FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Amra Płeć:Kobieta
This is not the end...

Dołączyła: 08 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2006, 16:04   

Vodh napisał/a:
Skończony Ouran

A ja się za niego dopiero będę brac niedługo... ^^

_________________
Save me from the nothing i've become...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2006, 18:44   

GoNik napisał/a:
pierwszy odcinek Busou Renkin. Niestety po Fullmetal Alchemiście każde anime z alchemią w tle będzie się źle kojarzyć... Seria ma potencjał zostania zwykłym, mało ambitnym, pokemoniarskim shonen, przyjemnym w odbiorze ze względu na brak skomplikowania. Ma też potencjał na gigantycznego emo angsta, ale ciii... miejmy nadzieję.


Pierwsze odcinki Busou Renkin (manga JEST zwykłym, mało ambitnym ale przyjemnym w odbiorze shonenem - mam nadzieję że z anime będzie podobnie), D.Gray-man i Death Note (to ostatnie z pewnym niepokojem - mangę zepsuto w sposób wręcz koncertowy). Czekam ciągle na Yamato Nadeshiko Shichi-henge (ale po trailerze mam pewne obawy)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2006, 00:30   

Neon Genesis ajj, Night Head Genesis tzn. (bo 1 serii daleko do Hachimitsu to Clover o czym już pisałem) ma niesamowity klimat, odcinek 9 jak na razie leci, zobaczymy co dalej. Paranoja, strach i dwóch paranormalnych szefów. To tak w skrócie. A jeszcze Xavier. A może nie w tym?:) W każdym razie pomimo, że tak troche niepoważnie opisuję NHG to naprawdę ciekawie mi się to ogląda. Ma nieco kiepskich elementów, ale w momencie obecnym taka ocena wstępna 7/8 na 10.

Poza tym Windy Tales po 1 odcinku jestem i wygląda zachęcająco. Jednak szybko nie pójdzie, bo po washingdishes episode end trawa kosiaring w moim życiu, więcej aktywności w zasięgu i mimo nie wysypiania się to na anime już czasu i tak niewiele pozostaje (ale i tak daje radę):)

W kolejne ergo proxy wycelowany bittorent.
Powrót do góry
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 13-10-2006, 13:31   

Raport z dalszej czesci animaratonu ^_^

Blood: The Last Vampire
Powiedzmy sobie ze podobalo mi sie raczej srednio. Saiya jest jak na wampirzyce zdecydowanym slabeuszem. A przynajmniej takie odnioslem wrazenie. Moim zdaniem nie warto sie trudzic by to zdobyc. Juz lepiej obejrzec Blade'a.

Hellsing
Zarabisty serial o wampirach. Konkretnie to glownie o jednym, choc osobiscie zdecydowanie przedkladam ponad Alucarda postac Viktorii Celes. najchetniej widzialbym ja w roli partnerki Alucarda bo dziewczyna z poczatku co prawda strachliwa potem zaczyna powoli pokazywac pazurki. ^^ Teraz musze sie rozejrzec za dalszym ciagiem serii. Siuper. Jako forumowy skundlony shinmomazokaniec zdecydowanie polecam fanom walk pomiedzy typkami spod niekoniecznie jasnej gwiazdy. ^^

Shingetsutan Tsukihime
Coz, dzieki temu ze czytalem spoiler to znalem zakonczenie i mialem czas sie do niego przyzwyczaic. Gdyby nie to to by mnie conieco trafilo chyba. Szczerze polubilem Arcueid i wolalbym jednak inne zakonczenie. Tylko jakos nie moge pojac czemu Arc nie probowala zywic sie tak jak czlonkowie Hellsing (syntetyczna krwia). Nie bylo zastrzezenia ze krew musi byc autentyczna... ^^
Ale pomysl fajny, fabula zajmujaca a postacie ciekawe. Zdecydowanie polecam ale amatorzy happy endów niech lepiej beda bardzo ostrozni. Czemu?

Sore wa himitsu desu!^^

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-10-2006, 17:06   

LunarBird napisał/a:
Blood: The Last Vampire
(...) Juz lepiej obejrzec Blade'a.

Błąd. Obejrzeć Blood+, czyli wyjaśnienie skąd się to wszystko wzięło i co dalej z tym było.
Poza tym nie sądzę żeby któryś Blade był lepszy od B:TLV...

Dokończyłam xxxHolic. CLAMP bez żadnych zboczeń... koniec świata. Teraz czekać tylko na drugi sezon, seria jest naprawdę dobra.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2006, 17:38   

"Black Lagoon" niestety tylko 12 epsów.
Piękne pistolety, wystrzałowe dziewczyny...
W trakcie oglądania powróciły wspomnienia z gier "Medal of Honor" i "Front Mission 3" ( ech, desant koło Negros... ).

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2006, 14:26   

Kiedy skończę się uczyć obejrzę na szybko pierwszy ep Sumomo mo Momo mo (intrygujący tytuł, nie ma co ;)

Edit:
Obejrzałem... Co do komentarza, to powiem tylko "lol". Głupie jak lato z radiem, ale śmieszne strasznie, właśnie przez ową głupotę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2006, 15:53   

Własnie skończyłem oglądac Trinity blood. Całkiem , całkiem się przy tym czas spedzało. Tylko tradycyjnie już mi zakończenie się nie podoba:( W między czasie przebrnęłem przez Naruto 202-204 i sie po raz kolejny zawiodłem . Bleach 99 też nie pozostawił pozytywnych wspomnień:( Teraz biore się za Love hine.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cerberos Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2006, 16:13   

Eyeshield 21 odcinek nr 26 (w porownaniu do mangi... miekkie :p tam gdzie powinien byc 'srodkowy palec' jest kciuk do dolu, mozna jeszcze pare takich sytuacji przedstawic) ogolnie to nie jest zle.

_________________
The watchdog of Hell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-10-2006, 15:03   

Być moze nareszcie zacznę ShamanKinga. Zaczynam go już drugi tydzień. I może, może uda mi się nadrobić wszystkie zaległości [wątpliwe]
27-28 Kiba. Główny bochater mnie jeszcze nie wkuża [bo ma moje podejście do życia] ale za to okularnik zaczyna bić sam siebie. Czy w szkołach nie uczą że wszystko co ma w naziwe Neo i Utopia to pic na wodę fotomontaż!? W dodatku jego laska nie jest taka sympatyczna jak Roia...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Silver Kitsune Płeć:Kobieta
Shinigami - God of Death


Dołączyła: 14 Wrz 2006
Skąd: z Ciemności
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2006, 17:20   

Ja obecnie oglądam " Gakuen Heaven " i przyznaje, że mi się podoba. ^-^
Poza tym oglądam jeszcze " Saint Beast " i " Angel's Feather ".
Następnie mam zamiar zabrać się za " Princess Princess ".

GakuenHeaven.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 136,44 KB


_________________
" Shirakumo-o
fukitsukushitaru
shinju-ka-na "
Saimaro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-10-2006, 18:42   

AAAAAAAAAA!!! Oślepłem, oślepłem! <wydziabuje sobie oczy spaczone widokiem bizonowatych bizonów>

Nie wiem jak inni, ale ja czegoś takiego nigdy bym nie założył. Za bardzo nachalne...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Silver Kitsune Płeć:Kobieta
Shinigami - God of Death


Dołączyła: 14 Wrz 2006
Skąd: z Ciemności
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2006, 20:58   

Co do ich stroju, a raczej owego stroju barwy, to muszę przyznać Ci rację Ysengrinn.
Ja osobiście nie jestem wielbicielką tego ( jak i zbliżonego do niego ) koloru. Brrrr

Black_Dragon.jpg
Może dla oślepionych owymi barwami oczu Czarny Smok na ukojenie ^_~
Plik ściągnięto 25 raz(y) 269,57 KB


_________________
" Shirakumo-o
fukitsukushitaru
shinju-ka-na "
Saimaro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-10-2006, 21:09   

Koleżankę Kitsune proszę o nie wlepianie obrazków do każdego posta. To nie imageboard, tu posługujemy się językiem pisanym, nie obrazkowym...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-10-2006, 23:00   

Po 11 odcinkinku Night Head Genesis i niestety ale wkrada się schemat i sztamopa. Dwaj bohaterowie z innego wymiaru niszczą Juggernauta i wracają do przyszłości. No może nie do końca tak, ale są pewne podobieństwa. Może wybrną jakoś z tego wtrącającego się marazmu.

Natomiast Ergo Proxy podoba mi się coraz bardziej (12 ep). Niesamowity klimat, trochę mroku, trochę takiego deliaktnego klimatu a la matrix i a la filozofia i a la utopia i w ogóle ziemia 2. Ładna i tajemnicza główna bohaterka, całkiem typowy, ale jednak ciekawy bohater i koncept quasi-czującej maszynki baaardzoludzkopodobnej.

A Shaman King to może na Jetix leci czy to co innego na tym kanale jest. Bo raz przypadkiem trafiłem na jakies wg mnie tandetne anime z polskim tym razem beznadziejnym dubbingiem (jeden koleś meganiedobrany poważny i męski głos). Może to co innego ale goście wyglądali trochę jak jacyś szamani i walczyli śmiesznymi duchami (niniejszym jeśli to to, to wywołuję wojnę z fanatykami króla szamananana).

No i czeka 22 odcinki Monstah

ajj czasu brak

ps. a co do smoka to od razu zęby przestały boleć;)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 98 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group