FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-05-2012, 14:15   

Właśnie skończyłem DSowe 極限脱出 9時間9人9の扉 (999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors), to znaczy przeszedłem true ending. Udało mi się do niego dostać za bodaj piątym razem, a to i tak dopiero kiedy przeczytałem w opisie w jakiej kolejności powinienem wchodzić do drzwi.
Gra genialna i zdecydowanie polecam ją wszystkim lubiącym zagadki, zakręconą fabułę i thrillery "ucieczkowe", w stylu Cube'a czy pierwszej Piły (bez gore otoczki).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2012, 13:17   

Shin Megami Tesnsei: Devil Survivor 2
Gdy dziesiąty już raz podchodzę do jednego z bossów i ginę, mając ochotę machnąć konsolą o ziemię, to znak, że gra jest cholernie trudna i czas ją na jakiś czas odłożyć. Faktycznie, w niczym nie ustępuje jedynce, poza jeszcze bardziej wywindowanym poziomem trudności. Uwielbiam Megateny, dlatego pewnie za miesiąc czy dwa do niej wrócę.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-05-2012, 20:08   

Z okazji wyjście Edycji Rozszerzonej, drugi raz przechodzę Wiedźmina 2, tym razem po stronie Iorvetha, na najwyższym poziomie trudności. Przypomniałem sobie, co najbardziej nienawidziłem w tej grze - osoba odpowiedzialna za początek drugiego aktu (przebijanie się przez pole bitwy) zasługuje na coś wyjątkowo spektakularnie bolesnego i perfidnego, ale niestety, po godzinie jak dotychczas nieudanych prób przejścia tego fragmentu wyobraźnia mi nieco szwankuje. Gracz bez żadnego przygotowania zostaje wrzucony w ciąg 5-6 walk, trwających łącznie z 10 minut, bez możliwości zapisania gry między nimi. Zginąć dziesiąty raz z rzędu przy czwartej / piątej walce - to dopiero frajda! Grrr, mam dość, spróbuję jutro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-05-2012, 01:35   

Unlimited Blade Works
Shame on me! Że też połapałem się dopiero po "Trace on"...

Chyba tracę moją zdolność rozgryzania scenariuszy. A może to moja słabość do Rin zaćmiła zdolność oceny?

W każdym razie do końca już nie daleko, a potem jeszcze tylko Haeven's Feel i mogę zabierać się za anime.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2012, 11:15   

Shin Megami Tensei: Strange Journey - niezwykle rzadko sięgam drugi raz po ukończoną grę, ale Megateny na to zasługują, zwłaszcza najlepszy chyba dungeon crawler, w jakiego kiedykolwiek grałem. Tym razem chcę przejść w neutral, choć zwykle ten wybór oznaczał najtrudniejszych przeciwników do pokonania.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-06-2012, 20:03   

Racism by Type-Moon napisał/a:
Hey, you're not a person, you're vampire, Arcueid.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 19-06-2012, 20:55   

shugohakke napisał/a:
Unlimited Blade Works
Shame on me! Że też połapałem się dopiero po "Trace on"...

Chyba tracę moją zdolność rozgryzania scenariuszy. A może to moja słabość do Rin zaćmiła zdolność oceny?

W każdym razie do końca już nie daleko, a potem jeszcze tylko Haeven's Feel i mogę zabierać się za anime.


....Ty...naprawdę.... nie wiedziałeś? Oo

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-06-2012, 21:01   

A bo niby skąd? Ten gość nigdy nie był moją ulubioną postacią, więc nie darzyłem go specjalnym zainteresowaniem, a z żadnym źródłem spoilerów styczności nie miałem.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-06-2012, 02:58   

Od jutra open beta Phantasy Star Online 2. Postacie będą przeniesione do wersji live, a sama gra to f2p, gdzie praktycznie cała zawartość "premium" to estetyka (+boosty, no ale to normalka).
Zapraszam tutaj, jeśli ktoś chce się doinformować, a w dużym skrócie powiem tylko, że to bardzo dobry online action rpg i prawdopodobnie tak jak w przypadku poprzednich testów pojawi się patch zangielszczający grę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 20-06-2012, 12:25   

Keii, wiesz może, kiedy gra ma być wydana na PSVite?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-06-2012, 12:48   

RepliForce napisał/a:
Keii, wiesz może, kiedy gra ma być wydana na PSVite?

W Japonii w 2013, tyle wiadomo.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 20-06-2012, 20:48   

To mam dużo czasu na uzbieranie na PSvite ^ ^

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2012, 09:44   

Hearts of Iron: Druga Wojna Światowa - kolejna gra, do której często wracam. Grając generałem Franco uwolniłem już Hiszpanię od komunistów, zjednoczyłem półwysep Iberyjski (tylko wrzód w postaci Gibraltaru mi został), a obecnie zajmuję kolonie portugalskie w Afryce.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 21-06-2012, 16:39   

RepliForce napisał/a:
To mam dużo czasu na uzbieranie na PSvite ^ ^

1. Idź do marketu.
2. Zagraj w demo Gravity Rush
3. ???
4. Cierp, zbierając na Vitę >D

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-06-2012, 17:33   

Pokemon Ranger - 4 misja. Okej, Ranger jest zdecydowanie inne niż zwykłe odsłony pokemonów. I bynajmniej nie odnoszę się tutaj do kompletnie innego systemu "łapania" stworków który polega na robieniu wokół nich kółek (wiem, nie brzmi fascynująco) beyblade... khem... dyskiem.

Właściwie głównym problemem są pierwsze dwie misje, które są strasznie wypełnione ekspozycją i co i rusz ktoś ci mówi co powinieneś robić. Jest to o tyle denerwujące, że pokemony lubiłam głównie za to, że po pokazaniu najbardziej podstawowych podstaw zostawiają cię samemu ze stwierdzeniem "a teraz sam kombinuj co dalej" (nie wiem jak to jest w nowszych grach, ale za to głównie lubiłam pierwsze generacje). W każdym razie dobrze się bawić zaczęłam dopiero podczas trzeciej misji, gdzie puścili mnie samopas po mieście. A już w ogóle gra rozkręciła się przy czwartej, gdzie wpuścili mnie w kanał.

Właśnie główną zmianą w stosunku do zwykłych Pokemonów jest to, że nie gra się rządnym przygód i cudzych pieniędzy dzieciakiem, który chce udowodnić światu, że jest najlepszy, a... pracownikiem społecznym. Misje obejmują, szukanie stworków, które uciekły właścicielom (włącznie z przeszukiwaniem koszy na śmieci pod tym względem), uspokajanie dzikich pokemonów, oczyszczanie wodociągów i oczywiście ratowanie regionu przed Złą Organizacją(TM).

Mta, Źli... Antagoniści ze Złej Organizacja z Rangersów zasługują na specjalną nagrodę na najbardziej niekompetentnych i niepoważnych w tej serii. O ile w zwykłych Pokemonach te złe organizacje były całkiem na poważnie, tak tutaj twórcy postanowili chyba bardziej nawiązać do niesławnego tria Zespołu R z anime. Była już nawet introdukcja muzyczna przy użyciu instrumentów. I konfetti. Seriously, konfetti.

Gra sama w sobie jest dość dziwną mieszanką puzzli, eksploracji, strategii i umiejętności ucieczki oraz rysowania kółek. Zresztą łapanie wymaga zarówno zdolności, szczęścia, jak i strategii. Zwłaszcza tego drugiego. I wbrew poradzie na początku gry często o wiele lepiej zrobić game over i wrócić do save'a niż wycofać się i być zmuszonym od nowa zbierać Asystę, gdy coś pójdzie nie tak.

A tak poza tym to gra się całkiem dobrze, choć gra zaczyna mnie frustrować, gdy przychodzi do łapania potężniejszych stworków. Muka dorwałam dopiero za 4 razem (mając od początku naprawdę dobrą Asystę na dodatek), a teraz znowu utknęłam przy silniejszych pokemonach.

Ale spróbuję przejść choćby po to, by dowiedzieć się jak dużo płacą Rangerom, bo chwilowo nie wierzę, że ktokolwiek podjąłby się tak uciążliwej i niebezpiecznej pracy społecznie. A tak na marginesie twórcy są morderczo szczerzy - elektryczne pokemony to SĄ przenośne bateryjki.

EDIT. Okej, misja szósta mnie zamordowała. Główny antagonista zgubił się w lesie szukając legendarnego pokemona. Co zrobił? Wezwał pomoc - nas. Przy okazji cały czas śmiał się maniakalnie i zwymyślał krukowi, którego zobaczył. To było fazowe....

Picross DS - jako fanka papierowej wersji nie jestem pod wrażeniem. 10x10 i 15x15? Oh, come on. Tryb podstawowy mówi ci kiedy robisz błędy? Bez jaj. Hinty jeszcze przed rozpoczęciem gry? Że co? O tym, że o niebo wygodniej robi się te obrazki na papierze, a przynajmniej na większym ekranie, nie wspominając. Straszne easy modo, gra dla ludzi którzy w życiu się w to nie bawili (tutorial którego nie można przeskoczyć mówi zresztą sam za siebie...).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 134 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group