FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-05-2009, 05:51   

God of War II ! Na najwyższym poziomie trudności (wszystkie poprzednie zaliczone łącznie z wyzwaniami) co by wszystko odblokować. Mimo że już dawno królują next gen to ta gra ciągle bije (śliczną grafiką) po oczach.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-05-2009, 15:35   

Teraz sobie pogrywam w demo Kings Bounty: Armored Princess. Gra jest po prostu rewelacyjna. Można latać na pegazie, rozwijać nowe umiejętności, a także brać kontrakty na jakiś przestępców - właśnie to latanie i te kontrakty zbliżają bardzo ten dodatek do Kings Bounty z 1990 roku. W tym dodatku jest także dużo nowych jednostek. Możemy mieć w drużynie zabójców, chodzące skrzynie a także dinozaury. Dla jednostek które znamy z podstawki zostały dorobione ulepszenie. Gra naprawdę cud miód, już nie mogę się doczekać jej pełnej wersji. Dla mnie to teraz najlepsza strategia fantasy.
Powrót do góry
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2009, 22:33   

Ja, znudzony graniem przez ostatnie półtora roku jedynie w RPG, postanowiłem zrobić sobie odskocznię i pogrywam w Guilty Gear X2. Naprawdę świetna bijatyka, no i ta stylizacja grafiki na anime... CUDO. Fabuła też odpowiednio zawiła... żałuje że nie postało anime na podstawie tej gry.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-05-2009, 22:49   

Coż uważam że są na to duże szanse...skoro Sengoku Basara i Devil May Cry się doczekały......

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2009, 17:48   

Gram teraz w Gothica 3. Mógł bym rzec że niestety bo to cholerstwo zabiera mi za dużo czasu. Nawet 12 godzin. A mógł bym to spożytkować jakoś lepiej. Ale co fakt gra mi się podoba.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-05-2009, 18:30   

Ja z kolei gram w Castlevania: Order of Eclesia. Kapitalna gra w starym stylu a jednocześnie w nowym, udanie łączącą rozwiązania z różnych epok serii. Mamy więc znowu rewelacyjne arty Ayami Kojimy, mroczniejszą fabułę a jednocześnie latamy po obszarze nieco większym niż typowy zamek Draculi, zaś bohaterka ma szerszy arsenał niż tylko pejcz. Na razie gra wydaje mi się dość trudna, trudniejsza od Castlevanii na GBA, choć może to kwestia sterowania.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-05-2009, 18:52   

Ech też bym zagrał na tej Castlevani, ale niestety konsoli DS nie posiadam. Żałuje bo uwielbiam tą platformówkę.
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-05-2009, 19:00   

Konsola? Toż jest emulator na pieca (sam posiadam, wszystkie trzy Castlevanie jakie się na niego ukazały też[w postaci romów]). Co do Eclesii to gra dostaje ode mnie nagrodę za utwór Empty Tome (obie wersje) http://www.youtube.com/watch?v=NhFsazNyCaQ&feature=channel_page to wersja grana w zamku Drakuli (żadna tajemnica patrząc na intro). Ogólnie bardzo dobra gra ( i tak Symphony of the Night zostaje na szczycie).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-05-2009, 19:02   

Nawet jeśli wydałoby Ci się to dziwne, to jednak są jeszcze ludzie, którzy gry kupują. Naprawdę.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2009, 19:54   

Ale nie każdy musi posiadać konsole bo nie każdego może stać. Bo jednak co innego mieć peceta i sobie na niego kupić grę, a nie posiadać DS i być zmuszonym do jego zakupu. Ba, ja wiem że fajnie by było sobie go kupić i być szczęśliwym posiadaczem oryginalnych gier, ale tak trochę trudno by to było pogodzić z kupowaniem oryginalnych gier na peceta. Więc emulator tu może być jedynym rozwiązaniem jeśli ktoś nie ma większych zarobków. Ale wiem jedno. Że posiadanie oryginalnego produktu z pewnością przepełnia większą dumą niż posiadanie pirata.

Tak w ogóle to przepraszam za offtop i raczej nie mam na celu prowadzenia dalszej polemiki na ten temat bo nawet nie jestem do końca a w stanie i na pewno zgodzę się z tobą że są tacy ludzie i szanuje ich. Jeszcze raz przepraszam.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-05-2009, 19:56   

Ja gram na emu. DS kupię zapewne dopiero w połowie roku albo po wakacjach. Wtedy też z przyjemnością sprawię sobie oryginał.
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-05-2009, 20:11   

Nareszcie, po kilku latach od kupna gry, przeszedłem Morrowinda. A jeszcze bloodmoon i Tribunal na mnie czekają... Ale na razie mój skrytobójca ma wakacje.

Meczę Puzzle Questa, 45 lev, i bardzo nudny moment (zbieranie części Sarteka).
No i po raz 5 przechodzę KoTORA. Po raz 5 po jasnej stronie - nie umiem inaczej.
A w poniedziałek kupię wznowienie Tormenta. Wciąż mam wersję sprzed 5 lat, ale chcę nowy egzemplarz. Na zapas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-05-2009, 20:44   

Echh Tormenta to z 10 razy przechodziłem. Klasyka sama w sobie. A teraz gram na Castlevanii: Order of Eclesia. Zaskoczyło mnie w tej grze to, że głównym bohaterem jest kobieta. Wcześniej tego w tej serii nie było. Gra jest bardzo fajna, klimatyczna i strasznie wciąga. Muzyka jest dużo lepsza od Castlevań z GBA. Ja gierkę polecam, doskonale umilam sobie nią czas.
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-05-2009, 21:07   

Alt - zdarzało się, na pewno w Legends (pierwszy gameboy) była kobieta jako główna postać (i Alucard jako wątek romantyczny). Niestety, Legends wyleciało z oficjalnej historii Castlevani.
Niektórzy mają tez Juste za kobietę nadal :D

A nawiasem mówiąc, tez właśnie zacząłem grać w OoE :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-05-2009, 22:09   

Juste? No nie. Już bardziej Soma.
A kobietami grało się jeszcze w Castlevania III: Dracula Curse (Sypha Ferndandez), Castlevania: Portrait of Ruin (Charlotte Aulin oraz siostrzyczki) oraz w Castlevania: Rondo of Blood, Castlevania: Nocturne in the Moonlight oraz Dracula X Chronicles (Maria Renard we wszystkich trzech).

OoE jest ciekawy. Niestety, pod koniec gry poziom trudności leci na łeb na szyję w dół, a dwie ostatnie walki to jakaś kpina. Do tego świetnie wyglądająca bohaterka jest totalnie nijaka jeśli chodzi o charakter - niby ma to wytłumaczenie fabularne, ale jak dla mnie to szkoda tej postaci. Wolałem chyba pod tym względem Sonię Belmont (która wciąż pozostaje moją ulubioną bohaterką serii). Mam nadzieję, że PoR będzie tu lepszy.

Świetnym dodatkiem są subquesty dawane przez mieszkańców wioski. Niektóre są zabawne (np. babcia prosząca o narysowanie tego i owego), niektóre dość trudne (sporo się namęczycie usiłując sfotografować Yeti dla dziennikarza). Duży świat, zamek Draculi to w sumie połowa gry. Do tego glyphy, których kombinacji jest od groma (odpowiednie ułożenie pozwala pod koniec dosłownie masakrować bossów bez straty hp). Mamy także dwie lokacje opcjonalne z ekstra trudnymi bajerkami.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 63 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group