FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-06-2012, 20:09   

Quantum Conundrum - przyjemna gierka dla fanów Portala, sygnowana nazwiskiem jakiejśtam babki od Portala. Fabuła i humor oczywiście daleko w tyle za produkcją Valve, ale zagadki jak na razie przyjemne mimo prostoty. Całość opiera się na koncepcie przełączania się między wymiarami, w których zmieniają się właściwości całego świata oprócz gracza - dwa zmieniają wagę przedmiotów na lżejsze lub cięższe, jeden spowalnia czas, do czwartego jeszcze nie doszedłem. Plus wszechobecne sejfy, które wcale-a-wcale nie przypominają kostek z Aperture, przyciski dla odmiany zielone zamiast czerwonych itd. Różne proste fizyczne puzzle w stylu: podrzuć fotel w lekkim wymiarze, przejdź w slow-mo i skorzystaj z niego jako z platformy do skakania kiedy "zawiśnie" w powietrzu spowolniony. W praktyce wychodzi całkiem nieźle.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-06-2012, 14:26   

Quantum Conundrum skończone, no jednak Portal to to nie jest. Po odkryciu czwartego wymiaru (antygrawitacja) zdecydowanie za dużo poziomów na refleks zamiast na myślenie, plus nijakie urwane zakończenie z cyklu "czekajcie na DLC". Ale imho gierka warta wydanych na nią pieniędzy.

Korzystając z wakacji zaczynam się z kolei bawić w Starcrafta 2. Kojarzy ktoś jakieś dobre poradniki dla noobków które pomogą mi odnaleźć się w multi?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-06-2012, 18:07   

Polecam na sam początek to: post na TeamLiquid.

Jak będziesz chciał to chętnie pyknę, można 1v1, można 2v2, jestem dość zardzewiały ale pewnie coś tam jeszcze pamiętam.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-06-2012, 10:21   

Dzięki.

Jasne że chętnie zagram, tylko najpierw chcę ogarnąć w starciach z komputerem jak nie dać się zrushować w 10 minut ;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2012, 12:42   

Ostatnio dostalem na swoje PS2...Samurai Warriors 2 :) jak dla mnie bomba, coś jak Mount & Blade tylko z lepszą grafiką i innymi rzeczami właśnie sobie expię nowo odkrytego Musashiego, ciekawe czy Katsuie Shibatę też można go odblokować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 28-06-2012, 14:11   

Maraton Metal Gear Solid. Oczywiście, marketingowcy radośnie uznali iż nie ma sensu wydawać ostatniej części na handheldy.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-06-2012, 15:18   

Yaiba198989 napisał/a:
Ostatnio dostalem na swoje PS2...Samurai Warriors 2 :) jak dla mnie bomba, coś jak Mount & Blade tylko z lepszą grafiką i innymi rzeczami właśnie sobie expię nowo odkrytego Musashiego, ciekawe czy Katsuie Shibatę też można go odblokować.

Lista postaci. Chyba, że nie chcesz sobie psuć niespodzianki.
Smk napisał/a:
Maraton Metal Gear Solid. Oczywiście, marketingowcy radośnie uznali iż nie ma sensu wydawać ostatniej części na handheldy.

To by chyba musiało na 4 kartach wyjść, biorąc pod uwagę, ile na BR zajmuje.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 28-06-2012, 15:40   

Keii napisał/a:

Smk napisał/a:
Maraton Metal Gear Solid. Oczywiście, marketingowcy radośnie uznali iż nie ma sensu wydawać ostatniej części na handheldy.

To by chyba musiało na 4 kartach wyjść, biorąc pod uwagę, ile na BR zajmuje.

MGS1 jest na psnie, takoż Peacewalker. Z wydaniem HD Collection do szczęścia brakuje jedynie czwartej części.

I tak, byłbym skłonny kupić cztery karty.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-06-2012, 16:51   

W sumie jakby wyciąć cały gejmplej (bo wyraźnie było widać że to mało istotna dla Kojimy część czwórki ;p) i rzucić na PSN jako film do ściągnięcia...

No dobra, serial. Sezon godzinnych odcinków by się uzbierał.

Ja natomiast powoli ogarniam SC2, po przegraniu prawie wszystkich placement matches zostałem zakwalifikowany do dumnej brązowej ligi! Najgorszej ofkoz. Ale po paru grach nawet regularnie wygrywam starcia protoss vs protoss (ludzie zupełnie nie potrafią grać tą rasą :/). Terrranie czasem łoją mnie równo a czasem dają ciała, natomiast gry z zergami, na których do tej pory trafiałem rzadko, to jak na razie jeden wielki DERP którejś ze stron (z moim genialnym buduj templarów, zapomnij wynaleźć psionic storm na czele).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-06-2012, 17:52   

W dalszym ciągu Phantasy Star Online 2. 70 godzin przegranych w tydzień i wielki smutek, że obecnie trwa 27h maintenance. Mam nadzieję na szybki release, bo dobiłem już postać do 30, a MAGa do 99 lv (max w becie).

Tu 50 minutowy preview z Giantbomba, jeśli ktoś chciałby zobaczyć grę w ruchu. Miejsce w anglojęzycznej gildii jest, więc jeśli ktoś chce spróbować w wersji japońskiej (guide'y) albo wskoczyć kiedy w końcu wyjdzie angielski patch, zapraszam.
Gra ma śmiesznie małe wymagania, więc nie ma co przejmować się sprzętem. Byleby tylko był lepszy od blaszaka Sm00ka.

Z zabawnych faktów - mój album ze screenami z PSO2 przekroczył 80k wyświetleń...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 28-06-2012, 18:10   

Keii napisał/a:
W dalszym ciągu Phantasy Star Online 2.
.
Gra ma śmiesznie małe wymagania, więc nie ma co przejmować się sprzętem. Byleby tylko był lepszy od blaszaka Sm00ka.

Z zabawnych faktów - mój album ze screenami z PSO2 przekroczył 80k wyświetleń...


Gwoli wyjaśnienia - wszystko co mocniejsze niż mój lapciak. Mój blaszak pociągnąłby PSO2, z ledwością, ale jednak*. Czekam jednak twardo na handheldowe wydanie. Z marzeń, czekam na handheldowe, angielskojęzyczne wydanie...

Also, Snake Eater. Rany, to gry na przenośne konsole mogą tak wyglądać? @@



*slideshow!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-06-2012, 05:56   

Jako, że trwa własnie 27h maintenance, postanowiłem skrobnąć krótki tekst na gameplay o PSO2. Link.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 11:31   

Z nudów i braku laku odpaliłam sobie znowu Dragon Age II. Ale chyba zaraz to odinstaluję, bo jakieś takie nudne...

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 11:37   

Ja z kolei, jako gen. Franco, zakończyłem podbój koloni portugalskich i biorę się za odbudowę hiszpańskiego imperium kolonialnego w Ameryce. Jak na razie mam w swoich rękach Panamę, Kostarykę, Kubę i Urugwaj. I choć oryginalna muzyka w grze jest niezła, to od czasu do czasu włączam sobie Von Thronstahl, szczególnie zaś poświęcone wojnie domowej w Hiszpanii "We walk the line".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-07-2012, 17:50   

Pogrywam sobie na zmianę w Plants vs. zombies (uwielbiam tę grę wielką puchatą miłością), Anno 2070 i Diablo 3. Diablo fajne, Zombiaki fajne. Ale!

Anno! Szczęśliwa jestem nadzwyczaj, że moje nieuleczalne gadżeciarstwo zmusiło mnie do kupna. Gra z gatunku "zbuduj sobie miasto", mogłaby się szybko znudzić, gdyby nie Ubisoft i jego konsekwentna polityka "zrobimy twoją grę single-player tak bardzo online jak tylko możemy". No. I skoro już muszę być online cały czas, to przynajmniej w zamian dostaję tzw. global eventy - ograniczone czasowo kampanie, każdorazowo złożone z trzech misji o rosnącym poziomie trudności. Jak dotąd eventy były cztery, z czego jeden przegapiłam (bo wyszedł zanim kupiłam grę), drugiego nie udało mi się skończyć (bo jeszcze nie umiałam się bić). Ostatnio wznowili pierwszy event, krąży plotka, że mają powtórzyć wszystkie - i dziś w nocy udało mi się rozjechać główną bazę terrorystów zwanych Neoczaszkami (wyjątkowo debilna nazwa, ale czego się spodziewać terrorystami). Tym samym kończąc event "terror atomowy", przy flocie składającej się w szczytowym momencie z 19 statków (DUŻO) i z największym powierzchniowo miastem, jakie do tej pory udało mi się zbudować. Wprawdzie nie doszłam do wyższych poziomów cywilizacyjnych (stanęłam na drugim z czterech), ale jakbym pograła dłużej to i z tym by się dało coś zrobić. Szczęśliwa Maieczka jest szczęśliwa :3

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 135 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group