FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2006, 17:04   

Skończona Scrapped Princess, seria warta obejrzenia.
3 odcinki Chevaliera, seria zapowiada się naprawdę interesująco, fabuła dosyć szybko mnie wciągnęła. Klimatem i stylistyką przypomina mi troche Braterstwo Wilkow... Pozostaje czekać na kolejne czesci.
Teraz jestem w trakcie Witch Hunter Robin, klimat nawet całkiem interesujący, mam nadzieje, że akcja bedzie się rozwijać w dobrym kierunku :)

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-10-2006, 18:52   

W WHR akcja jest calkiem niezła, z tym ze w pewnym kulminacyjnym momencie po prostu sie ucina :P I sie znów polowi rozkreca. Ale ja tam uwazam, ze warto było obejrzeć.

A Last Exile okazało sie na tyle wciągające, ze jestem teraz na 15 odcinku. O zakonczeniach studia Gonzo nieraz zostałam przestrzeona, takze mysle, ze nie skonczy mój komputer za oknem :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-10-2006, 19:02   

Nanami, skończy... Nawet, jeżeli wiesz, że COŚ będzie nie tak, to nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo... ja o mało nie rozwaliłam monitora - -"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-10-2006, 19:06   

Cytat:
Teraz jestem w trakcie Witch Hunter Robin, klimat nawet całkiem interesujący, mam nadzieje, że akcja bedzie się rozwijać w dobrym kierunku :)

Oj tak...bodajże 15 odcinek i wszytsko staje na głowie a akcja przybiera wreszcie zasadniczy bieg. Cudeńko.
(dobra, to w końcu jeden z moich ulubionych tytułów...i czemu z tego nikt nie zrobił mangi???!!)
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-10-2006, 11:27   

Skończyłem Eremetar Gerad... Seria fajna, tylko bohaterowie chyba do szkół nie chodzili.

Pierwszy odcinek: to jest Erementar Raider, mityczna istota o wielkiej mocy.
Trzeci odcinek: to jest Erementar Raider, wszyscy takie mają.

Drugi odcinek: Mój Erementar Raider podróżuje do Garden of Eden, nikt nie wie, gdzie to jest.
Jeden z ostatnich odcinków: Wszyscy wiedzą, gdzie jest Garden of Eden...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-10-2006, 13:22   

Zeg, ja cię autentycznie podziwiam, że dałeś rady całej serii. Mnie zmogło po 10 odcinkach. Właśnie ta radosna niekonsekwencja i głupota bohaterów.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-10-2006, 19:23   

Harlock Saga. Anime jest niezłe, tylko... Tylko... Po pierwsze trzeba lubić, po drugie nie przesadzać z dawką. Film w konwencji legendy, z gatunku tych, które już z daleka błyszczą brązem i w obecności których ręka sama zdejmuje czapkę. Nieuniknioną tego konsekwencją jest fakt, że do zepsucia imponującego wrażenia wystarczy jeden bezczelny gołąb. Jakkolwiek ostrzegam, że to nie jest film dla każdego, to faktem jest, że jest istotnym elementem japońskiej popkultury (ile się ja jako dzieciak nazastanawiałem z czego twórcy "Gi Gi la Trotolla" nabijają się w jednym odcinku...), więc znać by wypadało, zwłaszcza, że długie nie jest.

Graficznie i muzycznie bardzo dobre.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-10-2006, 20:30   

GoNik napisał/a:
Zeg, ja cię autentycznie podziwiam, że dałeś rady całej serii. Mnie zmogło po 10 odcinkach. Właśnie ta radosna niekonsekwencja i głupota bohaterów.


Wiesz, ale mi się to podobało. Nawet bardzo mi się podobało. Owszem, ma swoje wady, ale jest bardzo przyjemną historią przygodową. Dla mnie duży plus.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-10-2006, 00:48   

Skończyłem Hachimitsu to Kuroba II i pewien epizod w styczności z anime się dla nie skończył. Ta seria (I + II część) to dla mnie arcydzieło komedii, obyczaju i wszystkich innych elementów, które ta seria zawarła. Jakkolwiek w moim "dorobku" obejrzanych anime jest może z 20 pozycji i tylko jednej w osobistym rankingu dałem 10/10 (Texhnolyze), to oceniając łącznie H&C raczej pełnej 10 bym dać raczej nie mógł (9+/10 lub bardziej szczegółowo 9.62 tak bez dokładniejszych obliczeń:), jednak to właśnie "szczęśliwa kombinacja" Miód i Koniczyna (tak, czterolistna:D) jest dla mnie numero uno, ulubionym anime z dotychczas obejrzanych. I od tej pory jestem fanatykiem H&C i jak np. Avellana troche źle oceni "dwójkę", wytknie jakąś wadę, to suchej nitki nie zostawię na recenzentce:) (i na nikim kto w komentarzach do recenzji też jakieś wady będzie wytykał - oto moja misja, nawet relacje międzyludzkie w NGE nie dorastają tym przedstawionym w Hachimitsu to Clover I i II, a Takemoto jest 100 razy lepszy niż Schinji i Lilith)

No, a poza tym to zacząłem Ergo Proxy powoli i jakąś nieznaną mi serie, być może całkiem dobra Night Head Genesis. Choć pierwszy odcinek tej drugiej serii troche mieszane uczucia we mnie wywołuje. Brakuje Volverine'a i Xaviera. A na serio to ta relacja między braćmi i jedno zwłaszcza ich ujęcie, kiedy już są starsi lekko mi z czymś się kojarzy. No ale to dopiero pierwszy odcinek i ogólnie oglądało się nienajgorzej.

EDIT/

Powyżej z tą fanatyczną obroną to nie była prawda ofkors:), ale jednak swoje zdanie na temat przedstawionych motywów przez Avellanę dot. Honey and Clover II postawię:



Spoiler: pokaż / ukryj
To prawda, że w pewnym sensie mozna odbierać okaleczenie Hagu jako łatwiznę, ale o dziwo czasem tak w życiu jest że, kiedy są jakieś trudne sytuacje (czy po prostu życie jakie prowadzimy przydałoby się jednak zmienić) to przychodzi choroba lub wypadek (o to pierwsze to chyba łatwiej) przyczyniające się lub nie do tych sytuacji w jakimś stopniu rozwiązania/polepszenia (poniekąd znam to z autopsji). Sam wypadek Hagu natomiast mógłby być jakiś inny:) ale już trudno.

Co do bohaterów, każdy z nich jest inny i nie powiedziałbym, że Takemoto i Morita zawiedli. Zakochali się, ale nie udało im się zrealizować tego uczucia w pełni, czyli zawiedli (ups...):) ale nie tak, że to jakaś krecha na nich. Bywa, że się nie udaje, a poza tym taki scenariusz i tacy bohaterowie. Mi takie rozwiązanie się podobało, natomiast narzekanie że Marceli nie uwiódł Bożeny, a Dagmara i tak go kocha to raczej nie wada telenoweli;) A z tym że Morita nigdy nie będzie zdolny to w ogóle się nie zgadzam, pod koniec pokazał że potrafi się otworzyć. A że waryjat to po prostu uwiedzie taką co takich lubi, że go ośmieli do pójścia na całość. Hagu to nie jego partia.
Powrót do góry
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2006, 12:03   

Oglądam "Loveless".
Rion w komentarzach w RECENZJACH napisał/a:
Nie mam pojęcia dlaczego... Ale przy oglądaniu pierwszego odcinka niemal non stop czułam dreszcze na całym ciele. Klimat tego anime jest niesamowite, gdyż czułam że jestem w środku wydarzeń. Każdy ruch czułam gdzieś wokół siebie. Być może to przez taki specyficzny przyćmiony obraz, senny, hipnotyzujący...
Nie mam zamiaru przerywać ogladania.

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-10-2006, 20:08   

No to dobiłam do końca z Last Exile! Gdyby nie pare zgrzytów na końcu i wewnatrz serii, to zakonczenie byłoby bardzo przyzwoite. Było pare kwiatków, to i tak wypada całkiem dobrze u mnie. Jakoś nie odczułam, by zakonczenie było totalnie z buta wyciągniete, a spodziewałam sie totalnej masakry XD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shell_ghost Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2006, 14:09   

achiever napisał/a:
I od tej pory jestem fanatykiem H&C i jak np. Avellana troche źle oceni "dwójkę", wytknie jakąś wadę, to suchej nitki nie zostawię na recenzentce:) (i na nikim kto w komentarzach do recenzji też jakieś wady będzie wytykał - oto moja misja, nawet relacje międzyludzkie w NGE nie dorastają tym przedstawionym w Hachimitsu to Clover I i II, a Takemoto jest 100 razy lepszy niż Schinji i Lilith)


Witam.

Po pierwszej próbie obejrzenia H&C odrzuciło mnie przy drugim odcinku.
Cytat powyższy pochodzi od kolejnej osoby stawiającej serię w bardzo dobrym świetle a wręcz na piedestale.
W związku z powyższym zadecydowałem zobaczyć to czego nie widziałem i ocenić osobiście.
Czyli to co oglądam obecnie : Hachimitsu to Clover i Hachimitsu to Clover II

To be continued...

Błękitny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2006, 18:33   

Skończone Ergo Proxy, troche się martwiłem po 21 odcinku, ale na szczeście zakończenie bardzo mi sie spodobało :)

Teraz dalej męcze Witch Hunter Robin (odcinek 20) i musze powiedzieć że chociaż seria powoli się rozkręcała to teraz naprawde mnie wciągnęła. W 15 faktycznie niezły zwrot akcji był, aż mnie nastraszyli , na szczęscie nie wszystko jest tym czym się wydaje :)
Oprócz tego Ourany dla rozluźnienia atmosfery, chociaż mam dziwne wrażenie, że seria odrobinę poważnieje...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-10-2006, 18:44   

Strawberry Panic
Czyli Safona et consortes w nowym wydaniu kontratakują...
A tak an serio to anime to nic innego jak chamska zrzynka z Brother, Dear Brother i Maria Sama go Miteru. Mamy więc katolicką szkołę żeńską (zgadnijcie pod czyim wyzwaniem...), której uczennice noszą gotiklolicie uniformy. 2/3 z nich to lesbijki, z których co najmniej połowa ma chcicę na główną bohaterkę - nowo przeniesioną uczennicę, typową kawaii dziouchę. Mamy oczywiście standartowy zestaw - namolna i rozkochana przyjaciółka, zimne i dziwne kobiece seme, kilka żeńsko - żeńskich par - nic czego by już nie było.
Problem jest taki, że aby ruszac taki temat, trzeba umieć to robić. Niestety, ten tytuł nie ma ani odrobiny klasy "Brother, Dear Brother" ani też unikalnego klimatu "Mariamite". amy tu zaś kopie scen, miejsc i tekstów - nic po prostu żenada, na dodatek średniawo wykonana - co by nie mówić, shoujo ai powinny być robione tradycyjnie, bez komputera, gdyż komputer = 0% klimatu, który w takich tytułach jest najważniejszy.
Mam cichą nadzieję, że w następnych odcinkach pojawi się coś interesujacego, nowego, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-10-2006, 08:59   

Zaczęte Ju och sei. Jakby mi Gonik nie oświadczyła że bochaterowie to jedenastolatki to bym nie uwieżyła. A z openingu wynika że in dalej w las...
Kiba 26. Nie lubiłak okularnika na pierwszy rzut oka ale... czy musieli z niego robić aż takiego popaprańca?
Air Gear 24. Ciągle dobre, może nawet coraz lepsze choć oczywiście stary jak manga motyw "poświęcenia przyjaciół" troszeczkę kopie po oczach. I dał się okropnie łatwo przewidzieć jakieś dwa odcinki wcześniej.
B[lack]B[lood]B[rothers] 03
Jeśli to nie pozostanie komedią to nie będzie nic a nic warte. Nie ma skilli na poważną serię. I w dodatku ending... Nawet nie podejżewałam ze koreański to tak wdzięczny język po tym co z niego słyszałam...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 95 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group