FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
gluku Płeć:Mężczyzna
AshleY


Dołączył: 02 Cze 2009
Skąd: Baarn NL
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2009, 14:53   

assassins creed hmm ten koniec.... nie zrozumialem go do konca moze ktos mnie oswieci?

_________________
wybaczcie brak polskich znakow... Holenderska asta la VistA ^_^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7712966
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-06-2009, 17:06   

Grisznak - końcowy boss jest tak opracowany, aby nie był zbyt trudny, oraz jak sam wiesz, dodano nawet bonusy dla osób idących drogą intelektualisty przy zabijaniu go ;-)
Nie wspomniałeś natomiast o tonach odniesień kulturowych, których w Falloucie (2 zwłaszcza) pełno :-)

A teraz zajrzyj do karty postaci, pod pole "Kills" i posuzkaj ciekawego wpisu ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-06-2009, 17:11   

Ano fakt, rycerzy króla Artura, gościa na moście, wściekłych krów i statku ze star trek zapomniałem wspomnieć - a są i mile urozmaicają rozgrywkę. Z tym, że w ffach też się zdarzają, zwłaszcza odnośnie Star Wars.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-06-2009, 18:00   

Stalker skończony, trochę za krótki. Zakończenie (a właściwie zakończenia, bo przechodzenie gry jeszcze raz tylko po to, żeby po drodze zabić jeszcze jednego gościa i obejrzeć dodatkowe zakończenie byłoby fajne, gdyby główną zaletą gry była sama rozgrywka, która przez momentami irytującą fizykę i zabugowane skrzynki mogłaby być lepsza) troszeczkę rozczarowujące. Ale ogólnie bardzo dobra gra :) (choć nie na tyle, żeby mnie nakłonić do sięgnięcia po Clear Sky)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-06-2009, 20:28   

Ja przeszedłem Stalka 3 razy, i nie zauważyłem problemów z fizyką. Poinstaluj sobie mody na lepsze tekstury, obsługę shaderów, o wiele lepszą pogodę, ciemniejsze noce, itd. itp. i przejdź jeszcze raz. Największą zaletą tej gry jest klimat, wadą - że nie jest erpegiem, tylko strzelanką. Clear Sky nie mam, ale na pewno kiedyś kupię.

Robię sobie przerwę od Civ4 (boska, powiadam wam, boska!), i zastanawiam się, co teraz ugryźć. Przyszła dziś do mnie paczka z Bioshockiem, CoH + dodatek Na linii Wroga, Lost Planet, Heroes III, BG&E i Chaos Theory - z czego dwie ostatnie już mam i przeszedłem, a kupiłem za grosze dla ładniejszych pudełek. Chyba jednak spróbuję wreszcie p[rzejść Syberię, która już jakiś czas się kurzy na półce...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-06-2009, 20:59   

Asthariel napisał/a:
Ja przeszedłem Stalka 3 razy, i nie zauważyłem problemów z fizyką.


Chodzi mi głównie o to, co się dzieje z rozbijanymi "śniadaniówkami" i skrzyniami. W 80% przypadków amunicja, apteczki i wszystko inne co było w środku ląduje w innym wymiarze, reprezentowanym w świecie gry przez szczelinę pomiędzy denkiem pudełka, a podłożem. Reszta to tylko momentami irytujące poruszanie się, poza tym problemów też nie widziałem.

A ogólnie podobał mi się i to bardzo, właśnie ze względu na klimat. I niewykluczone, że za parę tygodni/miesięcy zabiorę się za niego jeszcze raz, tym razem ze wszystkimi patchami i modami jakie znajdę i zostaną mi polecone ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-06-2009, 21:10   

Arsenal Mod, Weather Overhauled, SHARPER textures, być może Oblivion Lost, który jest uważany za najlepszego moda, ale moim zdaniem zbyt mocno ułatwia grę - ostatni etap, laboratoria przechodziłem na czystej grze ginąc co 10 minut. Z modem przeszedłem za [pierwszym razem całą misję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zyll666 Płeć:Mężczyzna
Ktoś tam


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2009, 00:00   

Heh, wczoraj kupiłem CD-Action, a już ukończyłem głównego pełniaka ( dokładnie kilka minut temu, właśnie go usuwam z dysku ) czyli Call of Juarez. Na początku powiem, że bardzo miło, że mimo niespełnienia wymagań sprzętowych, gra raczyła się odpalić i całkiem nieźle działać ( wyżej omawiany Stalker, którego ostatnio pożyczyłem od koleżanki już niestety nie raczył) Przechodząc do samej gry, to kawał porządnej strzelanki z kilkoma fajnymi bajerkami ( tryb koncentracji, pojedynki w samo południe ( a tak naprawdę to o różnych porach, ale mniejsza o to :P ) i bardzo przyjemny w użytkowaniu łuk ), konkretnym klimacikiem i niezbyt odkrywczy, ale zachęcający do zaangażowania się scenariuszem ( no i zakończenie przynajmniej mnie nie zawiodło, a niestety często w grach są robione na odwal ) Gra, od której naprawdę nie mogłem się oderwać .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-06-2009, 10:45   

Apidya - w to teraz giercze. Starzy wyjadacze mogą tą grę pamiętać. Jejku jaki to był stary hicior na amigę. Zagrywałem się w to 12 lat temu. Naprawdę na te czasy wyrąbana gierka.
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-06-2009, 10:56   

Planescape: Torment! Dziewczyny przechodzą, przechodzę i ja ^^ Już kiedyś go skończyłam, tym razem spróbuję ambitnie zagrać magiem zamiast mojego tradycyjnego siepacza. W to się jednak faaaaaaaajnie gra *__* No i Morte, Dakkon i cała reszta moich kochanych popaprańców!

A poza tym fajna byłą reakcja GoNika, jak doniosłam, że zostałam True Good tuż po wyjściu z kostnicy. Się dziewczyna tak uroczo załamała... :>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2009, 11:02   

Altruista napisał/a:
Apidya - w to teraz giercze. Starzy wyjadacze mogą tą grę pamiętać. Jejku jaki to był stary hicior na amigę. Zagrywałem się w to 12 lat temu. Naprawdę na te czasy wyrąbana gierka.

Pamiętam, że była strasznie ciężka.

Ostatnio zafundowałem sobie drugie podejście do MMO Granado Espada. Idzie mi znacznie lepiej niż poprzednio, ale chyba tradycyjna monotonia azjatyckich gier tego typu mnie znowu zniechęci (questy polegające głównie na idź i zabij/zbierz i zabij).

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2009, 12:09   

Skonczyłam Silent Hill: Homecoming.
Zaczynam Alias.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-06-2009, 21:51   

Torment - łał, nie sądziłem, ze to możliwe.

Na razie dzielę czas między Syberię i Deus Ex 2, a i CoH mnie kusi, i FEAR...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 20:17   

Meteos - wciąga jak chodzenie po bagnach

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-06-2009, 20:24   

Dreamfall - piękna gra, choć gorsza od TLJ. I tylko zal mi nie da dziś spać, że najpewniej kontynuacja nigdy nie powstanie, a jestem świadom nadchodzącego cliffhangera...
Zoe jest urocza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 66 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group