FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2009, 16:19   

Secret of Mana. Wczoraj przyszła paczuszka z eBay'a.
Pierwsze wrażenia - muzyka robi o wiele większe wrażenie na ogromnych głośnikach podłączonych do wzmacniacza. To samo mógłbym powiedzieć o grafice na dużym ekranie telewizora. :)
Gameplay. Hmm... Gra jest cholernie trudna! Na emulatorze łatwo się to przechodziło, gdy można sobie zrobić "save state" w każdym momencie. Ale na konsoli - zupełnie inna bajka. Jednak to nie jest zarzut! Tytuł sprawia mi teraz o wiele więcej radości.
Miło, że spośród niewielu jRPGów wydanych w Europie na SNESa znalazła się także ta pozycja. :)

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zyll666 Płeć:Mężczyzna
Ktoś tam


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2009, 22:59   

Po długiej rozłące wywołanej głupawym bugiem ( nieładnie, w takiej fajne grze wyskoczyć z taką niedoróbką...) w misji w Mako Ballistics, postanowiłem powrócić do Deus Ex: Invisible War i naprawdę nie żałuję, bo to jedna z lepszych gier w jakie dane mi było grać. Nie pamiętam, abym w jakiejkolwiek grze miał tyle wyborów. Zaznaczę jeszcze, że nie grałem w pierwszą część, więc nie wiem na co w dwójce bluzgają fani jedynki, więc to co dla nich jest tragiczne, dla mnie pewnie jest objawieniem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-06-2009, 18:37   

Deus Ex... Piękna gra, jedna z najlepszych w moim zyciu.
Do dwójki podchodzę na razie jak do jeża, ale kto wie, może niedługo zacznę grać?

Teraz zaczynam przygodę z Civ4 z dodatkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gluku Płeć:Mężczyzna
AshleY


Dołączył: 02 Cze 2009
Skąd: Baarn NL
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2009, 18:54   

CoD 4 online, mu-online, Rappelz, Oblivion, Devil may Cry 4, NFS most wanted, gothic 3, Assassins creed <--- ah i chcialbym bardzo zagrac w vagrant story

_________________
wybaczcie brak polskich znakow... Holenderska asta la VistA ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7712966
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-06-2009, 10:03   

Space Hulk na PC. Stara ale genialna gierka :D

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 04-06-2009, 10:26   

Jade Empire, fabuła nieco przewidywalna, walki trochę za proste, częste bugi... ale grafika! Cudo!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-06-2009, 20:29   

SKOŃCZYŁAAAAAAAM wreszcie Lok:Defiance. Mój wewnętrzny fangirl jest usatysfakcjonowany, pokwikałam sobie radośnie, parę razy grzmotnęłam łbem o biurko z okazji zidiocenia obu panów. Na pohybel zboczonemu tentaklowi.

A teraz instalujemy Tormenta :3

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-06-2009, 21:22   

Stalker: Shadow of Chernobyl. Ominęła mnie przy premierze z okazji komputera kradzionego z Muzeum Techniki, teraz tryumfalnie powraca na Yachiru. Bardzo fajny klimat, ciekawie skonstruowany świat, śliczna grafika, a przy tym irytujące bugi i niedociągnięcia silnika. Oraz potwornie szeroki rozrzut pocisków. A, byłbym zapomniał - 50 kilo ekwipunku to MAŁO. Ale z drugiej strony artefakty jako powykręcane, radioaktywne skały to spory plus. To samo anomalie, a także różne dziwne, rzadko występujące mutanty. Ogólnie - ma irytujące momenty, ginie się trochę za łatwo, ale z drugiej strony wciąga i ma niesamowity klimat. Przyznam, że pod tym względem podoba mi się bardziej od Half Life 2, chociaż silnik ma bardziej irytujący.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-06-2009, 10:36   

Vodh napisał/a:
Stalker: Shadow of Chernobyl. Ominęła mnie przy premierze z okazji komputera kradzionego z Muzeum Techniki, teraz tryumfalnie powraca na Yachiru. Bardzo fajny klimat, ciekawie skonstruowany świat, śliczna grafika, a przy tym irytujące bugi i niedociągnięcia silnika. Oraz potwornie szeroki rozrzut pocisków. A, byłbym zapomniał - 50 kilo ekwipunku to MAŁO. Ale z drugiej strony artefakty jako powykręcane, radioaktywne skały to spory plus. To samo anomalie, a także różne dziwne, rzadko występujące mutanty. Ogólnie - ma irytujące momenty, ginie się trochę za łatwo, ale z drugiej strony wciąga i ma niesamowity klimat. Przyznam, że pod tym względem podoba mi się bardziej od Half Life 2, chociaż silnik ma bardziej irytujący.


Polecam Faiakies moda ;)

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2009, 21:27   

Vodh napisał/a:
Stalker: Shadow of Chernobyl. Ominęła mnie przy premierze z okazji komputera kradzionego z Muzeum Techniki, teraz tryumfalnie powraca na Yachiru. Bardzo fajny klimat, ciekawie skonstruowany świat, śliczna grafika, a przy tym irytujące bugi i niedociągnięcia silnika. Oraz potwornie szeroki rozrzut pocisków. A, byłbym zapomniał - 50 kilo ekwipunku to MAŁO. Ale z drugiej strony artefakty jako powykręcane, radioaktywne skały to spory plus. To samo anomalie, a także różne dziwne, rzadko występujące mutanty. Ogólnie - ma irytujące momenty, ginie się trochę za łatwo, ale z drugiej strony wciąga i ma niesamowity klimat. Przyznam, że pod tym względem podoba mi się bardziej od Half Life 2, chociaż silnik ma bardziej irytujący.

Bardzo dobra gra, choć mnie osobiście rozczarowała nieco. Spodziewałem się po niej Fallouta 2,5 a dostałem fps z elementami crpg. Dobry fps to fakt. Ale mogłoby być lepiej.

Obecnie gram w Sword of the Stars. Jedna z najlepszych 4x strategii kosmicznych na rynku. Duchowy następca MoO. Niedługo wyjdzie nowy miniPack. W planach maja zrobienie 2. Wiążę z 2 spore nadzieje.
Polecam każdemu.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-06-2009, 01:09   

OverLord_Zenon napisał/a:

Bardzo dobra gra, choć mnie osobiście rozczarowała nieco. Spodziewałem się po niej Fallouta 2,5 a dostałem fps z elementami crpg. Dobry fps to fakt. Ale mogłoby być lepiej.


A to całkiem ciekawe, bo moje spostrzeżenia są dokładnie odwrotne, spodziewałem się FPSa, a dostałem Fallouta 2,5 ;D

Owszem, fabułę ma znacznie mniej rozbudowaną, ale nastrój bardzo podobny. A latanie z pozbieraną bronią do handlarzy przypomina mi moje pierwsze wizyty w okolicach New California Republic ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2009, 20:51   

Cóż... zakup nowej karty graficznej sprawił, że pragnienie przejścia Planescape'a zeszło na dalszy plan :). Obecnie katuję Assassin's Creed'a i powiem jedno, tak genialnie zrobionych średniowiecznych miast jeszcze nie widziałem.

Troche wcześniej skończyłem Sudeki... choć gra nie umywa sie do czołowych jRPG, to dzięki niej miałem trzy dni naprawdę przyjemnej rozgrywki :).

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ana Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Cze 2009
Skąd: Second Miltia
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2009, 21:13   

Aktualnie kończę Xenosagę 3 100% game (no kończę to za dużo powiedziane ;) fabularnie ostatnia lokacja, ale zostaje prawie cała minigierka, dwóch dodatkowych bossów i levelowanie specjali i samych postaci). Do tego przechodzę Xenogearsa.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5516337
Zyll666 Płeć:Mężczyzna
Ktoś tam


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2009, 21:44   

No i skończyłem drugiego Deus Exa. Coż, wyniosłem z tej gry, że czasem lepiej wybrać mniejsze zło. A ja zaufałem ideałom i mojej broni i happy endu nie było xD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-06-2009, 12:40   

Fallout 2 skończony, po dłuuuugim czasie (i sporej przerwie). Gra pod niemal każdym względem stanowi antytezę jrpg - czyli mamy beznadziejnie oklepany i nudny wątek główny, nieciekawe postaci, ale za to rewelacyjną interakcję ze światem gry, masę kapitalnych subquestów i bardzo bogate uniwersum. Dobrze się grało, choć pewną wadą jest w sumie brak wyzwań - dla kogoś, kto często grywa w jrpg, pokonanie finałowego bossa w cztery rundy niezbyt dopakowaną postacią (grałem bowiem kobietą, nastawioną na dyplomację) było lekkim rozczarowaniem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 65 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group