FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
nieszczescie Płeć:Mężczyzna
szczęściarz


Dołączył: 24 Lis 2007
Skąd: Olkusz
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2007, 22:38   

Cały czas Guild Wars i ostatnio Wiedźmin ale już ukończyłem.

_________________
Tengen Toppa Gurren Laggan ! Yoko <3

Spoiler: pokaż / ukryj
Kamina R.I.P. [*]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8534462
Orenei Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2007, 23:08   

Grywałam przez dłuższy czas w różne gry online, ale ostatnio gram tylko w Prey'a.

_________________
"Coś tam, coś tam number one!
Sharingan for everyone~"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grabarz Płeć:Mężczyzna
*Crossfire*


Dołączył: 30 Lip 2005
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 25-11-2007, 22:00   

Tego FPS'a ale on jest od 18 lat :), a po drugie dziewczyna i grywa w takie gierki :>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2007, 15:08   

Zacząłem grać w Star Ocean: Till the end of time. Początek raczej rozczarowuje. Nudny, mało porywający. Do tego postacie...dziewczynka paradująca w rozpiętych spodniach, loli z frędzelkami - diabli wiedzą, co jeszcze się zdarzy. System walki niezbyt mi odpowiada, menu wielkie jak byk.
Niby to Square Enix, więc za dużo nie powinienem wymagać, ale seria zacna.
Powrót do góry
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2007, 18:12   

Trochę pograłem w Hellgate: London, gra nie przypadła mi do gustu i szybko odstawiłem na bok ._. a z taką niecierpliwością na nią czekałem.. :< Teraz gram sobiem w Call of Duty 4, szkoda, że singleplayer taki króciutki, za to multiplayer w mojej opinii boski, i to jemu poświęcam swój czas w ostatnich tygodniach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2007, 15:38   

Po raz wtóry Baldur's Gate II. Tym razem grałem półelfem czarownikiem o imieniu Xellos. Jak na Xellosa przystało, charakter chaotyczny-neutralny >] . Czarownik tutaj wydaje się być nawet lepszy od maga. Bo po pierwsze - nie musi zbierać zwojów, które mogą być cholera wie gdzie, by się uczyć nowych czarów. A po drugie - nauczonych czarów może używać po kilka razy (np. mogę 5 razy rzucić fireballa, lub 3 razy przywołać burzę lodową :) ). Poza tym zaczynam z przyzwoitą liczbą punktów życia (około 35, a nie 6 jak Zelgadis z Icewind Dale II). ^_^

Skład drużyny następujący:
1. Korgan, krasnoludzki berserker
2. Minsc & Boo - główne siły uderzeniowe >]
3. Yoshimio - zwiadowca
4. Xellos - wiadomo ;]
5. Jaheira - druidka, drużynowa sanitariuszka
6. Viconia - drow...

przez chwilę towarzyszyła nam Aerie... Ale szybko padła, więc Viconia ją zastąpiła :3


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 14-12-2007, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vlyyk Płeć:Mężczyzna
Farseer


Dołączył: 04 Gru 2007
Skąd: Imaginationland
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2007, 18:34   

też ładnie ja sobie robie Gothic II po raz 21(naprawde tyle:) Tym razem mag ognia, który używa też mieczy:D dodatkowo FM 2007 nie przerwanie od lat:P Jak jestem w chacie to Stalkier i Fear przeplatany Wowem. I jest ok.

_________________
there is no such thing as innocence only degrees of guilt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8509315
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-12-2007, 23:48   

Painkiller + dodatek. Kupione pod wpływem impulsu chwili, na parę minut przed zamknięciem Empiku, na potrzeby sieciowych rozgrywek mieszkaniowych. Bardzo przyjemna siekanina.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-12-2007, 20:32   

Red Alert 2: Yuri's Revenge - fajny RTS. W porównaniu do niektórych innych gier z serii C&C ma tę zaletę, że do fabuły podchodzi z humorem i bez zbytniego zadęcia. I całe szczęście bo tak idiotycznej wersji podróży w czasie jeszcze nie widziałem (ale nie widziałem też żeby ktokolwiek się umacniał w piramidzie, wpierw wyganiając z niej mumię...). W porównaniu z podstawką dochodzi nowa strona konfliktu - funfle Jurija, szalonego naukowca. Specjalizują się w kontrolowaniu umysłów i dziiiiwnych wynalazkach (jedno ustrojstwo zmienia piechotę wroga w hulkopodobne bydlaki...), które w większości są nawet jeśli nie skuteczne, to upierdliwe. Kilka misji wygląda na serio jak odcinek Kim Possible czy film z Bondem - bohaterka (Tanya), bądź parka bohaterów (z krasnoarmiejcem Borysem) wbijają się do bazy wroga, biją wszystko co stanie na drodze, by rozwalić Tajemnicze Ustrojstwo Do Zdobycia Władzy Nad Światem.

Sowieci i alianci dostali po kilka nowych jednostek, z których wypada wymienić śmigłowiec oblężniczy, zmieniający się w działo (wygląda idiotycznie, ale jest całkiem pożyteczny) czy alianckiego droida, lewitujące cuś z działkiem (w zasadzie mus, gdy walczy się z Jurijem, bo jako bezmózga maszyna nie da się kontrolować; służy jako osłona dla czołgów pryzmatowych). Nie zmienia to faktu, że moją ulubioną jednostką pozostaje sowiecki pajączek - pocieszny robocik robiący z piechoty gulasz, a z pojazdów konfetti.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2007, 09:48   

Cytat:
Red Alert 2: Yuri's Revenge

O, jaki ładny tytuł...żeby tam jeszcze jakieś bishojo były....

Odpaliłem wreszcie FF XII. Rewelacyjne intro (najlepsze od czasów ósemki), do tego wreeeeszcie "Prelude" - rozkleiłem się, kiedy usłyszałem tą melodię. System jak z jakiegoś Baldura, ale powoli się przyzwyczajam. Bardzo dobrze dobrane głosy - Balthier mówi jak aktorzy z Monthy Pythona (ma zresztą podobny typ humoru), a Fran to poezja. Pięknie filmiki (znowu porównanie nasuwa się chyba tylko z ósemką). Po dwóch godzinach gry trudno wydawać wyrok, ale dam tej grze szansę.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-12-2007, 10:37   

Co prawda kupiłem niedawno XII i planuję je ukończyć, ale po poprzednim podejściu i 30h gry uważam, że główną wadą tej części jest system walki. Zdecydowanie bardziej wolę ATB niż pseudo-MMORPGowe starcia. Zastrzeżenia mam również do systemu gambitów - dobrze ustawione postaci będą walczyły same, łącznie z głównym bohaterem. Rozumiem, że w przypadku takiego rozwiązania potyczek ciężko było to rozwiązać inaczej, ale niesmak pozostaje.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-12-2007, 20:06   

Cytat:
O, jaki ładny tytuł...żeby tam jeszcze jakieś bishojo były....


Tanyę można bishoujo nazwać, choć zapewne skończyłoby się to nieładnie, jako że bez trudu rozwala ona nawet ruskie krążowniki rakietowe. Yuri wygląda jak sobowtór Lenina po ekshumacji, więc za bishoujo nie dałoby się go uznać nawet po spirytusie zagryzanym haszyszem.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Rhey Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Paź 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2007, 07:36   

Rome: Total War
Genialna strategia! Szkoda tylko że w podstawowej kampanii nie mogę pograć sobie Kartaginą albo Macedonią. Mam nadzieje że szybko znajdę jakieś mody które naprawią te oczywiste braki a na razie będę musiał się zadowolić zdobyciem cesarskiego tronu dla rodu Juliuszów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-12-2007, 11:54   

20 godzin FF XII za mną. Mimo wszystko, gra daje radę. Fabuła mocno nawiązuje do niedoścignionego wzoru intrygi w jrpg, jakim jest FF Tactics. Gra jest nieco bardziej wymagająca niż lamerskie w sumie FF X i X-2. Dużo odwołań do starszych części. Co ciekawe, mimo spartaczenia głównych postaci, stworzono świetną parę drugiego planu - Balthier i Fran.
Powrót do góry
Khorne Płeć:Mężczyzna
Chaos zwycięży


Dołączył: 28 Gru 2007
Skąd: Północne Pustkowia Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2007, 00:15   

W tej chwili z MMORPG: WoW:BC, Lineage 2, R.Y.L (polecam R.Y.L, za genialny system PvP)
cRPG: Wiedźmin (zawiodłem się trochę, w późniejszych etapach robi się nudny)

Z chęcią powracam do:
Baldur's Gate+Opowieści z Wybrzeża Mieczy
Baldur's Gate 2+Tron Bhaala
Icewind Dale+Serce Zimy
Icewind Dale 2
Neverwinter Night+Shadows of Undrentide i Hordes of the Underdark
TES: Morrowind (Oblivion nie ma już tego klimatu)
Gothic 1,2+Noc Kruka (w 3 już czegoś brakuje)
Arcanum
Fallout 1 i 2
Wizardry 8 (w 7 też można pograć :D )
Wolfenstein - Enemy Territory (jaka przyjemność z grania...)

_________________
"Krew dla boga krwi, czaszki dla tronu czaszek"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6870003
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 30 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group