FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-04-2010, 21:43   

Zdecydowanie Chain of Memories, ale polecam po prostu przeczytać streszczenie fabuły na GameFaqs (ja tak zrobiłem, wersja na GBA znudziła mnie po paru godzinach).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-04-2010, 22:40   

Nanami polecam po CoM załatwić sobie Kingdom Hearts 358/02 Days na NDS, wtedy będziesz miała leprze wprowadzenie do kh 2.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-04-2010, 00:26   

Nanami napisał/a:
Ostatecznie podsumowując. Poleveluje sobie jeszcze kiedyś, żeby skopać Sephirota. A gra przyjemna, taka w sumie bajeczna, baśniowa. Połączenie Square Enix z Disneyem?! A jednak całkiem niezłe! Troszkę moralizatorskie, w końcu dobro i siła przyjaźni zwyciężają. Ale i tak 7/10 bym dała.

A teraz... Chain of Memories czy 2?

W zasadzie nie ma większego znaczenia, choć Kei słusznie zauważył, że fabułę CoM lepiej przeczytać. Mnie również ta gra odrzuciła dość szybko, głównie system walki. Co do dwójki - nie wiem, jest w zasadzie pod każdym względem lepsza od jedynki, ale mnie rozczarowała. Nie miała w sobie tego "czegoś". Przebajerowana? Chyba tak. Poza tym Jack Sparrow nie mówiący głosem Deppa to jakieś nieporozumienie. Aczkolwiek sama gra kilka fajnych momentów niewątpliwie ma.
Zaś fabułą się już niespecjalnie przejmuj, gdyż seria już w tym momencie liczy 6 tytułów, a kolejne mają powstać (w marcu zapowiedziano 3 nowe części) i o zakład idę, że będą one jeszcze bardziej mieszać w świecie.
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 30-04-2010, 11:30   

Grisznak napisał/a:
(w marcu zapowiedziano 3 nowe części)



Grisz, tylko licz się z tym, że Tetsuya mógł mówić o tłumaczeniu Coded, aby mogło dotrzeć na nasz rynek.

Grisznak napisał/a:
o zakład idę, że będą one jeszcze bardziej mieszać w świecie.


Myśle właśnie, że nie. Będą to jakoby dodatkowe Side Story, takie jak na przykład podróż Riku i króla przez Realm Of Darkness, aż do momentu, gdzie młody wojownik ciemności zasypia w Realm of Nothingness. Druga część może być o podróży Aquy, w poszukiwaniu ratunku dla Terry i Vena.

I już masz 3 części.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 13:21   

Zaczęłam właśnie Silent Hill 4:The Room . Jak dla mnie to najstraszniejsza część ze wszystkich.O_O Już na dzień dobry główny bohater budzi się w zakrwawionym pokoju...brrr....słyszałam jeszcze o jakiś nawiedzeniach...jakby potwory w tej grze był niedostatecznym koszmarem...mam nadzieje że zawału nie dostanę:P

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-05-2010, 13:48   

Pograłem jeden mecz w Heroes of Newerth. Wrażenia?
Heroes of Newerth to taka DotA 1.5. Wygląda na lepsze od League of Legends - jeśli chcecie spróbować, pospieszcie się, bo 12 wychodzi pełnoprawna płatna wersja (jednorazowy koszt 30$). Klient ma 340 MB, a zarejestrować się (trwa to mniej więcej minutę) i ściągnąć go można tu.

A aktualnie ściąga się beta SC2, ciekawe jak mi pójdzie, zważywszy na to, że strasznie ssę w RTSy.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-05-2010, 15:59   

King's Bounty. Nie sądziłem że coś kiedyś napiszę, ale ta gra jest ZA DŁUGA.
Gram już od miesiąca (z małymi przerwami na coś innego) i jestem ledwo w połowie gry, 15lvl, mam iść do krainy elfów. Za długie walki, i za dużo ich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-05-2010, 19:08   

Keii napisał/a:
Pograłem jeden mecz w Heroes of Newerth. Wrażenia?
Heroes of Newerth to taka DotA 1.5. Wygląda na lepsze od League of Legends - jeśli chcecie spróbować, pospieszcie się, bo 12 wychodzi pełnoprawna płatna wersja (jednorazowy koszt 30$). Klient ma 340 MB, a zarejestrować się (trwa to mniej więcej minutę) i ściągnąć go można tu.

A aktualnie ściąga się beta SC2, ciekawe jak mi pójdzie, zważywszy na to, że strasznie ssę w RTSy.


4ch strasznie sie HoN podniecia, so yeah.


Pierwszy Starcraft nie miał wiele wspólnego ze strategią, a więcej z małpią zręcznością i perfekcyjnym timingiem <& zerg rush, ke ke ke> więc myślę iż dwójka raczej nie odbiegnie od standardu. Czekam na relację.

TOME
na psp. Pomijając łamanie zasad nie łamiąc ich <homebrew to nie piractwo, ale> roguelike w przenośnej wersji sprawuje się nawet lepiej niż wersja na tradycyjny sprzęt.

Takoż, Tyrian na Wii. Wiimotem.
>D
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 01-05-2010, 20:25   

Cabal Online, stan jak na 1 maja 2010 roku:
120 lvl Force Shielder.

Tylko się troche wpieniłem wczoraj, bo jakiś farciarski <odwołuje się do Ultra Mixu> zakupił mieczyk, który był mi przeznaczony, za sumę "śmiesznych" 15kk

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-05-2010, 20:01   

Claymore na NDS - miało to potencjał na naprawdę dobrą grę, a wyszła drętwa i nieciekawa platformówka, przypominająca jakiś mocno nieudany klon "Golden Axe". Claire, którą sterujemy, rusza się jak w mucha w smole, jej repertuar ciosów jest gorzej niż ubogi, grafika schematyczna... ech, a przecież materiał wyjściowy w postaci anime dawał podstawy pod naprawdę udany tytuł.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-05-2010, 06:33   

Nie ma to jak partyjka lub dwie w Left4Dead2 ze znajomymi. Zwłaszcza o porze, w której zombie mają najmniejsze problemy z wtapianiem się w tło, bo wszyscy którzy nie śpią wyglądają i zachowują się jak zombie :D

Muszę przyznać, że L4D ma naprawdę świetną formułę - z jednej strony mamy 4osobowy co-op, ale w przeciwieństwie do takich na przykład Borderlands tutaj każda kampania to zamknięta historia i ten jasny podział na to, ile to w zasadzie jest 'jedna gra' bardzo sprzyja skrzyknięciu znajomych i rozegraniu partyjki choćby z okazji wybicia godziny 4.

A tak poza tym to Heroes of Neverth, czyli zaskakująco fajny klon DotA - nie różni się prawie niczym, poza usprawnioną grafiką i paroma poprawkami kosmetycznymi, oraz ogromnymi ułatwieniami technicznymi na poziomie szukania rozgrywki i bajerów takich jak poddawanie przegranej partii, zliczanie disconnectów itd. Troszkę brakuje mi mimo wszystko Warcraftowej grafiki i uroczych nazw własnych (niestety takie perełki jak na przykład Lina Inverse tutaj występują pod imionami które są wymyślone na potrzeby HoN) ale sama gra jest bardzo fajna.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2010, 15:47   

Splinter Cell Chaos Theory- Po zawodzie ze strony Conviction postanowiłem powrócić do najlepszej moim zdaniem części Splinter Cella. Podrasowana patchami grafika i całkowity charakter stealth. A przy tym dobre sterowanie, czego o Conviction powiedzieć nie można i ciekawa fabuła (czego również o najnowszej odsłonie powiedzieć nie można). Klimat, potrzeba planowania, ostrożności, nieliczni ale uważni przeciwnicy, dużo możliwości w ich eliminowaniu. Zdecydowanie mój klimat. Polecam pierwsze 4 części osobom chcącym zapoznać się z serią SC. Jedyna wada to to, że Sam za dużo pocisków bierze na klatę, no ale wtedy grać trzeba na poziomie Expert, co też czynię ;).

Zresztą w ogóle mam zamiar odświeżyć swoje ulubione skradanki. Niedługo wracam do Thiefa i Hitmana.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-05-2010, 21:32   

W tym miejscu powinien zaczynać się pean pochwalny na cześć Mass Effect 2.
Ale znowu by mi wyszła ściana chaosu.

Powiem więc tyle: oż, cudowne traumy Shepard. Oż, jedenaście interesujących postaci (nie 12, Jacob wygrywa plebiscyt na żałosnego dupka sezonu). OŻ, TRÓJKA DOPIERO ZA ROK.

To wracam do Dragon Age i będę płakać za mimiką twarzy i cudownym głosem :/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 04-05-2010, 22:53   

Fable the Lost Chapters... znowu

Ach, stęskniłam się za tym. Za uroczo wlekącą się za mną bronią- bo nie mogę jej unieść, za dziećmi którym można przynieść książkę "jak stać się sexowniejszym w 10 dni", za laleczkami bochaterów, trofeami wieszanymi na ścianach, żonami w każdym mieście, demonicznymi drzwiami i ich dziwnymi zadaniami i ogółem za tym fantastycznym klimatem doprawionym nutą fikuśności.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-05-2010, 23:56   

Sasayaki napisał/a:
Fable the Lost Chapters... znowu

Ach, stęskniłam się za tym. Za uroczo wlekącą się za mną bronią- bo nie mogę jej unieść, za dziećmi którym można przynieść książkę "jak stać się sexowniejszym w 10 dni", za laleczkami bochaterów, trofeami wieszanymi na ścianach, żonami w każdym mieście, demonicznymi drzwiami i ich dziwnymi zadaniami i ogółem za tym fantastycznym klimatem doprawionym nutą fikuśności.

BRB, reinstaling.

Takoż, Fable.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 103 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group