FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  Następny
  Wasze nicki...
Wersja do druku
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2010, 18:42   

Zdaję sobie sprawę że jest niezbyt ciekawy, jednak nigdy nie przywiązywałem do takich rzeczy większej uwagi. Napiszę jednak dlaczego tak brzmi. Należę do osób niezwykle zapominalskich. co w połączeniu z okazjonalnym korzystaniu z neta (działo się to lata temu kiedy musiałem używać modemu) sprawiało że często zapominałem jaki mam login i e-maile. Chcąc jakoś go zapamiętać starałem się stworzyć jak najprostszy. Połączyłem więc pierwsze sylaby imienia i nazwiska dodatkowo dorzuciłem jedynkę. Od tamtej pory używam początku mojego adresu jako nicków na różnych stronach, ponieważ jak używam innych zazwyczaj zapominam jaki on jest i muszę nowe konto zakładać.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2010, 21:16   

Sucharek - no po prostu szczupła jestem, co się ludziom kojarzyło z czymś suchym i tak wyszło. :)

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 14:59   

Literówka z polskiego wydania Baldur's Gate II zaowocowała moim nickiem... i taki się już ostał. Przywiązałem się do niego przez te wszystkie lata, rzadko kiedy jest zajęty :D no i znajomi z sieci mają tendencję do zdrabniania/skracania mojego nicka do Crom/Cromuś/Cromciu xD Mi to nie przeszkadza, a zawsze jest nieco sympatyczniej...

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-03-2010, 17:41   

Cromell napisał/a:
Literówka z polskiego wydania Baldur's Gate II zaowocowała moim nickiem...

Khem... a o tym bym nie pomyślał - mnie osobiście na myśl pewien Oliver... czyżby spaczenie historyczne?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 18:39   

Morg, owszem, wiele osób ma skojarzenia z pewnym Oliverem "królobójcą" Cromwellem, przez co zdarzają sie ludzie uparcie szukający litery W w moim nicku. :P Jednakże oryginalna geneza jest mniej historyczna. :)

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 12:43   

Historia prosta jak budowa cepa.
Zaczęło się od książki "Władcy Japonii" i historii dwóch braci, Yoritomo i Yoshitsune. I tak przyległ do mnie nick Yoshitsune, niestety nie na długo gdyż wiele stron USA wyrzucało komunikat o "przekleństwu" w nicku, tak więc trzeba było coś zmienić. Tak powstał Yoshi który niestety prawie zawsze był zajęty. Tak wyłonił się Yoshik. Yoshi plus pierwsza litera nazwiska.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
Visenna Płeć:Kobieta
Dziecko Bhaala


Dołączyła: 03 Kwi 2010
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 19:26   

Mój obecny nick, Visenna, wcale nie wziął się z "Wiedźmina", jak by się mogło zdawać. W rzeczywistości wzięłam to imię z książki o średniowieczu, którą znalazłam w domu. Było tam wypisanych kilka imion żeńskich z tego okresu - jedno mi się bardzo spodobało, więc wzięłam. W oryginale zapis był przez "W"(pojawiła się też oboczna wersja, Wizenna), ale stwierdziłam, że wolę przez "V" i tak już zostało. Muszę przyznać, że długo szukałam w necie, czy była taka święta - znalazłam tylko zalążek artykułu w wikipedii o jakiejś zakonnicy i moje zmartwienie było wielkie, bo chciałam wciąć to imię na bieżmowanie. :P oj nieładnie, nie wolno kierować się tym, jak brzmi imię, tylko tym, co zrobił święty...
Dlaczego akurat ten? Zawsze interesowałam się średniowieczem, poza tym uważam, że ładnie brzmi i pasuje do mnie. Jak na razie nie mam ochoty go zmienić, więc jest dobrze. : )

_________________
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10305365
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-04-2010, 19:34   

Visenna napisał/a:
W rzeczywistości wzięłam to imię z książki o średniowieczu, którą znalazłam w domu.
Mogę prosić tytuł? :)

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
reiji777 Płeć:Mężczyzna
Trollface


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Biłgoraj
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 21:22   

Mój nick pochodzi od imienia postaci z gry na ps2 "Namco X Capcom" (i tak pewnie nikt nie kojarzy) Reijiego, a te trzy siódemki to tak jakoś wyszły. Myślałem dać sobie na nick moją ksywę 'Marian', ale zmieniłem zdanie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4171270
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-04-2010, 21:28   

A szkoda, Marian to fajna ksywka i charakterystyczna! Na pewno byś się wyróżniał :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
reiji777 Płeć:Mężczyzna
Trollface


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Biłgoraj
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 22:12   

Zawsze mogę zmienić ^_^ to żaden problem.

Edit:

Darn it... jednak nie da się

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4171270
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-04-2010, 16:55   

Visenna, za każdym razem gdy czytam Twoje posty, wydaje mi się, że są moje ^^ Dlaczego? Visenna (Zmieniona dla zwiększenia oryginalności na Vissena), to nick, który towarzyszy moim WSZYSTKIM postaciom w RPG/MMORPG od wielu lat. Jest on tak zakorzeniony w moim umyśle, że używałem go nawet jako hasła w banku...

Tak więc, zawsze gdy Cię widzę, łezka mi się w oku kręci.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Tyreus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lis 2009
Skąd: Rio
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2010, 01:16   

Mój nick pochodzi z gry "Zeus - Pan Olimpu" w którą kiedyś namiętnie grałem. Przy tworzeniu profilu można było wybrać jedno z kilkudziesięciu greckich imion i jednym z nich było właśnie "Tyreus". Któregoś razu przypomniało mi się podczas rejestracji na jakimś forum i tak już zostało:)

P.S. fajny temat:)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BoginiMarzeń Płeć:Kobieta
Marzycielka

Dołączyła: 23 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 18:57   

Uwielbiam marzyć, więc postanowiłam wymyslic cos oryginalnego i chyba mi się udało ;_)

_________________
www.nasze-marzenia.eu Forum marzycieli
Wejdź i się zarejestruj ;) Warto ;) To jedyne takie forum w sieci :) Na forum wystartował nabór na moderatora, więc zapraszam bardziej gorąco :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4087488
Shinku Płeć:Kobieta
UWAGA! TSUNDERE!!


Dołączyła: 11 Sie 2010
Skąd: z Tokyo...
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-08-2010, 16:18   

Mój nick to:

A) z japońskiego znaczy 'rubin' - rubiny są czerwone, a ja uwielbiam kolor czerwony , on jest jak odzwierciedlenie mojej duszy! ;D
B) jest to imię mojej ulubionej postaci z anime Rozen Maiden

http://forum.tanuki.pl/avgal/gallery_4512.htm#2061

_________________
INUYASHA:OSUWARI!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
23779501
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 28 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group