FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 19:13   

Saga "Legion Saga" (jakkowiek głupio to brzmi jest prawdziwe. Gra nazywa się Legion Saga i ma 3rzy częsci XD) 100% darmowy RPG w stylu Finalków i innych jRPG... do tego zadziwia bo zrobiony profesjonalnie na szajskim RPG-Tsukuru ^^

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2006, 20:08   

Zagrałem we "LoTR: Trzecia Era"
Ale jaja, mówię wam....Drużyna skłąda się w ten sposób, że jedzie sobie chłopina z Gondoru, wpada na Nazgule, ale ratuje go elfka identycznym atakiem jak Arwena Froda.
Elo ziom, to co, pójdziemy razem ?"
"A czemu nie, foczka, chodźmy !"
Idą dalej, spotykają jednego ze strażników (skóra zdjęta z Aragorna).
"Pomogliśmy ci, więc sztama, nie ?"
"Ok, wiecie co, szukam jednego takie krasnoluda, pewnie szwenda się w okolicach Morii, pomożecie mi go szukać ?
"Spoko ziom, idziem"
Już we trójkę druzyna idzie do Morii. Tam spotykają rzeczone krasnala a tuż przy drzwiach Morii czeka na nich sam Wielki Cthulu ! Tzn klon Cthulu, zwany dla niepoznaki "Czatownikiem". Druzyna spuszcza mu wp***l, a Cthulu usłużnie otwiera im drzwi do Morii.
"Słuchajcie ziomy, właśnie sobie przypomniałam, że muszę skoczyć do Rivendell, pójdziecie ze mną?"
"Luz foczka, w końcu wycieczki przez Morię to sama przyjemność"
Oczywiście...już na początku spotykamy Cthulu raz jeszcze, tym razem wyprawiamy go do R'lyeh na dobre. Dalej via Moria docieramy do Balroga...Niestety, grałem bez karty pamięci, więc gdy tu zginąłem, miałem definitywne game over. Ale, jak widzicie, gra fazowa.
Dodajmy, że w menu ekwipunku jest okienko "pierścienie władzy". Czyli wynika z tego, że drużynę możemy dopakować pierścieniami włądzy i zrobić z nich takie Wunderwaffe, że nawet Eru nie miałby z nimi szans.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-09-2006, 18:23   

Aktualnie Disgaea 2. Na razie (2gi rozdział) widzę parę ciekawych zmian na plus (nareszcie klasy leczące dostają XP za leczenie, a nie tylko zabijanie przeciwników, już nie trzeba levelować kleryka z łukiem, który ma mniejszy zasięg czarów niż różdżka ~~), ale system sam w sobie pozostał prawie niezmieniony. I wydaje się na razie jakby mniej śmieszne niż 1. Oby to wkrótce się zmieniło ;)

Edit:
Przynajmniej opisy przedmiotów zostały śmieszne. Jeśli kogoś interesuje typ humoru w tej grze, to może sobie poczytać je tutaj:
http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/disgaea_2_item.txt

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-09-2006, 22:25   

Coś mnie napadło i nabyłem drogą kupna Settlers IV z extra klasyki ^^ Bardzo sympatyczna gra, a jeszcze doprawiona dla mnie sentymentem do 3 części ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-09-2006, 09:31   

A ja gram w...Contrę. Tak, tak w tą leciwą grę na NESa, w której biegnie się do przodu i strezla do wszystkiego co się rusza. Po tym jak wpadł nam na zlocie IW w łapy prawie oryginalny NES z tą grą, spędzliliśmy kilka godzin tłukąc w to przy towarzyszeniu motywu dźwiękowego z drużyny A.
Kilka dni temu ogłośliśmy na forum IW konkurs na przechodzenie tejże gry bez cheatów i dodatkowych żyć. Przejść nawet dwa levele na dwóch życiach(a każde trafienie zabija) to już wyższa szkoła jazdy.
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-09-2006, 10:09   

Wywaliłem gry z laptopa w ...
Został mi GBA. A tam, Advance Wars, Finale od 1 do 4 i tetris.

Ostatnio gram tylko w tetrisa..
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2006, 11:42   

To w Contrze były cheaty? Dobrze się dowiedzieć po tylu latach XD.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-09-2006, 12:02   

Można było sobie zafundować 30 żyć i wtedy kozaczyć...Ale przejść na dwóch choćby połowę - to jest sztuka.
Wczoraj doszedłem do połowy trzeciego leva (muzyka: Brothers of Metal by Manowar) i jak do tej pory to mój rekord.
Powrót do góry
Fistaszek Płeć:Mężczyzna
Bałnto xD


Dołączył: 11 Wrz 2006
Skąd: z Fistaszkowa (Kamienna Góra)
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2006, 08:54   

A aj jako, że jestem zagorzałym Czytelnikiem CDA to gram głównie w ich pełne wersje, aktualnie w:

Frater - Bardzo fajna polska giera. Gdyby była bardziej rozreklamowana niż Diablo z pewnością zdobyła by wieksze szczyty. Polecam każdemu zagrać, bo to naprawdę dobra produkcja.

Bad Day LA - Uj, męcze się z tą gierką, ale jest naprawdę fajna. Fajna graficzka i fabuła niczego sobie. Sterowanie jest dobre i ogólnie gra się przyjemnie.

Chaos Legion - Bardzo dobra produkcja produkcji chyba japońskiej. Uwielbiam dla relaksu pochdzić i pozabijać masę potworów. Gra dostarcza dużo satysfakcji.

Commandos 2 - A tak sobie czasami zagram dla relaksu :P

No i oczywiście pykam w ojego ukochanego MMORPG'a:
Tantre- Uwielbiam wprost się doskonalić, zdobywać nowe możliwości, bronie itp. itd. ;)

Pozdrawiam.

_________________
http://dbtte.voo.pl
------- Zapraszamy -------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4940557
Isil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Wrz 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2006, 06:43   

U mnie goszczą tylko GTR 2 i Lineage 2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5481218
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2006, 08:37   

Sięgnąłem po coś, co się zwie "Space Empires: Star Fury". Polega to na lataniu swoim okrętem kosmicznym i zarabianiu nań, a wszystko w świecie Space Empires. Muszę przyznać, że pomimo lekkich oporów wciagnęło mnie jak czarna dziura :D.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arabeska Płeć:Kobieta
Bakyarou xd


Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: ze śmietnika
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2006, 15:35   

Sialala, a ja grammm... W sumie tylko w Ragnarok Online xP Czasem odpalę Flyff'a. No i Black & White :> I oczywiście Pasjans! xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7133402
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-09-2006, 15:59   

Za jakąś godzinę Metal Slug 6 z kumplem :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-09-2006, 10:52   

Niedawno, w kolekcji klasyki firmy Cenega ukazała się trylogia Myth. Kupiłem ją sobie i obecnie łoje Upadłych Władców mieczami, strzałami i koktajlami mołotowa. Fajna gra...

Swoją drogą:

Krasnolu + 50 zombie = kawałki mięsa i spalenizna spadające w promieniu 3 kilometrów

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-09-2006, 12:12   

Na ps2 - Okami, gra z bardzo nietypową, aczkolwiek piękną grafiką. Taka Zelda na ps2 z ciekawymi pomysłami (malowanie gałką ftw ;)
A na PC Half Life, dziś UT, CT itp., czyli sieć między komputerami w mieszkaniu działa ;>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group