FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
pamp Płeć:Mężczyzna
Oślepiony Tęsknotą


Dołączył: 07 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2009, 21:42   

wiecej przyjaciul Falouta :D

Falouta 3 to juz calkiem przegieli niby ten sam swiat ale nie to samo.

_________________
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.

— Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5275345
Mortimern Płeć:Mężczyzna
widzisz emo to zabij


Dołączył: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2009, 14:19   

pamp napisał/a:
wiecej przyjaciul Falouta :D

Falouta 3 to juz calkiem przegieli niby ten sam swiat ale nie to samo.


Co ciekawe jesli chodzi ludzi marudzacych na F 3 to wiekszosć nie grało dłużej niż 5 min ( uzasadnienie że nie chce im sie czekać przez ten cały watek z dzieciństwem i narodzinami bo sie dłuży , a w F2 test w swiatyni był tak samo długi i nudny. Pozostała połowa w ogóle nie grała bo ma za słaby sprzęt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-01-2009, 15:22   

ja zainstalowałem sobie Hitman Contracts, po chwili grania mi się znudziło.... Teraz tylko czekam na nowy sprzęt i instaluje Fallouta 3 bo na tym chodzi jakby chciało a nie mogło.

Jak dla mnie Fallout 3 to świetna gra, ale nie zaliczam jej do sagi, wytworzyła swój własny (inni od poprzednich Falloutów) wspaniały klimat i bardzo fajnie się w nią gra.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
darksamurai Płeć:Mężczyzna
Głupiec z wyboru

Dołączył: 13 Sty 2009
Skąd: Lubartów
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2009, 13:58   

Obecnie gram mało. Ostatnio, parę dni temu, zdarzyło mi się zagrać w Heroes of Might and Magic IV (z oboma dodatkami).
Wcześniej grałem w Rise of the Argonauts (szkoda, że takie krótkie jest), a teraz zastanawiam się, czy nie wziąć się za Baldur's Gate II.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1395309
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2009, 14:18   

trzeba odpalic Hellgate: london poki jeszcze serwery są ;]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-01-2009, 19:18   

E... Hellgate przeszedłem raz i mi sie odechciało grać (na moim słabawym juz kompie - jakbym miał jakiś kombajn to z chęcią bym poszalał - ale raczej na singlu).

Ja męczę Tiberium Storm.

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2009, 00:43   

Cytat:
Hellgate przeszedłem raz i mi sie odechciało grać

Ja nawet tego raz przejsc nie moge xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Krwawisz Płeć:Mężczyzna
Blood & Belief...


Dołączył: 17 Sie 2008
Skąd: Beijing
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2009, 02:04   

Obecnie Hearts of Iron 2: Armageddon

Genialna drugowojenna strategia. Mnogość opcji jest powalająca i dostarcza rozrywki na długie godziny, a do tego jest cholernie wciągająca - klasa !

_________________
Our fortress is burning
Charred birds escape from the ruins and return as cascading blood
Dying bloodbirds pooling, feeding the flood
The god of man is a failure
And all of our shadows are ashes against the grain
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-01-2009, 10:42   

Issina napisał/a:
Cytat:
Hellgate przeszedłem raz i mi sie odechciało grać

Ja nawet tego raz przejsc nie moge xD


Nudzi? Bo mi podoba się całość ale moim zdaniem powinno się w to grać w ustawieniach na max ;) Wtedy mamy fun bo widać jak nasza postać się zmienia.

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-01-2009, 12:15   

Wydawało mi się, że na JRPGi jestem już za stary. Bo powiedzcie, ile razy można wcielać się w bardziej lub mniej emowatego bohatera i ratować jakiś fantastyczny świat przed pewną zgubą? (Odpowiedź brzmi: mniej więcej tyle, ile można obejrzeć shounenówek, nie śmiejąc się z nich i nie odczuwając zażenowania.) Ale The World Ends With You jest inne.

No dobrze, główny bohater początkowo jest irytującym, emowatym nastolatkiem. Na szczęście przechodzi mu. Poza tym jak na razie nie ratuje żadnego świata.

Właśnie, świata. Tłem gry jest, co dość niezwykłe dla Square'u, współczesne Tokio, a wszystko kręci się wokół dzisiejszej popkultury i stylu życia. Mamy więc komórki, modę, fast-foody, muzykę. Początkowo robi to dziwne wrażenie, ale się sprawdza.

Wielką siłą gry jest system walki, zaprojektowany, by w pełni wykorzystać możliwości konsoli DS. Walka toczy się na dwóch ekranach równolegle (!), przy czym na dolnym wykonuje się ataki z użyciem ekranu dotykowego, na górnym zaś przy pomocy "krzyżyka". Nie jest to aż tak szalone, jak się może wydawać - walkę na górnym ekranie może przejąć AI, a gra wynagradza nie tyle podzielność uwagi, co częste przełączanie się pomiędzy ekranami. Akcja na dolnym ekranie jest bardzo dynamiczna, nie wyobrażam sobie gry np. myszą.

Polecam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Yakow Płeć:Mężczyzna
Devil Luck


Dołączył: 17 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2009, 11:06   

Mortimern napisał/a:
Co ciekawe jeśli chodzi ludzi marudzących na F 3 to większość nie grało dłużej niż 5 min ( uzasadnienie że nie chce im się czekać przez ten cały watek z dzieciństwem i narodzinami bo się dłuży , a w F2 test w świątyni był tak samo długi i nudny. Pozostała połowa w ogóle nie grała bo ma za słaby sprzęt.


Kłamiesz :P Jako fan F1/2 czułem się w obowiązku przejść całą grę, żeby wiedzieć co mieszać z błotem. A akurat wątki w Krypcie (dopóki nie doszło do strzelania ;/) były jednymi z ciekawszych.


Teraz skończyłem Mirror’s Edge. Też, więc parę plusów i minusów.

Ruch - to jest akurat super, fajnie się skaczę i biega. Animacje zrobione całkiem ładnie, chociaż czasem zdarzało mi się zacinać o jakieś piksele (np. przy bieganiu po ścianie często się to zdarza). Reszta całej bieganiny całkiem miła.

Fabuła i czas gry - fabuła za prosta, ale tu przecież chodziło o bieganie, więc nie będę już mieszał tej części gry z błotem. Zajmę się jednak czasem - za krótkie! Po przejściu całej gry i oglądaniu sceny końcowej gdzie pojawia się wielki napis "Mirror's Edge" miałem nadzieję, że to tylko jakiś prolog się kończy... a chwilę później już autorzy lecieli ;<

Zbyt liniowe - miałem nadzieję, że chociaż część rzeczy będzie można przejść w różny sposób, podczas gdy tu nieliniowość sprowadza się do tego czy chcesz skoczyć na śmietnik czy na karton obok. Doprowadzało to do naprawdę głupich sytuacji. Otóż w jakiejś misji trzeba było się gdzieś wdrapać i wskoczyć przez szybę. Sęk w tym, że na to nie wpadłem. Chciałem pojechać jedna windą... okazało się, że ten ich SWAT czy co to tam było wyłączyli zasilanie. No ok. Stwierdziłem, więc że ukryje się w pewnym miejscu po czym wskoczę niezauważenie do innej windy, którą przyjechali niebiescy. Sami sobie by chyba zasilania nie odcinali? Niestety... programiści nie wpadli na pomysł, że ktoś może myśleć nieliniowo. Takich sytuacji było o wiele więcej...

Podsumowanie: gdyby nie to, że mamy tu widok z pierwszej osoby, a do tego to parkour, a nie kolejna strzelanka w życiu bym po to nie sięgnął. Tak naprawdę, właśnie ten widok ala FPS był najważniejszą cechą tej produkcji, która mnie przyciągnęła.

_________________
Życie jest ciągiem następujących po sobie chwilowych rozwiązań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Clavius Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Sty 2009
Skąd: Tychy/Racibórz
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2009, 11:18   

Ja sobie dzisiaj zainstalowałem Two Worlds - wydaje się być fajna. Oprócz tego gram jeszcze w nowego Prince of Persia i przechodzę po raz drugi Mass Effect. Za Fallouta 3 muszę się w końcu zabrać, bo wydaje się być naprawdę fajny (a jak do tego doda się mody, to już wogóle będzie fajna gra).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-01-2009, 02:14   

Final Fantasy Dissidia, niestety na razie kilka szybkich walk w przerwach w nauce. Ogólnie na początku wydaje się być straszliwie chaotyczne, ale kiedy człowiek się w tym wszystkim połapie gra się bardzo przyjemnie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 31-01-2009, 02:28   

jak mi komp zadziała, to zacznę w Fallouta 3, Two Worlds i spróbuje skąd wytrzasnąć Gothic 3

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Spaidi Płeć:Mężczyzna
Let's Go Soul~!?


Dołączył: 28 Sty 2009
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2009, 10:25   

Myst III Exile (mysta chyba nikomu nie trzeba przedstawiac).
Final Fantasy VIII (klasyka)
Prince of Persia The Two Thrones (uwielbiam przechodzic wszystkie jego czesci po kilka razy)
Chaos Legion (klon devil may cry, lecz hmm bardziej nudny)
World of Warcraft
Maple Story

_________________
I am not a Hero.
Hero always died.
I am a little legend.
Legend never die.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3381987
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 56 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group