FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-09-2009, 21:24   

Zainspirowany wydaniem przez Games Workshop reedycji Space Hulka pobrałem modyfikację Space Hulk 2 do Dawn of Wara. Świetny klimat, genialnie przemyślana, chociaż krótka, kampania. Wysoki poziom trudności (każdy przeciwnik ginie po jednym strzale, ale jeżeli już któryś dopadnie terminatora, to nie ma zmiłuj, by z walki wręcz wyjść bez szwanku). Rozgrywka jest bardzo taktyczna i uważam, że autorzy dobrze odzwierciedlili turowe realia SH w czasie rzeczywistym.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-09-2009, 22:38   

Keii napisał/a:
Zaraz pobawię się Scribblenauts. Zobaczymy, czy jest tak cudownie, jak się zapowiadało.

Moje pierwsze wrażenia są pozytywne. Pomijając już generowanie chaosu (zastrzeliłem Cthulhu z mecha!), właściwa część gry raczej trzyma się kupy. Obsługa jest czasem frustrująca, ale mam nadzieję, że to kwestia wprawy.

Ale bu, nie ma Hastura!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-09-2009, 01:48   

W Scribblenauts irytuje mnie dziwna fizyka, na przykład samolot lekko zahaczający o ziemię/ściane i obracający się jakby był z tektury o 180 stopni. No ale cudów po grze z taką ilością elementów i interakcji na 32MB karcie spodziewać się nie można.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-09-2009, 21:51   

Advent Rising

Piękna gra. Na pierwszy rzut oka klon Halo z dużą ilością cut-scenek i rozbudowaną fabułą (s-f klasy B), no ale... Gra ma mnóstwo drobnych plusików które cieszą. Bohater jest naprawdę zwinny, potrafi wysoko skakać i chwytać się półek, a walka wręcz jest niesamowicie przyjemna. Świetnie też rozwiązano walkę za pomocą dwóch broni - nic tak nie cieszy, jak strzelanie z dwóch rakietnic jednocześnie. No i najważniejsze. W 1/3 gry nabywa się się moce psioniczne, które są tak skuteczne że w pewnym momencie zrezygnowałem z konwencjonalnej broni. Pojedynczy alternatywny aeon pulse wystarczył do oczyszczania całych pomieszczeń z wrogów, roztrzaskanie masakrowało nawet wrogów w pancerzach wspomaganych, a fala była świetna na krótkich dystansach wysyłając wrogów na kilka metrów w górę i dal XD. Jeśli ktoś chce zagrać w coś co pozwoli mu się poczuć jak esper to polecam.

Więc czemu gra nie jest zbyt popularna? Raz - skrypty, które potrafią naprawdę wkurzyć gdy np. wrogowie pojawiają się bez końca, fala za falą. Irytuje także niska jakość konwersji i błędy graficzne, pojawiające się np. w obecności wody. Również korzystanie z niektórych mocy jest irytujące - w telekinezie cele wybiera się za pomocą rolki myszki (!), a po teleportacji przez parę sekund nie można się rozglądać.
Powrót do góry
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2009, 01:08   

No a ja sprawdzam kolejne nowości. Tym razem do obróbki poszły:
1. Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim- naprawdę ciekawy RTS, co prawda nie powala stopniem trudności (no ale dla kogoś po latach Battlenetu to nie nowina), ale za to wciąga, a do tego pozytywnie zaskakuje humorem. Błędów nie uniknęła, ale jak na ostatnie RTS'y wypada naprawdę bardzo dobrze. Ładna rozgrywka, płynna, a fabula ciekawa. Polecam, po pierwszych 2 godzinach gry można stwierdzić czy nam się to podoba, czy nie. Aha, ale nie nastawiajcie się na skomplikowaną rozgrywkę ekonomiczno-wojskową. Bardziej luźno :P. Dla mnie 7,5/10 najwyżej.

2. Resident Evil 5 na PC- co prawda na Xboxie 360 przeszedłem RE5 3 razy, ale postanowiłem sprawdzić jak sobie poradzą producenci z optymalizacją. Jedno jest pewne- w shooterach, nawet jak już się nauczyć grać mistrzowsko na padzie, nie ma lepszej rzeczy nie myszka. Gra się o wiele przyjemniej, a do tego optymalizacja jest wprost znakomita. Nawet na względnie słabszym sprzęcie RE5 chodzi naprawdę ładnie, choć nie na najwyższych detalach. Reszta bez większych zmian, ale na lepszych kartach graficznych i porządnym monitorze oprawa graficzna pociąga szczęki w ziemię czasami :). Kto ma PC'ta- Polecam

3. Demo FIFA 10- co tu dużo powiedzieć, nie chce mi się pisać. Jak na razie po demie, w porównaniu z 09- dno. Ale liczę, że w pełniej wersji poprawią jeszcze całość. Na razie po demie, staję murem za 09.

4. Need for Speed: Shift- co prawda nie spodziewałem się triumfalnego powrotu do starych, dobrych NFS, ale zaskoczyło mnie dość pozytywnie. Płynna jazda, względnie dobra fizyka i model uszkodzeń i znakomity tryb widoku z kokpitu. Liczne opcje edit samochodu itp itd. Niestety, brak trybu Split Screen jest ogromnym minusem. Drugim jest wkradająca się po jakiś 9 godzinach gry monotonia. W mojej ocenie 6,5/10 najwyżej. W internecie pewnie zgarnie koło 8-ki. No, ale kwestia gustu widać...

5. WET- cóż, gra podobna niesamowicie do Srangehold. Ale niestety, po pierwsze: nudna, po drugie: słaba fabuła, po trzecie- słaba grafika, po czwarte- główny bohater kobieta, stylizowana na bohaterkę Kill Billa (nie wyszło). Ogólnie jak dla mnie płytki crap 4/10. Nuda. Niestety nie potrafię grać żeńskimi postaciami...................

No, na razie tyle. W nabliższym czasie zobaczymy co jest warty IL 2 Sturmovik Birds of Prey, Disgaea 2 Dark Hero Days na PSP, Command & Conquer: Red Alert 3 - Commander's Challenge i Twin Sector.

A po za tym pykam z kumplem w Soul Calibura IV :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-09-2009, 10:23   

RE 5 na PC został pozbawiony offline co-opa, czyli jedynej rzeczy która sprawiłaby, żebym w to zagrał...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-09-2009, 12:08   

Crisis Core: Final Fantasy VII. Całkiem szczerze powiem, że absolutnie nie spodziewałem się, że CC okaże się tak dobrą grą. System walki jest prosty, ale dostarcza rozrywki, nie nuży (pewne zastrzeżenia można mieć do tego, w jaki sposób zdobywamy levele, ale najwyraźniej jest to jednak nie całkiem losowe, bo zdobywamy je akurat tak często, jak trzeba). Fabuła jak dotąd świetna, bardzo pasująca do VII i nienaciągana, a to już dużo. Bohaterowie ciekawi i dający się lubić (ba, nawet tacy za którymi nie przepadałem ((Aerith)) są tu przedstawieni tak, że nie udało mi się do nich nie przekonać :D). Poza tym wstawki filmowe - grafika dokładnie na poziomie Advent Children. W intrze (które jest zlepkiem fragmentów z różnych filmików) wykorzystano nawet dwie krótkie sceny z Advent Children i absolutnie nie widać żadnej różnicy - czyli naprawdę zachwycające, zarówno pod względem szczegółowości, choreografii, jak i płynności animacji.

Can't wait to see more!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-09-2009, 16:46   

Shin Megami Tensei: Devil Survivor. Rozwiązaniami fabularnymi trochę skojarzył mi się z TWEWY (setting współczesno-fantastyczny; ratujemy w pierwszej kolejności swoje cztery litery, a dopiero potem Tokio, światu nic nie grozi; siedem dni do ocalenia się przed niechybną zgubą), ale poza tym to zupełnie inna gra: TWEWY nazwałbym action-RPGiem, Devil Survivor jest zaś klasyczną turową strategią. Oprawę dźwiękową ma niestety dość przeciętną, grafika zaś jest całkiem OK. A grywalność? Pomijając, że jest momentami diabelsko trudna, jest nieźle - a przynajmniej nie odrzuca.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
subrealic Płeć:Mężczyzna
Dance with techno viking


Dołączył: 16 Cze 2009
Skąd: WWL
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2009, 15:38   

Cod 4 multi

_________________
Nie pójdzie się do przodu bez schylenia karku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4981430
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2009, 18:42   

1. Twin Sector- nuda, szemrana oprawa graficzna. Nie ruszać. Dopłacają? Brać kasę i nie grać dalej.
2. IL 2 Sturmovik Birds of Prey- Bardzo fajna gra. Mnóstwo frajdy, świetne bitwy i oprawa graficzna na dobrym poziomie. Aczkolwiek nie powiem, czy Sturmovik czy HAWX, bowiem obie gry się różnią. Niemniej polecam fanom lotnictwa :)

Po za tym odświeżam sobie Final Fantasy VIII na PC. Stare to, stare, ale wciąż gra się przyjemnie

Aha, niniejszym pragnę powiedzieć, że gra Wiedźmin 2 jest faktem (dla tych co nie wiedzą). Prace idą pełną parą, gra jest w wersji Alfa. Proszę, o to link do oficjalnego filmiku z gry Wiedźmin 2: http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12311 z serwisu gry-online.pl. Mimo, że gra jest w Alfa, to grafika, rozgrywka i świetne efekty silniczka fizycznego Havoc robią znakomite wrażenie. A projekt Geralta również mi się podoba. :). Zapraszam.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Edzia Płeć:Kobieta
Uśmiech!


Dołączyła: 21 Wrz 2009
Skąd: z zamiłowania :)
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2009, 20:55   

... ... tylko nie śmiać się za głośno ;)...
Ja gram w Simsy 3. :D są naprawdę fajne! Nie nudzą się tak szybko jak jedynka czy dwójka - inaczej wygląda tworzenie postaci, jej rozwój jest wiele możliwości i celów do zdobycia :)! Graficznie i dźwiękowo też nieźle - takie lekkie cuś po zajęciach ;).

Ale nie samymi Simami żyje człowiek ;).
Ragnarok i Heroes V - te dwie pozycje też działają na mnie odprężająco :).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2009, 22:40   

Tenchu Z ! Megaśna gierka. Już od jakiegoś czasu chciałem sobie pograć ninją lub samurajem, a z braku świeższych tytułów postanowiłem sięgnąć wstecz. Na pierwszy ogień poszedł Tenchu Z. Świetna skradanka, animacje walk i backstabów, gadżety, wykorzystywanie środowiska itp. Naturalnie, to nie to co na dzisiejsze czasy, ale widać skąd brali pomysły między innymi twórcy Assassin's Creeda.

Do tego cieszy możliwość zmiany fryzur bohatera, kupowanie nowych zabawek, ciuchów, umiejętności itp. 50 misji zapewnia dość długie granie, a jest to gra na tyle dobra, że pewnie ją ze 3 razy przejdę. Jedyna gra od dawna, w której chcę wytrzaskać wszystkie achievmenty. Ostatnią był Ninja Gaiden 2 i SW:TFU. Także, jeśli ktoś uwielbia gry typu "cichy zabójca" w starym dobrym stylu (nie jak AC, bo to siekanina casuallowa) to polecam całym sercem. Ah, no i ten japoński język i klimat..............

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2009, 21:01   

Obecnie mam zainstalowane CoD United Offensive, CS Source i Project IGI ale przede wszystkim zagrywam się w Halo. To jest gierka w którą zawsze sie super gra ;-] Fabuła ciekawa, wymaganie malutkie, grafika bardzo ładna no i oczywiście sam silnik super. Polecam. Pozdrawiam

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-09-2009, 10:36   

Mój komputer kiedyś robił mi kłopoty, ostatnio spalił mi się zasilator (na szczęście tylko on) a tamte kłopoty mogły być wynikiem wyczerpującego się zasilatora.

Celem sprawdzenia czy to to zamierzam sobie pograć w coś, ale póki co jeszcze nie wiem co wybrać.

1. Stary dobry DoW w wersji SoulStorm.
2. Hand of God
3. Ceville
4. PZ Galactrix lub Kingdoms.

Póki co główkuję...

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2009, 10:52   

U mnie nadal te same tytuły...
1. Icewind Dale II - udało mi się przejść mapę z przeklętym lasem, teraz trzeba się namęczyć z hakowymi poczwarami. Parę osób mi awansowało, tylko kapłanka Selune wciąż pozostaje z tyłu...

2. Nethack - ostatnio gra robi się coraz ciekawsza. Niedawno po kopaniu w fontannę ubił mnie czarny pudding. Innym razem załatwił mnie inkub. Kiedy indziej postać po zjedzeniu czegoś dostała halucynacji i dostała po tym parę dodatkowych punktów doświadczenia ^^' . Ciekawe, co jeszcze mnie tam spotka. Pomijam fakt, że i tak większość postaci ginie z zatrucia... I tak lepiej, niż w Adomie, gdzie do ubicia postaci nie trzeba nic robić - tam wystarczy zapomnieć ją nakarmić.

3. Cube. Udało mi się przejść w tym FPSie parę map, ale dopiero po wielu próbach. Przeciwnicy bywają dobijający, zwłaszcza, że przy dużej liczbie czas reakcji mam mocno ograniczony. Czasami w ogóle nie mam czasu na jakąkolwiek reakcję. Poza tym w wielu mapach przydałoby się więcej quadów (taki item, po którym strzał z dowolnej broni zabija przeciwników niezależnie od odległości i ich HP). God Modem też bym nie pogardził.
A, i nie wiem, jak w Quake, ale w Cube nie działa coś takiego, jak rocket jump. Chyba, że jako efektowne samobójstwo. Strzelanie z wyrzutni rakiet w cel stojący dwa metry przed tobą to też niezbyt dobry pomysł...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 76 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group