FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-05-2010, 11:16   

Skończone Dawn of the Emperor II Dawno żadna jRPG nie dało mi tyle frajdy co ta gra. Niezła grafika, bardzo grywalny system, złożona, historyczna fabuła. Chyba najlepsza (albo w każdym razie jedna z najlepszych) gra na NESa w jaką miałem okazję zagrać.
Przejdź na dół
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2010, 16:37   

Kolejne podejście do Baldur's Gate II: Shadows of Amn, w składzie:
- Misato (kobieta paladyn, moja postać)
- Minsc
- Jaheira
- Yoshimo
- Viconia
- Jan Jansen (dzięki niemu udało mi się wejść do pomieszczenia z handlarzami niewolników bez przechodzenia podziemnych tuneli).

Właśnie dorobiłem się gadającego miecza.
miecz napisał/a:
Znajdź kogoś bogatego i go zabij. Znajdź kogoś bogatszego i też go zabij. Rachu ciachu i dorobisz się fortuny! Juhu

Robi się coraz ciekawiej...

[edit: 13.05.2010 godzina 18:45]
Właśnie ukończyłem misję udowodnienia zdrady Mae'Vara i zostałem zwerbowany przez Bodhi. Według solucji jest to dalsza część głównego wątku. W końcu jakiś postęp...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-05-2010, 16:55   

U mnie obecnie na tapecie Warcraft III na przemian z Kingdom Hearts: Birth By Sleep.
Tego pierwszego nigdy nie przeszedłem, a chcę sobie zrobić małe podłoże historyczne przed pograniem w WoWa, bo słyszałem wiele pochwał odnośnie fabuły. Aktualnie męczę ostatnią misję orków z podstawki, potem planuję zabrać się za Frozen Throne.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 15-05-2010, 13:51   

Skończyłem wątek główny Cabala. Szczerze powiedziawszy fabułą jest świetna, i dobrze wpakowywać się do wątku wojen nacji, oraz nieskończonego expienia.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 15:47   

Skończony Alan Wake.
Gra jest po prostu świetna i wgniotła mnie w fotel. Graficznie prezentuje się bardzo ładnie, nie licząc twarzy bohaterów, które są plastikowe, jednak nie to się liczy. Szukałam grę ze świetnym klimatem i fabułą, i taką dostałam.

Co z tego, że twarze są brzydkie, prawie zawsze biegamy po lasach, a Alan skacze jak sierota? Jeżeli jesteście posiadaczami Xboxa 360 zagrajcie, bo naprawdę warto. Miła odskocznia od bezmózgich FPS'ów.

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
CookieMonster Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 22:39   

Właśnie skończyłem God of War III.Powiem tyle.Przez najbliższe 10 lat,bardziej epickiej gry po prostu nie będzie, a Kratos to największy badass w historii gier i basta ! ;p

_________________
Nom Nom Nom Nom !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-05-2010, 23:04   

Chidori napisał/a:
bezmózgich FPS'ów.

Wypraszam sobie!

U mnie World in Conflict + Soviet Assault. Od czasów pierwszego Dawn of War (może dlatego, że po nim, czyli po 2005 roku, w mało strategii grałem) żaden RTS mnie tak nie wciągnął i nie zauroczył klimatem, no może Theatre of War, ale tamto nie było tak emocjonujące.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2010, 17:06   

Mała zmiana w drużynie. Tym razem zamiast Yoshimo i Jaheiry mam Valygara i Nalię. Jestem w tej chwili w twierdzy D'Arnise. Konkretnie - w sali z golemami. Pokonałem wszystkie, z wyjątkiem żelaznego. Problem w tym, że żelazny co jakiś czas puszcza "trującą chmurę", co skutecznie ubija wszystkich, którzy zdecydują się na atak. Tylko Viconia ma zaklęcie leczące zatrucie i to tylko jedno...

Przynajmniej udało mi się złożyć wszystkie części cepa...

[edit: 16.05.2010 godzina 21:55]
No i pokonałem drania, ale prawie cała drużyna zginęła (przeżyła tylko moja postać i Minsc)...

[edit: 17.05.2010 godzina 11:00]
Właśnie udało mi się ukończyć misję w D'Arnise. Dzięki pomocy złożonego Cepa Wieków, oraz rozdzieleniu trolli (Minsc bierze napój przyspieszający, leci w stronę trolli, po czym ucieka w stronę drzwi. Gdy tylko jeden z trolli przekracza drzwi, jak najszybciej są zamykane. Po zabiciu tego jednego, pozostała dwójka jest dużo łatwiejsza do pokonania).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-05-2010, 14:54   

Icewind Dale 2 - jestem zły. Bardzo. Stworzyłem dwie postacie magiczne, z których jedna jest już na trzecim poziomie a nie ma ani jednego czaru, zaś pożal się Boże kapłanka niby ma kjurlajta, ale nawet nie potrafi go rzucić. Zastanawiam się czy nie zacząć od nowa, ale już bez magusów w drużynie, bo i tak musiałem dać im w łapy łuki, żeby się na coś przydali. Na dodatek, mam w drużynie dwie elfki, które non stop mi zabijają, a wskrzeszenie długouchej kosztuje fortunę. Oczywiście, w grze nie ma respawna wrogów, przez co pieniądze wyciekają z konta drużyny błyskawicznie...
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2010, 15:29   

miecz napisał/a:

Powinieneś mnie wyczyścić. Lubię błyszczeć!
Nie rąbię drewna, nie jestem toporem!
A może by tak zabić... to to tam?

Wygadany miecz się trafił... Tak, nadal Baldur's Gate II. Ubiłem właśnie szefa gildii Złodziei Cienia. Jeszcze trochę, a poziom reputacji przekroczy wytrzymałość Viconii (jedyna zła postać w drużynie)... Podczas, gdy Minsc jest raczej zadowolony.
Minsc napisał/a:
Wszyscy jesteśmy bohatery! Ty i Boo i ja! Chomiki i łowcy z wszystkich krajów radujcie się!


Grisznak napisał/a:
Na dodatek, mam w drużynie dwie elfki, które non stop mi zabijają, a wskrzeszenie długouchej kosztuje fortunę.

W Icewind Dale II zawsze można użyć opcji importowania postaci. Co prawda kosztuje to punkty doświadczenia danej postaci, ale zawsze to jakieś rozwiązanie, gdy nie ma nikogo z zaklęciem wskrzeszenia pod ręką. I tak lepiej, niż w Baldurze, gdzie przy braku zaklęcia dana postać ginie na dobre (a jak zginie moja postać to już w ogóle...).

Poza tym elfy są słabymi wojownikami... Z magów pożytek jest dopiero przy Lodowej Świątyni (przynajmniej w moim przypadku tak było), gdzie dostali dość wysoki awans, by przyzwoicie czarować.


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 18-05-2010, 16:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-05-2010, 16:06   

Grisznak napisał/a:
Icewind Dale 2 - jestem zły. Bardzo. Stworzyłem dwie postacie magiczne, z których jedna jest już na trzecim poziomie a nie ma ani jednego czaru, zaś pożal się Boże kapłanka niby ma kjurlajta, ale nawet nie potrafi go rzucić. Zastanawiam się czy nie zacząć od nowa, ale już bez magusów w drużynie, bo i tak musiałem dać im w łapy łuki, żeby się na coś przydali. Na dodatek, mam w drużynie dwie elfki, które non stop mi zabijają, a wskrzeszenie długouchej kosztuje fortunę. Oczywiście, w grze nie ma respawna wrogów, przez co pieniądze wyciekają z konta drużyny błyskawicznie...


Bo to jest tak, że kapłani (uzdrowiciele) rzucają czary do tego poziomu, ile mają mądrości. Analogicznie mają magowie (inteligencja) i czarownicy (charyzma). Zajrzyj na kartę postaci, ile im dałeś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-05-2010, 16:54   

Czarownica ma 15+2, a kapłanka 16+3. Najlepsze jest to, że czarownica ma kilka słabych czarów, ale nie mogę ich przenieść na listę "zapamiętanych".
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-05-2010, 17:02   

Czarownicy nie muszą zapamiętywać czarów, wybierasz przy awansie, i zawsze masz do dyspozycji (nap początku 3 razy dziennie, potem coraz więcej).
A z kapłanką to nie wiem. Próbowałeś odpoczywać, gdy kazałeś jej zapamiętać czary?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-05-2010, 17:26   

Drugi raz KOTOR II, tym razem kobietą, posiadającą miecz krótki i długi<Lightside>(fioletowe), oraz chłopaczkiem z jednym czerwonym <darkside dla scisłości>

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-05-2010, 17:53   

Asthariel napisał/a:
Czarownicy nie muszą zapamiętywać czarów, wybierasz przy awansie, i zawsze masz do dyspozycji (nap początku 3 razy dziennie, potem coraz więcej).
A z kapłanką to nie wiem. Próbowałeś odpoczywać, gdy kazałeś jej zapamiętać czary?

Dobra, rozgryzłem problem, aczkolwiek ustawienie tego wszystkiego jest bardzo domyślne. Jednak wolę magię w jRPGach.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 104 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group