FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-11-2009, 18:49   

Nie ma to jak kic.
Wpadł, zbeształ, przypomniał, że to ciągle on szefuje i wypadł.
A MAC przeżył rok :D

Distant napisał/a:
a teraz czas na kolejny rok

Na to liczymy i mamy nadzieję, ze nigdy nie polegniemy ;)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 14-11-2009, 21:07   

kic napisał/a:
młoda dusza i córka tyrana, który nie daje kieszonkowego... coś się zaradzi na przyszłość, moja w tym głowa!


Distant napisał/a:
I zaprawdę powiadam wam, albowiem nasyceni Kicem i w Kicu zebrani, radością Kica napełnieni w białych szatach i z kwiatami we włosach będziecie tańczyć wokół posągu ojca dyrektora :3

Przyszłość zapowiada się świetlanie :D

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-11-2009, 21:42   

Kic, tyle że to już nie jest wizja MAC-u jaką sobie wymarzyłeś. Przez ten rok sporo się zmieniło, a MAC... z typowej polskiej opozycji (czyli wszystko na nie - nie ważne czy dobre, czy złe) stał się opozycją "papierową" - trochę taką dla zasady, a i to mocno wyblakłą. Generalnie stało się to, co się stać musiało (bo utrzymywanie stanu totalnej opozycji na dłuższą metę jest trudne do zrealizowania w sytuacji gwałtownej ewolucji grupy, gdy założyciele szybko stają się mniejszością) - wchłonięcie przez otoczenie, wyrównanie "potencjałów", czyli zasada entropii. Heh, nawet nie sądziłem, że MAC tak długo przetrwa (ja, niewierny Tomasz, zawsze wątpiący ;) ).

Al, a Ty nie narzekaj, bo zawsze mogłeś mieć gorzej ("kobieta mnie bije!"). ;p
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-11-2009, 21:55   

Fei - a gdzie tam ;) Wciąż możemy stosować noty dyplomatyczne do wszystkich wokół, podkreślając swą odmienność :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2009, 22:30   

Fei Wang Reed napisał/a:
nawet nie sądziłem, że MAC tak długo przetrwa (ja, niewierny Tomasz, zawsze wątpiący ;) ).

Przyznam, że i ja tak sądziłem. Mac miał być taką, krótką zabawą. Tylko jakoś tak się porobiło, że udało nam się wszystkim z tej krótkiej zabawy zrobić coś więcej. Ja jak odejdę z tego forum, to na pewno MAC i jego towarzyszy będę zawsze miło wspominał.

Velg napisał/a:
Fei - a gdzie tam ;) Wciąż możemy stosować noty dyplomatyczne do wszystkich wokół, podkreślając swą odmienność :D

Ano możemy i na pewno za wiele nas to kosztować nie będzie ;p
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2009, 22:40   

Altruista napisał/a:
Cytat:
Będzie wypłata ;) ?

Raczej mu ona niepotrzebna, bo widzisz Velg wraz z Costlym od miesięcy Skarbiec MAC okradają. Dodatkowo robią to na moich Altruistycznych oczach ;-)


Wam też nie płacą? No ciekawe..

Costly napisał/a:
Ble, jak Nemesis nie gryzie, tylko składa życzenia, to robi się nudno ;p Czekamy na aktywność, która to naprawdę ucieszy nasze serca ;p



Ale my tu cały czas jesteśmy obecni^^
Jeno leniwi jesteśmy coś tak jakoś.

Fei Wang Reed napisał/a:
Kic, tyle że to już nie jest wizja MAC-u jaką sobie wymarzyłeś. Przez ten rok sporo się zmieniło, a MAC... z typowej polskiej opozycji (czyli wszystko na nie - nie ważne czy dobre, czy złe) stał się opozycją "papierową" - trochę taką dla zasady, a i to mocno wyblakłą. Generalnie stało się to, co się stać musiało (bo utrzymywanie stanu totalnej opozycji na dłuższą metę jest trudne do zrealizowania w sytuacji gwałtownej ewolucji grupy, gdy założyciele szybko stają się mniejszością) - wchłonięcie przez otoczenie, wyrównanie "potencjałów", czyli zasada entropii. Heh, nawet nie sądziłem, że MAC tak długo przetrwa (ja, niewierny Tomasz, zawsze wątpiący ;) ).

Al, a Ty nie narzekaj, bo zawsze mogłeś mieć gorzej ("kobieta mnie bije!"). ;p


Czyli wygraliśmy? >]


Ale najlepszego.
Powrót do góry
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-11-2009, 11:13   

To i ja chyba powinnam wam MACantom pogratulować przeżycia całego roku razem i niewybicia się nawzajem, oby duch kicającego (chyba jestem chora) nad wami czuwał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-11-2009, 11:24   

Avalia napisał/a:
To i ja chyba powinnam wam MACantom

Nie przyznajesz się do nas ;>?

Avalia napisał/a:
(chyba jestem chora)

Dużo zdrowia życzę!
Powrót do góry
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-11-2009, 11:33   

Altruista napisał/a:
Avalia napisał/a:
To i ja chyba powinnam wam MACantom

Nie przyznajesz się do nas ;>?
Ależ przyznaje, tylko mnie tu właściwie nie ma, ne?
Altruista napisał/a:
Avalia napisał/a:
(chyba jestem chora)

Dużo zdrowia życzę!
Jak na umyśle to obawiam się, że ze zdrowiem będzie ciężko xD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-11-2009, 11:54   

sm00k - eee...? My sobie płacimy ;) Jeno tego zaksięgowanego nie ma. (ale zdziwiłbyś się, ile pieniędzy u nas z różnych powodów znika ze skarbców...)

Poza tym - nie przypominam sobie, abyśmy prowadzili jakąś wojnę. Jak
Costly gdzieś przy innej okazji pięknie wyjaśniał, wojna jest prowadzona jedynie pomiędzy państwami. A póki co nie słyszałem, żebyście państwem byli :P

Konflikt interpersonalny w rachubę nie wchodzi (no, przynajmniej dopóty nikt z nas nie widzi was :P), a konflikt polityczny zajść nie może - dlatego, że oficjalna linia polityczna Bractwa
Agendę po prostu ignoruje :P

Pozostać mógł jedynie konflikt zbrojny - a takiej interpretacji przeczy fakt, że sam ostatnio wykreślałem kogoś z listy wrogów wiary z powodu zbyt małego znaczenia. (a ekskomunikę stosować będzie za walkę z takimi mrówkami) Tak więc wygrać nie mogliście - bo tu nikomu się z wami walczyć nie chciało i nie chce :P 

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 16-11-2009, 17:51   

Fei, żeby taki wymarzony kicowy MAC zatrzymać, to trzeba by go zamknąć w składzie jaki takie postanowienie powziął (a to strasznie nieliczna grupa względem obecnego składu). A przede wszystkim nie przyjmować ludzi jak ja, którzy wpadali tu ino dla multiświata i z racji faktu, że bycie wśród tych pod obstrzałem jest ciekawsze i niesie z sobą więcej atrakcji niż spokojny byt ;p Tak więc - nie obwiniaj czasu, nie jest sprawcą, a ino świadkiem ;)

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-11-2009, 12:19   

Cóż, a ja ogłaszam wszem i wobec, że po Faerunie mam (czasowy lub nie) urlop od struktur MAC (znaczy, Velg-postać zostaje w Faerunie jako mój NPC z jednego powodu - w geopolityce zaprezentowanej w queście orientuję się z MACu już tylko ja :D). Pierwszy Sekretarz może i jest fajną funkcją... Ale, well, nigdy nie lubiłem totalitaryzmów, a poza tym czasami warto spróbować czegoś nowego :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-11-2009, 19:47   

No nic wypada mi podziękować Velgowi za tytaniczną prace, którą wykonał by MAC rozkręcić. Strata takiej sympatycznej osoby jak Velg jest dla MAC poważnym osłabieniem, bo jest on osobą nie do zastąpienia.
Velg wykonał dla MAC kawał dobrej roboty i głównie dzięki niemu do MAC zaczęły się zgłaszać coraz to nowsze osoby. No ale nic nie trwa wiecznie, rozumiem decyzje Velga i życzę mu powodzenia w budowaniu czy też może rozkręcaniu czegoś co sobie wymyśli w Multiświecie. Mam nadzieje, że sobie byku poradzisz. Powodzenia! :)
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-11-2009, 16:28   

Ogłaszam, że w wyniku tajnego głosowania nowym Pierwszym, a zarazem ostatnim Sekretarzem zostaje wybrany Fei Wang Reed - Moje gratulacje! Wierze, że podołasz nowym obowiązkom.
A uprzedzając twoje pytanie - tak od tej decyzji przysługuje ci odwołanie. Obiecuje, że w ciągu szczęściu miesięcy zostanie one rozpatrzone. Do tego czasu możesz spokojnie sobie działać jako Pierwszy Sekretarz :)

Spoiler: pokaż / ukryj

Dane techniczne dotyczące wyboru Pierwszego Sekretarza - Głosowanie z dnia 19.11.2009r. W głosowaniu wzięło udział dwanaście osób, spośród których tylko jedna osoba była uprawniona do głosowania.
Wyniki - za kandydaturą Fei Wang Reeda zagłosowało 100% osób, przeciw było 0%, wstrzymało się 0%. Podsumowując wyniki, Niezależna komisja ogłasza, że nowym Pierwszym Sekretarzem z 100% poparciem zostaje wybrany Fei Wang Reed
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-11-2009, 16:35   

Gratulacje nowemu Pierwszemu Sekretarzowi-elektowi!

W każdym razie, w Faerunie działam jako lord Velg z Saerii, lojalny kondotier MACu.

Z danych technicznych:

- Zakon Nieba jako taki jest przeze mnie rozwiązany. Część jego członków zapewne fabularnie odejdzie za mną, ale większą część możecie ze sobą wziąć - a jeśli przeprowadzicie restrukturyzację, elekcję nowego Wielkiego Mistrza itd. to zmian może praktycznie nie być.
- w ostatnim czasie, dużą część swej własności w Bractwie sprzedałem (niejednokrotnie zresztą ambitnym przedstawicielom administracji) - a złoto mam w bankach Faerunu. :P Oprócz Tak więc, przyjąć można, że zdefraudowałem jakieś 3% finansów Imperium. Zażalenia można składać drogą sądowną.
- a statusy monarchii faeruńskich w queście się wyjaśni.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 53 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group