FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2006, 13:08   

<patrzy na awantarka Luny>
Ciekawe, czemu Rakka, a nie np. Kana? :]
Luna napisał/a:
i jestem w dolku psychologicznym :(

To poczekaj aż zobaczysz "Serial Experiments Lain" (to tego samego gościa co od Haibane) ;-)

Chyba sobie obejrzę Haibane... W prawdzie już po raz (chyba) dziesiąty, ale co tam! Jedna z najlepszych serii, jakie znam ^___^ .

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek serii TV "Vampire Princess Miyu". Niezłe :) aczkolwiek miejscami dołujące...


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 29-11-2006, 15:30, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2006, 15:39   

Black Lagoon 13-18 - troche zmienil sie klimat, ale mimo to jak zwykle doskonala rozrywka :)

Obejrzalem do konca Kimi ga nozomu eien - naprawde nie mam pojecia jakim cudem ta szmira jest na 3 pozycji w top 198 anime na animenfo.com -_-' I szczerze mowiac sam nie wiem dlaczego poswiecilem sie na tyle, zeby to skonczyc. To chyba jakis wrodzony masochizm;) Ja naprawde lubie romanse, ale to co dzieje sie tutaj jest na poziomie jeszcze gorszym niz brazylijska telenowela.

W koncu dorwalem drugi sezon GITS:SAC, na razie mam kilka odcinkow za soba, calkiem fajnie im to wyszlo:) I tym razem rosyjski opening udalo sie grupom fansubowym jakos w miare przyzwoicie zapisac, czego zdecydowanie nie mozna bylo powiedziec o 1 sezonie...

Air Gear - 3 odcinki i zwatpilem niestety.

_________________
Jak po nocnym niebie sunące białe obłoki nad lasem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-11-2006, 19:44   

kropla napisał/a:
Black Lagoon 13-18 - troche zmienil sie klimat, ale mimo to jak zwykle doskonala rozrywka :)
Prawda? *__*
A ja odkryłem że w 19 zabrali się za świetny w mandze łuk "Fujiyama Gangsta Paradise". Ciekawe co zrobią, naprawdę ciekawe... I yay!
Spoiler: pokaż / ukryj
Revi nie dość że jest lekko i po swojemu, ale jednak zazdrosna, to jeszcze ma do Rocka poważną konkurentkę... a Bałałajka rzOnDZi, jak zawsze _^_

Poza tym, wreszcie 2gi sezon Tsubasa Chronicle... oczy bolą (za czerwoną czcionkę powinni wieszać) ale cóż.
W kwietniu trzeci i miejmy nadzieję ostatni sezon tego tasiemca. W dwóch albo 1,5 sezonu mogli to spokojnie zamknąć, a tak to to-to się ciągnie i ciąąąąąąąąąąąąągnie jak guma od majtek ~__~
W ramach porządków zmogłem się skończyć Soul Link, ooooh boy ~___~

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-11-2006, 02:57   

NHK! ni youkoso ep. 20 - no w porządku się oglądało, ale niestety ten odcinek był już zupełnie niewyraźny i że tak powiem stoi w miejscu. Równie dobrze zamiast Satou i Yamazakiego mogli by być bliźniaki Mostowiaki (czy jak oni się nazywają), którzy planują reklamę wody źródlanej swojego rodzinnego wydobycia. Co dalej to już zupełnie nie przewidzę, oprócz tego że życie życie jest nowelą. No ale to jeden odcinek taki, może to jakoś wykręcą, a i nie powiem, żeby mi się go i tak mimo wszystko ciekawie nie oglądało. Jakkolwiek był dla mnie najgorszy ze wszystkich i najwięcej nudy miał w sobie (poprzednie tym elementem w ogóle albo prawie w ogóle na mnie nie oddziaływały).


Death Note 6-8
Nieźle trzymało w napięciu. Jeszcze tak trzymającego anime nie oglądałem (bo może za mało jeszcze widziałem) nigdy wcześniej (tylko Angus McGyver może się chyba równać). No i właśnie akcja, mimo że czasem wydaje się mieć małe dziury, to jest przednia i czas leci w trakcie oglądania tego anime poza czasem:)
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-11-2006, 10:23   

wa-totem napisał/a:
W kwietniu trzeci i miejmy nadzieję ostatni sezon tego tasiemca. W dwóch albo 1,5 sezonu mogli to spokojnie zamknąć, a tak to to-to się ciągnie i ciąąąąąąąąąąąąągnie jak guma od majtek ~__~

Cos w tym jest. Ja sie ciesze, ze w koncu moglam zwolnic te 4,5gb miejsca na dysku jak pojawil sie ostatni odcinek. Co do 'ciagniecia sie' - Tot, oni w koncu 1 sezonu podeszli za blisko aktualnego konca mangi, a watpie zeby panie z clampa daly im wyjsc w anime z fabula do przodu. Tak samo druga seria: okolo 15 odcinka bylismy pare chapterow za koncem... Skoro w kwietniu ma wyjsc ostatnia seria, to chyba mozemy liczyc tez na koniec mangi. Swoja droga - tez dobrze, tasiemiec sie z tego zrobil. A one wreszcie niech tego Xa skoncza...


Wracajac do tematu: skonczylam Black Blood Brothers, dzieki bogom chaosu, skonczylo sie znosnie i nikt dhamatycznie nie zginal w ostatnich minutach ostatniego epizodu. *radosny chichot* wiedzialam, ze ten dzieciak ma cos na rzeczy z ta pania, ale zeby az tak... I zgadzam sie z Crofesima, akcja sie rozwinela i skonczyla, a ja nadal czekalam na jej rozwiniecie. Seria zostawia po sobie pewien niedosyt, sporo niewyjasnonych spraw. Na przyklad chcialabym czegos wiecej dowiedziec sie o tej calej historii z Koowlonem, albo czym dokladnie jest Sei. Albo Zelman. Albo polowa bohaterow...


<post bez ogonkow sponsoruje makintosz, najwieksze zuo swiata>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-11-2006, 21:05   

Tokyo Underground: pierwszy odcinek. Jako, że kilka pereł rozjaśnia w głowie tylko Wędrowyczowi, to nie do końca rozumiem o czym to anime. Ale albo to piwo było bardzo mocne, albo to anime było bardzo fazowe.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-11-2006, 21:39   

School Rumble skończone, przezabawna seria :) Choć pod koniec zaczynała się robić powtarzalna. Ciekaw jestem co pokażą w trzeciej serii (jeżeli takowa powstanie).

Black Lagoon po nie do końca trafionych epkacj 12-15 genialny odcinek 16, nie wiem czy BL nie stanie się moją ulubioną serią :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-11-2006, 21:59   

Vodh napisał/a:
(jeżeli takowa powstanie)

Na końcu drugiej powiedziane jest, że powstanie 3cia. Mam cichą nadzieję, że tak się stanie oraz, że będzie to seria ostatnia, a wszystkie wątki zostaną rozwiązane ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-11-2006, 22:17   

O tak, po prostu skręcało mnie za każdym razem kiedy pojawiała się kolejna sytuacja z serii już-już-za-chwilę będzie jakieś rozwiązanie :D Ale to też był pewien urok tej serii :)
Spoiler jest niewielki ;)

Spoiler: pokaż / ukryj
Mam nadzieję na pairing Tenma x Karasuma, a co do Harimy to sam nie wiem, czy lepiej Eri czy Yakumo. Hanai niech sobie fruwa, a reszta postaci ma już tam jakieś parringi.
A z takich które mi mocno pasuję to jeszcze Ichijo x <ten koleś który jej się podoba> i Lala x Togo. Wesoła seria :)


Edit:
Black Lagoon ep 17 świetny, piekielna 18 w drodze ;/ a po 20 pewnie znowu będę na głodzie ;/

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-12-2006, 15:48   

Z okazji niezamaskowanego spoilera stwierdziłam, że pora najwyższa zabrać się za Haibane Renmei. Po dwóch odcinkach wrażenia dość... mieszane. Ogólnie bardzo mi się podoba, mam tylko drobny dysonans poznawczy: świat Haibane wydaje mi się równocześnie przyjazny, ładny i wybitnie niepokojący... Jakby coś złowrogiego wisiało nad tym ślicznym, sielankowym miastem. Śmiem twierdzić, że o to właśnie chodziło twórcom >.> I podobają mi się bohaterowie, ze szczególnym uwzględnieniem Nemu i Reki.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-12-2006, 17:18   

Wiedziona ochotą na lżejszą serię obejrzałam sobie Suzukę. Całkiem całkiem... zważając, że nie lubię romansów. Tylko marny to romans kiedy ma się szczerze dość głównej bohaterki, a Suzuka wkurzała jak mało co. A już jej samoumartwianie się nad trupem... szkoda, wielka szkoda, że nikt jej nie przylał. Może wtedy trochę by jej przeszło.
Z kolei Yamato w pewnym momencie załamał mnie swoim zachowaniem jak statystyczna dziewczyna z anime. Fakt faktem - potem doszło do mnie, że to całkiem realistyczne zachowanie... W pewnym sensie przerażające.
Oczywistym faworytem jest jak zwykle kumpel głównego bohatera... Honoka też okazała się w porządku na dłuższą metę, chociaż w pierwszych odcinkach o lekki autyzm ją podejrzewałam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-12-2006, 17:36   

Skończyłem Rushunę...
W sumie całkiem fajne, nieco więcej trupów niż w pierwszych odcinkach, mimo wszystko lekko zaskakujące zakończenie. Trochę mniej fanserwisu niż wcześnie, choć oczywiście nie znika on wcale. Oglądało się przyjemnie.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2006, 14:33   

Ja w oczekiwaniu na maraton Ghosta (w celach bardziej recenzenckich niż przyjemnościowych) złapałam sobie dzisiaj coś o nazwie Brave Story.

Recenzję będę oczywiście pisać, więc tu tylko zasygnalizuje: kinówka tegoroczna, w zasadzie barwna przygodówka dla młodszonastoletniego widza (ale tak naprawdę młodszo). I jako producent Studio Gonzo, a wszyscy chyba wiemy, co to oznacza...

...Wizualnie toto śliczne (chyba, że ktoś nie trawi komputera), muzyka wyjątkowo udana. Fabuła znośna, chociaż nieco dziurawa, podobnie jak konstrukcja świata, ale to można zwalić na konieczność poskracania materiału wyjściowego (zdaje się powieść). I kompletnie, ale tak zupełnie skopane zakończenie. Nie chodzi nawet o to, że morał łopatologiczny, bo to przy docelowej grupie wiekowej jest całkiem dopuszczalne. Natomiast zakończenie jest:
1. Krwawe (a miałam pochwalić, że przemoc jest stonowana na tyle, że mogę spokojnie polecić)
2. Tragiczne i Melodramatyczne (przez duże T i M)
3. Tak ze trzy razy za długie w stosunku do reszty fabuły...

No i morał na dzisiaj, drogie dzieci: nie ma takiego anime, do którego nie dałoby się wepchnąć angstującego biszonena.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dutch
Gość
PostWysłany: 03-12-2006, 14:43   

ja bede ogladac bl i moze se puszcze soul link ale jeszce nie wiem
Powrót do góry
fonewm Płeć:Kobieta
*Der Elf Drache*


Dołączyła: 03 Gru 2006
Skąd: Chorzów
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2006, 18:04   

Mam zamiar się zabrać za oglądanie Full Metal Panic! Z czytanych recenzji i oglądanych fotek anime przypadło mi do gustu. No ale zobaczymy...
Jestem teraz w trakcie oglądania Saiunkoku Monogatari (doszłam do 16 odc.), momentami przeciągane ale ogólnie można znieść. Najbardziej drażni mnie kreska. Bohaterowie gdy prowadzą rozmowę nienaturalnie poruszają ustami, a do tego kiedy kamera sprowadza się na pierwszy plan, drugi jest namalowany niestarannie.
Drugie anime, które oglądam to Kanon (2006) - zaczęłam je oglądać z powodu AIR-a, który mnie wręcz zachwycił (jak na razie utrzymuje się u mnie na pierwszym miejscu :)) i jak na razie melancholijny wątek tego anime mnie nie zraził. Mam "ale" do muzyki, tym bardziej openingu i endingu - nieciekawe i nie wpadające w ucho.
Mam pytanko znacie może jeszcze jakieś tytuły autorów AIR-a i Kanona?

_________________
...navigare necesse est, vivere non est necesse...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 108 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group