FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-04-2009, 12:42   

W proporcjach:
50 % czasu - Morrowind, jestem już Arcymagiem, teraz kończę Wojowników, Złodzieji i MOrag Tong
40 % Puzzle Quest - wojownik 19 lev
10 % Rise of Legends - nie zachwyca, ale przejdę przynajmniej pierwszą kampanię.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2009, 14:09   

Civilization IV - turowa gra strategiczna w rozwijanie cywilizacji. Póki co idzie mi średnio - muszę przywyknąć do systemu turowego...
Ale za to można niezłe jaja z historii zrobić XD. Np. wysłałem ruskich Piotra Wielkiego do Afryki i uczyniłem z ich buddystów XD .

Tak się zastanawiam czasem deklarując pokój z każdym, kto się ze mną skontaktuje, nie irytuję któregoś państwa, które sojuszu z którymś sobie nie życzy (np. Mongolia i Indie - Kubilaja Chana wkurzało, że mam pokój z Asoką). A nie wiem, czy jestem dość potężny, by zaryzykować wojnę...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2009, 16:31   

Grisznak napisał/a:
Odpaliłem "Shogun: Total War" , a jednak nie przekonał mnie tak jak Medieval. Realia nie z mojej bajki, samurajami nigdy nie fascynowałem się szczególnie, podobnie jak historią Japonii tego okresu. No nic, może dalej będzie lepiej, na razie nie dostrzegam żadnej istotnej przewagi nad Medievalem. Żeby chociaż Czarodziejkę z Księżyca można było wezwać na pole bitwy...

Polecam dodatek do Shoguna. Gra się znacznie wygodniej. Poprawiony interfejs, trochę nowych jednostek no i nowe kampanie.
Shogun ma tą zaletę nad medivialem, że nie mam tam strasznie słabych jednostek. Bitwy da się wygrywać podstawowymi i można też od nich dostać baty. Yari i łuki w zupełności wystarczą.
BTW Grałeś w Meda z dodatkiem i modami?
Jak nie to polecam mod XL(bodajże) lepsza mapa więcej państw i jednostek. Oraz mod Pike&Musket w realiach XVI-XVII wieku. Mnóstwo historycznych jednostek i nacji.

Sam obecnie męczę EU3 z modem Magna Mundi. Trudny i świetny mod. Ma parę irytujących wad, ale w porównaniu do czystej EU to jest genialny.
Polecam.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2009, 13:54   

Właśnie udało mi się uczynić z Azteków pacyfistycznych Żydów (w sensie wyznawców Judaizmu, nie obywateli Izraela)... XD Ale dobrze, dobrze. Udało mi się nawiązać sensowne relacje handlowe z Indiami i Imperium Brytyjskim...
Co jakiś czas najeżdżają mnie barbarzyńcy i rozwalają robotników. Na szczęście nie sa trudnymi przeciwnikami dla wojowników :) .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-04-2009, 11:21   

Viking Invasion to z kolei dodatek pełen niespodzianek. Podbiłem już całe południe wyspy, zebrałem sobie armię co ataku na północ a tu srruuu... i mamy bunt, 1/3 prowincji jako rebelia, kilka przechodzi na stronę wroga, co gorsza, razem z moją świeżo co zebraną armią. Dalej składać pospolite ruszenie i użerać się z nowym wrogiem, który lezie moim własnym Whermahtem prosto na stolicę Mercji (czyli moją). Wesoło się gra, nie powiem.
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 11-04-2009, 18:28   

StepMania- Chyba większości znana gra pod dawną nazwą "Dance, Dance Revolution"
O czym chyba nie muszę tłumaczyć

Cabal Online- Gra MMORPG która nie dzieje się jak większość w przeszłości, a w przyszłości.
Ludzi skolonizowali pewną planetę. Ale na niej zaczęła pojawiać się mutacja, oraz nekromanctwo. . Wiec zaczęto szkolić ludzi na wojowników. Podzielono ich na sześć klas bojowych : Wojownik, Blader, Force Shielder, Force Archer, Force Blader, Wizzard. Każda z nich inaczej wyszkolona, karzda wychowana w innym miejscu( 3 pierwsze Palace'y: Pustynia<blader,wizzard> . Lodowiec <Warrior, Force Shielder> i Las tropikalny<Force Blader, Force Archer>. Na początku gry w prawdzie nie mamy do czynienia z tą futurystką, dopiero u innych graczy widzimy Laserowe miecze. W grze są tzw. Wojny nacji<Nacja światła: Capella, Nacja Ciemności: Proycon>, oraz jakiś 180 levli do wybicia, 10 rang skilli, oraz duuuużo świątecznych eventów. Naprawdę polecam tę grę tym którym nudzi się podczas przerw między anime.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Norbi Płeć:Mężczyzna
Obserwator


Dołączył: 04 Sie 2008
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2009, 18:28   

Ostatnio ukończyłem Fable II. Bardzo przyjemna, sympatyczna na swój charakterystyczny, baśniowy sposób. Zresztą klimacik podobny do tego z pierwszej części a jako że jedyneczkę "wchłonąłem" w tempie przyspieszonym to z tych podobieństw jestem niezmiernie zadowolony.

Teraz kolej na Street Fighter IV
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5747531
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-04-2009, 09:25   

Neverwinter Nights - miałem ochotę na proste rpg i to dokładnie dostałem. Nareszcie widzę w komputerowym działaniu system d20 i o ile nigdy go nie lubiłem w normalnych rpgach, tak w crpg nawet się sprawdza, tym bardziej, że to nie ja muszę liczyć.

Wadą i to wielką tej gry jest fakt, że w drużynie mogą być tylko dwie osoby - tragedia. Z drugiej strony, elfka, która biega za moją bohaterką, non stop zwraca się do niej per "skarbie" lub "kochanie". Milutko. System banalny, diabloidalny, gdyby nie ta szczątkowa drużyna to mogłaby być nawet zacna gra.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-04-2009, 02:12   

Rittai Picross - wersja 3D zwykłego Picrossa, z trochę zmienionymi zasadami. Wciąga straszliwie :D

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-04-2009, 12:39   

Kończę "Neverwinter Nights". Gra ma kilka zalet, pomogła mi wreszcie rozgryźć d20, do tego miała kilka fajnych momentów, choć niestety jako całość, była nudna. Do tego banalnie prosta. Za dużo wymagam? Może i tak, w każdym razie możliwość teleportacji w każdej chwili do świątyni Tyra (swoją drogą, najgłupszego z bogów FR, który powinien być nazywany "bogiem stalinizmu" a nie "bogiem sprawiedliwości) czyniła nawet z pozornie trudnych walk - banały. Więcej oczekiwałem też po questach, te zaś w 90% polegały na "idź, zabij, odbierz nagrodę". Wezmę się za mody, tam podobno jest lepiej.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-04-2009, 13:35   

Grisz polecam ci dodatek: Hordes OF The Uderdark. Nie wiem czy w niego grałeś, ale mi się bardzo podobał.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2009, 15:34   

Need for Speed: Carbon. Są dwie rzeczy, które mi się podobają - grafika (bo teraz mogę psozaleć na maksymalnej) oraz intro głównego badassa. Model jazdy taki sobie, fabuła nędzna, a skoro już chcieli jakąś konkretną zrobić, to mogli się bardziej wysilić. Ot, gra na dwa wieczory, mocno wciąga ale szybko nudzi.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-04-2009, 15:44   

Nic. Grafika mi robi kłopoty..... :|

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-05-2009, 21:10   

Skończyłem Neverwinter Nights. Właściwie to nie skończyłem, bo doszedłem prawie do końca, i utknąłem na walce z dwoma spaczonymi smokami. Cóż, chyba za mało pakowałem drużynę, bo smoki zabijają mnie raz dwa, nawet bez możliwości zrobienia im czegokolwiek. Trudno. Mimo tego grę oceniam raczej wysoko, przyjemny hack and slash udający momentami rpg, takie Diablo z nieco bogatszą fabułą. Plusem było to, że wreszcie solidnie rozkminiłem mechanikę d20, która wcześniej nie kojarzyła mi się najlepiej. Co D&D to D&D. Szkoda tylko, że cały quest główny był przewidywalny jak odcinki Yattamana, a najciekawsza postać poszła do piachu. Bywa.
Powrót do góry
Arioch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2009, 23:42   


Spoiler: pokaż / ukryj
(\__/)
(='.'=) Do skasowania.
(")_(")


Ostatnio zmieniony przez Arioch dnia 10-01-2011, 01:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 62 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group