FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-07-2012, 22:13   

Urawa napisał/a:
bo do dziś nieliczne gry mogą się pochwalić tak ciekawą fabułą

Poprawiłem cytat dla Ciebie Urawa ;-)
FF:T znalazło się na liście gier "dla dorosłych" (w sensie - o dojrzałej, rozbudowanej, złożonej i zbyt skomplikowanej fabule, aby pokazywać je dzieciom) jednej ze znanych stron o grach - i muszę się z tym stanowczo zgodzić.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 21-07-2012, 23:36   

Urawa napisał/a:
Cóż, Fate/Extra trochę poczeka...

Szczerze, dużo nie tracisz. Gra w pewnym momencie mnie znudziła do tego stopnia, że ukończyłem ją po sporej przerwie
System był super, graficznie super, oryginalni Seiyuu, ale no ... brakowało większego wyboru w Servantach. I nie tylko, ale no nie będę spoilerować

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2012, 10:40   

Cytat:
FF:T znalazło się na liście gier "dla dorosłych" (w sensie - o dojrzałej, rozbudowanej, złożonej i zbyt skomplikowanej fabule, aby pokazywać je dzieciom

Prawdę powiedziawszy już sam język gry sprawia, że wymagany jest angielski na poziomie literackim, aby móc w pełni wszystko zrozumieć. A dla wielu młodszych graczy jest do bariera cokolwiek trudna do pokonania.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Altramertes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Gru 2008
Skąd: Opoczno
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2012, 12:05   

Dwarf Fortress
Bo mogę zmielić puszyste i słodkie szczenięta i kocięta na ciastka albo inne smakołyki. A to tylko wierzchołek góry lodowej... ASCII rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6953258
Kayuuri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Maj 2011
Skąd: z Łodzi
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 18:34   

Ostatnio znowu zainstalowałam sobie steam'a i od czasu do czasu pogrywam sobie w Left 4 Dead. Przy czym wolę jednak na spokojnie przejść w pojedynkę całą kampanię, aniżeli stresować się, że źle mi idzie w trybie multiplayer.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-07-2012, 20:19   

Dwarfy rządzą.

A ja gram w Arkham City, co by zaspokoić głód gackowy przed premierą filmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 20:21   

Asthariel napisał/a:
A ja gram w Arkham City, co by zaspokoić głód gackowy przed premierą filmu.

No i jakie wrażenia? Opłaca się to kupować?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-07-2012, 21:03   

Jeśli grałeś w Arkham Asylum i się podobało, to nawet nie ma co się zastanawiać. Na Steamowej promocji wyrwałem za 41 zł, niestety już się skończyła, ale za miesiąc ma chyba wyjść oficjalne GOTY z wszystkimi DLC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-08-2012, 09:41   

Właśnie skończyłem Darksiders kupione z 2 lata temu na steamowej wyprzedaży. Jako, że mający niedługo premierę sequel zapowiada się smakowicie, postanowiłem dać jedynce trzecią szansę. Faktycznie, gra w 1/3 porządnie się rozkręca i do samego końca jest dość przyjemna. GOTY to to nie było, ale zdecydowanie nie żałuję wydanych pieniędzy.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zigur Płeć:Mężczyzna
Rias' Knight


Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Katowice
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 18:13   

Aktualnie gram w Drakensang. Gra bardzo mi się spodobała mimo nie udźwiękowionych dialogów i denerwującej pracy kamery w zamkniętych pomieszczeniach gra się całkiem przyjemnie. Na drodze napotykamy również postaci, które są gotowe się do nas przyłączyć. Może nie jest ich wiele ale są ciekawe i łatwo można ich polubić zwłaszcza krasnoludzkiego wojownika Forgrimma ;D i rudowłosą szarlatankę Gladys ^^ Jest w grze oczywiście kilka absurdów związanych z faktem, że mechanika opiera się na rzutach kośćmi... Dobra rozumiem, że postaci może się nie udać wycinanie ścięgien z ciała martwego wilka ale porażka przy zrywaniu jagód? Cóż tego nie jestem w stanie zrozumieć ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9450161
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2012, 15:20   

Team Fortress 2, tryb Mann vs Machine.
Pierwsze przejście całą mapę Demomanem.

Znalezienie serwera to na razie koszmar, używanie do tego wyszukiwarki serwera MvM zajęło 10 minut, choć miało niby 5. I mnie wywaliło przy podłączeniu.
Nie było łatwo znaleźć też dobry niezapełniony serwer. Można grać tylko w 6, więc można brać serwer z 1-3 graczami, zanim się połączysz pewnie już będzie komplet ;P
Pierwszy serwer który znalazłem i mogłem na nim grać strasznie lagował. Tak bardzo że zabugowaliśmy grę i bomba mogła zostać ciągle podłożona a i tak byśmy wygrywali xD
Znalazłem ruski serwer na chyba prostszym trybie (6 fal zamiast 8 jak poprzednie) i grało się przyjemnie. Grając Demomenem używałem wyłącznie wyrzutni bomb samoprzylepnych i tylko ją upgradowałem (dałem sobie samemu jeden upgrade a regeneracje hp). Ogólnie detonacje wszystkich bomb lepiej zostawiać na ostateczność, a normalnie po prostu po wystrzeleniu ośmiu posyłać kolejne by najdawniej podłożona bomba eksplodowała w środku grupy wrogów. Robo-skauty (mięso armatnie maszyn) zazwyczaj są rozwalone po jednej bombie, zwłaszcza jeżeli polepszyło się obrażenia.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-08-2012, 10:52   

Digimon World - Dawn
Do końca wątku fabularnego. Finał był za krótki. Miałam nadzieję na jakiegoś dłuższego questa, a zeszło nie wiadomo kiedy. Pomijam, że standardowo zwycięstwo zapewniła mi Moc Przyjaźni(TM).

Z głównym złym w ogóle były jaja, bo trafiłam na niego przypadkiem i nawet nie miałam ustawionego dobrego ekwipunku. Ale ponieważ generalnie strasznie farmiłam w efekcie i bez tego nie miałam problemu z pokonaniem go. Rozbroił mnie fakt, że pokonałam go używając dwóch robiących wrażenie digimonów... i różowej kulki.

Niestety po przejściu głównego wątku standardowo zabrakło mi chęci do dalszej gry. W związku z tym wzięłam się za...

Pokemon Rescue Team Blue
To była urocza gra. Postacie są potwornie sympatyczne, a fabuła naprawdę mnie zaskoczyła (choć uważam, że zmarnowano potencjał i główny/a bohater/ka powinni byli

Spoiler: pokaż / ukryj
jednak okazać się człowiekiem z legendy i próbować odpokutować swoją winę przez ratowanie świata
). I udało mi się wylosować Pikachu jako moją postać, a po dodaniu Cyndaquila jako partnera miałam naprawdę mordercze duo, bo nic nie jest równie skuteczne na bossów co okazjonalny Thunder Wave i potężne ataki.

Poza tym autorzy byli wredni. Twój partner to "przyjaciel na całe życie"... o tu mi czołg jedzie. Nie wiem jak można ich nie pairingować...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-08-2012, 14:59   

Wczoraj ściągnąłem na Steamie i przeszedłem Transformers: Fall of Cybertron. Dużo lepsze od pierwszej części, chociaż równie krótkie. Nie ma wymuszonego coopa, paleta barw nie jest szaro-fioletowa i ogólnie to najlepsza produkcja spod znaku Tranfsormersów, która dotychczas się ukazała imo. Dziś skrobnę recenzję na gameplaya, jeśli ktoś chciałby poczytać dłuższe wrażenia.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-08-2012, 19:58   

Obiecana recenzja.
Doublepostuję, żeby zachować pozory życia w tym dziale. :(

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2012, 21:17   

SRW:OG2 przeszednięte! Nie zdobyłem wszystkich skill pointów, bo zawaliłem ulepszanie postaci :<
Cóż, nie zmienia to faktu, że załapałem się na misję bonusową. Trzeba będzie przejść na bardziej hardym haradzie, który mi się odblokował, lecz innymi ścieżkami fabularnymi.

Poza tym głupi Japońcy nie wydadzą kontynuacji zagranicą (a tu nie ma takich problemów z prawami autorskimi jak w wypadku typowych SRW). A nowe 2nd SRW:OG wygląda świetnie. A ja się męczę z grafiką z GBA... Cóż...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 138 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group