FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-10-2006, 12:12   

Trzeci odcinek Chrno Crusade...

JAKIE TO GŁUPIE!!! Po prostu brak mi słów... Hellsing dla ubogich, grzecznych dzieci... ==

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-10-2006, 12:57   

kropla napisał/a:
No i 20 odcinek drugiej serii AMG - dla mnie tragedia - wzieli 18 tom mangi, wycieli z niego najzabawniejsze fragmenty (gdzie sie podzial wieloryb Schrodingera? :(), rozspojnili fabule i zrobili z tego 20-minutowy odcinek;P

Jako fan mangi OMG wyczekiwałem anime z niecierpliwością, ale po obejrzeniu chyba 4 czy 5 odcinków pierwszej serii sobie darowałem. Jak widać słusznie :}

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2006, 13:18   

W tej chwili oglądam Chobits + parę odcinków "Tajemniczych Złotych Miast", które niedawno sobie ściągnąłem. Plus jeszcze dzisiaj ma być powtórka z "Gunslinger girl" na Hyperze, ponoć warto :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-10-2006, 14:06   

Po tym trzecim odcinku Chrno Crusade stwierdziłam, że obejrzę jeszcze ostatni i zabiorę się za coś innego...

I tak w moje łapki wpadło Animation Runner Kuromi, obie części. To. Jest. Świetne. A jakie prawdziwe...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-10-2006, 15:42   

Strawberry Panic, nadal (choć skończe pewnie w grudniu)
Dochodzę do wniosku że anime dla dziewcząt są znacznie bardziej podminowane erotyką niż shoneny. Nie dość, że wystarczy aby jedna złapała drugą za rękę czy uśmiechnęła się, aby już na policzkach pojawiały się rumieńce koloru flagi ZSSR, to jeszcze wszytskie bohaterki się do siebie lepią, całują, obmacują itp. Co drugie zdanie zawiera mniej lub bardziej wybredne podteksty (choć tu może być to zasługa tłumacza), jak np sytuacja, w któej jedna pocieszająca drugą bierze jej dłoń i kładzie na swej piersi i mówi:
"Tu jest wiele zabawnych rzeczy".
Aha, w pierwszym poście pisałem, że jakieś 2/3 bohaterek tego anime jest odmiennej orientacji - po obejrzeniu połowy dochodzę do wniosku, że poza dyrektorką szkoły i sprzataczkami (a i to niepewne), nie ma tam ani jednej normalnej.
Plusem jest głównie ładna, nastrojowa muzyka i niektóre zabawne gagi. Ale całość to siódma woda po kisielu z Mariamite i BDB. Teraz oglądam już tylko dlatego, żeby wiedzieć co ludziom puszczę na Negiconie.


Ostatnio zmieniony przez Mai_chan dnia 10-10-2006, 15:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2006, 15:43   

Maieczka -> oj, mi tez Animation Runner Kuromi strasznie przypadlo go gustu :))

Keii -> ale druga seria wcale nie jest taka zla, tylko ten odcinek tak nieziemsko skopali...

_________________
Jak po nocnym niebie sunące białe obłoki nad lasem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2006, 18:18   

Death Note - jedna z najciekawszych mang jakie czytałam, anime zapowiada się nieźle, mam nadzieję, że L pojawi się już w następnym odcinku.
D.Gray Man - nie mam czasu przeczytać mangi, więc pomyślałam, że spróbuję z anime, jeden odcinek tygodniowo nie zaszkodzi. Pierwszy odcinek mnie zaciekawił, ale wszystko zależy od tego, co ma do zaoferowania fabuła w dalszej części. Jeśli to ma działać na zasadzie: jeden odcinek, jeden demon + epizodyczne postacie, to dziękuję. Ale liczę na coś więcej. Bleach też zaczynał się dość schematycznie, a potem ewoluował w coś kosmicznego.
Paradise Kiss - chodzi za mną piosenka z openingu. A w endingu niespodzianka: Franz Ferdinand! Fajne połączenie fotografii z animacją, ale chwilami kreska jakaś taka zachodnia. Mało mangowa. Nie wiem co myśleć.
Mushishi - nastrój jak w filmach Miyazakiego, dobre dla relaksu, chwilami trochę straszne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Casper Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2006, 11:02   

Key the Metal Idol - czekałem na to ok 7 lat... No i nadal bym czekał jak bym dobrze nie poszukał. Obejrzałem dopiero pierwszy odcinek co aby mi sie recenzja przypomniala (znaleźć 30.000 przyjaciół). Kiedy Kei dowiedziała się że jej dziadek nie żyje - normalnie łzy w oczach =_~/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-10-2006, 13:03   

A ja ostatnio obejrzalem trzy anime:

Happy World
spodobalo mi sie. Moim zdaniem jest inne niz OMG. Przede wszystkim Belldandy caly czas sprawia wrazenie ze czeka na pierwszy krok ze strony Keiichiego, w Elle sie tego tak nie czuje. A Takeshi to kompletnie inny typ faceta niz Keiichi. I w sumie wychodzi na to ze Takeshi dostaje po glowie od losu a Elle od Takeshiego... Efekt przywodzi na mysl raczej zauroczenie nastolatkow niz milosc (jak w przypadku OMG). Dammitt, ja chce wiecej! Grrr!

Prétear
Coz, mam wielgachna slabosc do Magical Girls i Himeno nie byla wyjatkiem. Pochlonalem cala serie z wielkim zainteresowaniem. Moim zdaniem fajne! ^___^

Elfen Lied
Bardzo mi sie podoba pomysl na ktorym seria jest oparta, podoba mi sie intro (ta lacinska piesn jest przepiekna!), nawet wszechobecna krew nie razi zbytnio bo ma po prostu swoje miejsce. Przyznam sie bez bicia ze para Lucy+Kouta stala sie jedna z moich ulubionych, choc w klasyfikacji trudno ja umiescic. ^^ Szkoda ze skonczylo sie tak jak sie skonczylo, choc obawialem sie ze bedzie znacznie znacznie gorzej... ^^

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-10-2006, 13:19   

Skończyłem właśnie oglądać RECa, tak w przerwach między leżeniem w łóżku (za końcówkę Rootsa zabiorę się, kiedy lepiej się poczuję, bo w chwili obecnej przypuszczalnie usnąłbym przy monitorze...). Seria bardzo mi się podobała ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-10-2006, 12:33   

Keii napisał/a:
Rootsa

*poke Keiia*

pierwszy odcinek Busou Renkin. Niestety po Fullmetal Alchemiście każde anime z alchemią w tle będzie się źle kojarzyć... Seria ma potencjał zostania zwykłym, mało ambitnym, pokemoniarskim shonen, przyjemnym w odbiorze ze względu na brak skomplikowania. Ma też potencjał na gigantycznego emo angsta, ale ciii... miejmy nadzieję.

4 odcinkki Sci-Fi Harry. Jezu, ale durne. W dodatku bohaterowie wyglądają tak, jakby mieli spokrewnionych rodziców. Co przeszkadza tylko na początku... Fabuła wydaje się być zakręcona jak świński ogon, a po dojściu do wniosku, że seria jest beznadziejnie wręcz głupia człowiek włącza kolejny odcinek... To anime coś w sobie ma. Jeszcze nie wiem co, ale ma.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-10-2006, 12:48   

GoNiK napisał/a:
*poke Keiia*

Keii pamięta, Keii w łóżku leży >_>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Misuzu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: Bledzianów
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2006, 13:39   

ja oglądam Air ale juz skończyłam było piekne ^^

_________________
zapraszam na moje forum http://misuzu.mojeforum.net/index.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4925728
zergadis0
Gość
PostWysłany: 12-10-2006, 14:55   

Obecnie Full Metal Panic! The Second Raid, a na bieżąco Bleach, D.Gray-Man i Death Note.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-10-2006, 15:23   

Skończony Ouran, skończony Carnivale (co prawda to nie anime, ale polecam, szczególnie lubiącym tajemnicze klimaty, trochę podobne w odbiorze do "Lost")

Zaczynam Blood+. Jestem na 6 odcinku i narazie zapowiada się ciekawie ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 97 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group