FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2007, 01:53   

Po 3 miesiącach przerwy nałóg wrócił - powrót do WoWa >.>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
TallBone
Gość
PostWysłany: 24-01-2008, 20:54   

Witam serdecznie! Nareszcie udało mi się odnaleźć jakiś czat o grach, a szczególnie o takiej jednej grze, pt.: Guilty Gear xx2. Tak chyba się to pisze. XD Mam zapyanko; czy ktoś orientuje się, czy jest taka anime [manga] jak Guilty Gear xx2?? Wydaje mi się, że to może być fajna manga i chce ją gdzieś obejrzeć, jednak za bardzo mi to nie wychodzi. :( Dodałoby mi otuchy, to, że bym się wreszcie dowiedział czy istnieje w ogule taka manga jak Guilty Gear xx2? (A pozatym, to grywam na kompie w WarCraft 3 The Frozen Throne przez Batlle Net...) Proszę o odpowiedź! Pozdrawiam serdecznie, młody telemaniak! XD
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-01-2008, 22:30   

Fancy Pants Adventure 2
Genialna w swojej prostocie, a przy tym bardzo przyjemna platformówka. Na szczególną uwagę sprawia fizyka, dzięki której czasem po prostu biegam bez celu dla samej przyjemności biegania :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Orenei Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2008, 22:55   

Jak na razie dla śmiechu i rozrywki z przyjaciółmi gram w Super Smash Bros. Czasami też z nudów gram w Harvest Moona ^^.

_________________
"Coś tam, coś tam number one!
Sharingan for everyone~"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-01-2008, 08:33   

Po kilkukrotnym przejściu Metal Gear Solida 2 zabrałam się za Chrono Crossa i podobnie, jak w przypadku Triggera mam zamiar zobaczyć wszystkie możliwe zakończenia.
A jeśli chodzi o same gry, to przyznam, że są świetne. Do Crossa miałam z początku drobne wątpliwości, ale gra mi się bardzo przyjemnie. A MGS2? Tak, wiem. Wielu powie, że są lepsze gry, ale dla mnie Snake jest w czołówce najwspanialszych i szybko się to nie zmieni.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Orenei Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 11:56   

Cytat:
Wielu powie, że są lepsze gry, ale dla mnie Snake jest w czołówce najwspanialszych i szybko się to nie zmieni.

E tam lepsze gry...dla mnie MGS to jedna z najlepszych.
Jeżeli chodzi o Snake'a to szczerze się z Tobą zgadzam, jednak Raiden bardziej przykuł moją uwagę.
Najlepsze wydanie MGS według mnie to 3: Snake Eater którą gorąco polecam.

_________________
"Coś tam, coś tam number one!
Sharingan for everyone~"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 14:06   

Khorne napisał/a:
Z chęcią powracam do:
Baldur's Gate+Opowieści z Wybrzeża Mieczy
Baldur's Gate 2+Tron Bhaala
Icewind Dale+Serce Zimy
Icewind Dale 2
Neverwinter Night+Shadows of Undrentide i Hordes of the Underdark
TES: Morrowind (Oblivion nie ma już tego klimatu)
Gothic 1,2+Noc Kruka (w 3 już czegoś brakuje)
Arcanum
Fallout 1 i 2

Khorne, brachu!^^ Respect da ciebie. Ja za to pogrywam sobie w obecnej chwili w Neverwinter Nights 2 + Maska zdrajcy i Elder Scrolls IV: Oblivion.

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-01-2008, 14:33   

FF XII skończone...i powiem wam coś - nie kupujcie tej gry, chyba, że zależy wam tylko na grafice. Fabuła został równiutko zerżnięta ze Star Wars, razem z większością postaci. Poziom trudności jest po prostu śmieszny. Ostatni FF, po jakiego sięgnąłem. W porównaniu z nim nawet słabe FF X to całkiem niezłą gra.

Zabito tu skutecznie wszystko, co było ciekawe w FF'ach. Fabuła jest w 100% przewidywalna i nie ma żadnych (dosłownie żadnych) wątków, które mogłyby gracza zaskoczyć. Toż to FF X-2 miało bardziej zaskakującą fabułę! Bohaterowie to ubogie kalki znanych postaci - Markiz - Mon Motha, Balthier - Han Solo, Basch i Noah - Anakin i Luke, Ashe - Leia, Dr. Cid - Lemelisk. Projekty statków niekiedy to wręcz plagiat - np. statki używane przez wojska Dalmasci to po prostu kanonierki Republiki z Ataku Klonów. Bahamuth - Gwiazda Śmierci w typowym wydaniu, zaś sceny z nim to powtórzenie finału "Powrotu Jedi". Zniszczenie Nabudis - zagłada Aldreaanu. Żenada i tyle.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-01-2008, 21:51   

Neverwinter Nights - podstawka - najemnicy w tej grze są sterowani przez komputer, więc co rusz odwalają numery w stylu - doprowadzają przeciwnika na skraj śmierci, a następnie odwracają się do niego plecami i dają się zabić, bo są zbyt zajęci walką z innym albo opróżnianiem kolejnych leczniczych buteleczek. Końcowa bitwa nadała jednak nowe znaczenie AS (Artificial Stupidity). W czasie gdy byłem zajęty czynnościami potrzebnymi do zdjęcia bariery ostrzy, chroniącej bossa, tą postanowiły po kolei przekroczyć chowaniec, przyzwane zwierzątko i pół-ork barbarzyńca. Każde dostało 100-200 punktów obrażeń i poległo na miejscu. Wydawałoby się, że już jedna śmierć powinna pokazać, że wchodzenie na ruchome ostrza jest wyjątkowo głupim pomysłem i można zająć się np. zabijaniem stworków gnębiących przywódcę grupy. Po tym zbiorowym samobójstwie stwierdziłem, że nie ma co liczyć na henchmanów i próbować zachować grupę przy życiu, tylko rozpętałem piekło rzucając rozmaite czary ze znalezionych wcześniej zwojów.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CELL767 Płeć:Mężczyzna
Masażysta


Dołączył: 31 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2008, 00:55   

Po ukończeniu przez Ferie po raz n-ty Gorky 17 oraz po raz pierwszy Ghost Master zabrałem się za Full Spectrum Warrior. Całkiem ciekawa i wciągająca gierka. Kumple wciąż nie wierzą że ja w to gram bo wiedzą iż preferuje styl gry El Latino-Africo czyli ultraofensywne parcie naprzód a w tej grze tak się nie da. w przerwach męczę FM 08 w którym mam już 3 sezon i trzęsę pucharami i ligą a także staram się przechodzić Stalkera na którego wydałem moją ostatnią wypłatę :) Próbowałem grać w Baldura ale system gry jakiś dziwaczny no ale spróbuje podejść później do niej raz jeszcze.

_________________
"Serce mędrca zwraca się ku prawej stronie, głupca zaś ku lewej"

"Finally. I have achieved what no other could EVER achieve..I am Perfect"

"I’m on the verge of being God, what do you think..?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2008, 00:46   

Niedawno udało mi się odpalić staroć zwany "Settlers II" ^_^. Gra jest sympatyczna ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2008, 16:08   

Saga Frontier II wróciło na fest. Grafika jest kiepska, ale efekty towarzyszące czarom są nadal tak samo piękne, jak kiedyś ^^. Muzykę zapamiętałem jako lepszą niż jest (może to wina emulacji), ale i tak jest świetnie.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-02-2008, 17:31   

Breath of fire 2, znowu.

Pytanie za milion. Czy ja jestem inna?
Już tłumaczę. Otóż zgarnęłam super-duper-wypasioną sekretną postać, która zasadniczo działa jak bardzo przepakowana Nina skrzyżowana z Jeanem. Teoretycznie mając ją w drużynie mogłabym sobie spokojnie darować zarówno Ninę jak i Jeana... No ok, żabola sobie możemy darować, ale jakoś nie jestem w stanie zastąpić Niny XD' To w sumie przerażające, żeby się tak przywiązywać do fikcyjnej kupki pikseli...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2008, 19:12   

Eee, to żaden problem. Ja mimo upływu lat i czterech miejsc w drużynie (SF2) nie chcę wywalać żadnej z postaci, którymi gram od samego początku :P. Przynajmniej wiem czego się po nich spodziewać. Najwyżej nowym zabieram cenne itemki i wykopuję.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2008, 11:34   

Mai: to zupełnie normalne. Ja też grając w różne gry wybieram postacie kierując się nie tylko ich użytecznością, ale też tym na ile mi się podobają. Z tego względu np. w mojej drużynie w BG2 nigdy nie znaleźli się (przynajmniej nie na długo) Edwin i Jen Jansen (teoretycznie jedne z lepszych postaci w grze) - po prostu obu tych postaci nie cierpię.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 31 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group