FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 17:48   

Może też Thales of Phantasia :)
EDIT do posta powyzej: nie ma to jak zgranie w czasie. :P
fm napisał/a:
chyba najbardziej zaawansowana technicznie gra na Snesa

Zgadzam się. Choć z drugiej strony szkoda, że w czasie walki sterujemy głównie Clessem no, ale w końcu to on był główny wojak drużyny ^^

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-06-2008, 18:08   

Z taktyków to ja hucznie polecam Legend of Langriser - świetni bohaterowie, a arty Urushihara robił.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-06-2008, 19:08   

Jak mogłem zapomnieć, o moim ulubionym rpgu na SNESa, którego nigdy nie przeszedłem, bo po dobiciu Clessa do 98 (99?) poziomu straciłem save...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 19:17   

Keii napisał/a:
którego nigdy nie przeszedłem

xD Skąd ja to znam :P Ale czy dobiłem do tak wysokiego poziomu to nie pamiętam szczerze. Chyba raczej nie. Z takich jRPG to może jeszcze Lufię i Lufię 2 bym polecił ^^'

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-06-2008, 21:40   

Mam irytujący nawyk maksymalnego pakowania postaci przed pierwszym przejściem gry, co w sytuacji, kiedy tracę save'a, skutecznie niszczy jakąkolwiek motywację by grać jeszcze raz. Chociaż kiedyś pewnie ToP przejdę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-06-2008, 21:51   

Jeśli będziesz wracać do ToP, to chyba najlepiej sięgnąć po wersję na GBA - jest bardziej rozbudowana (już choćby dla w pełni rekrutowalnej Fujibayashi).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 22:02   

Flashówki są złeeeeeeee. Tam sesja, a ja tu brykam velociraptorem i uciekam przed ognistą zagładą. I jeszcze raz. I jeszcze. I znów, dalej, hejże hola!

Dino Run, jakby ktoś się pytał.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-06-2008, 00:16   

fm napisał/a:
Jeśli będziesz wracać do ToP, to chyba najlepiej sięgnąć po wersję na GBA - jest bardziej rozbudowana (już choćby dla w pełni rekrutowalnej Fujibayashi).

Tak, wiem, mam ją nawet. Miałem wyżej napisać, że jeśli będę grał to na DSie w wersję z GBA ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2008, 09:53   

a gram sobie w skate., produkcję która pomachała Tony Hawk'owi zrzucając go z piedestału :) najlepsza 'deska' jaką narazie widział świat.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-06-2008, 00:44   

Dzisiaj rano skończyłam Planescape: Torment. Rany boskie, genialna gra. Masa ciekawych questów, dopracowany świat, genialna fabuła... I niesamowite, gra RPG wymagająca od gracza MYŚLENIA! Dużo myślenia! Tylko zakończenia (syćkie trzy) jakoś tak mało mnie satysfakcjonują... Ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

Dooobra gra...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-06-2008, 09:02   

No, ktoś oprócz mnie się na nim poznał... wg. mnie najlepsza fabuła w historii gier (od razu zastrzegam - nie grałem w jrpg więc nie umiem powiedzieć, czy gdzieś tam jest lepsza).
Szkoda tylko, że ta przygoda tak szybko sie kończy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-06-2008, 09:07   

Baldurs Gate, jeden i dwa w trylogii z kompletem modów. Zjada IMO Planescape na śniadanie, lekko tylko popijając. No, ale ja nie lubiłem nigdy settingu Miasta Portali.
I tak, wciąż staram się przejść BG. PRawie mi się udało! <czytać: zaczął od początku.>
Powrót do góry
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2008, 09:31   

nie, bo seria Chrono wszystko zjada ;]

szarpię w Viking: Battle of Asgard... dżżżżżżżiwna gra, nierówna.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-06-2008, 09:49   

Mph? pod względem fabuły to Torment zjada Baldura na śniadanie. Baldur tez jest świetny, ale z racji swej epickości i ogromu questów. Poza tym w Tormencie sa lepsi towarzysze, dorównuje im w Baldurze tylko Xan dodany do dwójki w modzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2008, 12:19   

Pomiędzy BG a Tormentem nie ma tak naprawdę porównania - klimaty Forgottenów i Planescape'a są tak różne i tak mocno oddziałują na fabułę, bohaterów pobocznych, akcję i całą otoczkę, że trudno porównywać te gry (IMHO) :P Baldur to gra - jak na Forgotteny przystało - gdzie epickość z każdą minutą rozgrywki przybiera na sile by w końcu osiągnąć niebotyczne rozmiary na końcu Tronu Bhaala ;-) Siła naszej drużyny, jak na standardy AD&D, znacznie przewyższała starego Elmo czy innych faeruńskich bohaterów i w zasadzie samemu (np. mnichem) można było przejśc grę. W Baldurze duża ilość questów - otoczonych ciekawymi podstawami fabularnymi - ograniczała się do wyrzynki zuych npc-ów, zdarzały się również questy bardziej złożone, w których trzeba było główkować. Dużą siłą BG by mocne osadzenie w settingu, dość wierne odwzorowanie klimatu Faerunu.

Planescape natomiast był inny - musiał być inny! Lekko ironiczny, cyniczny i groteskowy klimat cały czas unosił się nad grą i nadawał jej specyficznego nastroju. Fabuła zakręcona, wiele razy zaskakiwała (i robiła to bardziej spektakularnie niż w BG). Zadnia częściej wymagały dłuższego pomyślunku. W jednej i drugiej grze, do przyłączenia mieliśmy doskonałych NPC-ów (w BG np. Jana i Edwina - którzy w parach z innymi BN-ami potrafili odgrywać naprawdę niezapomniane scenki; w PS mielismy Morte'a, Nie-sławę, Dakkona - obok Morte mój faworyt - czy Annę).

Obie gry na pewno sa godne polecenia i są w swej klasie wyznacznikami gatunku. Mimo już może przestarzałej grafiki - która i tak urzeka - sa niezwykle grywalne i potrafią dostarczyć wiele godzin świetnej gry.

Aha, która z tych gier bardziej mi się spodobała? Torment oczywiści, mimo tego, że ci którzy znają mnie z Poltera wiedzą, że jestem Forgottenowym maniakiem ;-)

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 38 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group