FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-11-2006, 22:39   

School Rumble seria 1, epki 1-23. Ge-Nia-Lne! Naprawdę świetne, wciągające anime, masa gagów, bądź co bądź interesująca fabuła i cudowne, jakże trafne problemy bohaterów serii komediowej :D Cóż, po tym co narazie widziałem jestem skłonny twierdzić, że najbardziej przypadają do gustu mi komedie. Choć z drugiej strony trafiałem praktycznie na same świetne, a serii nie koediowych widziałem niewiele, więc kto wie, kto wie :D
Jak narazie School Rumble mną zawładnęło :D

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-11-2006, 22:50   

Pamiętaj, że OAVki powinno się oglądać między serią pierwszą i drugą jakby co :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-11-2006, 23:50   

La Corda d'Oro ~Primo Passo~ odc. 3 No cóż, Ave miała 100% rację, co do pianisty XD. Jakieś tam Przeszłości się szwędają, oczywiście rywalizacja pomiędzy dziewczynami, bisze, muzyka klasyczna w strawnych dla przeciętnego widza ilościach, bisze, i jakiś tam mini-angst wypełza cichcem z kąta. Ogląda się miło i lekko, ot taka sympatyczna szkolna produkcja, w dodatku optymistyczna.

NHK cz. 19 - tu się zgadzam z achieverem, rzeczywiście ten odcinek jest... no jest dziwny ciut zwłaszcza
Spoiler: pokaż / ukryj
cudowne ozdrowienie brata - co w zupełnie innym świetle stawia hikikomorowatość Satou i te wszystkie wydarzenia, w których bierze udział
. Padłam natomiast w momencie "Możesz wejść i nakarmić Satou" - skojarzenie ze zwierzątkiem murowane. I element denerwujący - ona cały czas chodzi w tym samym ubraniu ==

Daddy Long Legs - 1-3 klasyka! Adaptacja "Tajemniczego Opiekuna" - sierota Judy Abbot zostaje uznana przez jednego z bogatych sponsorów sierocińca za godną dalszego kształcenia i zostaje wysłana do college'u. Warunek jest jeden - Judy musi zdawać mu listowne raporty ze swoich postępów w nauce. Trafia do internatu, gdzie musi się zaaklimatyzować wśród "normalnych" dziewcząt i szybko znajduje nowe koleżanki. *wzrusza się* ja to oglądałam swego czasu na TV3 (albo na Polsacie) eh, te czasy nie wrócą już T_T


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 10-02-2007, 18:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2006, 18:24   

Mam za sobą Eureke seven . W sumie NIC specjanego , anime mogłoby byc o wiele , wiele lepsze gdyby nie totalnie spalona postac Eureki. Teraz zabieram sie za Spirala:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-11-2006, 09:28   

Ja wlasnie zaczelam Azumange Aioh - czy podobnie - ale to jest chore... jestem po 3 odcinkach i dochodze do wniosku, ze to nie jest anime ktore zjem w jeden dzien... bo sklada sie kazdy odcinek z 5 pododcinkow... ale jest ciekawe nawet :D

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-11-2006, 17:12   

Cytat:
*wzrusza się* ja to oglądałam swego czasu na TV3 (albo na Polsacie) eh, te czasy nie wrócą już T_T

Nie tylko Ty, Ikuś, nie tylko Ty...
Legend of Galactic Heroes... - I'm impresed. Tak dobre anime, a mało kto o nim słyszał. I ta muzyka....
Wojna, science fiction, kosmos, a w to uwikłani zwykli ludzie, którzy pełnią różne funkcje na różnych szczeblach machiny wojennej. Smakołyk.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-11-2006, 17:52   

Skończyłem Melanholy of Harushi Suzumya. Dobre! Naprawdę dobre!

Jutro będę natomiast kończył Ouran, który takoż jest dobry.

W między czasie, chyba coby nie popaść w zachwyt nad anime oglądam Silent Mobius. Cyberpunk, demony, specjalna jednostka policji złożona z takich kretynek, że dowcipy o policjantach wymiękają. Jako komedia byłoby to świetne. Szkoda, że jest na poważnie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-11-2006, 20:54   

Simoun do 19 włącznie.
Cud, miód i orzeszki.
No i yuri oczywiście.
Świetna muzyka, i te dHamaty *____*
Naprawdę dobre.

W pogotowiu Shuffle... znowu eroge O__o"
Może zastąpię czymś jak Silent Mobius abo co...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2006, 00:54   

Black Lagoon 2-3, no ładnie ładnie. Anime naprawdę ciekawe po tych paru odcinkach i wydaje mi się, że już dociągnie do końca (sugerując się także opiniami tych, którzy już widzieli całość). Ma taki hawajski klimat, trochę mi się Żar Tropików przypomina jak to oglądam, choć różnice są olbrzymie między obydwoma tytułami. I szczególnie moją uwagę zwraca Levi, która jest dosyć niespotykaną jak dotąd osobowością kobiecą, wśród tych które miałem już okazje obejrzeć. Na początku sądziłem, że to kolejna beztroska, żywiołowa laska-potrafiąca-wszystko-z-gunami, coś na wzór Asuki z Evangeliona tylko mniej choleryczną, może bardziej jak Tohsaka z Fate/Stay Night (chyba tak się nazywała), a tu zaskoczyła mnie nieraz swoimi rozmowami z Rockiem. Seria klawa i w dziesione, na 102 jednym słowem.

Sumomo momo mo 6
, no to teraz już się tygrysów nie boję hehe. W porządku odcinek, wg mnie lepszy od 5, ale 1-2 wciążdla mnie rządzą za sprawą ojców (zaraz mi ojcomania się z tej serii wylęgnie:).
Powrót do góry
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-11-2006, 23:40   

Ikkitousen
Obejrzałem całą serię. Podobała mi się nawet, bynajmniej nie ze względu na wtręty etchi. Całkiem przyjemnie mi się podobało, ładne walki i bohaterki też niczego sobie. :)

Obecnie oglądam Ranmę 1/2 (trzeba nadrobić zaległości).

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2006, 20:07   

Samurai Champloo - niezłe niezłe. Graficznie mnie absolutnie zauroczyło, muzyka świetna (szczególnie ending), chociaż oczywiście nie dorównuje bezdyskusyjnemu arcydziełu z Bebopa. Mimo to, seria należy do tych, które ogląda się jednym ciągiem z wielką przyjemnością, ale nic poza tym. Jak dla mnie zbyt epizodyczna fabuła i stosunkowo przedramatyzowane zakończenie. Doprawdy, trudno mi uwierzyć, że (gigantyczny spoiler!)
Spoiler: pokaż / ukryj
Mugen z taką łatwością poświęciłby się dla Fuu. Pomijam przyjemność, jaką czerpie on z walki, ale moim zdaniem tutaj zachował się niekonsekwentnie. Z tego wynika, że skoro bohaterowie aż tak bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili, to powinni już razem kontynuowa podróż. Dziwne.
Ogólnie jednak fajne, chociaż wolę Bebopa.

Co do Bebopa... Dostałam piękny zapasik różnych anime, w tym Knockin' on the Heaven's Door. Tutaj proszę was o radę: co warto oglądnąć najpierw, a czego nie warto w ogóle? Zapopatrzyłam się w Basilisk, Trigun, Suzukę, GitS: S.A.C sezon I i II, Samurai 7, Karas, Air, Tide Line Blue. Od czego zacząć? Tak, WIEM, że wszystkie recenzje są na Tanuku, ale ja pytam was o osobiste zdanie...

Oprócz tego tradycyjnie: Nana ep. 29 - fabuła zmierza powoli w kierunku, który bardzo mi się nie podoba. Grafika leci na łeb na szyję i martwi mnie: co twórcy zrobią z zakończeniem? Mimo to, jak zwykle, oglągąda się do świetnie.
Death Note ep.7 - trochę wkurza mnie powtarzany w koło Macieju dhamatyczny, chóralny motyw muzyczny, ale trzeba przyznać, że ostatnie sceny tego odcinka były mistrzowskie. Cieszę się, że twórcy naprawdę się starają - co widać.
Monster ep. 71 - tylko dwa odcinki do końca! <umiera> Bez wątpienia, ten tytuł burzą wdarł się do mojego TOP TEN anime. Powiedzcie mi, nie schrzanią zakończenia, prawda? ;_;

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-11-2006, 21:04   

Monstera? nie schrzanili. Przynajmniej ja tak myśle.

A mnie coś wzięło ostatnio na CLAMPa... oglądam xxxHolic oraz Tsubasa Reservoir Chronicle... chociaż manga w obu wypadkach DUŻO lepsza. W xxxHolic'u denerwuje mnie niedopracowana kreska i zbyt sztuczna anatomia postaci (długie kończyny i szyje)... i znów wyjdzie na to, że CLAMP się nie zna na anatomii! Grrr. A co do TRC to kreska zbyt przypomina hack//sign... mam traumatyczne wspomnienia związane z tym anime. Ale OST jest przewspaniały, zresztą bardzo podobno do hack'owego. Ale z TCR anime raczej zrezygnuję, a mangę przeczytam do końca.

Poza tym oglądnęłam wspominany już wcześniej przeze mnie Code Geass: Lelouch of the Rebellion (do 6 odcinka). A jednak nie jest rozowe! Widzicie jak źle przespane noce na konwentach działają na ludzki umysł... animka przeciętna, ale jakoś dziwnie mnie wciągnęła (pewnie przez ten evil opening śpiewany przez FLOW... ta grupa ma to do siebie, że openingi przez nią śpiewane na zawsze mi zostają w pamięci i do danej serii mam jakiś dziwny sentyment... no nic). Lelouch jest taki EVIL. I strasznie mi przypomina Light'a z Death Note XD
A propos Death Note.. epizod 7 rzeczywiście świetny, a to zakończenie - cudo. 8 jest już gorszy... powtórzyli sekwencje z pierwszego odcinka, a Light'a zrobili zbyt zemocjonowanego swoim evil evil planem z chipsami xd

Co tam jeszcze... widziałam pierwszy odcinek The Melancholy of Haruhi Suzumiya (a raczej pierwsze...y, 1 i pół odcinka. Bo ten pierwszy to trudno uznać za normalny, prawidłowy odcinek ;p)... i co mam powiedzieć? Czy ja wiem.... spodziewałam się czegoś lepszego, muszę przyznać. Znaczy zapowiada się całkiem nieźle, ale porównywać to do Ourana?... Ouranowy pierwszy odcinek był BARDZO obiecujący. Smiem nawet stwierdzić, że był to najlepszy odcinek całej serii. I to jest jedna z mocniejszych cech tego anime...

Poza tym ciągle jeszcze ciągne Black Blood Brothers (10 epizod). Nie wiem jak ja jeszcze wytrzymuje. Ostatnio dowiedziałam się, że to ma mieć 12 odcinków! A ja wciąż czekałam, kiedy się akcja w końcu rozwinie, nabierze tempa... A ona się już chyba rozwinęła, ale ja tego nie zauważyłam. Ale z niej szpryciara!

Aaaa i jeszcze Bakumatsu Kikansetsu Irohanhihoheto 5 odcinek. Zrobiło się nam zbyt magicznie... myślałam, że ta seria nie będzie kładła zbyt dużego nacisku na zjawiska nadprzyrodzone... ale nie jest źle. Trzyma poziom. Wysoki poziom.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-11-2006, 23:58   

Zauważyłam, że zaczynam się gubić w tym, co aktualnie oglądam... czasem niebardzo wiem na którym odcinku się zatrzymałam... W każdym razie...

Jigoku Shoujo Futakomori, teoretycznie schematem podobne do pierwszej serii, ale. No właśnie - 'ale'. Albo mi się wydaje, albo więcej uwagi poświęcono Wanyuudo, Hone i Renowi, plus trochę inne zachowanie Ai i mniej bezosobowe podejście do klientów Jigoku Tsuushin. Na plus. Poza tym opening znowu rządzi.
Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi, Yukiatsu ma 40 lat.... Serio?! W życiu bym sama na to nie wpadła! Na 20parę wygląda... A dziewczęcia na koniu nie lubię od pierwszego pojawienia się na ekranie. Może mi przejdzie z kolejnymi odcinkami. Poza tym całkiem niezła jest koncepcja samych Ayashi, szczególnie umiejętność Yukiatsu wyciągania znaczeń z przedmiotów.

Poza tym zaczęłam coś dziwnego, co zwie się Shounen Onmyouji i jest opowieścią o 13latku dzielnie uczącym się bycia owym onmyouji żeby zostać lepszym od sławnego dziadka. Chłopak jako bonus dostaje dziadkowego chowańca - małe wredne białe coś z długaśnymi uszami i charakterkiem całkowicie spaczonym. Wlaściwie to chowaniec przyplątuje się sam, ale to mało ważny szczegół... Poza tym mamy bohatera powód do wytężonej pracy w postaci uroczej księżniczki. I dziadka o dziwnie pojmowanym poczuciu humoru. I ładną grafikę. I znośną muzykę. I chyba brak wiekszych ambicji fabularnych... Wiii! Będziemy ciągnąć dalej!


Crofesima, ale te wyciągnięte postacie są w Holicu zaletą. Kompletnie nie widze tej serii z 'normalnym' chara designem. I kreska JEST dopracowana... tylko taką konwencję przyjęli.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-11-2006, 00:07   

...przede wszystkim stado AMVek z Digimona _^_ I buhahaha, wygląda na to, że mój ulubiony pairing z tejże serii wcale NIE JEST wykluczony!

Po drugie Hundred Stories, polecone przez Serikę w odpowiedzi na moją chęć obejrzenia czegoś, co jest mhroczne, nie jest bijatyką, ma fabułę a bohaterom robią krzywdę. Pierwszy odcinek jak najbardziej zachęcający i do opisu pasuje.

Plus 4 pierwsze odcinki Digimona serii pierwszej, które udało mi się dostać w niepociętej wersji X___x

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-11-2006, 00:19   

Cytat:

Crofesima, ale te wyciągnięte postacie są w Holicu zaletą. Kompletnie nie widze tej serii z 'normalnym' chara designem. I kreska JEST dopracowana... tylko taką konwencję przyjęli.


Moze by i były zaletą, gdyby nie przesadzali. Manga ma swój urok i styl, postaci tam też są 'wyciągniete', ale nie AŻ tak bardzo. Wszystko ma swoje granice. Jestem tolerancyjna ale tylko do pewnego stopnia ;P po prostu mnie to momentami razi jak szyja ma na oko 20 cm.
Co do rysunku - owszem, mogli się ograniczyc w cieniowaniu postaci i isc tym tropem, ale momentami jak postaci sie ruszają wyglądają naprawdę okropnie. BYĆ MOŻE mam tylko takie wrażenie porównawszy inne serie które teraz oglądam.
Chociaz moim zdaniem rysownicy animki, jak juz poszli na łatwizne z cieniami, to mogli wzbogacić postac Yuuko w szczegóły, których w mandze jej nie brakuje. Kolczyki, naczyjniki, wzory na ubraniach etc.
(prosze na mnie nie krzyczec ze wzgledu na moje komentarze...jestem dopiro po 4 odcinkach, moze potem zmieni sie moja opinia...)
Poza tym muszę przyznać, ze opening xxxHolica jest bardzo dobry. Idealne wrecz pasuje do nastroju anime.

BTW. Yukiatsu ma cz-cz-czterdziesci lat ?~! .__. a ja się zastanawiałam czemu on jakiś taki... 'inny' jest ;P

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 106 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group