FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2010, 21:38   

Jak wyżej Machinarium. I podpisuję się obiema ręcami i nogami pod opinią Tilka.
Poza tym nadganiam zaległości w jrpg na PS2 i gram w FF X :P.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2010, 22:22   

Eien no Aselia -Kono Daichi no Hate De- Rozbudowany visual novel fantasy, z walkami 2D, mapą strategiczną, elementami RPG (levele, staty, party) itp. Jak na razie jest ciekawie, z niecierpliwością oczekuję rozwinięcia fabuły. Gra jest bardzo długa. 50 godzin! Jak na visual novel to jest sugoi! Oj, będą długie nieprzespane noce w święta :D.

Sono Hanabira ni Kuchizuke Wo- nareszcie! Skończono autorskie tłumaczenie gry i oto mamy pierwsze eroge Yuri (100% yuri!) po angielsku. Gra jest bardzo krótka, ponieważ Sono Hanabira to cykl krótkich historii o parringach yuri. Nad niektórymi również trwają prace translacyjne. Gra zajmuje około 5-6 godzin z tego co pamiętam, może trochę dłużej. W każdym razie cieszę się, że wreszcie jest jakieś eroge yuri. Recenzja pojawi się na Inner World.

GTA IV- Ostatnio oglądałem trochę filmów dotyczących współczesnych grup przestępczych, mafii, zabójców + ponownie oglądnąłem Black Lagoon. I tak mnie wzięło by pograć jako badass Niko i powypełniać zadania dla zuych ludzi :).

A po za tym to nie ma nic nowego i ciekawego na razie.

BTW. Nie wiem czy znacie grę Darksiders. Bardzo fajny slasher, który zadebiutował na konsolach, w mojej opinii lepszy niż Dante's Inferno. Jak się okazuje, gra trafi na PC już w czerwcu!

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-04-2010, 03:23   

Przeszedłem właśnie Heavy Rain (pożyczyłem od znajomego i żeby jak najszybciej mu oddać wziąłem całość na jeden 8h maraton, moje oczy X.x).
Wrażenia:
Ogólnie całkiem nieźle, ale bez rewolucji - historia faktycznie trzyma w napięciu, a przy niektórych QTE łapy mi się trzęsły. Muszę przyznać, że nie pamiętam kiedy ostatnio gra wywołała we mnie tyle emocji.
Za to irytowały mnie bugi, mimo że to już spatchowana wersja, a raz nawet się zawiesiło i musiałem robić hard reset konsoli.
Niestety na innym forum przeczytałem spoiler kto jest zabójcą i przez to fabuła zrobiła na mnie o wiele mniejsze wrażenie niż mogła.
A jutro jadę po Brutal Legend i tym samym będę już miał wszystkie gry, w które bardzo chciałem zagrać przed kupieniem PS3.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2010, 12:04   

Brat pokazał mi właśnie Flower na PS3. Absolutnie magiczna gierka. Piękna muzyka, błogi klimacik. Wspaniała w swojej prostocie. Jestem pod wrażeniem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-04-2010, 13:21   

Dragon Quest IV: Chapters of the Chosen
Wahałem się, czy sięgać po tą grę, bo to jednak NES. Cóż, graficznie trzyma poziom wczesnych SNESów, więc nie jest aż tak źle, a na pewno nie na tyle, by czyniło to grę trudną. Problem polega na czymś innym - podobnie jak choćby w DQ VI, tu bardzo wywindowano poziom wrogów, co zmusza gracza do częstego levelowania. Bardzo spodobał mi się za to patent z wprowadzaniem bohaterów - każdej postaci poświęcono jeden rozdział gry, a dopiero w piątym, najdłuższym, spotykają się razem i już jako drużyna wyruszają walczyć z wrogiem. Dzięki temu każda postać ma swoje pięć minut i nie jest dodatkiem do głównego bohatera/ki.
Powrót do góry
Berciks Płeć:Mężczyzna
Sindanóriello


Dołączył: 16 Lut 2010
Skąd: CK
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2010, 22:39   

東方紅魔郷 ~ the Embodiment of Scarlet Devil - Aż wstyd powiedzieć że zdarza mi się zginąć od pierwszego spellu Cirno... Kolejna próba przejścia tejże pięknej gry na poziomie normal bez continue niestety zakończyła się niepowodzeniem, chociaż udało mi się ostatnio przejść na easy bez continue postacią Reimu z homing amulet (typ A).

Dragon Age: Początek - Tak zwie się największe rozczarowanie jakie doświadczyłem jeśli chodzi o RPG w 2010. Nie podobało mi się w tej grze niemal wszystko, począwszy od interfejsu, przez fabułę i skończywszy na grafice. Mimo że grafika wydaje się być zaawansowana niczym ta z Gothic 3 to ja nie lubię gier w których dba się o efekty wizualne a olewa fabułę.

Czekam na Wiedźmina 2, nie zawiodłem się na pierwszej części, była bardzo dobra to i myślę że następna też taka będzie o ile zmienią twarz Geralta, bo ta na trailerze w ogóle nie przypominała wiedźmina, zimnokrwistego pogromcy potworów ;).

Velg napisał/a:
<facepalm>

?

_________________
Sindanóriello - "z wewnątrz szarego kraju"


Ostatnio zmieniony przez Berciks dnia 04-04-2010, 13:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-04-2010, 23:19   

Berciks napisał/a:
Mimo że grafika wydaje się być zaawansowana niczym ta z Gothic 3 to ja nie lubię gier w których dba się o efekty wizualne a olewa fabułę.

<facepalm>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-04-2010, 12:12   

King's Bounty - Legenda

Świetna gra, świetna, świetna! Co najmniej na poziomie Heroes V, a może i lepsza, ładna grafika, niskie wymagania, świetny klimat, wielu żołnierzy, odkrywanie świata w czasie rzeczywistym! Jedyną dostrzegalną na razie wadą jest bardzo często powtarzający się podkład dźwiękowy.
No i ta gra udowadnia, że da się zrobić naprawdę długą grę (gram już tydzień, a mam dopiero 6lvl z 30), zamiast 7godzinnego Call of Duty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 07-04-2010, 21:50   

Wystarczy jedno słowo do szczęścia

Cabal \(^o^)/

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-04-2010, 22:00   

"Cosplay Alien" - dopiero zaczynam, ale wrażenie deja vu z "Onegai Teacher" jest dość mocne. Co prawda to wydaje się bardziej kopnięte (kosmitek jest więcej, w dodatku gra bardzo mocno, jak nazwa wskazuje, eksponuje watki związane ze strojami). Mamy już nauczycielkę, neokomimi, maniaczkę cosplayów... co będzie dalej? Projekty postaci - średnie, zwłaszcza układ oczu wzbudził moje zastrzeżenia. No nic, zobaczymy, co z tego wyjdzie...
Powrót do góry
Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 17:16   

Ostatnio mi karta graficzna padła tzn działa ale wywala artefakty i nic nie mogę zrobić, pozostaje kupić nową :( ale w coś tam da sie jeszcze pograć np w M.U.G.E.Na czy Emulator NESa :)


Na Początku grudnia kupiłem sobie PS2, i powiem nawet fajna konsola tylko mało gier mam (cut) jutro dostaję od brata fuchę i wtedy sobie jakąś nową kupię może Antalogię Samurai SHowndown jak będzie :) bo sobie na emulku mame w jedynkę pogrywam :P i mnie wciągneła że z bratem czasem pogram Jubei vs Galford.

Sprawy prywatne prosimy załatwiać prywatnie. Forum nie jest na to odpowiednim miejscem.
Bezimienny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 23:05   

Shadow of the Colossus- Cudowna gra. Tak się powinno dzisiaj robić gry. Z klasą i oryginalnym pomysłem. A te widoki.... Ech, PS2 pozostaje najlepszą konsolą do gier. Pal licho grafikę, te gry mają w sobie duszę i ciężką pracę. Niedługo ukończę i na pewno zagram ponownie.

Berserk- Lol! Jaki klimat! Gram w Berserka. Steruję Gutsem. Dla fana mangi- niebywałe przeżycie. Gra jest co prawda po japońsku, ale, że nam fabułę to się nie gubię. A jaka satysfakcja jak zdołam się połapać o co chodziło w jakiejś kwestii. Świetnie oddano styl walki Gutsa. Grafika nawet dobra.

Eien no Aselia -Kono Daichi no Hate De
- ukończone. Wspaniały visual novel. Fantasy, rozwój postaci, mapa strategiczna, świetni, zróżnicowani bohaterowie, mogąca zaskoczyć fabuła, będąca jednak na dłuższą metę znacznie poważniejsza niż się wydawało i absolutnie wzruszająca końcówka. No i 50 godzin zabawy! Znakomity S-RPG (Strategic RPG). Szkoda, że Eien no Aselia 2 jest po japońsku i nikt nie zabiera się za tłumaczenie. Ech...

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2010, 11:50   

Bayonetta... W tak dobrą gre nie grałem od dawna. Mimo iż już refleks nie ten i na nromalu ginąłem co rusz przez połowe gry to i tak nie żałuje. Jak dla mnie bohaterka to jedna z postaci które spokojnie już teraz może zasiąść na tronie kultowych. Humor,charakter,styl walki. Całość świetnie zgrana. Polecam każdemu.
A po za tym wróciłem do klasyki przygodówek, Broken Sword II. Stara szkoła daje o sobie znać, od razu wspomnienia odżywają.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-04-2010, 18:29   

Mitsurugi napisał/a:
Shadow of the Colossus- Cudowna gra. Tak się powinno dzisiaj robić gry. Z klasą i oryginalnym pomysłem. A te widoki.... Ech, PS2 pozostaje najlepszą konsolą do gier. Pal licho grafikę, te gry mają w sobie duszę i ciężką pracę. Niedługo ukończę i na pewno zagram ponownie.

Ja się mogę tylko pod tym podpisać. Gra jest epicka, w ogóle to najlepsza przygodówka w jaką kiedykolwiek grałem.. Ech i ta muza...
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-04-2010, 18:52   

Ogólnie raczej nie jestem zwolennikiem sztywnych gatunków, ale SotC do przygodówek raczej daleko...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 98 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group