FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2009, 00:16   

Dragon's Age: Origins

Dobra, co prawda mój elfi wojownik, walczący Dual-Wield'em dopiero zaczął swoją przygodę, kończąc scenariusz wstępny, osobny dla różnych klas i ras, ale mogę rzucić garść uwag.
1. Jest klimat, choć na razie nie jakiś powalający (wszak to dopiero początek)
2. Jest krwawo i bez pardonu
3. Ładna grafika, piękne zbroje i broń, dużo szczegółów.
4. Walka dość emocjonująca, bardzo podobna do NWN, aczkolwiek jest bardziej surowa. Niestey,troszkę wolna i mało urozmaicona (choć może zmieni się to wraz z awansem)- tzn. mała różnorodność ciosów, troszkę brak jakiś uników parowania, itp.
5. Póki co fabułka, a raczej drobne wątki fabularne wydają się zwiastować przemyślane i dopracowane questy i dobrą fabułę główną. Było już kilka dylematów, a dialogi są dobre, choć, niestety, strasznie brakuje mi tego, że nasza postać ani nie mówi, ani mimiki nie używa, zupełnie jak w KOTORze. Idzie się przyzwyczaić, ale, że nie mogli zrobić tego jak w Mass Effecie...ech.
6. Trochę mała liczba klas (woj,mag rouge), choć drzweko umiejętności jest dość rozbudowane, mimo, że spodziewałem się większej różnorodności. Ale jest dobrze.
7. Muzyka. Ładna, klimatyczna, a podczas walk zwiększająca emocje.
8. Animacja jest płynna i dopracowana, aczkolwiek walka mogłaby być dynamiczniejsza.
9. Reszta to w sumie jak w NWN2, tylko grafika i design świata bardziej Wiedźmin, niż hight fantasy. Świat wydaje się być "jesienny" niż heroic. I dobrze

Oczywiście są to uwagi po ledwie 3 godzinach gry, więc wszystko może się jeszcze zmienić. Na razie wrażenia są pozytywne i polecam.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
KABLE Płeć:Mężczyzna
SLAYER


Dołączył: 04 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2009, 20:09   

Jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox 360 i obecnie gram w Lost Planet,devil my cry 4 a na pc to tylko w counter strike
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7529511
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-11-2009, 15:28   

Ciekawostka - po roku KDR nadal nie miał wipe'a.
Co oznacza, że nie musze grindować od samego dołu >]
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-11-2009, 15:36   

Ciekawostka inna - polska wersja Dragon Age ponoć ma błąd w plikach i w Saturnie powiedzieli mi, że wszystkie wysłane do polskich sklepów kopie są walnięte, więc jutro premiery nie będzie.
Z innego źródła jednak dowiedziałem się, że Empik ponoć mimo wszystko jutro ma grę sprzedawać, więc nie wiem na czym w końcu stanie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-11-2009, 17:19   

Lightning Warrior Raidy - czyli jak z hentaja zrobić rpg (albo na odwrót). Japońskie RPG typu dungeon crawler, którym sterujemy wojowniczką - http://img690.imageshack.us/img690/6401/raidy.jpg wysłaną przez mieszkańców pewnej wioski do wieży, w której znajdują się porwane z owej wioski niewiasty. Oczywiście, w wieży czeka stado potworów, dość ciekawie wygladających, dla przykładu, minotaur - http://img193.imageshack.us/img193/8316/minotaurk.jpg Mówiąc krótko - duuuuuużo yuri.
Gra jest de facto połączeniem trzech gatunków - jrpg, dungeon crawler i visual novel. Nie jest wybitnie skomplikowana (wieża, którą zwiedzamy, ma raptem 5 pięter), a jedyne, czego wymaga, to pakowania postaci co jakiś czas. Z drugiej strony, przegrane w walkach z paniami bossami są nader interesujące (nawet jeśli czasem niesmaczne - vide drowka). Graficznie jest raczej prosto, ale projekty postaci, kojarzące się może ciut z Urushiharą, są całkiem - całkiem. Rzecz krótka - tak na kilka godzin gry, ale pokazująca, że od czasów Knight of Xentar coś się w tym gatunku zmieniło.
Moja recenzja na IW: http://www.innerworld.pl/main.php?dzial=1188
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-11-2009, 17:34   

Grisznak napisał/a:
Lightning Warrior Raidy

Grałem w to nawet niedawno. Doszedłem nawet bodajże do trzeciego poziomu lochów. Ale niestety pobłądziłem tam i dałem sobie z tą grą spokój. Gra może być, tylko mogliby w niej elementy rpg bardziej rozwinąć.
Powrót do góry
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2009, 17:40   

Zastanawiałem się czy sięgnąć po Lightning Warrior Raidy. Ale skoro Grisznak poleca to chętnie wypróbuję. Ale dopiero jak skończę Dragon's Age i Hitomi- my stepsister.

A propos Dragn's Age'a. Megaśna gierka, naprawdę, póki co, naprawdę kawał dobrego RPG. Klimat, akcja, dialogi. Szkoda tylko, że nie można zmieniać np. włosów itp w czasie gry. Ech, się człowiek przyzwyczaił z WoW'a :).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-11-2009, 17:51   

Altruista napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Lightning Warrior Raidy

Grałem w to nawet niedawno. Doszedłem nawet bodajże do trzeciego poziomu lochów. Ale niestety pobłądziłem tam i dałem sobie z tą grą spokój. Gra może być, tylko mogliby w niej elementy rpg bardziej rozwinąć.

Wyszła już druga część, ponoć już pełnokrwiste rpg. Po angielsku ma wyjść pod koniec roku. Mapki na Inner World powinny się za jakiś czas pojawić, bo zamierzam dokładnie opracować tę grę.

Mitsurugi - jedna uwaga, bo wiem, że ty lubisz romanse. Tam romansów nie ma. Ni czorta.
Powrót do góry
Tohru_chan_kyaa Płeć:Kobieta
biip [cenzura]


Dołączyła: 03 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2009, 21:34   

internetowa gra warcaby
.................................................................. :P

_________________
_____________
" Swoimi czynami plugawi czyste serca"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
13339970
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-11-2009, 21:45   

Cytat:
internetowa gra warcaby
..............................................................

Ahahaha, no normalnie boki zrywać...

Dalej męczę Wojowniczą Księżniczkę. Aktualnie moja silna i dzielna kobieta jest na 25 poziome. Posiada w ekwipunku same super bronie(mam nawet kocie uszka) Ale nawet przy pomocy potężnych artefaktów nie jestem w stanie ugryżć Big Boosow. Są jeszcze dla mnie za silni. Ciężka gra, naprawdę ;p
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-11-2009, 16:24   

Pretty Soldier Wars ad 2048 - najtrudniejsza gra, w jaką grałem? Zapewne. Skrzyżowanie taktycznego rpg z haremówką - brzmi niewinnie, ale prawda jest taka, że od czasów Ninja Gaiden i Contry żadna z gier nie była dla mnie tak trudna z założenia. Bitwy toczymy seriami (po 3), nie mamy żadnych środków leczniczych, a szanse trafienia wroga są pół na pół. Na dodatek, rozwój postaci jest śladowy i nie mamy nań większego wpływu. Fabuła? Przyszłość, w której ludzkość walczy z potworami, które porywają kobiety i w ich ciałach składają jaja. My zaś kierujemy oddziałem złożonym z samych niewiast, którego celem jest zwalczanie mackowatego zagrożenia Tak, Day of the Tentacles, chciałoby się rzec. Nie zmienia to faktu, że rozgrywka jest wyjątkowo hardkorowa, nie ma możliwości zapisu stanu podczas bitwy, a jeśli stracimy jakąś bohaterkę, to w danym scenariuszu już jej nie użyjemy. W rezultatcie nawet wygranie dwóch bitew nie gwarantuje sukcesu w scenariuszu, bo może się okazać, że mamy za mało postaci, aby dać sobie radę z trzecią. Lokacje są bardzo duże, co dodatkowo przeciąga czas gry. Głosy podłożono niezbyt (jak na mój gust) dobrze, scenki to po prostu obrazki z napisami i głosem. Radzę unikać jak ognia, chyba, że tego rodzaju gry stanowią dla was wyzwanie.
Powrót do góry
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2009, 04:50   

Grisznak?!!
Pretty Soldier trudna?
Pograłem trochę. Wolne tempo, system ubogi, walki proste do wygrania. Nie wiem może późńiej jest trudniej, ale pierwszych kilka map to łatwizna. I do tego nudno. nawet panienki napastowane przez cosie nie zachęciły mnie do dalszego grania.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-11-2009, 06:14   

Początek jest banalny - ale przejdź całą, wtedy pogadamy.
Powrót do góry
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2009, 19:26   

Przed chwila ruszyłam Borderlands.
Jednym słowem gra prezentuje się zacnie :>
Zapowiada się niezła strzelnica bez zobowiązań :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-11-2009, 19:49   

Po cyrku jaki miał miejsce w związku z polską premierą Dragon Age'a w końcu grę kupiłem w EA Store. O ile BG/NWN/ID zupełnie mi nie podeszły, to na razie zapowiada się, że z DA będzie dużo lepiej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 83 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group