FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2010, 19:26   

Właśnie utożsamiam się z Samem Fisherem w Splinter Cell: Conviction i powiem, że gra przypadła mi do gustu. Może dlatego tak mi się spodobała, ponieważ nie grałam w poprzednie odsłony serii i nie oceniam jej przez pryzmat poprzednich Splinter Cell'i. W końcu przy strzelaniu trzeba ruszyć głową! Przy okazji pogrywam też w Split/Second Velocity. Niezła zabawa ;)

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-05-2010, 13:09   

Code Geass: Lelouch of the Rebelion skończone. Jedna z najlepszych gier opartych o anime, w jakie miałem okazję zagrać. Czemu? Bo normalna. Zwykły, dobrze zrobiony jRPG, a nie jakaś kretyńska popierdółka, w którą grać będą mogli tylko die hard fani danego tytułu (a tak jest właśnie z opartym o drugą serię "Code Geass R2: Banjou no Geass Gekijou", będącym skrzyżowaniem mahjonga, planszówki i dating sima). Przyjemny gameplay, niezbyt wysoki (może nawet ciut za niski) poziom trudności, a także bajerki w new game plus typu

Spoiler: pokaż / ukryj
ocalenie Euphemii, włączenie do Zakonu Czarnych Rycerzy Suzaku czy Cornelii
Generalnie, tytuł zacny i dał mi sporo frajdy. Szerzej o nim w recenzji.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-05-2010, 14:03   

Ja ostatnio męczę League of Legends - bardzo fajny rpg online(darmowy) przypominający swoim klimatem Warcrafta. Gra ktoś może z tego forum jeszcze w to?
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 25-05-2010, 19:15   

Grand Fantasia

Strasznie mi te mmo przypomina Serie "Tales of..." może to przez grafikę, może przez kostiumy, albo przez coś innego.
W każdym bądź razie, polecam.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-05-2010, 19:38   

Altruista napisał/a:
Ja ostatnio męczę League of Legends - bardzo fajny rpg online(darmowy) przypominający swoim klimatem Warcrafta. Gra ktoś może z tego forum jeszcze w to?


Zabijasz mnie grając w tą nędzną podróbkę...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-05-2010, 20:09   

Ileż można grać w Dotę - ludzie chcą spróbować tego samego w innej oprawie, co w ogóle dziwnym nie jest.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2010, 21:23   

Baldur's Gate II. Jednak udało się nawiązać współpracę ze Złodziejami Cienia. Teraz trzeba zebrać jakąś broń przeciwko wampirom...
W drużynie:
1. Zelgadis - półelf czarownik (moja postać) - dzięki możliwości rzucania kilka fireballi pod rząd całkiem przydatna klasa. Pod warunkiem, że gobliny nie stoją za blisko...
2. Minsc
3. Jaheira
4. Yoshimo
5. Nalia
6. Aerie (biorąc pod uwagę jej charakter, oraz fakt, że będę pracował dla, de facto, gangu, nie wiem, czy wytrzyma w drużynie za długo... Zawsze mogę jeszcze pójść do dzielnicy rządowej po Viconię...).


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 27-05-2010, 10:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2010, 12:30   

Cytat:
Ileż można grać w Dotę - ludzie chcą spróbować tego samego w innej oprawie, co w ogóle dziwnym nie jest.


Nawet jeśli, to już lepiej wybrać Heroes of Newerth, które jest lepsze od LoLa pod każdym względem. Ale do Doty mu nadal daleko. A ile można grać? Zależy z kim ^^ Jak z randomami, to fakt, gra się szybko nudzi. Granie z własną drużyną przeciwko innym "pro", to inna sprawa.

A ja zainspirowany pomysłem Keii'a, po czym brutalnie olany, zacząłem z dwiema koleżankami grę w Diablo. Pomysł: Trzy czarodziejki, każda korzystająca z innej magii. Bardzo ładnie to wygląda, te wszystkie błyskawice, płomienie, zamiecie. Niczym boska furia ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-05-2010, 14:02   

Norrc napisał/a:
Heroes of Newerth, które jest lepsze od LoLa pod każdym względem.

Pod prawie każdym, oprócz tego dla części osób najważniejszego - jest darmowe.
Norrc napisał/a:
Ale do Doty mu nadal daleko.

A to już zależy - fakt, bohaterów jest mniej. Ale jeśli ktoś grał w Dotę przez parę godzin codziennie przez ponad rok, to taki powiew świeżości może przyjąć z otwartymi ramionami.
Plus fakt, że wszelkie standalone dotoklony mają wiele rozwiązań, których w oryginale wprowadzić się nie da z powodu natury tegoż - w końcu to tylko mapa do W3. Najbardziej cieszy możliwość ponownego dołączenia do gry po d/c, wbudowany voice chat i profil z zapisanymi postępami (uprzykrza grę znienawidzonym przez wszystkim leaverom).
Norrc napisał/a:
A ja zainspirowany pomysłem Keii'a, po czym brutalnie olany, zacząłem z dwiema koleżankami grę w Diablo.

Przykro mi, jeśli poczułeś się olany - po prostu stosunkowo rzadko sprawdzam pmki, więc często odpowiadam z dużym lagiem.
Co do naszej gry, na razie jest zastój i nie wiem kiedy następnym razem pogramy, więc dobrze zrobiłeś, że znalazłeś własną ekipę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2010, 14:59   

Keii napisał/a:
Plus fakt, że wszelkie standalone dotoklony mają wiele rozwiązań, których w oryginale wprowadzić się nie da z powodu natury tegoż - w końcu to tylko mapa do W3. Najbardziej cieszy możliwość ponownego dołączenia do gry po d/c, wbudowany voice chat i profil z zapisanymi postępami (uprzykrza grę znienawidzonym przez wszystkim leaverom).


Poza voice chatem (który zastępujemy ventem/TS'em), to nic nowego. Do Doty również możesz dołączyć po DC (kwestia hostbota którego używasz), a grając ligę/inhouse, leaverów nie uświadczysz.


Cytat:
Pod prawie każdym, oprócz tego dla części osób najważniejszego - jest darmowe.


No niestety, czasem za jakoś trzeba płacić.

Btw, co do Diablo, to gracie na zawodowcu?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-05-2010, 15:07   

Nie, gramy czysto casualowo, połowa drużyny nie ma z diablo prawie żadnego doświadczenia i granie na hc byłoby samobójstwem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2010, 15:41   

No, to skoro nie chcecie nikogo nowego, to powodzenia i miłej zabawy ^^

A co do Doty, to zapraszam do gry codziennie w godzinach wieczornych.

Serwer: Europe
Nick: V2L]AwaY
Kanał: Ruda

(Choć lepiej dać wcześniej znać, np. na PW)

Mamy TS'a, hostbota. Często znajduje się dobry inhouse (żadnych leaverów, sami znajomi)

Btw, ktoś grał/zna mapkę z W3, która powstała na podstawie Fate/Stay Night? Rozgrywka jest niesamowita ^^ Polecam.

Nazwa mapy: Fate/Another
Serwer: Us east
Kanał: Clan UFW (Unlimited Fate Works).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-05-2010, 09:01   

A u mnie "Strike Witches" na DS. Ktoś się być może zdziwi, że gram w grę na bazie takiego anime, ale proszę spojrzeć na typ konsoli. Gra jest absolutnie family friendly, zero panchiry (choć do edycji limitowanej dodawano parę majtek), co zapewne jednych rozczaruje, innych ucieszy. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to słaby tytuł. Skrzyżowanie action rpg z visual novel, przy czym ta druga część mieści się w standardach gatunku, ale ta pierwsza... graficznie prymitywna, mało grywalna i niezbyt ciekawa. Klasyczny przykład próby szybkiego skoku na kasę die hardów fanserwiśnego tytułu. Przy okazji, dziękuję Keiiowi za pomoc z menu.
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2010, 12:51   

Właśnie wykonałem zadania Złodziei Cienia (z wybiciem gildii wampirów włącznie). Teraz mój czarownik będzie musiał się zmierzyć z piratami, Bhaalem i Irenicusem...
Aerie nadal jest w drużynie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-05-2010, 21:21   

Gothic 2 Noc kruka.

Ostatni raz grałem w to parę lat temu, więc chyba nic dziwnego że mocno zaskoczył mnie wyśrubowany poziom trudności. Jednak z drugiej strony wystarczyło tylko trochę pokombinować by znaleźć niezoptymalizowane elementy, na czele ze zwojem przemiany w smoczego zębacza, po którego użyciu większość wrogów nie stanowi żadnego zagrożenia. Udało mi się nawet zatłuc na początku dwa trolle, wykorzystując ich koszmarną powolność. Wystarczyło je atakować od tyłu pilnując by nie odwróciły się do mnie przodem. Po pięciu minutach "drapania po pleckach" każdy zdychał. Ale żeby nie było za dobrze natrafiłem na jakiegoś buga uniemożliwiającego przeniesienie się na drugą stronę wyspy i rozegranie kampanii z dodatku, więc poszedłem sobie do Górniczej doliny gdzie moją główną rozrywką jest zwiewanie ile sił w nogach przed wargami i orkami. Nie wspominając już o tym że mocno martwi mnie mała ilość many, przez co mogę rzucić tylko trzy kule ognia pod rząd. Ciekawe jak mam dobić manę do 300, by móc rzucić np Armię Ciemności, która jest w stanie masakrować całe oddziały elity orków...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 106 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group