FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 31, 32, 33  Następny
  Wasze nicki...
Wersja do druku
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 03-01-2007, 00:57   

Vodh napisał/a:
Jeszcze tylko wywal Kyrie Eleison z podpisu i pędź do tematu "oceniamy poprzednią osobę" po kilka wysokich ocen ^^

A no i właściwie ja wiem czy ten lisek taki poważny? Jest piękny, śłodki i milusi ^^ ale nie pasuje do niego poważny Firefox. Ot, moja opinia ^^.

A bez kropek, kropków, dwukropek i dwukropków Twój nick wygląda zdecydowanie lepiej.


Chcesz, Masz :P - oby mi to tylko na lepsze :D


BOReK napisał/a:
Firefox poważny? E tam, mi się kojarzy z zabawą.


Juz nie jest powazny :D - wystarczy, ze Scfany :>

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 07-01-2007, 17:02   

mój nick znalazłam w "Norwegian Wood" Haruki Murakami (gorąco polecam!). Tak nazywała się siostra jednej z dziewczyn głównego bohatera, która w całej książce miała ze dwie kwestie, z tym, że imię zostało przetłumaczone (momoko to znaczy różowa) i jakoś mi przypadło do gustu. Jednocześnie to kontynuacja do imienia mojego królika, który się nazywa Momo

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2007, 20:17   

Mój nick wziął się stąd, gdy jeszcze w czasach liceum pisałem testy z angola, a bazgrałem strasznie, to było chyba w 2 klasie przyszła nowa nauczycielka i od razu zrobiła test sprawdząjący, więc ładnie się ekhem podpisałem, Konrad W.........k, swoim pismem, gdy oddawała najpierw głowiła sie 5 minut jak to odczytać specjalnie jej nikt nie mówił ze to moja praca, a ona po 5 minutach "to chyba będzie Konrad Voyager", no i tak juz zostało przezwisko na całe 3 lata liceum:P Potem na maturze mi puściła tekst " Tylko podpisz sie czytelnie voyager":D ehhh wspomnienia:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2007, 13:25   

Mój nick jest z przekory, bo nie znoszę wiśni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Shiori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Lut 2007
Skąd: Piekary Śląskie
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2007, 15:41   

Mój nick to rzecz jasna z Death Note ^^.

_________________
Tutaj staram się być zabawna: http://altefcztery.blogspot.com/
Moja galeria: http://orenei.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
Amelli Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Mar 2007
Skąd: Z Suwałk
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2007, 09:38   

Historia mojej ksywki nie jest opowieścią o męstwie i poświęceniu. Nie jest również eposem ku chwale imperium czy też Boga, który to również nie ma z nią nic wspólnego. Jest za to efektem olśnienia, którego żem doznał pewnego, letniego dnia roku 2003…i tak dalej, i tak dalej…

Napomknę, że pierwotka koncepcja obejmowała dodatkową literę w wyrazie, a sumą ich było słowo > amellas. Ostatecznie jednak poznaliście jej (ksywki) skróconą wersję ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-03-2007, 09:57   

To było chyba ponad 2 lata temu....koledzy zaproponowali abym zaczeła grać w Tibie, no to się zgodziłam, kolega zrobił mi konto i ponieważ każdy nick jaki chciałam był zajęty komputer wylosował nick "Juziji" i tego najczęściej używam. Koniec...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sivii Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lis 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2007, 21:37   ...

Mój nick jest efektem długotrwałych rozmyślań na temat: "Jaki by tu wymyślić nick żeby było i orginalnie i ciekawie." Wszystko zaczeło się z 4 lata temu od nicka Rinio - nic nie znaczący zbiór liter, wykożystany dlatego że fajnie brzmiał... Z biegiem czasu okazało się że taki strasznie orginalny to on nie jest, a przekonałem się o tym gdy owy nick okazywał się już zajmowany przez inne osoby gdy chciałem się gdzieś zarejestrować. Został on zastąpiony przez kolejny nic nie znaczący nick - Siver (lekki nawiazanie do ang. Srebra). funkcjonował on przez ok 1,5 roku (w niektórych miejscach stosowałem połączenie obydwu nicków - Siverinio, poźniej skrócony do Siveri). Po pewnym czasie przestał mi sie podobać, więc po kolejnych rozwarzaniach na temat nicka przyjął on formę Sivii (powstał na bazie poprzedniego). I takim pozostał do dziś, i zapewne pozostanie, bo mi w pełni odpowiada (choć jedyna wada że czasami bywa za krótki, np. na Gmailu)...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4101202
Hio-chan Płeć:Mężczyzna
Gyuunyuu


Dołączył: 10 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 18:22   

To ja powiem krótko (Avalia już pewnie kilka razy wie skąd mój nick się wzioł), no to zaczynamy
1. Obejrzałem Shaman King'a
2. Zarejestrowałem się na forum o SK
3. Na nick pomysłu nie miałem więc wymyśliłem że będę miał nick "Hao & Opacho"
4. Jako ,że ten nick mi się wydawał za długi i wszyscy mysleli ,że mam rozdwojenie jaźni ^^ to postanowiłem go skrócić i wziołem pierwsze litery imion (& zamieniłem na "i")
5. Więc wszyscy się do mnie zwracali później per Hio (poprosiłem o zmiane nick'u na Hio)
Od tego czasu wszędzie sie jako Hio rejestruje (czasem Ohi). Nick krótki, łatwy i przyjemny :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2965316
krad88 Płeć:Mężczyzna
Agemo Krad


Dołączył: 11 Kwi 2007
Skąd: Midgar na Śląsku ^_^
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 19:12   

Krad .... hihi ^^ Wzieło sie to ni stąd ni zowąd , po przeczytaniu Hellsinga stwierdziłem ,że czytanie "wstecz" to dość ciekawe doświadczenie, dlatego też pewnego pięknego dnia przechodząc pod mostem zauważyłem piękne grafiti brzmiące "Dark City" oczywiscie samoczynie ,dla checy , przeczytałem od tyłu .. i tak powstał Krad ^^

Póżniej dowiedziałem sie o mandze DNAngel i było mi troszke głupio , ale nick pozostał , zresztą Krad/Krado z DNA w jakiś magiczny sposób odzwierciedla moją osobowość (tak przynajmniej sądzi kumpela ,dzięki której pokochałem japońską kulture ^^ )

ps. Czasem jako nick stosuje AGEMO ,ale przeważnie tylko na forach treści technicznej (elektronika ,kompy i inne podobne) ...
Dlaczego AGEMO? A kto to wie ... Zawsze lubiiłem WEAPONY w FF7 ^^
(hehehe)

_________________
Gdy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w Ciebie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8757912
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2007, 17:00   

Moj nick to żadna filozofia. Wziął się od bohaterki anime "Soul Hunter/Łowca dusz". Serial wywarł na mnie ogromne wrażenie (to było dawno a ja byłam młoda... albo raczej młodsza ;P) i do tej pory wracam do niego z wielką przyjemnością. Wiele razy zmieniałam nicki, ale ten przywarł do mnie na dobre i raczej tak już zostanie (przynajmniej w najbliższym czasie).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-04-2007, 12:27   

Mój nick wziął się stąd, że lubię kolor zielony ^^ a przy okazji moim zdaniem fajnie brzmi jak go się wymawia :} Pierwszy raz używam tego nicka, bo gdzie indziej przedstawiam się jako Athi :) ten nick nic nie znaczy i został wzięty z programu i mojej wyobraźni...

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-04-2007, 19:47   

Mam taki zwyczaj nadawania sobie nicków kompletnie niezwiązanych z tematem forum na którym sie rejestruję, ale związany z jakims moim innym zainteresowaniem. Tak jest i tutaj.

616 to numer rzeczywistości w którym dzieje się akcja 90% komiksów Marvela.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2007, 20:07   

nick mam jaki mam bo,na imię mam (nie za dużo 'mam'?) Arkadiusz, w liceum tak mi zdrabniali zamiast Arek poprostu :P Ari Ari

przyjęło się w towarzystwie (nie tylko tym ze szkoły), więc czemu miałbym go tu nie użyć? (jestem raczej przeciw internetowym ksywkom, wolę by ludzie stosowali te z reala)

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-04-2007, 12:46   

U mnie była najpierw postać z mojego opowiadania o imieniu Arashi a potem doszło do tego nazwisko, na początku miała być Shiroi ale w którymś momencie została przekręcona na Shiro...a że Shiro też coś znaczy po japońsku to ogólnie wyszło ładne tłumaczenie imienia i nazwiska. I tak zostało. Arashino Shiro

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group