FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
nullie Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2006, 12:39   

/me obejrzał 4 odcinek Death Note.


Spoiler: pokaż / ukryj

Niektóre posunięcia zarówno L jak i tytułowego bohatera są strasznie naciągane. Zbiegi okoliczności, nadludzki wgląd w sytuację. Gdyby nie to, byłoby świetne. No, ale dopiero 4 odcinki wyszły.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-10-2006, 01:32   

Skończyłem .hack//Roots. Wytrwałem ~~

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-10-2006, 21:48   

EUREKA!! Zakończenie było fajne! Bogowie zakończenie wyjechane w kosmos [miejscami dosłownie...] a to serduszko sprawi ze nigdy żadne dowody miłości mnie nie zadowolą. Chyba że to przebiją.

SeaQuesta odlądam. Taki serial był na śwp. RTL7. Pierwszy sezon jest fajny, teraz dzięki dobroci kolegówny ssam drugi. Miło wrucić do lat dziecinnych...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-11-2006, 01:54   

Cytat:
Harushi Suzumyia No Yuutsu:

JEZU CHRYSTE!!! Ktoś nakręcił film o Alirce!
Na bogów w kukurydzy, masz rację!! Oo


Bakumatsu. Mniam ^^

busou Renkin. chyba już z tego wyrosłem, ale i tak się fajnie ogląda.


Blicz. W męczarniach, ale jednak.

Z serii nieanimowanej: BattleStar Galactica. Seria, z której AW "badassowatości" uczyć się może..
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-11-2006, 09:56   

RECa obejrzałam. Jedno z najsympatyczniejszych romansideł ever.

Plus pierwszy sezon SeaQuesta z Kropkiem i sama pierwszy sezon numb3rs.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-11-2006, 13:54   

NHK! ni youkoso zaczynam i rzeczywiście bardzo ciekawie się zaczyna. Hikikomori sroga rzecz, a bohater to i tak chyba jej słaby przedstawiciel.

Perfect girl evolution 1-3 Jak ktoś już wspomniał z lekka za dużo zdeformowanego trybu, ale może jeszcze być, ma trochę śmiesznych momentów i ogólnie wesoły klimat.

Death note 1-3 To zapowiada się na kolejne warte uwagi anime, całkiem ciekawy pomysł, a klimat taki jak lubię w tego typu seriach. Mam jedno małe zastrzeżenia, ale na razie za mało odcninków obejrzałem i do tego jest naprawdę tak małe, że nawet nie wiem czy to nie malkontencka uwaga po prostu:)

REC prawie na ukończeniu (9 odc.)



[/center]
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-11-2006, 17:50   

achiever napisał/a:
Death note 1-3

Ja też. Nie sięgaj po mangę. Ocal swoją dusze i przyjemność z ogladania.

Kiba, Kiba, Kiba. Fakt faktem że bochaterowie to idioci. Całe szczęście sympatyczni.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2006, 22:08   

IT. napisał/a:
Nie sięgaj po mangę. Ocal swoją dusze i przyjemność z ogladania.


Czemu? Manga jest bardzo dobra i świetnie narysowana. Genialnie się czyta zwłaszcza jednym rzutem całość. Oczywiście jeśli ktoś chce pooglądać anime i uniknąć spoilerów, może sobie odpuścić mangę.

Coraz bardziej wciągam się w D.Gray-man. Ep. 5 bardzo fajny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Niezarejestrowany
Gość
PostWysłany: 04-11-2006, 22:50   

Ja sobie teraz oglądam:
-midori no hibi (bardzo fajne jak na razie- świetny pomysł no i ogólnie jakoś się to tak bardzo przyjemnie ogląda :)),
- Bleach (musze przyznać że mnie się to bardzo podoba; jak ja dawno porządnej nawalanki nie oglądałem :). Jestem po 63 odc. i boję się jedynie żeby nie upchneli dalej za dużo fillerów :))
- Zero no tsukaima (niby nic szczególnego ale fajnie się to ogląda po bardziej wymagających seriach, przy kilku scenach się nawet nieźle uśmiałem)
- School rumble 2 (może nie aż tak śmieszne jak 1 sezon, ale bardziej liczy się dla mnie ten klimat i samo to że to drugi sezon sr2- tego nigdy za wiele :))
- Chyba sobie też obejrzę black lagoon......., ale czy warto?? (oglądał to ktoś?)
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-11-2006, 14:26   

Black Lagoon, do 16. Dalej świetne, nawet historia z 13-15 zamknięta zadowalająco.

Aria the Natural - wreszcie ruszyło się :)

Tsubasa S2 zacząłem, ale chyba poczekam aż będzie komplet... tylko 3 epków brak.

Kanon 2006 - na bieżąco. Spora poprawa w stosunku do oryginału. Yuuichi zachowuje się bardzo jak Kyon z Haruhi, ta zmiana wyszła serii na dobre! Zupełnie inaczej prowadzona jest kamera - nie ma idiotycznych ujęć "zza głowy" bohatera. Także jakość animacji jest dużo lepsza, a projekty postaci mniej uproszczone niż w oryginale.
Dla fanów Air i oryginalnego Kanon - cud, miód i orzeszki.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-11-2006, 17:32   

ghostface napisał/a:
Genialnie się czyta zwłaszcza jednym rzutem całość.

Powiedzmy że ja w pewnym chapterze [po wielu przejściach pobocznych wysiadłam. Dalej zwyczajnie czytać chwilowo nie mogę. Jak mi zabijają przyjemność z oglądania to zawsze otrząśnięcie się trwa chwilę nie?]
Pierwsze 10 epów Shaman Kinga. Oczywiście dobre jak na razie. Oglądam w oczekiwaniu na spapranie czegoś bo znajomy narzekał na czym świat stoi jak mu się pewne motywy nie podobają w porówaniu z mangą. Zobaczymy.
Zaczynam Pretendera [Kameleon] Wiem że serial jest fajny ale oglądałam go na etapie wydry i wypadałoby sobie coś przypomnieć. [coś czyli wszystkie cztery serie i ten nieszczęsny film oczywiście. Ja nie wiem kiedy przestać]

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2006, 18:59   

Własnie ukonczyłem Fate stay night. Jako miłośnik szeroko pojętej rycerskosci ,odrazu polubiłem postac Saber:) A teraz zabieram sie za Eureka seven.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-11-2006, 14:43   

Black Blood Brothers - czegoś tak bezdennie głupiego w życiu jeszcze nie widziałam. I gdzie tutaj fabuła? twórcy słyszeli kiedykolwiek o czymś takim?
Charakter głównego bohatera zmienia się średnio co dwie i pół minuty. Niby to ma być 'złożoność postaci' albo cosik? Bardzo śmieszne. Prędzej wygląda to tak, jakby twórcy chcieli umieścić 20 postaci w jednej. Efekt - tragedia.
Na początku myślałam, że to bajka dla dzieci o wampirach w wersji super-light... ale kiedy zobaczyłam tekst "czemu nie dasz się mu ugryźć? Przecież to lepsze od sexu" to po prostu spadłam z krzesła. Naprawdę.
Oglądam to dalej, ale nie dlatego, że mam nadzieję iż 'może coś z tego wyjdzie'... nie nie nie... dla mnie to po prostu świetna komedia. Jak mam zły humor - BBB mi pomaga go naprawić.

Bakumatsu coś tam (za nic w świecie nie mogę zapamiętać nazwy >< a teraz nie mam czasu wyszukiwać, bo ojciec krzyczy, że mam wyłącząc kompa...) - bardzo sympatyczna animka. O czym? Chyba nazwa sama wskazuje - o okresie Bakumatsu. Zapowiada się naprawdę nieźle.

Death Note - łolaboga. Jest świetnie. Od razu mówię - czytałam mangę. W przypływie emocji napisałam nawet kiedyś esej pt.
Spoiler: pokaż / ukryj
"Dlaczemu manga Death Note zrobiła się tak beznadziejna?"
. No cóż, cieszmy się tego co mamy póki to jeszcze mamy.

D.Gray-man - cóż, kreska 'tanieje' z odcinka na odcinek ;p i twórcy strasznie się śpieszą. I PO CO?! Nim się zorientujemy D.Gray spotka 'syndrom naruto' - czyli fillersy. Ale ogólnie animka śmieszna.. trochę głupkowata, ale bohaterów ma naprawdę niezłych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-11-2006, 18:56   

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto
Faktycznie, smakowite.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-11-2006, 10:12   

wa-totem napisał/a:

Kanon 2006 -


Ile tego już wyszło?

Zabrałem się za Angel Cop. Byłoby fajne, gdyby nie było średnie. Stary serial kryminalny o potyczkach policjantów z komunistycznymi terrorystami. Troche cyberpunkowy. Animacja prawie tak drętwa jak postacie.

Cały czas oglądam Melanholy of Harushi Suzumya czy jak jak to się pisze... Dobre, dobre, naprawde dobre... Aż 10 bym temu nie dał, choć serie jakoś należałoby wyróżnić, bo to świetna rzecz. Tylko mi powiedzcie, czy ta wyalienowana pani od książek naprawdę jest tym, za kogo się podaje?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 102 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group