FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
  Radosna twórczość własna.
Wersja do druku
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2007, 14:38   

Mnie się szczególnie podoba kakashi ma taki zajedwabisty wyraz twarzy. W końcu postać na twoim rysunku ma określony charakter, zarys zachowania nie wiem jak to określić ma w sobie to coś :D piękne po prostu miodzio

coś co lubię ja określać charakter na rysunku :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-05-2007, 15:22   

Miałam w planach Akabane, ale zrobiłam jednak Makubexa... Odstraszyła mnie ta wszechobecna czerń, chociaż pewnie się zabiorę za chwilę. Ale Makubex ma
f a n t a s t y c z n e oczy (znowu roszczę sobie sporo praw autorskich bo jednak ma delikatnie mówiąc nieco inne niż na kadrze). Za każdym razem wydaje mi się, że już ładniejszych nie narysuję i za każdym razem jest coraz lepiej. On ma bezapelacyjnie najpiękniejsze jakie mi się zdarzyło narysować. Niestety trzeba będzie poczekać na skan. Aparatu już nie mam i będzie dopiero w niedzielę, a w poniedziałek już będę mogła zeskanować więc bez sensu.

A mnie się H zawsze kapitalnie rysuje. Zwłaszcza H7. Ale ja mam zasadniczo lekką rękę więc może dlatego. Najbardziej jednak lubię mój ołówek automatyczny, który jest uniwersalny, ale używam go najrzadziej.

Herok a wiesz, że właśnie przez ten wyraz Kakashi też mi się podoba najbardziej ? Przyciągają mnie cholernie emocje na twarzy.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2007, 21:18   

Już nie mogę się doczekać szkoda że ja nie mam skanera ehhh.. :( ołówki hmmm wiesz że ja nie wiem jakiego ja nawet używam dla mnie to obojętne jakim dziobie po kartce :P i tak zawsze kończy przegryziony na pół XD wybór ołówka nie ma znaczenia liczy się talent który potrafi zrobić każdym ołówkiem arcydzieło, choć czasami dla nie których wybór ołówka nakreśla przyszły styl rysownictwa :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-05-2007, 12:32   

Zaczęłam z tego kadru Akabane...

Polubiłam takie brzydkie jakościowo ujęcia bo mam zupełnie wolną rękę jeśli chodzi o oczki... Właśnie mam już narysowaną twarz i prawe oko, Makubexa chyba jeszcze nie pobiłam ale było blisko...

Obejrzałam sobie własnie moją twórczość i jedno jest pewne, oczy Tamakiego, Kaoru, Kakashi to jest nic w porównaniu do Makubexa i Akabane, nic... Chyba zaczynam się wyrabiać. Może niedługo zacznę sama coś rysować bo powoli przerabiam postacie. Oprócz oczu zaczynam bawić się kształtem twarzy, włosami itd. Ale jeszcze mało, bo rysuję tylko postacie, które mi się w jakiś sposób podobają więc dużego pola do eksperymentów nie mam.

Mission complete. Narysowałam Akabane. Mam dziką ochotę narysować Ichimaru, ale cały jego urok jest w tych oczkach, jak ma otwarte to wygląda dziwnie. A ja muszę mieć oczy...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-05-2007, 19:30   

Salva, wspaniałe prace, brak mi słów, już nie mogę sie doczekać na te 23 postacie, chciałabym też kiedyś zobaczyć coś co sama "zaprojektujesz". Szczerze powiedziawszy jestem nieco zazdrosna, masz tak precyzyjną kreskę, wszystkie rysunki są maksymalnie dopieszczone i to cieniowanie, musisz być bardzo cierpliwą osobą, ja zazwyczaj odpadam w połowie rysunku... Na prawdę jestem pełna podziwu, z niecierpliwością czekam na kolejne prace :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-05-2007, 19:53   

Ja cały czas nie mogę się doczekać, żeby Wam pokazać Makubexa. Jego oczy są niesamowite.


Dziękuję bardzo ^^ To jest charakter, gdybym nie była tak obrzydliwą perfekcjonistką to to by tak nie wyglądało, nie mówiąc o tym czy by w ogóle wyglądało. Ale koszty są takie że wyrzuciłam też sporo prac, które mi nie wychodziły. Świeży przykład Kyouya, 3 razy musiał zostać narysowany żeby wyszedł. Ciekawe czy Ishida też będzie taki uparty ?


Zrobiłam szybki prosty rysunek z Ichimaru. On jest bardzo łatwy do narysowania ale strasznie go lubię.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 23:22   

Jednak myślę sobie że problemy nie są z twarzą prawdziwe wyzwanie jest narysować dalsze części ciała jak ręce, nogi, ubranie jak faluje na wietrze każdy szczegół odbicia światła tu dopiero zaczyna się harówka... ale to moje zdanie :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 05-05-2007, 19:04   

Salva, rysunki świetne. Że ci się chce tak dokładnie rysować te cienie xD mi się cierpliwość kończy po narysowaniu szkicu, włosy są zawsze byle jak, nie mówiąc o cieniowaniu. Koniecznie musisz pokazać więcej rysunków :) będzie się od kogo uczyć. Chociaż rysunek heroka też jest full wypas XD

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-05-2007, 11:22   

Na jutro na pewno będą skany:

Kakashi, Kyouyi, Makubexa, Ichimaru i Ishidy.

No i na pewno narysuję dublety dwóch ostatnich i pewnej zamaskowanej truskawki, bankai pewnej truskawki oraz dwóch innych postaci z Bleach... Nic nie poradzę, że to anime tak bardzo mi się spodobało...

Freedom mnie się nie tyle chce, co szlag by mnie trafił gdybym nie skończyła... ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 06-05-2007, 12:20   

Salva, w takim razie ja też chce żeby mnie szlag taki trafiał a nie pół rysunku zrobieone, pół nie i tak sobie czekają na skończenie pół roku... :/

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-05-2007, 10:07   

Ha !!! Nareszcie mam skany wszystkich pięciu rysunków, ale na razie nie wstawię wszystkich bo przy Makubexie reszta to chłam (oprócz może Ishidy i Ichimaru, Gin to bardzo prosty nieskomplikowany rysunek, ale nic nie poradzę, że tą postać uwielbiam).

Za chwilę powrzucam je na DAi dam tu linki ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-05-2007, 10:40   

Mój ulubiony Ichimaru

Kyouya podejście trzecie

Kakashi

Oraz Ishida, ale Ishidę musiałam narysować w jakiejś sytuacji gdzie nie ma zmarszczonych brwi a'la Truskawek. Mam jeszcze jeden pomysł na niego, z wyjątkowo idiotycznym wyrazem twarzy, ale zawsze jest to coś bardziej interesującego od jego normalnego wyglądu.

Ishida


No i...

Makubex, facet z najpiękniejszymi oczami jakie zdarzyło mi się narysować

Ale na skanie on jakis troszeńkę rozmazany wyszedł. Na skanie jego oczka są troszkę zmienione i nie tak efektowane. Ale nadal jest moim faworytem.


A niedługo narysuję coś specjalnie dla żeńskich fanek Bleacha, Byakuyę chociaż sama go nie lubię. Jednak znalazłam tak dobry jakościowo art czy fanart czy kadr, nie wiem co to jest w każdym razie grzechem byłoby go nie narysować. Następny w kolejce jest Kira (nie TEN Kira, tylko ten z Bleacha, ten blondyn niższy stopniem od Ichimaru), potem pewnie drugi Ishida, Ichimaru, Zamaskowana Truskawka i jeszcze raz Akabane, bo teraz mi się średnio podoba, a znalazłam lepsze ujęcie...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 14:28   

(X_X) szok więc cóż mogę powiedzieć wprost perfekcyjne kopie z pięknymi detalami więc co mogę zasugerować jeśli to masz już opanowane czas na własne rysunki naprawdę możesz już zaczynać... lub wiem zmieniaj postacie tak by wyglądały inaczej niż w oryginale dobry początek :P świetnej artystki :D pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-05-2007, 14:36   

Dziękuję ^^


Oczki już i tak w większości są rysowane prawie zupełnie pominąwszy to co jest na danym kadrze (dlatego tak dumna jestem z Makubexa...). Rysowanie wymyślonej przez siebie postaci jest cholernie trudne, niemniej spróbuję :)

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-05-2007, 14:51   

Dla porównania jakby ktoś był zainteresowany, kadry na które patrzyłam rysując. Rzecz jasna czasem się różnią pewnymi elementami, a zawsze oczami (oprócz Ichimaru).

Kadr z Get Backers, Makubex
Kakashi
Kyouya
Ishida
Ichimaru

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group