FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-11-2006, 14:15   

Tak od połowy będziesz zaskoczona....manga lepsza.
Przejdź na dół
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-11-2006, 21:36   

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto*, ep 1. Hmmm.... HMMMMM! Stanowczo mam ochotę na więcej. Interesujący początek plus dobra grafika plus palce w muzyce maczała Yuki Kajiura! <a przynajmniej w openingu, który śpiewa>

oczywiście dalej ciągnę:
Yamato Nadeshiko Shichi Henge, które jest świetnym uzupełnieniem dla mangi;
Black Blood Brothers, czyli najbardziej bizoniastą serię o wampirach, jaką widziałam <ta kreska... to wszystko ta kreska... niech mi ktoś spróbuje udowodnić, że Jirou nie jest szczytem angsty bizonowatości! a już Zelman...>
Busou Renkin, ktore z kolei jest piękne w swoim radosnym pokemoniarstwie i to jest jego siła;
Sumomo mo Momo mo, kurczę, harem się kroi. Na dłuższą metę to żywot Momoko jest smutny, strasznie smutny... ona tak się poświęca, tak się stara, głupia jest jak but, ale się stara... chociaż miły by był...
oraz Tsubasa Chronicles, czego został już ostatni odcinek drugiej serii i w końcu zwolni mi się te 4,5gb na dysku >.<


*tytuł napisałam z pamięci! sprawdziłam go po napisaniu! rzondze! ha!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 10-11-2006, 23:12   

|Ho|Ho|Ho|
Jestem po 10 odcinkach :) - jestem w 7 niebie !! mniam... zjem chyba to anime cale w nocy... bez snu... musze musze !!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-11-2006, 00:29   

GoNik napisał/a:
niech mi ktoś spróbuje udowodnić, że Jirou nie jest szczytem angsty bizonowatości!

Pfffff.
Mam nadzieje, ze to byla ironia ;p

btw. Gonik gratuluje zapamietania nazwy Bakumatsu Kik-cos tam. Ja nadal probuje to zapamietac XD

Chrono Chrusade? Zanudzilam sie na smierc przy dwoch pierwszych odcinkach, schematycznosc tej zakonnicy mnie przygniazdzyla a o Chrono juz nie wspominam... ni to ni siamto. Nijaka postac jak nigdzie indziej.

Ostatnio obejrzalam jeden odcinek Kiby... wyglada jak Digimony w wersji 'troche bardziej mature'. Moze mi ktos doradzic czy warto sciagac reszte?

Teraz przymierzam sie do Black Cat oraz do Welcome to the NHK!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-11-2006, 01:41   

Crofesima napisał/a:
Pfffff.
Mam nadzieje, ze to byla ironia ;p

Czemu? On JEST angsty bizonem. W dodatku głównym angsty bizonem w serii o specyficznie bizoniastej kresce. W dodatku ma Kapelusz. I Płaszcz. I jest Densetsu-no-Cośtam. <powtórzenia zamierzone>

Co do 'Bakumatsu...' - zwyczajnie mam pamięć do takich rzeczy <tytuły, wykonawcy, serie, seiyuu albo imiona bohaterów>

Black Cat - lepiej przeczytaj mangę. też ma głupie zakończenie, ale nie aż tak jak anime.
NHK! - oglądać! stanowczo!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-11-2006, 10:15   

Crofesima napisał/a:
Ostatnio obejrzalam jeden odcinek Kiby... wyglada jak Digimony w wersji 'troche bardziej mature'. Moze mi ktos doradzic czy warto sciagac reszte?


Ja dotrwałem bodajże do około 10 odcinka i dalej też są digimony w wersji nieco bardziej mature :P

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-11-2006, 12:03   

GoNik napisał/a:
Czemu? On JEST angsty bizonem. W dodatku głównym angsty bizonem w serii o specyficznie bizoniastej kresce. W dodatku ma Kapelusz. I Płaszcz. I jest Densetsu-no-Cośtam. <powtórzenia zamierzone>


Mamooo, ten jego ubior to moze startowac do konkursu 'najbardziej nieudany stroj w dziejach japonskiej animacji'... a ten kapelusz... jeszcze nigdy nie widziałam postaci, która by wyglądałam w jakims stroju TAK SZTYWNO.


GoNik napisał/a:
Co do 'Bakumatsu...' - zwyczajnie mam pamięć do takich rzeczy <tytuły, wykonawcy, serie, seiyuu albo imiona bohaterów>

Ja zazwyczaj szybko zapamietuje nazwy animek, tak samo imiona bohaterow... z seiyuu mam juz gorzej. Ale ta nazwa po prostu mi NIE CHCE wejść do głowy. Ale już pamiętam, że jestm Bakumatsu Kikansetsu *duma* jeszcze tylko jedno słowo do zapamiętania xD
Mam ochotę na więcej Baku. Niesamowicie mnie wciągnęło...

Black Cat mangę?... eh, nie jestem zwolenniczką czytania mangi na kompie... ale przynajmniej opłaca się choć trochę to oglądnąc?

Vodh dzięki za radę. Kolejna animka odpada ;d

***
Dobra, bo ja tutaj Wam spamuje, więc może teraz podziele sie z Wami moimi 'przeżyciami animkowymi' z konwentu BAKA y2k6. Nie było co robić, więc przesiedziałam trochę czasu w sali z projekcjami xd

Code Geass - Hangyaku no Lelouch (TV) - jakieś nowe dzieło clampa... nie widziałam całego odcinka, ale chyba się cieszę. To jest... straszne. Wygląda to tak, jakby w jedną animke wrzuocono wszystkich dotychczasowych bohaterow z poprzednich dzieł clampa i trochę zmiksowano. Nawet główny bohater jest trochę Kamui'owaty... czego w tej animce nie ma! Mechy, róż, szachy, róż, walki, róż, tir, róż, narcyzowaty władca, róż, smutek rozpacz i mogiła, róż, biedna uciskana Japonia zamieniona w 'areę 11' czy coś (nie pamiętam) i róż. Może trochę przesadziłam, ale takowe wrażenie to na mnie wywarło.

Arashi no Yoru ni (film) - czyli Disney po japonsku. Historia o kozce i wilku, co się zaprzyjaźnili... zwierzęce shonen-ai. I bynajmniej to nie jest moja wyobraźnia! Z początku uznawałam to za głęboką przyjaźń między bohaterami, ale już wtedy inne osoby w roomie chichotały... ale gdy nadeszły teksty typu "chce zawsze być przy Twoim boku! na zawsze razem! *łzy*" to po prostu nie mogłam... zresztą cała sala tez. Nawet faceci. Ale ogólnie dobra animka na nudny wieczór.

Dobra, nie chce mi się reszty wypisywać... może następnym razem ;]

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-11-2006, 13:29   

GoNik napisał/a:
Sumomo mo Momo mo, kurczę, harem się kroi.
"Dokkun~" xD "I'll mess you up real good" xxDDD "Uma Kamen" xDDDDD

Crofesima napisał/a:
ode Geass - Hangyaku no Lelouch
hmm... jeszcze nie widziałem, ale screeny sugerują bohaterów zUych i szalonych xDD

Przymierzam się do Tenpouibun Ayakashiayashi...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-11-2006, 13:31   

wa-totem napisał/a:
Tenpouibun Ayakashiayashi..

Widziałam pierwszy odcinek. Cytujac samą siebie: 'mecha fantasy i samuraje'. Może być niezłe.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-11-2006, 14:30   

Sumomomo Momo mo 3 i 4, robi się jatka:) Humor świetny, ale niech dadzą więcej ojców, oni wymiatają;D

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto do tego się też zabiorę, tytuł jest super.

EDIT/

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto po 1 epie i tak średnio, bo jakoś nie lubie zbyt takich samurajskich eposów zwłaszcza w kontekście historycznym (o dziwo zwykłe filmy takie właśnie bardzo lubię, tylko z anime tak mam jakoś). Dobrze że to jednak nie do końca taki poważny epos i raczej będzie bardziej magicznie, bo jest już drużyna A i Amerykański Ninja, więc powinno się jakoś rozkręcić. Jak nie to nie oglądam dalej.

Koniec Rec'a. Przyjemna seria, właściwie jedyna w swoim rodzaju, mimo że motyw traktowany jużsetki razy. Dobre odniesienie do życia, pokazanie emocji, humor i ciepły nastrój. Zakończenie mogłoby być trochę może i bardziej umuzykalnione z jakimś klimatycznym endingiem, ale z drugiej strony takie proste zakończenie pasuje do serii, którą samą odbieram jako realną życiową historię o miłości między dwojgiem zwykłych niezwykłych ludzi, w której nie ma mdłych mydlanych oper.


Ostatnio zmieniony przez GoNik dnia 11-11-2006, 20:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-11-2006, 15:14   

Blood+ zakończony, ładne faktycznie jest to zakończenie, ale seria jakkoś mnie nie zachwyciła :(

zabieram się za Black Lagoon i już widzę, że mi się podoba i spodoba :D Zapowiada się świetnie!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 12-11-2006, 12:28   

Obejrzałam do końca Chrono Crusade… Może to dla tego, że jestem dziewczyną… Może dla tego, że zawsze żyje tym Anime które oglądam… albo po prostu jestem tak głupia… tak uczuciowa… że płakałam po ostatnim odcinku Chrona… jak
Spoiler: pokaż / ukryj
Rosette umarła… całą noc… i nawet teraz jak to pisze… i o tym myślę lecą mi łzy… a ja nie umiem sobie powiedzieć, pierwszy raz w życiu, że to była tylko głupia bajka… czemu tak ryczę, za animowaną postacią… Czemu to się tak skończyło? Czemu Rosette oddała życie za Chrono skoro tak bała się śmierci… Naprawdę Az tak go kochała?


Ubito spoilera giganta, zwłaszcza dla osób, które nie oglądały Chrno.

IKa

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2006, 13:17   

Card Captor Sakurę, powoli i w wolnych chwilach.
Wczoraj - kinówkę Tsubasa Chronicle. Koszmar w ciapki - masa wzruszających scen, wzajemnego poświęcenia bohaterów i efektów świetlnych, za to sensu i nastroju za grosz... Nie sprawdziłoby się nawet jako kolejny odcinek serialu, a taką własnie ma długość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-11-2006, 19:22   

NHK 18 - padłam po pierwszej połowie, wredne, naprawdę wredne, a zarazem okrutne, bo kobieta wpadła po same uszy. Natomiast, jeśli w tym momencie, po tym zakończeniu, po tym, co zobaczył, Satou nadal będzie twierdził, że jest hikikomori...

La Corda d'Oro ~Prima Passo~ odc.1 - bisze, szkoła muzyczna, wróżek, bisze, główna bohaterka, Festiwal muzyczny, bisze... czy ja wspominałam o biszach? Jak na razie schematyczne aż do bólu, waham się na razie, czy to zaliczyć do shoujo, czy może też do shonena, bo a któż im tam wie, natężenie biszów na cm kwadratowy openingu jest prawie takie jak nie przymierzając w Meine Liebe... Chociaż nie, tam naliczyłyśmy chyba z 11 sztuk, tu jest bodajże 9 plus 3 bohaterki i wróżek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2006, 21:02   

Skończyłam Zero no Tsukaima. Zaskakująco przyjemnie się to oglądało. Niby dość sztampowa komedyjka ze zjazdami w stronę haremu, ale ma w sobie to coś. Może dlatego, że Saito nie jest skończoną ofermą, a Louise mimo swojej wybuchowości i skłonności sadystycznych (ten pejcz... :D) jest całkiem sympatyczna. No i większość gagów była naprawdę śmieszna (najbardziej rozbroił mnie chyba rodzinny skarb Kirche XD)

EDIT: Aaa, zapomniałabym. W ramach ciekawostki przyrodniczej: pod koniec serii występuje niezwykle rzadko spotykane zjawisko - brodaty biszonen.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 104 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group