FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Portrety - Komentarze
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-09-2010, 01:28   Portrety - Komentarze

Repli napisał/a:
Stop – Zaklęcie wstrzymujące przeciwnika na kilka sekund
Stopra – zaklęcie wstrzymujące przeciwnika na 2 tury.
Stopraga – można zatrzymać przeciwnika na 4 tury. Można użyć tylko jeden raz.


Jednak muszę zapytać - jakie, psia mać, tury?! I jeśli
Repli napisał/a:

Obiecał również, że nie będzie korzystał ze skażonych mrokiem technik, ani mieczy.


To dlaczego nosi "Korumpator" Dusz?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-09-2010, 08:57   

Cytat:
To dlaczego nosi "Korumpator" Dusz


Z tego co pamiętam Korumpatora dusz były dwie wersje:
Dobra o nazwie "Soul Calibur" Oraz zła o nazwie Soul Edge. Sora korzysta z wersji Calibur. Tyle na moją obronę, jeśli chodzi o ostrze.
Dodatkowo, chciałem zauważyć, że Asura korzysta z mrocznych technik, a mimo to Sora wzywa go, ponieważ nie wykorzystuje jego potęgi do robienia zła.


Ysengrinn napisał/a:
Jednak muszę zapytać - jakie, psia mać, tury?! I jeśli

To proste np: 4 tury to 4 napisane przeze mnie posty i przeciwnika posty.

Tyle z mojej strony

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-09-2010, 10:58   

RepliForce napisał/a:
To proste np: 4 tury to 4 napisane przeze mnie posty i przeciwnika posty.

Jakoś nie widzę tego w praktyce, z tego co wiem to tu nikt nie korzysta z takich metod, więc raczej nikt nie będzie się chciał do tego stosować. Ja nie będę przestrzegać jakiś tam tur, skoro sama z nich nie korzystam w swoich atakach.

EDIT: Poprawione, jakoś lubię słowo bynajmniej i korzystam z niego nie wiedząc co to, ale już uzupełniam moją edukację.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye



Ostatnio zmieniony przez Athi dnia 10-09-2010, 14:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-09-2010, 11:06   

Zwrot nie da się obronić za często pojawia się, ale cóż czego można innego spodziewać. Za mało książek, za dużo gierek i animców.

Jeszcze nie spotkałem się turowym czymś na Krwawej.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-09-2010, 12:10   

RepliForce napisał/a:
To proste np: 4 tury to 4 napisane przeze mnie posty i przeciwnika posty.


Widzę z Twoim systemem turowym dwa problemy:
– odcinki czasu przypadające na post są wyjątkowo niejednorodne (innymi słowy – podczas ultraszybkiej walki na noże działa to zupełnie inaczej niż przy grze w podchody itd.; to jest bardzo mały problem)
– może straszliwie popsuć niektórym walkę (to jest bardzo duży problem). Ludzi po prostu nie kręci pisanie postów typu „bezradnie patrzył się, jak X się nad nim pastwi”... Już w jednym poście możesz zrobić tyle, ile chcesz – większość graczy pokonałaby przeciwnika w następnym, a za cztery piłaby już piwo na orbicie Saturna. Tymczasem, odbierając innym kontrolę nad ich postaci na ileś ichnich postów, psujesz im po prostu zabawę. (a, bądźmy szczerzy: ludzie, oprócz kilku trollów, chcą z Tobą walczyć wyłącznie dla dobrej zabawy)

I nie, nie mówię, że nie możesz mieć zdolności wstrzymujących czyjeś działanie - po prostu, wydaje mi się, że takie postawienie sprawy może niektórym popsuć rozrywkę...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 10-09-2010, 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-09-2010, 12:12   

Zmieniono.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-09-2010, 12:49   

Ale nie wszędzie, ciągle jakieś "tury" się w Twoim Portrecie pałętają.

Repli napisał/a:
Z tego co pamiętam Korumpatora dusz były dwie wersje:
Dobra o nazwie "Soul Calibur" Oraz zła o nazwie Soul Edge. Sora korzysta z wersji Calibur.


Jeżeli coś korum... pato... wywuje (??!?!) dusze, i do tego ma zdecydowanie mroczną naturę, to moim zdaniem jest bardzo zdecydowanie złe i Twoja postać nie powinna z niego korzystać. Już pomijam, że Soul Calibur z gry za diabła nie pasuje do opisu i nie wiem co ma do tego wszystkiego.

Tak swoją ścieżką, to "oddzielenie między ostrzem a rękojeścią" ma NAZWĘ. Ja rozumiem, że książki śmierdzą, gryzą i reagują na dotyk warczeniem, ale właśnie dla takich brzydzących się słowem drukowanym Bóg stworzył Wikipedię, by nie obrażali Go swoją ignorancją. Nim zaczniesz kombinować jak koń pod górę z opisem sprawdź najpierw, czy coś nie nazywa się jakoś prosto i zrozumiale - w tym wypadku JELEC.

Athi napisał/a:
Bynajmniej


PRZYNAJMNIEJ.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-09-2010, 14:04   

Ysengrinn napisał/a:
Już pomijam, że Soul Calibur z gry za diabła nie pasuje do opisu i nie wiem co ma do tego wszystkiego.


A kto ci do jasnej choinki powiedział, że nazwę Soul Calibur Wziąłem z gry ?? Jak doczytałeś się w opisie imienia Sory, możesz dojść do prostego wniosku
Korumpator Dusz to drugie znaczenie słów Soul Calibur(. Endo

Ponadto widzę że i ciebie chyba google nie lubi
Korumpator- Korumpować - KORUMPOWAĆ [z łac. corrumpo]

przekupywać, dawać łapówki; demoralizować.
Znaczenie odnosi się do miecza prosto. Dusza przeciwnika zostaje jakoby "przekupiona" i wydostaje się spod jego władzy. Następnie Soul Calibur narzuca swą wolę.

Tyle na temat Korumpatora. Nazwa moim zdaniem pasuje, a miecz wcale nie ma mrocznego działania (Przynajmniej ja nigdzie o tym nie napisałem, no chyba, że ktoś koniecznie chce mi to wmówić). A jeśli te zdanie nie zatrzyma fali Objectionów!, to napisze historie miecza i wtedy chciał nie chciał, będzie on dobry.
Endo

Ysengrinn napisał/a:
Tak swoją ścieżką, to "oddzielenie między ostrzem a rękojeścią" ma NAZWĘ. Ja rozumiem, że książki śmierdzą, gryzą i reagują na dotyk warczeniem


Przepraszam cię bardzo, ale niestety, moi rodzice nie mają nie wiadomo ile pieniędzy, żeby móc kupować mi książki zaraz po tym jak je przeczytam. A w żadnej z przeczytanych przeze mnie książek wzmianki o Jelcu nie było. W bibliotece przeczytałem większość tytułów które mnie ciekawiły, więc na razie czekam, aż kupią coś nowego. BTW powinieneś bardziej uważać na swoje słowa Ysengrinn-san, bo kiedyś niechcący albo chcący kogoś obrazisz.

Tyle. Skoro jak widać, nikt nie akceptuje moich ograniczeń sam je sobie znosze. Od tej pory każda technika oraz miecz ma nieograniczoną ilość wykorzystań

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-09-2010, 14:26   

Cytat:
Tyle na temat Korumpatora. Nazwa moim zdaniem pasuje, a miecz wcale nie ma mrocznego działania


Odebranie komuś kontroli nad duszą i narzucenie jej swej woli nie jest mrocznym działaniem? To nie wiem, co Twoim zdaniem jest.

Cytat:
A kto ci do jasnej choinki powiedział, że nazwę Soul Calibur Wziąłem z gry ?? Jak doczytałeś się w opisie imienia Sory, możesz dojść do prostego wniosku
Korumpator Dusz to drugie znaczenie słów Soul Calibur.


Calibur znaczy korumpator... Chryste, człowieku, Ty słyszałeś w ogóle o Królu Arturze, Camelocie i całej tej reszcie? O mieczu Calibur vel Excalibur? O dobywaniu ze skały? Naprawdę uważasz, że taka legenda powstałaby wokół miecza korumpującego dusze?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-09-2010, 14:42   

Ysengrinn napisał/a:
Chryste, człowieku, Ty słyszałeś w ogóle o Królu Arturze, Camelocie i całej tej reszcie? O mieczu Calibur vel Excalibur? O dobywaniu ze skały? Naprawdę uważasz, że taka legenda powstałaby wokół miecza korumpującego dusze?

Ysen, nie za dużo wymagasz? To by było trzeba przecie książki poczytać, a nie tylko w gry grać...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-09-2010, 14:42   

Ysengrinn napisał/a:
Odebranie komuś kontroli nad duszą i narzucenie jej swej woli nie jest mrocznym działaniem

A kto powiedział, że moce nie mogą być neutralne. Ale skoro masz takie z tym problemy, to zaraz zmienie szyk zdania i po problemie.

Ysengrinn napisał/a:
Calibur znaczy korumpator... Chryste, człowieku, Ty słyszałeś w ogóle o Królu Arturze, Camelocie i całej tej reszcie? O mieczu Calibur vel Excalibur? O dobywaniu ze skały? Naprawdę uważasz, że taka legenda powstałaby wokół miecza korumpującego dusze?


Wali głową w ścianę. Człowieku czytać nie umiesz?? Nie no ja przepraszam, ale już mi nerwy puszczają
Wyraźnie napisałem, że Calibur w języku PUSTELNIKÓW, Rebita PUSTELNIKÓW oznacza korumpator
Spoiler: pokaż / ukryj
A kto ci do jasnej choinki powiedział, że nazwę Soul Calibur Wziąłem z gry ?? Jak doczytałeś się w opisie imienia Sory, możesz dojść do prostego wniosku
Korumpator Dusz to drugie znaczenie słów Soul Calibur(. Endo

. Język Pustyni zbliżony jest do japońskiego sposobem wymawiania, jednak Znaczki Kanji znaczą dwa, czasem trzy odrębne słowa, dzięki czemu wiele słów jest wymawiane w ojczystym języku, zamiast robić angielskie wstawki. A tak na marginesie, gdzie ja do mięsa, napisałem że miecz pochodzi z jakiejkolwiek legendy, gry czy czegoś podobnego?? Korumpator dusz został stworzony tylko i wyłącznie przeze mnie, i jest to jakoby mój miecz, a jedyne ograniczenia jakie mógł mieć, to moja wyobraźnia.

Cytat:
Ysen, nie za dużo wymagasz? To by było trzeba przecie książki poczytać, a nie tylko w gry grać...

Jest gra król Artur, a nawet film. Jakbym chciał się choć ciut na ten temat dowiedzieć, to nie byłoby problemu.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-09-2010, 14:52   

Cytat:
A tak na marginesie, gdzie ja do mięsa, napisałem że miecz pochodzi z jakiejkolwiek legendy, gry czy czegoś podobnego??


Skoro nie pochodzi to nie powinien się nazywać identycznie jak bardzo konkretny miecz z bardzo konkretnej gry. Nie byłoby problemu gdybyś wykazał się choć odrobiną inwencji - np. Soul Califlower, czy coś.

Tym bardziej, jeśli wymyślasz własny język, w którym "pustelnik" znaczy "mieszkaniec pustyni", a "calibur" znaczy "korumpator", powinieneś choć trochę odróżnić go od słów powszechnie znanych.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-09-2010, 14:59   

Ysengrinn napisał/a:
Tym bardziej, jeśli wymyślasz własny język, w którym "pustelnik" znaczy "mieszkaniec pustyni", a "calibur" znaczy "korumpator", powinieneś choć trochę odróżnić go od słów powszechnie znanych.


Oj człowieku, cały słownik bym musiał pisać.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-09-2010, 15:04   

Nie, wystarczyłoby tylko te parę(naście) wyrazów które zamierzasz używać. Jeżeli nawet tego nie potrafisz, to przestać się tłumaczyć "językiem pustelników". Tym bardziej, że taki on podobny do japońskiego jak ja do japońskiej gimnazjalistki.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-09-2010, 15:07   

Ysengrinn napisał/a:
Tym bardziej, że taki on podobny do japońskiego jak ja do japońskiej gimnazjalistki.

Co do japońskiej gimnazjalistki to nie wiem, bo nie widziałem cię na żywo, ale Słowa które Sora wypowiada mogą czasem mieć inny szyk, albo znaczenie. Szczerze powiedziawszy, nie wiem jak nazwać inaczej Korumpator, bo Corrupted Blade znaczy Skorumpowane ostrze, a to nie pasuje.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group