FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-11-2006, 02:48   

Do 7.. Black Lagoon[/b]. No akcje jak zwykle pierwszorzędne, choć z realnością to w większości wiele wspólnego nie mają (ale czy wymagam takich głupot od filmu akcji?:). Bohaterowie coraz lepiej zarysowani i całkiem naprawdę oryginalni (od czasu do czasu taka myśl do głowy wpadała, że Rock to kolejny dobry ziomek trochę ciapowaty czasem, a tu jednak potrafi bestię wykrzesać - no choć już w 1. odcinku widać było, że łeb ma nietęgi:D ) Levi też same plusy, choć czasem ja nieproporcjonalnie twórcy przedstawiają (rzadko na szczęście, dodać można za to że ma umiejętność powięszania piersi oddechem, vide odc. 6 bodajże lub w okolicach:) Daćci też spoko, lubie takie "czarne" charaktery (kojarzy mi się z dyrektorem z Boston Public swoim profesjonalizmem, tyle że jest z lekka twardszy zawodnik Dutch) Luzak Benny na razie jeszcze nie miał szansy się wykazać, ale lubię też charaktery jego typu. EDIT/ Do 10.
Spoiler: pokaż / ukryj
Roberta niezła dzioucha:D Fakt, że musi chyba być z przyszłości.
Do tego ta seria pozytywnie mnie zaskakuje w momentach, których normalnie mogłoby być sztampowo. Np.
Spoiler: pokaż / ukryj
Roberta nie daje się zabić, kiedy odrzuca ją i się nią brzydzi jej podopieczny 'Young master' i takich motywów było już parę wcześniej.
A najlepiej to bym sobie kupił takie okularki rodem z anime, co się robią nieprzezroczyste w zależności od nastroju akcji i bohatera. Byłoby dobre na uczelnie do zimnych rozmów z nauczycielami. Wie ktoś gdzie można kupić takie cudo?:)

Po Bakumatsu itd. odc. 5 - gorąco się robi, nie jestem jakimś specjalnym zwolennikiem czarów, ale seria ma charyzmę, a żółtowłosy Anglik zdaje się mieć co nieco w zanadrzu. EDIT/ A jednak jedna wada, zapomniałem dodać. W tym odcinku widać syndrom Drużyny A -
Spoiler: pokaż / ukryj
jeden kolo z trupy już powinien nie żyć albo mogli lepiej rozwiązać tę walkę twórcy, no ale to jeszcze nic nadzwyczajnego, póki nie wskrzeszają się (żeby nie było - w Dragon Ball'u lubiłem ten element).


Ostatnio zmieniony przez dnia 26-11-2006, 04:13, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
TomoNo1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Coventry
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2006, 03:23   

Ouran Host Club
Pierwszy odcinek, kilka początkowych minut... myslę sobie ale syf, za dużo bi.
Kilka śmiesznych scen, no i fajne zakończenie. Jednak ściągam dalej :)
Ep.2 robi się ciekawie, coraz bardziej mi się podoba ^,^
Ep.3... Przekroczyłem limit ściągania na Neostradzie :/ do końca miesiąca koniec z Ouran Host Club ;(

W moim odczuciu anime to ma jeden minus, a mianowicie char design, który nie jest w stylu School Rumble i mi nie przypadłza bardzo do gustu.

A dopóki nie moge mieć kolejnych części OHC to wznawiam oglądanie przerwanego na 13 odcinku "Kare Kano".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1664488
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-11-2006, 12:18   

School Rumble: Ni Gakki ep 15. Dalej świetne, ciekaw jestem co wymyślą w tych 11 ostatnich epkach ^^. No i mam nadzieje, że zrobią 3 serię ^.^

Co do "batalii" Ouran vs. Haruhi Suzumiya to mi bardziej podobała Się Suzumiya, jedyna poważna wada to mała ilość epków >.< ale poza tym to genialne :D (w każdym razie moim skromnym zdaniem :) ) A pierwszy odcinek sporo zyskuje gdy serię ogląda siępo raz drugki (co nie jest jakieś szczególnie czasochłonne ze względu na niewielką ilość epków :))

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-11-2006, 12:29   

Earth's Last Defender Mao-chan - zdobyłem pierwszy odcinek po angielsku. Trzy ośmioletnie dziewczynki siedzące w Tigerze, Harierze i łodzi podowdnej bronią Japonii przed inwazją obcych. Obcy są kawaii (czyli np. słodziutkie kociątko), dziewczynki to coś pomiędzy otome z (Mai Otome) i klasycznym magical girl. Wszystkim kieruje organizacja wojskowo- rządowa. Radosna parodia klasycznych serii. Wyszukuję dalszych epizodów, bo coś czuję, że warto.
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2006, 16:56   

Głównie AMV
Evangelion + Rammstein (Feuer Frei)
Evangelion + Queen (Bohemian Rhapsody)
Evangelion + Linkin Park (Breaking the Habit)
Animatrix + kawałek z soundtracku "Pi"
Hellsing + Rammstein (Hallelujah)
Slayers + The Rasmus (In the Shadows)

Próbowałem też "Inuyasha - Moonlight Shadow". Gdy się okazało, że to nie jest piosenka Oldfielda, tylko jakiś umcykowy remiks, skasowałem ]:-> .
Ciekawe, czy komuś uda się zrobić AMV do QE2... :]


etc, etc... No, i ściągam "Tajemnicze Złote Miasta". Do końca ^___^.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-11-2006, 20:42   

GoNik napisał/a:
Jigoku Shoujo Futakomori, teoretycznie schematem podobne do pierwszej serii, ale. No właśnie - 'ale'. Albo mi się wydaje, albo więcej uwagi poświęcono Wanyuudo, Hone i Renowi, plus trochę inne zachowanie Ai i mniej bezosobowe podejście do klientów Jigoku Tsuushin. Na plus. Poza tym opening znowu rządzi.
Hmm... własnie. Ale po 3cim epku (narazie ostatnim) wyobraziłem sobie jak biedna Mamiko Noto z obłąkańczym uśmiechem podchodzi do scenarzysty, łapie go za gardło i powtarza "Ippen... shinde miru?" xD po czym spadłem ze stołka...
GoNik napisał/a:
Yukiatsu ma 40 lat.... Serio?!
Co nie? O__o"

GoNik napisał/a:
A dziewczęcia na koniu nie lubię
No co ty. Nie lubić pofarbowanej gaijinki!? ^^;

Co do Holic - uważam że film kinowy był świetny, seria co najwyżej miała kilka momentów. I ta parada bab z problemami =__= Jak dla mnie, seria mogłaby nie istnieć - wolałbym kolejną kinówkę, z ame-warashi i zashiki-warashi ^^;

Co do Haruhi vs. Ouran, Vodh, nie wydaje ci się że Haruhi jest bardziej wycelowana w "męską", a Ouran w "żeńską" stronę widowni? To zawsze będzie wpływało na ocenę...

Ja po raz drugi oglądam Simoun *____*

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-11-2006, 20:58   

Cytat:
Co do Haruhi vs. Ouran, Vodh, nie wydaje ci się że Haruhi jest bardziej wycelowana w "męską", a Ouran w "żeńską" stronę widowni? To zawsze będzie wpływało na ocenę...


Ba. Choć Haruhi widziałem kilkominutowy wycinek, to i tak to biło w oczy (głównie różnicami w sylwetkach niewieścich;p).

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-11-2006, 21:28   

Oglądnełam dalej Haruhi(6 epizod)... no, nie jest źle. Niektóre kawałki mnie rozwalają niesamowicie ;] i, co najważniejsze, WCIĄGA! Nie odliczam z uporem minut do końca odcinka (jak ostatnio mam z paroma innymi seriami). Na dodatek w jednym epizodzie potrafią zawrzeć tyle elementów...ciekawe, przyznam.
I bynajmniej nie wolę Ourana ze względu na stado bizonów w niebieskich garniakach. Po prostu Ouranowy humor mnie bawi bardziej ;] i nie jest to tłumaczenie się w kiepskim wydaniu. Zresztą... co to za różnica~ to i tak przecież moja własna, subiektywna opinia.

A, jeszcze a propos Haruhi... ma bardzo przyjemny opening i ending. Może spróbuję się nauczyć układu tanecznego z endingu? xd nie, dobra, lepiej nie ;p

Aaaaa i jeszcze jedno (ah, jak ja lubię pisać długie posty) - główny bohater jest... inny niż zazwyczaj w takowych seriach. Kiedy podniósł z własnej woli różowy stanik bez zaczerwienienia się (!!!) to mnie zaczął niesamowicie fascynować. Zresztą twórcy wpadli na dobry pomysł z narracją... bez niej seria by była dużo gorsza.
Kyon jest idealnym materiałem na dobrego przyjaciela... to chyba pierwsza seria w której znalazłam takową postać. A to już o czymś świadczy.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2006, 22:12   

Souten no Ken RAW 1-2 - :/ szkoda, że jeszcze nikt się za tłumaczenie nie zabrał, a na przesyłkę z mangą dopiero czekam i za bardzo nie wiem co się dzieje. W każdym razie Hokuto no Ken 100 lat wcześniej z bohaterem trochę bardziej ludzkim niż nadludzki Kenshiro + elementy filmów noir i fabuła związana z mafią=kozak.

Air Gear 25 - Denna końcówka. Z każdym kolejnym odcinkiem mniej mi się podobało. Zupełnie opuszczono co ciekawsze wątki z dalszej części mangi.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-11-2006, 22:43   

Crofesima napisał/a:
A, jeszcze a propos Haruhi... ma bardzo przyjemny opening i ending. Może spróbuję się nauczyć układu tanecznego z endingu?
Awriiiight! I'm in! ^__^v
Tutaj:
http://www.sos-dan.com/index.php?page=dance
jest opis kroków, i link do klipu wideo spreparowanego na potrzeby nauki :D
...witaj w SOS-dan xD
Crofesima napisał/a:
Kyon
ta... jak wiesz, zaraz po PRZERWANIU Haruhi, Kyoto-ani zabrało się za Kanon. Z niewytłumaczonych powodów Yuuichi (główny bohater) w ich wersji jest istnym klonem Kyona; nowy Kanon ma sporo ewidentnie pożyczonych z Haruhi gagów, oraz kilka żartobliwych odniesień, na przykład (lekki spoiler)
Spoiler: pokaż / ukryj
W pewnym momencie Yuuichi, prowadząc narrację jak Kyon, mówi "Kiedy odwróciłem się, stała tam Misaka Kaori". W tym momencie Kaori robi "wielkie oczy" i pyta "A czemu ty (na głos) opisujesz sytuację?" Normalnie spadłem ze stołka xD

A, jeszcze news.
Sezon II Haruhi jest planowany na jesień 2007... yaaay! ^__^ Sądząc po książkach, będzie równie dobry.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-11-2006, 17:54   

wa-totem napisał/a:
Co do Haruhi vs. Ouran, Vodh, nie wydaje ci się że Haruhi jest bardziej wycelowana w "męską", a Ouran w "żeńską" stronę widowni? To zawsze będzie wpływało na ocenę...



Good point :) Jakoś nie zastanawiałem się nad tym od tej strony, ale faktycznie brzmi bardzo logicznie :D:D

Za to zabieram się za dalsze oglądanie School Rumble, niestety zostało mi już niewiele :( Ale i tak czasu jest mniej niż rzeczy do oglądania, a ja niebezpiecznie nie umiem zmuszać siędo roboty (choć wynika to po części z faktu, że tak naprawdę nie muszę...) No cóż, Tenma-chan czeka ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-11-2006, 21:16   

I"s OVA
Marne. Po tytule z I's w nazwie spodziewałem się o wiele więcej. Mozna obejrzeć ale w zasadzie nie ma po co, bo żadnego związku z fabułą.

I"s Pure
Świetne. Akcja w wielkim stopniu zgodna z mangą, co wychodzi jak najbardziej na plus. Szkoda że tylko 6 epków... T_T Najlepsze anime na podstawie mangi Katsury jakie do tej pory oglądałem (VGA jakoś na razie nie przypadło mi do gustu).

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-11-2006, 21:45   

Lunar napisał/a:
Świetne. Akcja w wielkim stopniu zgodna z mangą, co wychodzi jak najbardziej na plus.

Ale obcięcie niektórych wątków, które miały w późniejszej części wpływ na fabułę jest dość nieporadne...

Spoiler: pokaż / ukryj
Ichitaka uczący się sztuk walki z książki, zamiast od tego bishiego (nie pamiętam, jak się nazywał :P) na przykład

Ogólnie, anime podobało mi się oprócz chyba ostatniego odcinka :o

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-11-2006, 22:53   

Keii napisał/a:
Ale obcięcie niektórych wątków, które miały w późniejszej części wpływ na fabułę jest dość nieporadne...

Ano fakt, mogli to zostawić. Wiele by im to zajęło. Koshinae chyba w ogóle nie występował w I"s Pure >< Ucięli też wątek z Aiko, Izumi też malutko było. Jednak przy pełnowymiarowej serii byłby pełen wypas...

Ale i tak I"s OVA to przy tym niemal dziecinada. Widać na odległość, że daleko odeszli od pomysłów Katsury.

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Luna Płeć:Kobieta
Gdzieś tam...


Dołączyła: 25 Lis 2006
Skąd: dom mój tam, gdzie serce me
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-11-2006, 10:34   

Grenadier, Azumanga Daioh...

Do tego jestem swierzo po Haibane Renmei... i jestem w dolku psychologicznym :(

_________________
Leżę i czekam aż zło przeminie, jak nie przeminie... Poleżę jeszcze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 107 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group