FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-10-2006, 18:38   

Pamiętam...mogę tak niecnie wykorzystywać ten fakt? XD

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-10-2006, 18:51   

Vanny... żebyś nie miała do nas kilka przystanków metrem a kilka godzin pociągiem, lol...
Albo zaproś stołeczne tanuki na herbatkę i poproś coby ci "strawę dla duszy" przy okazji przyniosły...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-10-2006, 01:22   

Dzięki za radę gadrael/ Przyda się, bo przy 15 odcinku coraz bardziej robi się zakręcona, ale właściswie wciąż kojarzę o co chodzi (w ergo proxy ofkors)

gadrael:

Cytat:
Musze powiedzieć, że mam frajde dokładając brakujące klocki do całości. Filozoficznej głębi się nie próbowałem doszukiwać, ale klimat faktycznie jest genialny :)


Nie doszukuj się. Tego robić nie trzeba. Ale jak zwrócisz uwagę to znajdziesz. Utopia między innymi to istotny element filozoficzny. Do tego znaczne użycie cytatów Voltaire'a i ich rozszerzenie. Samej wartości tego jak na razie nie oceniam. Ponadto wskazywanie definicji i postaci z historii filozofii. A co do mego określenia to nie było o filozofii, ale a la filozofia. Jest różnica;) A co do klimatu to genial, to jasne:D
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-10-2006, 20:38   

Busou Renkin. Oh yeah >]

Po pierwszym epizodzie wrażenia jak najbardziej pozytywne. Nie ma może klimaty Wybielacza, ale trzyma poziom. I wierne mandze pozostaje..
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-10-2006, 10:32   

Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi, czyli mecha fantasy i Japonia czasów szogunów i samurajów... zamurowało mnie. Samuraje - ok, fantasy - ok, ale do tego ten mech z kałuży?! <w każdym razie mechowato wyglądało i strzelało czymś niezidentyfikowanym> Zapowiada się... ciekawie.

Yuki no Joou, czyli 'Królowa Śniegu' po japońsku. Całkiem miłe i sympatyczne, tylko liczba odcinków <36> wskazuje na klasyczną 'podróż na ratunek z przygodami'. Nie, żeby w oryginale to nie było coś takiego, po prostu oni mogą z tego zrobić coś strasznego. I ta 11-letnia dziewczynka, która poszła w świat ratować przyjaciela... I jak oni wszyscy ją kochają... Nastawiam się na dużo emo, angsta i traumy. Niestety.
Piękny kwiatek, który mignął mi przez moment, a potem musiałam przewinąć i się upewnić: jesień, strumyk, kaczeńce... cóż, Japończycy ==''

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 11:11   

Skończyłem Fantastic Children. Seria bardzo, choć zakończenie to mogło mniej oczywiste być...

W Utawarerumono wreszcie się zaczęło coś dziać. Jednocześnie sztampowość postaci zaczyna działać mi po prostu na nerwy...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-10-2006, 13:56   

Skończone Windy Tales.
Fuuu~jin!!! Fuuu~jin!!!
^__^v

Hmm... co by tu ten-tego. A, Chevalier.
Spoiler: pokaż / ukryj
D'Eon, ty kretynie, postawić Francję wyżej od Anny!!!!
UGHRrraaaW!!!! Ten gość to jakiś kompletny dureń, nawet jak akurat nie jest kobietą...

Kończę też Coyote Ragtime... oooj... Za to Black Lagoon poziom trzyma :>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2006, 14:07   

achiever napisał/a:

Nie doszukuj się. Tego robić nie trzeba. Ale jak zwrócisz uwagę to znajdziesz. Utopia między innymi to istotny element filozoficzny. Do tego znaczne użycie cytatów Voltaire'a i ich rozszerzenie. Samej wartości tego jak na razie nie oceniam. Ponadto wskazywanie definicji i postaci z historii filozofii. A co do mego określenia to nie było o filozofii, ale a la filozofia. Jest różnica;)

Tak, z tym się zgadzam, do tego cała masa odniesień do Azteckiej (i nie tylko) mitologii, nie zebym się na tym bardzo znał, ale AKraze odwalili kawał dobrej roboty jeżeli chodzi o komentarze, tylko denerwuja mnie nazywając RE-L Lil, ale powiedzmy ze to jest mniej istotne :)


Skończone Dragon Half, kreska dosyć dziwna, ale trzeba przyznać, że jest to całkiem zabawne.

Teraz jestem w trakcie Slayers Next, stare ale jare :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2006, 19:59   

Red Garden, odc. 1-2 - napisałabym, że ma koszmarnie brzydkie projekty postaci, gdyby nie to, że reszta grafiki, ciężko zawieszona na marnych komputerach, jest znacznie gorsza. Czwórka skrajnie różnych dziewcząt, chodzących do jednej szkoły, pewnego wieczoru odczuwa nieprzepartą chęć udania się na jakiś dziwaczny parking... Gdzie spotykają tajemniczą i nieprzyjemną damę, która oznajmia im, że tak naprawdę już są martwe i teraz muszą walczyć - z facetem, który zachowuje się jak rozszalała bestia o mocno psich odruchach. Jakimś cudem udaje im się tę walkę przetrwać, a potem dowiadują się jeszcze, że żyją "pożyczonymi życiami" i muszą takie walki toczyć - i wygrywać - bo inaczej naprawdę umrą. Czy ktoś, kto widział Gantza, mógłby mi tu zweryfikować podobieństwa? Odkładam, może Serika w ramach samoumartwiania się za to weźmie.

La Corda d'Oro - Primo Passo, odc. 1 - bizony, stada bizonów! Urocza panienka znienacka dostaje magiczne skrzypeczki i zostaje wrobiona w konkurs muzyczny, do którego będzie się przygotowywać w towarzystwie stada panów. Dobra wiadomość: nie wygląda to z żadnej strony na shounen-ai. Zła wiadomość: nie wygląda to też z żadnej strony na produkt ouranopodobny, więc panom zdecydowanie doradzam trzymać się na bezpieczną odległość. Ja chyba pozyskam następne odcinki, bo odrobina odmóżdżenia nie zaszkodzi.

Hataraki Man, odc. 1 - czyli opowieść o pewnej dziennikarce, lat 28. Wygląda na solidny kawałek obyczajówki. Wreszcie coś dla mojego targetu, bez magii i mechów! *Avellana usadawia się na tytule i odstrasza chętnych do podebrania recenzji*

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-10-2006, 20:54   

Czy ktoś tu zajmuje się parapsychologią lu okultyzmem?

Jeśli tak, to niech mi powie: czego omenem jest seria Gonzo ze świetną fabułą? Oprócz końca świata naturalnie.

Skończyłem Bazilisk, prawie się popłakałem w ostatnim odcinku. Świetne!!!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-10-2006, 22:57   

Nadchodzą ZMIANY Zegarmistrzu. Teraz zacznie padać fioletowy deszcz każdej śrudwiosny w międzyzimie.

NHG od 3 do 12. Schematyczne... Nie, to nie jest dobre słowo. Raczej odstrzelone i to od wielu rzeczy. Teraz zaczyna się dziać coś co mi sie zawsze kojaży z Drużyną A: Wszyscy na jednego. I ten jeden oczywiście wygra. Acz musze zaznaczyć że jeśli się okaże że bochaterowie uznają się za cale zło świata i popełnią rytualne harakiri widelcem to się nie zdziwię bardzo.
Powoli, powoli dochodze do tego czego szukam w anime. I niestety dociera też do mnie że mało jest takich anime jak lubię. I raczej bedzie ich coraz mniej...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-10-2006, 11:56   

Avellana napisał/a:
Hataraki Man, odc. 1 - czyli opowieść o pewnej dziennikarce, lat 28. Wygląda na solidny kawałek obyczajówki. Wreszcie coś dla mojego targetu, bez magii i mechów! *Avellana usadawia się na tytule i odstrasza chętnych do podebrania recenzji*
O! Recenzji podbierał nie będę, sam mam więcej niż na razie nadążam opisać. Ale samą serię-- ummmm...... mniejsza z tym ;D

Dalej lukruję się Lunarową Księżniczką, ostatni epek (3) przebrał wszelkie miary słodkości. Do tego Kanon i Sumomo mo momo mo... oraz powtórka z Zero no Tsukaima bo Ayu wreszcie skończyło lepszą wersję :>

IT. napisał/a:
NHG od 3 do 12.
IT. ja ci już tysiąc razy klarowałem - nie wal skrótami, bo wbrew pozorom nikt tu nie jest takim otaku by znać na paięć wszystkie tytuły i ich możliwe skróty. Zwyczajnie odechciewa się czytania twoich postów, bo "znów pytluje nie wiadomo o czym"... =__=

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-10-2006, 12:15   

Wczoraj obejrzałem 2gi odcinek Sumomo mo Momo mo. Rozśmieszył mnie mniej niż pierwszy, ale dalej pokładam nadzieję w tym anime. Oby jeszcze nie raz swoją głupotą rozłożyło mnie na łopatki ~~

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 21-10-2006, 12:48   

HiHi... Hellsing ultimate - narazie pierwszy epizod... w srode bede miala 2 :) - piekna grafika... i swietne dopelnienie niektorych faktow niebedacych w serialu :)
Ghost in the Shell 2 - kupilam na dvd i troszke zaluje... bo nie spelnil oczekiwan jak na taki kultowy film...
Animatrix - tez kupilam - za 1£ ale to juz klasyka

O...!! i jeszcze bym zapolmniala o Timie Burtonie - Nightmare before christmas :) - piekny muzikal :)
Jack Skellington the Pumpkin King of Halloween Town Rulez !
pumpkin king

Zamieniono obrazek na link do obrazka. To nie imageboard.

IKa

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-10-2006, 14:30   

wa-totem napisał/a:
IT. ja ci już tysiąc razy klarowałem

Nie przesadzaj. Ja sobie przypominam raz.
NGH => Night Head Geneis
Nie oglądałam jeszcze Ostatniego Ergo Proxy z Subem ale wczoraj znaczy dzisiaj uciełam sobie pogawedkę z Kielonem [ktoś go jeszcze pamięta wogule?] kiedy wlaśnie oglądał po raz trzeci. Nadal poraża mnie mnogosc odniesien w tej serii. Zachyca mnie fakt że oni wzieli stare, znane każdemu [wychowanemu w kulturze zachodniej] symbole i nadali im inne znaczenie. Widze odniesienie do Apokalipsy ale absolutnie nie wydaje mi się ono dobrym punktem interpretacji. Widze odniesienie do mitologii [greckiej] ale to też nie pasuje. Ciekawe czy ktoś bedzie tak uprzejmy by zrobić analizę Ergo Proxy tak jak analize wiersza i czy da to na internet...

ps. W poscie NIE MA spoilerów zakończenia. Wogule nie ma spoilerów.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 100 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group