FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Sarty Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2006, 13:27   

Skończyłem Azumangę. Jak widać po avku, bardzo przypadła mi do gustu.
Trafia w moje poczucie humoru. Nie mogę ncizego zarzucić serii zarówno pod względem graficznym jak i dźwiękowym. Jest nieco oszczędnie, ale to idealnie pasuje.
Fabuły prawie nie ma... bo i po co? W tym przypadku nie jest tak bardzo potrzebna.
W moich oczach czołówka anime "4 fun".
Teraz czas na FLCL, obejrzałem 2 odcinki i zapowiada się ciekawie.

edit: jak zwykle zapomniałem czegoś dodać (czyżby wpływ Osaki? ;) ). Najwiekszym atutem są świetnie wykreowane postacie. Niby oparte na typowych wzorcach, a jednak nadal bawiące, zaskakujące i mające w sobie "to coś".

_________________
Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota - odezwał się kot - to maleńki łyczek benzyny - i, wykorzystując zamieszanie, przypiął się do okrągłego otworu w prymusie i napił się benzyny.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-06-2006, 14:54   

Gokudo. Uomamusiu, to jest śliczne! Główny bohater jest taki prawdziwy (o, magiczny miecz, który wraca do właściela na zawołanie! Co robimy? No jak... Sprzedajemy! XDD)... Niesamowite tempo, duża dawka humoru (acz nie zawsze najwyższych lotów, ale po dwóch odcinkach ma się już taką głupawkę, że nie robi różnicy XD) - polecam, zwłaszcza do oglądania ze znajomymi.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2006, 16:59   

tapetka z Inuyashą i Sesshem w roli głównej^^ i kilka innych ściągniętych z neta. co oglądam? kiedyś oglądałam Ranmę1/2 na RTLII, ale dranie zastąpili go chyba Chackie Chunem... a, i Kickers'ów od czasu do czasu sobie oglądam. feh, raczej staram się oglądac, bo mama dosyć mundialu...
aha! w niedzielę o 23 na kanale MTVgermany emitują dwa odcinki GITS-Stand Alone Complex. super anime, poważne, tylko denerwują mnie sceny, w których główna bohaterka chodzi sobie w stringach... błeeee....

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-06-2006, 21:17   

Irian Baratai napisał/a:
Gokudo.

Sesese... Irian, wpadłaś i już nie wypłyniesz, sesese... ta seria jest jak bagno: wciąga. Skutecznie.
Co do głupawki: szczególnie kiedy się ogląda całość na raz, gdzieś tak w okolicach tej 2 w nocy śmieszy praktycznie wszystko. Nawet śmierdzace dowcipy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-06-2006, 16:26   

Hentaje. POjechałam do kumpla po hentaje. I dostałam dwa DVD hentajów. Tylko że... Niektóre są po porstu głuuupie. Coś co się nazywa "Angel Core"... Brak słów. No to albo anime, albo hentaj! Albo mechy, albo hentaj!!

Albo seria twórcy Elfeany [to był Zuły hentaj bo dostał u mnie mniej niż 3/10 za postacie i ich haraktery] o tym że dwuch takich z kamerą chce coś zgwałcić. Wypatrzyli sobie mamusię i córeczkę i jazda! Ale jakie to głupie było... Bo w końcu to zamiast gwałcić tylko posówali, i posówali a widz ciężko przysypiał...

rEszty nie widziałam w całości bo późno było ale te dwa były dobre. I jeszcze includet były mangi... Jak to jest że tyle pedohentajów krąży po sieci?! Japońcy mają fetysz czy jak?!

Z poważnych:
Good Witch of the West.
Kroczy ku zuuu... On ją chce i ona jego też ale on jest ciężkim kretynem a ona głupią debilką która orientuje się jak patolog. Ale za to wie dzi... ewczyna którego chce. To plus.
Jak się dobrze skończy to dostanie 10/10

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-06-2006, 19:06   

<me is very evil being now...>

BLICZ!! Niahahaaa.... Blicz.... boże co za porażka... dorobilam się odcinków prawie na bieżąco i padłam. Biedny, Nieszczęśliwy (TM) Ametatsu... zakazany związek Bounto z człowiekiem, lol, już w pewnym momencie wydawało mi sie że ten Wielki Zuy Facet chce wykorzystać naszego out of power Quincy do errmmm... czego innego niż wyssanie go z energii... poza tym ogólnie ci Źli są jacyś tacy... blee. Głupie toto, brzydkie toto.
I ta bezsensowna fabuła plus masa wstawek z modsoulami... blah, paskudne.
Sytuację ratuje tylko ending i nadchodzący fanserwis z kolejnymi shinigami na ziemi. Ciekawe JAK wybrną z fillera i do mangi wrócą <sigh> już i tak spieprzyli te ładne mangowe wejście Rukii i reszty...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2006, 20:00   

Stwierdziłam, że dwie regularnie oglądane serie to jednak za mało - bo tyle czasu musze czekać na kolejne odcinki Ouranu i NANY (ciekawe... byłam pewna, że po kilkunastokrotnym przeczytaniu mangi i oglądnięciu filmu nie odnajdę w tym anime nic interesującego, a tu - niespodzianka! Wydarzenia w wersji animowanej nabrały zupełnie nowego kolorytu i historia autentycznie mnie wciągnęła. Nie żartuję - w czerpaniu przyjemności z serialu nie przeszkadza mi zupełnie fakt, że znam to niemal na pamięć)! Dlatego postanowiłam pogrzebać po Tanuku, jak zwykle zwracając baczną uwagę na recenzje Ave - bo jak dotąd na jej typach sie jeszcze nie zawiodłam. Co wytargałam? Fantastic Children! Na razie jestem swieżutko po seansie pierwszego odcinka. Powiem tyle, że zapowiada się bardzo interesująco, chociaż szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem, o co w tym chodzi ^^". Najbardziej żałuję faktu, że wyjeżdżam na wakacje i przez trzy tygodnie bedę odseparowana od jakichkolwiek anime - w tym od Dzieci właśnie i nadchodzacego nowego sezonu Honey and Clover (wprost nie mogę się doczekać! Ta seria naprawdę to jest Coś). Może przynajmniej nie bedzie mnie kusi, zeby czytać spoilery podczas oczekiwania na kolejne odcinki...

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-06-2006, 20:02   

Yumegari napisał/a:
Powiem tyle, że zapowiada się bardzo interesująco, chociaż szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem, o co w tym chodzi ^^".


I do szustego odcinka nie zrozumiesz. To się powoli rozkręca, ale ma jeden z najgenialniejszych scenariuszy, jakie widziałem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2006, 21:09   

Ja zaś zabrałem się za oglądanie School Rumble II. Na razie zapowiada się nieźle, chociaż zdaje się, że autorom powoli kończą się pomysły.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
..:::GHOST:::.. Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Ciemna strona pomidora :P
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-06-2006, 22:28   

Wkońcu naprwiłem mojego złoma i pierwsze co zrobiłem to...wzięłem sie za black lagoon. Takie cuś z cycatą bohaterką której jedyną rozrywką jest palenie szlug i rozwalenie głów przy pomocy coltopodobnych pukaweczek. Całkiem gobrze sie ogląda, jak narazie 5ep. :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6241815
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-06-2006, 23:01   

Niszcie recki jak skończycie. Obaj.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-06-2006, 23:34   

Ej no, Ghost, ale to nie o Revy w Black Lagoon chodzi tylko o piracenie... Poza One Piece to jest jedyne anime o piratach! <ew. jedyne dobre, bo wiecej nie kojarzę>
A skoro już zostało wspomniane to: BU! Tylko 3 odcinki do końca! Czemu te japońce 12odcinkowe serie robią ostatnio, noo...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
..:::GHOST:::.. Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Ciemna strona pomidora :P
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-06-2006, 23:46   

Aleś ty szczegółowa Gonik :P Jak dla mnie to tyle tam piracenia co w telenowelach brazylijskich... Zresztą co tu sie rozwodzić, przeca tam chodzi o akcje wkońcu i nic więcej :)
Fakt - za krótkie, a już mnie wciągneło ^_^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6241815
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-06-2006, 00:01   

Po hentayu zwanym Cool Divice [czy jakoś tak... Wiiiisi mi!]
Pierwsze dwa odcinki znośne a potem już równia pochyła... Ja jednak wolę hentaye bez parringu, gdzie każdy każdego a nie gdzie występują jakieś wielkie i namiętne problemy jakiejś dziwnej kategorii...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-06-2006, 11:00   

Cool Devices - moim zdaniem jeden z bardziej po***nych hentajów jakie widziałem, nie wiem kochana ile oglądałaś, ale zaiste, im dalej tym gorzej - cockgirls, gwałty, kazirodztwo, zoofilia i cholera wie co tam jeszcze było....
Gorsze były chyba tylko Profesor Pain i Nightshift Nurses...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 71 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group