FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-02-2008, 15:26   

Wróciłem, po chyba roku, do Dragon Quest V, żeby wreszcie (być może) skończyć tą grę i, jeśli da radę, spróbować zrozumieć w jakimś tam stopniu fenomen popularności tego tytułu.

Piękną rzeczą jest tu emulator z możliwością svae state, bo niestety, w grze jest mało save pointów.
Przejdź na dół
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-02-2008, 20:02   

Mai napisał/a:
To w sumie przerażające, żeby się tak przywiązywać do fikcyjnej kupki pikseli...


Mnie już bardziej przeraża robienie postaci/drużyny z tabelką, które uskuteczniają niektórzy. Ale widać tak lubią. Poza tym - jak już kilkakrotnie mówiłem mam zwyczaj przywiązywać się nawet do zwykłych sołdatów w Red Alercie. Tough that.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-02-2008, 22:04   

To mi przypomina StarCrafta, w którym przy jednostkach wymieniana była liczba killing blowów, jakie zadała ^^ Też lubiłem te co lepsze zwierzaki ^^

O RPGach i jRPGach w ogóle nie wspominając, moje drużyny z Finali rzadko są uformowane ze względu na użyteczność bojo... ^^v

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2008, 22:18   

Vodh napisał/a:
Też lubiłem te co lepsze zwierzaki ^^

Ale to coś innego, bo jednak te jednostki miały (chyba) większe doświadczenie i lepiej biły. A tu chodzi o takie "szkoda, że facet ginie". Dlatego przestałem w to grać - nie lubię poświęcać jednostek ><.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2008, 13:55   

A pudło - w Starcraftcie liczba zabitych przez jednostkę nijak nie wpływała na jej efektywność. Wiem, bo zrobiłem kiedyś mapkę na której moje SiegeTanki wybijały tabuny wrogów i doszedłem do górnej granicy licznika - 255. Okazało się, że więcej po prostu nie zliczy - panowie z Blizzarda przewidzieli tylko 1 bajt na jednostkę ;D

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vlyyk Płeć:Mężczyzna
Farseer


Dołączył: 04 Gru 2007
Skąd: Imaginationland
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2008, 14:05   

To i tak jeszcze nic tu są pixele przynajmniej, a w moim ulubiony championship managerze nawet tego nie ma:) ot nazwisko i imie + zestaw cech zawodnika, a ile razy miałem 60 osobowy zespół(dla niezorientowanych w piłce nożnej norma to ok 25-29) bo nie mogłem kogoś sprzedać bo np miałem go już 12 lat w grze. Raz się tak do jednego teamu przywiązałem że od startowego 2003 roku skończyłem na 2088:P ach te managery piłkarskie...

_________________
there is no such thing as innocence only degrees of guilt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8509315
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-02-2008, 22:40   

Jeśli chodzi o jrpg, to zazwyczaj mam w drużynie postać, której nie lubię, bo nie chcę rozbijać pairingów...
A w Baldurach Edwinem zainteresowałem się w pierwszej części (i bardzo się męczyłem potem z reputacją...) z powodu jego charakteru - ten zarozumiały mag bardzo mnie bawił... a innych, w sumie wygodniejszych w dobrej drużynie zupełnie nie trawiłem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-02-2008, 23:25   

Daerian napisał/a:
A w Baldurach Edwinem zainteresowałem się w pierwszej części (i bardzo się męczyłem potem z reputacją...) z powodu jego charakteru - ten zarozumiały mag bardzo mnie bawił... a innych, w sumie wygodniejszych w dobrej drużynie zupełnie nie trawiłem.


Możesz mieć dowolną. On nie opuszcza drużyny.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2008, 23:37   

Cytat:
Możesz mieć dowolną. On nie opuszcza drużyny.

W BG I tak. Ale w Cieniach Amnu już tak łatwo nie było niestety. Chociaż tylko raz zdarzyło mi się żeby Edwin zwiał po zdobyciu 18 punktu reputacji. Na szczęście od czego ma się save'y ;)

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-02-2008, 00:53   

Cytat:
W BG I tak. Ale w Cieniach Amnu już tak łatwo nie było niestety. Chociaż tylko raz zdarzyło mi się żeby Edwin zwiał po zdobyciu 18 punktu reputacji. Na szczęście od czego ma się save'y ;)


Mi się w BG II nigdy nie udało zdobyć aż tyle reputacji.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-02-2008, 05:15   

A ja po pewnej przerwie wróciłem do Warcraft 3. Na zmianę z Counter Strike i WoWem to właściwie wszystko, w co gram od jakichś... 5 lat? Na nowe RPGi, RTSy czy FPSy mam za słabego kompa, a od starszych rzeczy i tak wolę Warcrafta ^^v (jeszcze zapomniałem o krótkich przerwach na Final Fantasy i Diablo 2) (Post z gatunku: kiedy on śpi?)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2008, 10:00   

Professor Layton and the Curious Village :D

Laytono-mania opanowała już Japonię i Amerykę, teraz jej echa sięgają do nas. Rewelacyjna przygodówko-łamigłówka na DSa. Świetny design, i uzalezniający gameplay.

oto strona gry http://professorlaytonds.com/

w takie cos gra świat! a u nas to co najwyżej ktoś ekstra klasyki odpali, albo ciągle jedną strategie pomęczy, eh przepaść, przepaść

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-02-2008, 22:58   

Startopia. Staroć, ale fajny staroć. Zabawa polega na zagospodarowaniu stacji kosmicznej zapewniającej wszelkie potrzeby przylatującym ufokom. Ogólnie zabawa jak w Theme Parku czy innym Theme Hospital, ale w kosmosie :D Gra jest całkiem dowciapna - poczynając od opisów gości (hobby: porywanie prymitywnych istot humanoidalnych, droczenie się z wojskiem?), przez sarkastyczne komentarze AI nadzorującej poczynania gracza, na rozsianych odwołaniach do literatury i filmów kończąc.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2008, 23:19   

Powrót do przeszłości. W Waterdeep dochodzi do niewyjaśnionych zjawisk. Lordowie miasta zaniepokojeni wydarzeniami wysyłają grupkę śmiałków, którzy mają zbadać sprawę oraz odnaleźć starożytny artefakt, który pomoże im w walce ze złem... O jaką grę chodzi? Oczywiście o Eye of Beholder, część pierwszą. Klasyka, pradziadek gier cRpg dziejących się w Faerunie. EoB do skomplikowanych (pod względem fabuły czy mechaniki) nie należy, jednakże wielkość korytarzy i lokacji mnie dobija - już na drugim poziomie kanałów czuję się zagubiony w tym wielkim labiryncie :P Co nie zmienia faktu, że gra się bardzo fajnie :)

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-02-2008, 12:35   

Pradziadkiem był Pool of Radiance, nie Eye of Beholder. Kurcze, grałem w to. Najpierw dużo się o tym tytule naczytałem w Gamblerze i Secret Service, a potem w to grałem. Szczerze mówiąc wolałem Dungeon Mastera i Crystal Dragona. Mimo to gry były super...

Kurcze, jak ja tęsknie za tymi starymi, dobrymi Dungeon Crawlami. Takimi, w które można był grać godzinę i przejść kawał lochu...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 32 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group