Duchów Kicających wśród przewodników MAC!

Zalecam Ci przeto dymisję i poddanie się egzorcyzmom.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-10-2009, 20:45   

O właśnie! Dobrze pijesz tfu prawisz Velg. To z pewnością moce nieczyste bo te alkohole co Cost pije niezbyt klarowne są za to piekielnie dobre. Poza tym Cost jest czarny a to równa się czarny->ciemny->mroczny-> Diabeł! A kysz demonie od Costa! Od tej pory doktor Karel radzi ci pić tylko wino mszalne trzykrotnei tfu czterokrotnie święcone. Poza tym skierowanie na miesięczny urlop i zabiegi w karczmie ,,Rzym".

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 14-10-2009, 21:18   

Uwaga, by czytać przemyślenia naczelnej piewczyni moralnej należy mieć zgodę zwierzchników kościoła!

Spoiler: pokaż / ukryj
Costly uważaj bo kto się czubi ten się lubi, a tatuś cię czubie wyjątkowo >__>

Uwaga, komentowanie treści przemyślenia naczelnej piewczyni moralnej wymaga zgody od niej samej w trzech egzemplarzach.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 45 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group