FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
  Final Fantasy
Wersja do druku
Doner Kebab Płeć:Mężczyzna
Gawith Apricot


Dołączył: 08 Lut 2009
Skąd: Gostynin
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2009, 15:12   

Dla mnie FF kojarzy się z siódmą częścią i godzinami przesiedzonymi przed telewizorem z dual shockiem w ręku. W sumie od tego zaczęła się moja fascynacja Japonią. Do dziś mam przed oczami wiele momentów z gry i pamiętam jak z wypiekami na twarzy przechodziłem grę.
W sumie próbowałem jeszcze VIII i IV, z tych dwóch bardziej urzekła mnie czwarta część :)

_________________
Gawith Apricot - wciągam bo lubię. Jeśli nie znasz spróbuj :)
polubisz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9719521
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-02-2009, 21:29   

Każdy z Finali ma coś w sobie. Ja zawsze co jakiś czas, chętnie powracam do tych gierek. Osobiście najbardziej mi się spodobał FFVIII. Może dlatego, że to było moje pierwsze spotkanie z tą serią.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-03-2009, 19:40   

Mam pytanko, kiedy w końcu ma się ukazać Final Fantasy XIII? Jestem też ciekaw jaka będzie historia w tej najnowszej części. Oby była lepsza od 12, no i ciekawe czy do walk w turach powrócą. Bo jakoś walki w czasie rzeczywistszym mi w Finalu nie pasują.
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 25-03-2009, 19:55   

XIII ma podobno mieć zgromadzoną fabułę o ( tu cytuję)
Cytat:
Na konferencji przedstawiono filmik prezentujący w akcji młodą kobietę o pseudonimie Lightning dzierżącą gunblade, walczącą z tłumem uzbrojonych mężczyzn, w futurystycznym, zaawansowanym technologicznie świecie.

Tak więc może to być część inna od tych "Końców fantazji" których znamy. Tu chyba nie będziemy mieć do czynienia z mieczami magią i AEONami tylko z bronią palną, techniką i robotami zamiast magicznych stworzeń. Ale to tylko teoria.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-03-2009, 20:34   

MegamanNoTsukaima napisał/a:
XIII ma podobno mieć zgromadzoną fabułę o ( tu cytuję)
Cytat:
Na konferencji przedstawiono filmik prezentujący w akcji młodą kobietę o pseudonimie Lightning dzierżącą gunblade, walczącą z tłumem uzbrojonych mężczyzn, w futurystycznym, zaawansowanym technologicznie świecie.

Tak więc może to być część inna od tych "Końców fantazji" których znamy. Tu chyba nie będziemy mieć do czynienia z mieczami magią i AEONami tylko z bronią palną, techniką i robotami zamiast magicznych stworzeń. Ale to tylko teoria.

Co ty bredzisz? W FF od VI do VIII miałeś realia dużo bliższe science fiction, podobnie jak w FF XII. Właściwie ostatnim FFem osadzonym w realiach czystego fantasy było FF V.
Cytat:
Mam pytanko, kiedy w końcu ma się ukazać Final Fantasy XIII? Jestem też ciekaw jaka będzie historia w tej najnowszej części. Oby była lepsza od 12, no i ciekawe czy do walk w turach powrócą. Bo jakoś walki w czasie rzeczywistszym mi w Finalu nie pasują.

Daty nie podano, ostrożne spekulacje wskazują na 2009 jako premierę pierwszej gry z tego cyklu (bo są jeszcze Versus i Agito). Jednak odkąd pamiętam, przesuwanie terminów wydania jest tradycją Square. Zatem spodziewałbym się angielskiego wydania nie wcześniej niż w 2010.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-03-2009, 22:17   

Dzięki Grisz za info. O bohaterach nowego finala wiadomo niewiele. Wyczytałem z gazetki tylko tyle, że głównym bohaterem będzie kobieta, wzorowana na cloudzie.

Megaman, nie wiem czy to ta kobieta.


Ostatnio zmieniony przez RepliForce dnia 25-03-2009, 22:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 25-03-2009, 22:22   

chodzi ci o
Grisznak napisał/a:
młodą kobietę o pseudonimie Lightning dzierżącą gunblade
???

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-03-2009, 11:14   

Megaman, popraw posta, bo nie wiadomo, o co ci biega.

Cytat:
Dzięki Grisz za info. O bohaterach nowego finala wiadomo niewiele. Wyczytałem z gazetki tylko tyle, że głównym bohaterem będzie kobieta, wzorowana na cloudzie.

Wszystkie informacje umieszczamy na bieżąco na The Inner World of Final Fantasy Poza tym, w ostatnim wywiadzie Nomura przyznał się, że ma pomysły na kolejne części kompilacji FF VII (za jakie grzechy?) co może wpłynąć na przesunięcie terminu wydania FF XIII (bo można odgrzewać kotelt sto razy, to po co się spieszyć z robieniem nowego?).
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-03-2009, 23:31   

Jak FF XIII w końcu wyjdzie, to będę walczył ze sobą, czy kupić PS3 czy nie. Póki na tym zarabiają, to się nie dziwie, że powstają nowe gry związane ze światem FF VII. Mnie to jakoś nie przeszkadza, choć przyznam, że drażniło mnie jak do Kingdom Hearts wrzucili Sephirotha i Clouda. Teraz to się zbieram w sobie, by znowu zagrać w FF XII.
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 27-03-2009, 00:44   

Altruista napisał/a:
Kingdom Hearts wrzucili Sephirotha i Clouda

KH : CHoM Kiedy pojawił się Cloud pomagający Hadesowi to aż się mi grać chciało, bo miał jedne z lepszych CardBeaków. A w KH 2 Pojawił się Auron z FF X to mi osobiści zrobiło się ciepło na sercu. A w FF XIII znów główna bohaterką (podobnie jak w FF X- 2) Będzie kobieta. Tylko zastanawia mnie jak będzie wyglądać ten GunBlade skoro to "Ostrze-Pistolet

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-03-2009, 00:53   

Cytat:
Tylko zastanawia mnie jak będzie wyglądać ten GunBlade skoro to "Ostrze-Pistolet

Tak (tu większy).
Na litość, tyle skanów przecież już wyszło...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 27-03-2009, 00:58   

No ja nie mogę znaleźć zwiastuna bo tylko jego i jego szukam
(dzięki Keii za GunBlade)

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-03-2009, 01:08   

Zwiastuny.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 28-03-2009, 12:03   

Po oglądnięciu zwiastuna wyciągnąłem odpowiednie wnioski( Keii dzięki za link). Lightening raczej nie jest spokrewniona z Cloudem. Mi ona Kojarzy się z Yuną z FF X-2 ponieważ ona również świetnie posługuje się bronią palną. Raczej wydaje mi się, że ten chłopak ma coś wspólnego z w/w Cloudem, albo może i to on we własnej osobie.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-05-2009, 12:37   

http://www.youtube.com/watch?v=WEQ4FnvJPGA - uwielbiam ten kawałek muzyczny. Chyba we wszystkich częściach FF przewija się ta melodia.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group