FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-10-2006, 17:31   

Vanille napisał/a:
ta gra zeżarła mi z życia około 40 godzin PÓKI CO, a jeszczer nawet połowy nie przeszłam, co oznacza, że zakochałam się w niej kompletnie, na amen i całkowicie.


Stosując ten przelicznik - moja miłość do gier byćlepsza niż Twoja i jestem zakochany kompletnie, na amen i całkowicie w FF VII (około 250 godzin) FF VIII (tu już koło 100 ale to dalej więcej niż 40 x2) World of Warcraft - wolę nie liczyć, ale tak z 500 spokojnie, Diablo II podejżewam, że ponad 100, no i teraz Counter Strike: Source - jakieś 200 i rośnie.

Konkluzja - 40 godzin przy jednej grze nie oznacza dla mnie nic :P.

(TAK, MAM czas na inne rzeczy i wcale nie poświęcam graniu większości mojego życia : P)

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-10-2006, 17:44   

Vodh napisał/a:
World of Warcraft - wolę nie liczyć, ale tak z 500 spokojnie

Komenda /played wyświetla czas, kiedy byłeś zalogowany, nie musisz liczyć :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-10-2006, 17:51   

U mnie rekordem było chyba ok 70 godzin w FF VI...(choć za diabła nie policzę ile czasu grałem w Ultimę VII, to było niemal 10 lat temu).
A gram sobie w Illusion of Gaya, fajnego action rpg na SNESA. To chyba pierwsza gra, w której z wrogów nie wypada forsa ani przedmioty, nic...tylko punkty liczone do expa.
Powrót do góry
shell_ghost Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2006, 19:58   

Keii napisał/a:
Vodh napisał/a:
World of Warcraft - wolę nie liczyć, ale tak z 500 spokojnie

Komenda /played wyświetla czas, kiedy byłeś zalogowany, nie musisz liczyć :P


Grywałem sporo w WoW'a, nawt bardzo sporo...
A co do komendy /played to już Wam mówię ale proszę się nie przerażać. Mam cztery postacie (z tego dwie na levelu max w WoW'a). /played na jednej z moich postaci dało:
........................................... 1month, 2days, 13hours + jakaś reszta chyba.
Dodam że nie była to moja UBER postać .... a czas odmierzany jest czasem rzeczywistym spędzonym na serwerze.... czyli 1day = 24 godziny
Morał z tego taki. Nie tykajcie WoW'a, to złoooooooooooooooooooo ^^ (Joke;))

A teraz sobie gram w takie duperelki jak CiV IV. Baaaaadzo fajne.

Miłego wieczorku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-10-2006, 20:26   

Keii napisał/a:

Komenda /played wyświetla czas, kiedy byłeś zalogowany, nie musisz liczyć :P


1. nie gram już w wowa
2. komenda /played wyświetla czas jaki byłem zalogowany daną postacią, a takich, którymi grałem powyżej 5h miałem około 30

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-10-2006, 21:30   

Keii, a miałeś jazdy w stylu "przejdę tę i tę piosenkę w Atlantice na 100% Excellent! chocbym to miała robić XXX razy!"? XD I z góry przepraszam, bo ja się źle wyraziłam - 40 godzin nie w ogóle, tylko, hm, w ciągu, like... czterech dni z przerwami na studia i z graniem w którymś momencie od początku z kumpelą XD z powodu euforii po odzyskaniu netu zapomniałam o tym wspomnieć (i nie ma to jak 12-nasto godzinny maraton tej gry właśnie z wyżej wymienioną z dwiema godzinnymi przerwami ~.~)

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
phren Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2006, 12:32   

Na razie gram w Lineage 2 tzn grałem dopóki mi komp (prawdopodobnier zasilacz) nie zaczął padać, ale teraz czekam tylko na PES-a 6 ;D Znowu będę przez kilka tygodni chodził niewyspany ;D

_________________
I'm a soldier, meaning that I'm
Both the defendent and the judge
I'm standing on both sides of the fire
Going around turns, overtaking death and life
I'm running to fight with the shadow of a lie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6675279
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-10-2006, 13:38   

.hack//G.U.
Czekałem na to przez dobry rok chyba, gra okazała się nie-jakaś-strasznie wspaniała, ale i tak o niebo lepsza od poprzednich 4 ~~
A miałem się uczyć >_>;;;
I obejrzeć i zrecenzować Rootsy ._.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tamashi
Gość
PostWysłany: 01-11-2006, 21:00   

O żesz...znalazłem Polaka, który lubi G.U. O____O. Nie wierzę @_@.
Cytat:
Czekałem na to przez dobry rok chyba

Ja też xD.

Dlatej gry kupiłem postanowiłem sobie kupić PS2 ^^. Moim celem było sobie kupić konsolę przed amerykańską premierą (no i udało mi się, PS2 dorwałem na 3 dni przed premierą w USA). Kupiłeś sobie w amerykańskim sklepie i czekasz, aż dojdzie. To miałeś na myśli. Edit = Zegarmistrz Jestem wielkim maniakiem .hack// , a zwłaszcza serii .hack i uniwersum The World: R2 *__*.

No dobra, żeby nie odbiec od tematu:
Ostatnio męcze FFX. Okropnie mnie ta gra wciągnęła. Nie mam zbytniego doświadczenia z serią FF. Grałem jedynie w cześci na SNESA i w siódemkę. Ale dziesiątka szczególnie przypadła mi do gustu. Klimat bardzo mi się spodobał jak i sama fabuła. Grafika również bardzo dobra (zwłaszcza jak na lata 2001-2002).
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-11-2006, 22:09   

Hm, co do bycia fanem .hacka, to ze wygląda to conajmniej dziwnie.
Z całego "Project .hack" podoba mi się:
a) Muzyka z Signa
b) Design postaci (z wyjątkami - ale to dopiero w //Roots)
c) Założenie
d) Manga jest niezła :}
Te 3 główne czynniki (to d) raczej "przy okazji") sprawiły, że obejrzałem wszystkie serie TV, przeczytałem mangi i pierwszą część z 4 częściowej serii (//Infection, w Mutation grałem chwilę, ale mi się już odechciało), a na GU czekałem z wypiekami na twarzy.
A rzeczywistość boli - gra jest tak naprawdę bardzo średnia (ocena 6.3 na Gamespocie) i w sumie sam nie wiem co trzyma mnie przy niej i sprawia, że chcę grać dalej _-_

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tamashi
Gość
PostWysłany: 02-11-2006, 09:37   

Cytat:
Kupiłeś sobie w amerykańskim sklepie i czekasz, aż dojdzie. To miałeś na myśli. Edit = Zegarmistrz

Ach tak, rzeczywiście ^^'''''. Wybacz. Głupi ja xD

W najbliższej przyszłości mam zamiar kupić sobie pierwszą serię gier z Project .hack// .

Hmmm....co do samego G.U.
Spotykam się z różnymi opiniami i ocenami. I naprawdę są one zróżnicowane. Niektórzy tak jak Ty, mówią, że gra jest średnia. Ja sam specjalnie nie mogę się jeszcze wypowiadać ale sporo (a raczej bardzo sporo xD) widziałem na YouTube. Jeśli chodzi o grafę to się znacznie poprawiła. A fabuła? Imho genialna ^^. Roots dał zarąbisty wstęp grze. I to właśnie jest świetne bo gra to jest prawdziwa kontynuacja serii anime (w odróżnieniu od starej serii. Owszem, była kontynuacją SIGNa ale nie tak bezpośrednią jak w tym przypadku). Sam gameplay również mi odpowiada. Po prostu mam dosyć walk w jrpg'ach, gdzie tylko wybieram ataki i czary, a postać robi wszystko za mnie.. No ale na razie to tak jakbym oceniał jakieś sam danie za wygląd, nie skosztowawszy go, więc póki co ocenę pozostawię komu innemu. W każdym razie wiąże z tą grą nadzieje x3.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-11-2006, 09:44   

Ależ mówiąc, że gra jest średnia broń Boże nie mam na myśli fabuły, bo wstawki, dialogi i historia bardzo mi się podobają (chociaż w sumie prawdą jest to, co napisali na Gamespocie - tony dramatycznych dialogów, które na dobrą sprawę nie poruszają akcji do przodu).
O Rootsach się wypowiadać nie będę - wiązałem z tą serią nadzieję, a okazała się w mojej opinii porażką (więcej w recenzji, która niedługo powinna pojawić się na anime.tanuki.pl ;)
A walki - przyjemne, szybkie, ale naprawdę - tam się tylko spamuje X i ewentualnie uderza Rengeki, Haseo mając 2 sztylety korzysta z jednego ataku praktycznie (normalnego, nie mówię o specialach). A grafika faktycznie bardzo się poprawiła - nareszcie jakoś to wygląda ;)

Ps. Może zarejestruj się na tym forum? :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tamashi Płeć:Mężczyzna
The .hack oracle


Dołączył: 02 Lis 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2006, 10:16   

Cytat:
Ps. Może zarejestruj się na tym forum? :P

Proszę bardzo :].

Cytat:
(chociaż w sumie prawdą jest to, co napisali na Gamespocie - tony dramatycznych dialogów, które na dobrą sprawę nie poruszają akcji do przodu)

No cóż...uroki .hacka xD.

Cytat:
O Rootsach się wypowiadać nie będę - wiązałem z tą serią nadzieję, a okazała się w mojej opinii porażką (więcej w recenzji, która niedługo powinna pojawić się na anime.tanuki.pl ;)

Pierwsza połowa rzeczywiście nie jest najlepsza ale druga moim zdaniem już jest lepsza. Fakt, design trzeciej formy Haseo jest obrzydliwy. Ale wydaje mi się, że samej "akcji" (dałem w cudzysłowiu bo nie oszukujmy się - o akcje w anime z serii .hack// raczej ciężko xD) jest więcej niż w SIGNie. Brakuje mi tylko tej cudownej SIGNowej muzyki. Ale Roots też ma kilka ładnych kawałków (w wykonaniu Ali Project). Dobra, lepiej starczy o anime bo jeszcze mi się dostanie za offtop xD.

Wróćmy może do samej fabuły gry. Szczerze powiedziawszy po vol.1 nie wiedziałem jak ona się rozwinie. Tak, był trochę niedpowiedzeń (
Spoiler: pokaż / ukryj
np. co się stanie z Atoli po zainfekowaniu przez AIDĘ
), które trzeba było wyjaśnić w następnych częściach. Aczkolwiek bałem się trochę, że następna część to będzie taki odgrzewany obiad plus kilka nowinek (tzn. ciągłe utarczki z Tri-Edge). Ale w vol.2 fabuła naprawdę bardzo mnie mile zaskoczyła i powiem, że raczej bym się nie spodziewał takiego rozwinięcia biegu wydarzeń (tak, mimo iż nie grałem jeszcze w G.U. wiem wszystko o fabule gier xD).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-11-2006, 10:20   

Tamashii napisał/a:
(tak, mimo iż nie grałem jeszcze w G.U. wiem wszystko o fabule gier xD).

E, to ja staram się nie czytać wszelkiej maści spoilerów (Twój przeczytałem _^_) - jest większa przyjemność z gry :>
A co do gier... Przypuszczam, że CC zastosuje system z poprzednich 4 gier. Czyli nie ma co obawiać się o to, że kolejne gry będą odgrzewanymi kotletami - bo to po prostu jedna, duża gra, podzielona na dla większego zysku na kilka części. Tak jakbyś wziął np. FF VII i zrobił cięcia w 2 wybranych miejscach, a potem wydał to jako 3 gry ;)
Nawet postać można przenieść między nimi ~~

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tamashi Płeć:Mężczyzna
The .hack oracle


Dołączył: 02 Lis 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2006, 10:38   

Cytat:
E, to ja staram się nie czytać wszelkiej maści spoilerów (Twój przeczytałem _^_) - jest większa przyjemność z gry :>

Zazwyczaj też staram się unikać spoilerów ale jesli chodzi o .hacka to nie mogę się powstrzymać. Pewnie dlatego, że czas między wypuszczeniem gry w Japonii, a moementem gdy będe w nią grał jest zbyt duży i po prostu nie mogę się doczekać xD.

Co do makretingu CC. Tak jak wspomniałeś ależy wziąć pod uwagę, że .hack jest grą długą. I ciężko by było wszystko zmieścić w jednej części. Ale fakt faktem, że duży czynnik odgrywa oczywiście kasa. Lepiej wydać 3 części za 200 zł każda niż jedną część za 200 zł xD.

_________________
Cytat:

Haseo: Ore wa
Atoli: Watashi wa
Kuhn: Ore wa
Endrance: Boku wa
Everyone: Koko ni iru!
Everyone: SKEEEEEITH!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group