FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 07-07-2012, 11:06   

Keii napisał/a:
Cóż, źle trafiłeś - nie przypominam sobie szczerze mówiąc Zeldy z wybitną historią, sednem tej serii jest jednak zdecydowanie gameplay.

No cóż, dobrą historie miało moim zdaniem Link to the Past i Ocarina of Time. Reszta Legend Zeldy wciąga, ale nie aż tak bardzo, jak inne gry.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2012, 11:25   

Sam w Zeldy wcześnie nie grałem, a i nie słyszałem o nich zbyt wielu dobrych opinii, więc to mój pierwszy kontakt z tą serią - i podejrzewam, że ostatni.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2012, 14:02   

Nareszcie mam okazję pograć w Skyrima. Póki co po 23 h mam 16 lvl, zabiłem 3 smoki, i raczej liznąłem questy poboczne - na razie jestem na początku linii questowej gildii złodziei, i wykonuję pierwszą misję dla Siwobrodych. Zainstalowałem już z 50 modów, i szkoda tylko, że laptop za słaby na wysokie detale przy płynnej grze. Ale jaką ta gra ma atmosferę! Miejscówki, muzyka - mistrzostwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 07-07-2012, 14:09   

Jump! Ultimate Stars
Pytanie dla ludzi którzy przeszli grę
Jak do ~~~~~ przejść 5 część tutorialu. Czytam to 5 raz, męczę się już z dobrą godzine, i nie mogę tego wykonać.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-07-2012, 14:44   

RepliForce napisał/a:
Jump! Ultimate Stars
Pytanie dla ludzi którzy przeszli grę
Jak do ~~~~~ przejść 5 część tutorialu. Czytam to 5 raz, męczę się już z dobrą godzine, i nie mogę tego wykonać.

Nie pamiętam. Wiem tyle, że z tutorialem nie miałem najmniejszych problemów nawet bez guide'a, mimo że podczas przechodzenia gry praktycznie nie znałem japońskiego.
Zresztą, jeśli dobrze pamiętam, to jest chyba jakiś angielski patch do tego?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2012, 17:47   

Digimon World - Dawn
Przypadkiem znaleziona gra na DSa, która jak na razie okazała się wyjątkowo fajna. Co prawda wstęp z turniejem jest cokolwiek przydługi, ale za to można wtedy pobawić się w curbstomping, nim dostaniemy nerfa. Sam nerf nie jest też taki wkurzający, bo specyfika mechaniki sprawia, że prędzej czy później gracz sam by go zrobił, by podnieść statystyki. XD

W każdym razie gra przypomina mi radosny crossover Pokemonów i Megaman Battle Network. Pokemonów - bo koncept walczenia stworkami, ewolucje, levelowanie i tak dalej; MBN - bo setting i grafika, główne miasto wygląda jakby ktoś żywcem wziął planszę z jakieś sekcji internetu w MBN i nieco przyozdobił.

Fabuła jak na razie nie jest szczególnie odkrywcza. Miał być turniej, ale w międzyczasie coś paskudnego wpadło do miasta, zawirusowało co się dało i próbowało mindrapować ludzi, aż złoiliśmy najeźdźcę. Dostajemy po tym questa, po zrobieniu którego mamy już praktycznie wolną rękę i możemy robić co się podoba. Co oznacza wypełnianie questów pobocznych lub głównych, posuwających fabułę do przodu. Choć i tak głównie chodzi o...

Farmienie! Nabijanie poziomów jest tutaj o tyle fajne, że po d/ewolucji za każdym razem zaczynasz od pierwszego. W związku z tym same poziomy nie mają tu najmniejszego znaczenia - liczą się głównie statystyki. Poza tym gra wyraźnie popiera rozwijanie kilkunastu stworków na raz - gra wprowadza coś takiego jak farmy, gdzie można zostawić stworka, by podbijał sobie odpowiednie statystyki. Mój jedyny problem to to, że jak do tej pory sklepikarz odmawia sprzedania mi rozszerzeń, co jest dość irytując, bo farma z dwoma najtańszymi udogodnieniami na krzyż jest mało ciekawa. W związku z tym nie mam też za bardzo na co wydawać kasy. Dorobiłam się więc czterech wysp które stoją puste i czekają aż będę mogła kupować ekspansje.

Walki są w porządku. Podobnie jak w pokemonach stworki mają do wyboru 4 ataki, ale tutaj zwykle dodatkowo dochodzi też piąty specyficzny dla danej formy. Walczy się na planszy podzielonej na pięć pasków i gracz może na niej wystawić maksymalnie trzy stworki.Co jest fajne można je z pewnymi ograniczeniami przestawiać w trakcie walki, acz bardzo nieczęsto korzystałam z tej opcji - głównie dla odpowiedniego ustawienia, gdy potrzebowałam leczyć obszarowo.

Ale najfajniejszą częścią jest team! Przez większość czasu grałam podstawowym zbalansowanym, aż musiałam znerfić jednego stworka do Agumona, co dość mocno podcięło mu statystyki. W ramach zastępstwa wstawiłam w to miejsce Darkyego i tu okazało się, że przypadkiem zrobiłam z niego najbardziej przepakowanego stworka jakiego posiadam. Tak totalnie przypadkiem. Z atakiem na 250 i MP na 1000 jest absolutnie morderczy na tym etapie. I jest na tyle niskim poziomie że cały czas mi levelował przez ostatni etap więc co i rusz odświeżało mu HP i MP. Kora która do tej pory wymiatała pod tym względem została w tyle. Valkyria za to jako maskotka drużyny zawsze była nieco w tyle. Z drugiej strony ją trzymam bardziej z powodu designu, sentymentu i fazowych nazw ataków. Heavenly Punch jeszcze było w normie, ale od kiedy doszedł jej Raging Light i Starlight (Breaker!) zaczęłam żartować, że powinnam przemianować ją na Nanohę.

tl;dr Gra się dobrze, są pewne niedociągnięcia (opcje! brakuje mi opcji!), ale sentyment i frajda z gry są zdecydowanie większe.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2012, 23:20   

Asthariel napisał/a:
Ale jaką ta gra ma atmosferę! Miejscówki, muzyka - mistrzostwo.

Szkoda, że fabuła kuleje imo...

Mass Effect skończone. Przepraszam, czy ja wcześniej marudziłam na tę grę? Odszczekuję wszystko i do want moar! Świetna gra (tylko Shepard mi wyszła jak małpa ;/), tylko krótka taka trochę. I muszę ciułać na pozostałe części teraz ;<

Bawienia się w no-lajfa ciąg dalszy i na tapetę trafił Sacred 2. I...szok. Nie jestem przyzwyczajona do takich gier, ciężko mi się poruszać, kamera mnie wkurza. Co jest zabawne, bo jedynka mi się podobała. Ale to nic, przyzwyczaję się. Muszę xD

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-07-2012, 23:47   

Silla napisał/a:

Szkoda, że fabuła kuleje imo...

To gra Bethesdy. Nic nowego, u nich fabuła zawsze kuleje niezależnie od tego co robią :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 10-07-2012, 00:25   

Daggerfall would like to have a word with you..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-07-2012, 01:04   

I'm not big fan of Buggerfall.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
emilyoo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Paź 2009
Skąd: Kielce
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2012, 01:24   

Cytat:
W co w tej chwili gracie?


- Unreal Tournament 99
- PokerStars
- czasami na kurnik.pl

_________________
http://myanimelist.net/profile/EmilYoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2055179
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-07-2012, 04:11   

Ys Oath in Felghana na PSP. Skuszony opiniami znajomych graczy postanowiłem dać szansę temu action rpgowi, mimo że graficznie wygląda co najwyżej przeciętnie i potwornie archaicznie przez sprite'owe postaci. Okazało się, że zachwyty nad tytułem są jak najbardziej uzasadnione bo gra jest po prostu genialna, szczególnie pod względem bardzo dynamicznego systemu walki i muzyki. Do tego nie jest przegadana, w przeciwieństwie do wielu innych "action" RPG.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, polecam wersję na PC, dostępną za bezcen na Steamie (obecnie w promocji - o 66% niższa cena) posiadającą achievementy i obsługę widescreenów.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 21-07-2012, 08:29   

Keii napisał/a:
Ys Oath in Felghana

A na DSa też to jest to samo?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-07-2012, 09:14   

RepliForce napisał/a:
Keii napisał/a:
Ys Oath in Felghana

A na DSa też to jest to samo?

A widzisz gdzieś tu informację, że została wydana również wersja na DSa...?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2012, 10:10   

Final Fantasy Tactics: War of Lions - jedna z nielicznych gier wartych tego, by po nie sięgać ponownie, bo do dziś nieliczne gry z tej serii mogą się pochwalić tak ciekawą fabułą. Miłą niespodzianką wersji na PSP okazały się filmiki - zrobione w konwencji graficznej tych z Valkyria Chronicles, całkiem nieźle dopasowane do gry. Ech, miałem pograć tylko chwilę, a już skończyłem pierwszy rozdział i zaczynam drugi... Cóż, Fate/Extra trochę poczeka...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 137 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group