FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-07-2007, 10:21   

O taaak *_* KoF '97 to jedna z tych gier, przy których się najbardziej nastresowałam, ale jaka potem satysfakcja! *śliiiń* Ugh, Robert. Arrrgh, Ryo. Ci dają mi popalić w każdej części, nie ma co. Późniejsze części mogą być o tyle gorsze, że wydają się już wtórne, ale właśnie nowe postacie mi to wynagradzają, bo można się w nich na nowo wprawiać i (co dla mnie jest najważniejsze) polubić. Moim pierwszym KoFem, za który się "na poważnie" zabrałam, był 2k1 i do tej pory mam do niego sentyment (choć muzyka paskudna). Teraz marzę o XI, głównie dla endingów, dokopania pewnemu osobnikowi i sprawdzenia, czy Shion faktycznie jest facetem _^_
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-07-2007, 12:00   

Cytat:
i sprawdzenia, czy Shion faktycznie jest facetem _^_

A ktoś to ustalił?
Powrót do góry
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-07-2007, 12:27   

Rzucił mi się gdzieś w oczy storyline po angielsku i tam było wyraźnie stwierdzone, że to jednak bizon. Mimo wszystko w takie skrajności trudno mi uwierzyć, zwłaszcza, że damskim głosem toto gada _^_
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-08-2007, 10:29   

Zacząłem wczoraj piątego Suikodena. Chyba jednak wolałem realistyczny design z czwartej części. O fabule na razie się nie wypowiadam, mechanika jest identyczna jak w całej serii. Miły jest natomiast powrót do większej liczby postaci w drużynie i podziału na strzelających i tłukących.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-08-2007, 10:44   

Po skończeniu Icewind Dale zabrałem się z powrotem za Medievala. Tym razem mój wybór padł na Hiszpanie. Nacja teoretycznie jest Trudna. Faktycznie: po kilku turach kontrolujemy bardzo zamożne prowincje. Od początku możemy zwoływać krucjaty, co w błyskawicznym tempie pozwala nam na wycieczkę krajoznawczą po całej afryce północnej. Tą samą metodą wybieramy rodzynki z kotła Europy Środkowej, gdy tylko papież kogoś ekskomunikuje (a jako, że walczą tam ze sobą naraz Anglia, Francja, Aragonia, Niemcy i okazjonalnie Dania, Polska oraz Węgry, to anatemy sypią się, jak z rękawa). Pewnie do jutra będę miał Małe Zwycięstwo, bo właśnie wypędzam Egipcjan z Azji Mniejszej (atakując od strony Egiptu).

Jedyny mój problem to prowincje w rodzaju Arabii, które przynoszą dochód wystarczający na utrzymanie 1/10 stacjonujących w nich garnizonów.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Nami Płeć:Kobieta
Ruda! xD"


Dołączyła: 21 Paź 2006
Skąd: Syberia
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2007, 10:55   

Icewind Dale I i II mam już za sobą więc jeśli chodzi o PC (o czywiście że o PC umiesz czytać temat działu głupku!) ... a tak, rzeczywiście.
Tak więc na PC znowu wróciłam do NWN ^^
Gram w 2 dodatek, bo 1 mi się znudził gdyż pierwszy rozdział jest strasznie długi! A przechodziłam go już setki razy, i strasznie mnie już nudzi :p
W NWN 2dodatku jestem właśnie w oazie, której ukradli wodę :p
Kiedyś prawie przeszłam cały ten dodatek, ale mój brat popsuł kompa i wszystko straciłam XD
Nawet Simy 2 xDDDDDD (szkoda, fajne domki miałam :P)
Ale jeśli chodzi o PS to gram w Suikoden II oraz w BoF III :)
RPG są fajne =^^=

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8054079
SadeK Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Sie 2007
Skąd: Z kiepskiej komedii
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2007, 11:17   

A ja również teraz gram w Icewind dale. Narazie jednak nie zanosi się, żebym go skończył. Idę dopiero do Świątyni zapomnianego boga. Jak sobie pomyślę o tych wszystkich ciemnych kątach i zdradzieckich zakrętasach, które muszę odwiedzić w Odciętej dłoni i Głębi Dorna to mi się troche odechciewa, ale dam radę ^^
Potem przyjdzie czas na dwójkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2007, 12:23   

W czasie wakacji nadrabiam zaległości...

Najpierw był Dreamfall, czyli kontynuacja najdłuższej podróży. To była bardzo dobra opowieść i bardzo kiepska gra. Ja zazwyczaj nie mam cierpliwości do przygodówek, bo nurtuje mnie, co tam dalej w fabule, a tu się muszę męczyć z zagadkami. Zazwyczaj szybko pękam i sięgam po solucje. W wypadku Dreamfall sięgnęłam raz, bo nie chciało mi się na chybił trafił naciskać przycisków, aż trafię odpowiednią kombinację (a tam nie było innej metody, niż "próbuj, aż trafisz") Nad żadną "zagadką" nie spędziłam więcej niż dwie minuty, wszystko praktycznie robiłam z marszu. To nie jest dobry objaw w przypadku przygodówki. No ale jak w ciągu całej gry nie ma momentu, w którym w inventory miałoby się więcej niż 5 rzeczy...
Nie wiem, czy nie byłoby lepiej, gdyby zamiast gry był to film. Bo historia była naprawdę dobra, ale mechanika gry (szczególnie w porównaniu z poprzedniczką) ździebko żałosna.

Potem było Fable. Fabułę ma toto mierną, ale gra się przyjemnie. Wprawdzie jak na mój gust trochę za prosta - ja tam lubię, jak mi wszystko gładko idzie, ale są tacy, co lubią wyzwania - tu ich raczej nie znajdą. Pierwszy raz grałam wojownikiem i praktycznie wcale nie używałam bloku - siekłam po prostu metodycznie wszystko naokoło, a jak zdrowie spadało, to łykałam miksturę. I ta metoda sprawdza się (pewnie niestety) bardzo dobrze - nie praktycznie stwora, który mógłby cię wykończyć jednym-dwoma ciosami, jak masz wystarczający długi pasek życia yo prawie tak, jakbyś był nieśmiertelny - a mikstury nie dość, że strasznie tanie, to jeszcze znajdujesz ich po drodze tyle, że ja musiałam ich dokupić tylko ze dwa razy w ciągu całej gry.
Ale przynajmniej Fable utwierdziło mnie w przekonaniu, że bardzo lubię konsolową grafikę ;)

Teraz zainstalowałam po raz kolejny Desperados. Takie Commandos na dzikim zachodzie (i przynajmniej jak dla mnie od Komandosów prostsze - tam to ja pierwszej misji nie mogłam przejść, a tutaj szło mi zdecydowanie lepiej) Ciekawe, czy tym razem będę miała dość zapału, żeby przejść wszystkie plansze do końca.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-08-2007, 11:31   

Po tym, jak na mapie Medievala została Hiszpania, Bizancjum i kilka państw satelickich rozmieściłem swych dyplomatów w kluczowych częściach Bizancjum (tzn. w tych prowincjach, które przynosiły największe zyski) i zgromadziłem łącznie 20 tysięcy rycerstwa w trzech punktach mapy.

Jako, że wodzowie wroga okazali się nieprzekupni moje wojska wyruszyły w bój bez przygotowania dyplomatycznego terenu. W wyniku błyskotliwej kampanii moje wojska zdołały przekroczyć ren w obie strony 15 razy, a po początkowych niepowodzeniach mój stan posiadania w regionie Morza Czarnego nie dość, że wrócił do punktu wyjściowego, to opanowałem też jego południowe i wschodnie wybrzeże, co dało mi pozycje wyjściowe do ataku na Chazarię i być może dalej, w jeden z najbiedniejszych regionów świata.

Te świetlane zwycięstwa okupione zostały życiem 200 tysiecy żołnierzy obydwu stron.

Innymi słowy: Medieval mi się chyba znudził.

Teraz gram w Maze of Fate: taki klon Dungeon Mastera na Gameboyu.

Edit: pomyliłem jednostki i przemnożyłem siły 10 razy w stosunku do rzeczywistości.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 15-08-2007, 12:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Cerber Płeć:Mężczyzna
lol

Dołączył: 18 Kwi 2007
Skąd: lol
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2007, 12:10   

Zegarmistrz napisał/a:
Innymi słowy: Medieval mi się chyba znudził.


Ajjj, tak po przeczytaniu tego mnie naszła ochota na pogranie w Medievala :/ Ostatnio nie gram w Dark Crusade i próbuje swoich sił w Battlefieldzie 2142. Kurde, trzeba sobie coś nowego znaleźć...

_________________
lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1121734
Eskel Płeć:Mężczyzna
zv

Dołączył: 16 Cze 2007
Skąd: wonderland
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2007, 20:39   

Znudzony nieco wolfensteinem, kupilem sobie CS Source. Za jakies pol roku zostane omg wtf pkp mp3 pro graczem.. albo gra mi sie znudzi, tak jak znudzil mi sie BattleField Classic i BF2. Czuje, ze to sa moje ostatnie gry na tym kompie, o ile nie ostatnie w ogole bo zmiany sprzetu nie planuje.. : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2704428
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2007, 21:28   

Nami napisał/a:
RPG są fajne =^^=

+1 Nami^^ :P A ja gram teraz w Gothica 1 później przyjdzie czas na 2 i Noc Kruka. Aktualnie cały czas "zdaję" do Starego Obozu i mam gdzieś 5 poziom. Cienko ale się wyrobię na Maga Ognia mam nadzieję. :P

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-08-2007, 09:41   

Maze of Fate: jak już pisałem klon Dungeon Mastera i Eye of Beholder na Game Boyu. Zawiera wszystkie elementy, za które dawno temu pokochałem cRPG: chodzenie po korytarzach, zbieranie skarbów, zbieranie drużyny, zabijanie potworów, wpadanie do dziur, rozwiązywanie zagadek typu "ile przycisków nacisnąć" i tycanie ścian w poszukiwaniu iluzji.

Ech! Że też na PC nie robią takich gier, tylko jakiś, trójwymiarowy syf!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
R4zeil Płeć:Mężczyzna
The Human Typhoon


Dołączył: 14 Sie 2007
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2007, 10:15   

W sumie odkąd zakupiłem sobie Warcrafta 3 to męczę tą grę na BN, chodź ze znacznymi przerwami. Jednak ta gra ma coś w sobie, że nie zanudza. Przynajmniej mnie.
Niedawno znów pogrywam sobie w WC3FT, odkąd mój komputer wrócił z naprawy, zazwyczaj jak już wspomniałem gram na Battle.Necie, w mapy takie jak:
- DotA
- Naruto 3rd Shinobi Wars
- DBZ Tribute Reverted

czasami dojdą do tego Footman Frenzy 5.4 i inne, tak dla oderwania się od standardów.

Oczywiście oczekuję z niecierpliwością na Fife '08 i dodatek do Medievala 2 Total War, czyli "Kingdoms".

Ostatnio także miałem małą chęć na pogranie w Heroes of Might & Magic 3, ale na chęciach się skończyło, jednak jeszcze za wcześnie na ponowny powrót do tej gry. ;d

_________________
Don't turn away,
Don't give in to the pain,
Don't try to hide,
Though they're screaming your name,
Don't close your eyes,
God knows what lies behind them,
Don't turn out the light,
Never sleep, never die...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3568946
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2007, 15:16   

Ostatnio głównie Icewind Dale II i Baldur's Gate II - Shadows of Amn ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group