FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2008, 15:15   

http://www.gry.pl/gra/Atomz-2.html - coś dla forumowych fizyków :)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-05-2008, 17:09   

Homeworld 2 na spółkę z Assasin Creed. Zadziwiająco dobre, to drugie..
Powrót do góry
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2008, 18:43   

Ja ostatnio tylko w różnego rodzaju jRPGi na plejke (Mana Khemia, Kingdom Hearts, Final Fantasy, etc. ^^).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Kusoku Płeć:Mężczyzna
Zaatakowany pierunem!


Dołączył: 14 Kwi 2007
Skąd: z zaskoczenia
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2008, 11:45   

Ponieważ odpalił mi Lineage2 (nareszcie), więc w co innego mógłbym grać ^^

_________________
If you want to know the truth,
you got to have the courage to accept it.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11500019
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2008, 14:57   

Ściągnąłem sobie demko LEGO Indiana Jones :) Równie genialne co Star Warsy XD Polewke mam od samego patrzenia na te ludziki :p Szkoda tylko, że demko takie krótkie. Ale za to w pełną zagram na 100%

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-05-2008, 20:56   

Stalker po raz trzeci, tym razem z modem Oblivion Lost. Niezłe, piękne Blowouty. (niebo błyska, pojawiają sie potwory)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2008, 22:23   

Freespace 2 SCP:
http://www.youtube.com/watch?v=8HFEmGcJcWA

Space Sim, w którym wcielamy się w rolę pilota myśliwca w służbie Galaktycznego Terrańsko - Vasudańskiego Przymierza. Dużo strzelania, zero ekonomii, świetna, niedopowiedziana fabuła - słowem wszystko to co powinno być w dobrej grze ;) A fabuła jest o tyle ciekawa, że główny zły to... bohater gracza z pierwszej części (choć nie jest to nigdzie oficjalnie podane ;) ). W ogóle nie licząc głównej linii fabularnej, bardzo mało informacji jest jasno podanych, ale dużo można wywnioskować. No i mam świetną rozrywkę po wyłączeniu gry z wyśledzeniem nazw jednostek w Wikipedii - wszystkie, co do jednej, mają uzasadnienie w mitologii, kulturze antycznej, itp. Co powiedzie na "Iceni", albo "Galatea"? A może "Aten" (nie mylić z Ateną), nie mówiąc już o "Lysander" i "Actium" ;)

"Byliśmy dumnym ludem. I zawsze najsilniejszym.
Przez tysiące lat nasze imperium się rozwijało. Przez tak wiele czasu wyobrażaliśmy sobie, że jesteśmy sami we Wszechświecie. Podróżowaliśmy dalej i dalej, wyczerpując dostępną nam przestrzeń. A potem odkryliśmy podprzestrzeń. Dała nam wolność i dała nam galaktykę. I widzieliśmy inne zaawansowane życie. I podbijaliśmy je, lub je unicestwialiśmy. W miesiące - zniszczenie miliardów lat ewolucji na podobnej, choć wolniejszej ścieżce. Mając podprzestrzeń, nasze imperium nie zna granic.
...
Gdy Niszczyciele przybyły po nas, atakowaliśmy. Nikt nas dotąd nie zwyciężył. Tak jak inni - walczyli, opierali się. Tylko że ci nie byli tacy, jak inni. Nie ginęli."

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-05-2008, 20:21   

Freespace 2 było po prostu genialne, moja ulubiona gra w kosmicznych klimatach. Kupiłem, przeszedłem dwa razy. Wciągnęło mnie o wiele bardziej niż X-Wing vs. Tie Fighter i Wing Commander IV razem wzięte.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-06-2008, 17:54   

Fate Stay Night, no i niezmiennie od 3 lat World of Warcraft oraz Warcraft 3.

2-3 godzinki FSN naprawde potrafią poprawić humorek. Myślałem, że muzyka zacznie mnie po jakimś czasie denerwować. Odziwo myliłem się, idealnie pasuje do klimatu novelki. WoWa i W3 chyba nie musze przedstawiać. Jak ktoś jest chetny na gre w w3 prosze napisać na PM lub do mnie na battle.necie Northrend:

SpF-NorrC
V2L]AwaY

WoW Serwer Burning Legion:

Vissena 70 lvl human mage
Sillense 70 lvl Nelf druid
Eressea 70 lvl human priest

PS. Ciekawe czy zostanie to podciągnięte pod "Forum to nie skrzynka kontaktowa", oby nie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-06-2008, 12:01   

Bijatyka z Sailorkami w rolach głównych. Całkiem miła, ale jednocześnie niezbyt łatwa gra, gdyż w story mode nie jestem w stanie pokonać nawet pierwszej w kolejności Rei. Nie powinno to jednak dziwić, skoro ona non stop tłucze we mnie płonącą mandalą, a ja nawet mydła powidła zrobić nie mogę (tja, teraz wiadomo, kim gram).
Powrót do góry
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 14:41   

Championship Manager 04. Jedna z moicj\h ulubionych serii z racji na Euro 2008 wróciła do łask i napędu CD. Jest rok dopiero 2003, pierwszy sezon, gram Evertonem, talent Rooneya rozwija się błyskawicznie, jestem mistrzem w bezbramkowych remisach i najpewniej awansuje do europejskich pucharów... A co ciekawsze Polacy którzy normalnie kilka lat temu grzali ławy na wyspach i na zachodzie, w CM grają w podstawowych składach i decydują o imidżu swych zespołów...

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-06-2008, 15:40   

Widac ze jestem szczęśliwym człowiekiem, bo od kilku dni moim największym zmartwieniem jest to, jaką postacią grac w Baldura... Wkrótce kupuję Fear, Fable, GTA VC, Fahrentheit i Jade Empire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-06-2008, 15:44   

Udało mi się odpalić na moim libretto emulację snesa.
I mam dylemat.
Co, oprócz oczywistości (Breath of Fire, FF) jest interesującą pozycją z gatunku rpg na tą platformę?

Także: Princess Maker 2. Wdrażam się do córki IRL >]
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-06-2008, 17:37   

Sm00k: Seiken Densetsu, Terranigma, Zelda, Chrono Trigger, Super Mario RPG, Lunar, Romancing Saga, Earthbound, Sailor Moon. Więcej sobie na już chyba nie przypomnę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-06-2008, 17:48   

Jest jeszcze Dragon Quest 5-6 i Tales of Phantasia (polecam - chyba najbardziej zaawansowana technicznie gra na Snesa). Z taktycznych rpg-ów ze znośną grafiką - Bahamut Lagoon.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 37 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group