FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-09-2009, 12:42   

Majesty 2 - czyli Heorsi za kasę do boju. Druga cześć poza grafiką, w ogóle niczym się nie rożni od swojej poprzedniczki. Zadania mamy prawie takie same, jednostki też. Prawie żadnych innowacji. Mogli już chociaż zostawić w grze Elfie Zamtuzy, znane bardziej z pierwszej części. Ja jestem tą grą zawiedziony, spodziewałem się czegoś więcej.
Przejdź na dół
Zyll666 Płeć:Mężczyzna
Ktoś tam


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2009, 15:01   

Niedługą dojadę do 20 godzin gry w Jade Empire Chwała CDA za danie jej jako pełniaka. W sklepie bym jej nie kupił, bo pewnie po spojrzeniu na wymagania nie wierzył bym, że się uruchomi. Niespodzianka ! Gierka naprawdę mnie wciągnęła, stęskniłem się już za RPG ( pewien gość, którego znam przez neta zapewne stwierdziłby, że ta gra nie zasługuje na to miano ^^ Ot, stary erpegowy wyjadacz :) )w którym można sterować postacią z klawiatury. A możliwość interaktywnego kopania tyłków jest dla mnie wielką zaletą ^^ Ale niestety, ten element, kluczowy w tej grze, pokazuje jak łatwy jest ten tytuł. Naprawdę rzadko trafiają się pojedynki, do których muszę pochodzić po kilka razy. Poza tym gra sprawia wrażenie przegadanej, chociaż może to wynikać z ich przeciętnego poziomu ( w Tormencie prowadzenie rozmów było prawdziwą przyjemnością ) Graficznie jest bardzo ładnie i klimatycznie, ale sam klimat trochę psuje wyczuwalna na każdym kroku amerykańskość. Ot, przypomina to typowy film produkcji jankeskiej. Zabrakło w tym jakiejś egzotyczności ( dobrze, że przynajmniej niektóre postacie mówią w azjatycko brzmiącym języku, ale niestety potraktowano to po macoszemu, bo kwestie się powtarzają ) W ogólnym rozrachunku fajna giera, którą na bank przejdę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2009, 18:39   

Po raz kolejny Baldur's Gate II: Shadows of Amn, tym razem z następującym składem drużyny:
1. Korgan
2. Minsc
3. Fa Mulan - kobieta paladyn (kawaler(?) konkretniej)
4. Yoshimo
5. Jaheira
6. Aerie
Zobaczymy, do czego to poprowadzi...


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 30-09-2009, 00:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-09-2009, 20:59   

Rada ode mnie - instaluj Xan mod, i wywal Aerie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2009, 22:37   

Podczas walki z pająkami Aerie i Jaheira zginęły, zostały zastąpione przez Viconię i Jana Jansena :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2009, 03:11   

Odświeżam sobie serię Devil May Cry. Pierwsza część w toku, kolejne czekają :).

Po za tym pograłem w HALO:ODST- proste jak drut, krótkie, choć dość dobre. Ale tylko na raz. Takie 6,5/10

No i jutro albo pojutrze idę do koleżanki zobaczyć co jest warte Uncharted 2. A wiedząc mniej więcej co jest warte, pewnie zarwę nockę po za domem :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Typhus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Wrz 2009
Skąd: Wola
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2009, 18:32   

W tej chwili gram w Chrono Trigger z Super Nintendo. Graaaa jest wypas takie FF z lat 90 :P:P Walka odbywa się standardowo tak jak ma się to w rpg-ach na PS (dysponujemy combosami, atakami specjalnymi itd)

Jeżeli komuś nie przeszkadza pikselowata grafika to naprawdę polecam. (już jestem w więzieniu po odprowadzeniu królewny do zamku)

No i gościnnie jak ktoś wpada to przy piwie gramy w Tekena 5 (dziś dostałem od żony :P:P:P)

_________________
...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-09-2009, 18:47   

Jeśli o CT mowa, to lepiej chyba pograć w DSową reedycję bo to zasadniczo to samo + bonusy.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2009, 19:15   

Cytat:
to lepiej chyba pograć w DSową reedycję

Ale nie ten klimat. Mówi to ktoś, kto grał na oryginalnym amerykańskim karcie. Grałem w wersję DSową na emu (bo nie chce mi się jeszcze raz tego samego kupować, poza tym DS drogi jest), ale na prawdę - nie to samo. Zamek Magusa przechodzić na dużym ekranie telewizora, nie dość tego podłączonym do kina domowego w nocy (druga nad ranem), a na dokładkę za oknem szaleje burza. Coś pięknego. I to wszystko dzięki szaremu pegasuso-podobnemu pudełeczku, który kosztował mnie 30 zeta.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-09-2009, 19:17   

Kończe podstawkę NWN 2, Ulubieńcem Bogów / Władca Burz, i to po prostu najwiekszy przekoks, jakim dotychczas grałem. Włócznia +5, +1k6 ognia, +1k6 lodu, +po umiejętności Władcy +1k8 od elektryczności, +1k8 od dźwięku, +3-18 od czaru wzmacniającego, +4k8 przy krytyku. 3 ogniste olbrzymy rozwalone w jakieś 8 sekund. Gra bardzo przyjemna, choć i tak moją ulubioną postacią jest łotr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 19:39   

O Ast czyżbyś grał w moją ulubioną grę? Ja najbardziej lubię grać Szamanem Dusz. Wnioskuję że skoro masz te klasy to grasz też w Maskę Zdrajcy ;P

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-09-2009, 19:39   

Dred napisał/a:
Ale nie ten klimat. Mówi to ktoś, kto grał na oryginalnym amerykańskim karcie.

Może świadczy to mojej małej wierze w ludzi, ale naprawdę wątpię, że Typhus gra na oryginalnym amerykańskim karcie na Super Nintendo. A w wypadku emu chyba żadna różnica w klimacie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2009, 19:46   

Właśnie udało mi się ukończyć dwie misje w Baldurze:
- odzyskanie księgi, której poszukiwał Korgan
- odzyskanie misia dla ducha dziecka

Przy czym to pierwsze wymagało nieco bieganiny...

Oczywiście zapomniałem o jednym fakcie - w mieście nie wolno używać magii, a ja odruchowo przy starciu z grupą bandziorów rzuciłem "siłę jedności" i "przyspieszenie"...

Ciekawe, jak długo moja paladynka wytrzyma w jednej z drużynie z chaotycznym-złym Korganem... O Viconii nie wspominając. Przy okazji Jan pokłócił się z Minsciem o chomika... Ciekawe, co będzie dalej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Typhus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Wrz 2009
Skąd: Wola
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2009, 20:08   

Keii napisał/a:
Może świadczy to mojej małej wierze w ludzi, ale naprawdę wątpię, że Typhus gra na oryginalnym amerykańskim karcie na Super Nintendo. A w wypadku emu chyba żadna różnica w klimacie.


Fakt ze grę mam na kompie (dostałem mase gier na nintendo) nie znaczy że nie ma w tym klimatu :P Tu chodzi bardziej o to coś co miały tamte gry czego nie mają te które robione są od 2000 roku. Ja odbieram to tak że nowe gry nastawione są na śliczną bajkową grafikę tracąc sporo na grywalności. Może to błędne myślenie ale ja odbieram gry z lat 90 jako takie robione z pasją a nie dla hajsu. No ale to moje prywatne zdanie.


Weźmy choćby FF 7 która nie dawała odejść od monitora (do tej pory mam moje ORGINALE CD z grą) a tą część z myszami której nawet nie pamiętam numerka chyba 9 - do mnie totalnie nie trafiła była ładna ale nie miała już tego czegoś.

PS jestem już w przyszłości.

_________________
...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-09-2009, 20:23   

Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że skoro i tak grasz na emulatorze, to lepiej grać w wersję z DSa, bo jest taka sama (łącznie z grafiką), tylko zawiera pewne bonusy. Nie miałem na myśli tego, że nowsze gry są lepsze, czy czegokolwiek innego w tym stylu.
Z mojej stron EOT.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 77 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group