FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
acx Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: ...
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2006, 17:53   

Kanon (2006)
Obejrzałem 5 odcinków i mi sie nie chce ściągać następnego bo narazie ogladam
Wolf's Rain
i nieźle mnie wciągnęło ;] czekam na 4 ep.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6935945
Atori Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Gru 2006
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2006, 19:39   

Obejrzałem właśnie romantyczna ova 4 odcinkową "Ajimu Kaigan Monogatari", ciepła historyjka, przy której można raczej się zrelaksować.
Próbuje także oglądnoć "Kannaduki no Miko", ale po paru odcinkach wygląda to jak połączenie czarodziejki z księżyca z Daimosem, mechy wyglądają groteskowo i nie są dla mnie do końca jasne relacje głównych bochaterek ;P, może przebrne do konca a jeśli nie, to też dobrze bo nie mam wszystkich subów.
Zastanawiam się nad zassaniem Kanona Remake'a....
I otrzymałem także ostatnio "Last exile", a w drodze jest "Avenger". Może znajde dla siebie jakąś klasyke....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-12-2006, 20:41   

Cytat:
nie są dla mnie do końca jasne relacje głównych bochaterek

A co w nich niejasnego? W końcu KnM to yuri pełną gębą, juz od pierwszego ep'a. Chyba pierwszy serial yuri jaki wiedziałem, w którym "pocałunek z języczkiem" był już w pierwszym odcinku. Jeśli cię to brzydzi, to lepiej sobie odpuść, bo dalej będzie ostrzej.
Aha, mechy to tylko przystawka...najlepiej je ignorować("Tower goes booooom!!!").
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-12-2006, 14:35   

achiever napisał/a:
Trenuję siedzenie na stopach, ale trudna to sztuka...


Prawdę mówiąc czekałam aż ktoś to powie... Jakby ci się udało wytrzymac w tej powie godzinę przed kompem bez zagrożenia paraliżem to poslij mi zdjęcie dobrze???

Black Lagoon 16-20. Czy zauważyliście ze bochaterowie [główni] takich serii zawsze mają jakiś dziwaczny i niezrozumiały problem z pewnymi aspektami życia? A abstrachując od tego... Dlaczego ja wiedziałam że to będzie dziewczyna dla blądyna? Beny zasłużył! Teraz tylko kto mi powie dokąd konkretnie dzwoni od czasu do czasu murzyn? Do domu? Gdzieś indziej?
Nie myślałam że to powiem ale ending mnie wkuuuża! Pierwsze nuty tego pogrzebowego brzmienia jezą mi włos na karku... Ale opening jest z serii: "Zawsze Śmieszne"

Death Note 5-9: Jaki Light jest evil... W mandze tak nie było tego widac ale anime poszło aż do przesady trochę... No i oklaski dla człowieczka który dobrał seiju. Niestety, jak dziwnie by to nie brzmiało jako Kira brzmi bardziej jak Tamaki niż jako Light... Dośc znaczaco się z tego uśmiałam. Openingu nie mogę znieśc. Animacja animacją acz też mi się nie podoba ale muuuuzyka... <<groza>> Czy nie mogli da na poczatek czegoś bardziej... obłudnego? Bo ending mówi wszystko co trzeba wiedzie o angście tej serii.

SeaQuest II sezon: Ach ci ciastowaci kosmici! Godzina druga w nocy, IT. nagrywa koledze jego własne płytki i ogląda serialik w międzyczasie. Aż tu nagle chodzące sękacze! Ratunkuuuuu! Niestety nawet nie moglam się odpowiednio wyśmia o tej porze...
No i ludziki w ciapki też mnie zfazowanły... Wiecie ze od 2001 do 2003 rozciągała się Czarna Era Genetyki? Przegapiliśmy! O muzyce się nie wypowiadam a i ending pominę litościwym milczeniem.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-12-2006, 11:42   

IT. napisał/a:
Wiecie ze od 2001 do 2003 rozciągała się Czarna Era Genetyki? Przegapiliśmy! O muzyce się nie wypowiadam a i ending pominę litościwym milczeniem.


Serika wtedy zaczynała studia. Skąd wiesz, o czym nasza pani magister pisała prace? Bo ja nie wierze, że o Muszkach Owocówkach.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-12-2006, 11:52   

Ale o ludziach w ciapki też nie, faktycznie... Podobnie, jak o chodzących sękaczach :)

A tak z ciekawości: na czym miała tam polegać Czarna Era Genetyki? :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-12-2006, 12:22   

Odkryto sposób na całościowe kopiowanie genotypów i wprowadzanie w nich dowolnych zmian w celu produkcji wszechstronnych biożołnieży. Oczywiście coś poszło nie tak i powstala rasa wykożystywanych wojennie artystow i inteligentów których skóra była w ciapki a którzy, pomimo ze mieli być niepłodni jak deska jednak okazali sie płodni. Mnie najbardziej zafascynowało obniżenie zapotrzebowania na tlen i otrzymania skóry w ciapki które imitowaly khaki. Czy za kolr skóry nie odpowiada kilka roznych alleli w zależności od koloru?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-12-2006, 13:23   

Skończyłam wreszcie Paradise Kiss - Wzruszyłam się na ostatnim odcinku. Miła seria, przyjemna wizualnie, chociaż bez fajerwerków. Trochę statyczna animacja - to wszystko co było w recenzji: ujęcia przedmiotów lub dłoni, zamiast twarzy i sylwetek bohaterów, epizodyczna akcja, ciągłe zmiany scenerii. Trochę drażniące w nadmiarze. Ale podobała mi się dbałość o szczegóły i artystyczny klimat tej historii: łączenie fotografii z animacją, zmiany strojów i fryzur, krótki klip związany z modą na koniec każdego odcinka. No i cieszę się, że tak fajnie wyszedł twórcom pokaz mody, który był punktem kulminacyjnym całej serii.

Paranoia Agent - Ciekawa skomplikowana historia. Pomieszanie rzeczywistości z fikcją. Wciąganie widza w świat wewnętrzny bohaterów. Mnóstwo interesujących szczegółów: poetyckie zagadki po każdym odcinku, tytuł odcinka ukryty gdzieś w nim samym. Długo by pisać, powiem krótko: świetna seria.

D.Gray-man 8,9,10 - Bardzo podobają mi się kolory i kreska. Fajny cosplayowy klimat. Czarne charaktery trochę rozczarowują na tym etapie. Sposób w jaki się pojawiają i działają przypomina mi trochę sztampowe akcje w stylu Sailor Moon: spotkania w ciemnym pomieszczeniu, główny zły wysyła swoich pomagierów na misje. Proszę niech to się jakoś skomplikuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-12-2006, 21:20   

Kostek:


Cytat:
Aktualnie zacząłem oglądać Yaiba, niedawno zakończyłem oglądać Chobits


No ja jestem przy ukończeniu Welcome to the NHK!, no i kontynuuje jeszcze pare serii.

IT.

Cytat:
siedzenie na stopach


Hehe temat rzeka (a może nie?:) Przesiedziałem tak jedno anime, z jeszcze trochę bonusowo po, to łądnie miałem w okolicach podkolan i stóp zdrętwiałe stawy. Z godzinę też da radę, ale byłoby już hardkorowo (natomiast włączając jeszcze element gładzenia stopy przez stopę to to już trochę wyższa szkoła jazdy...).

Mugen no Rywajus 4 odcinek - dzięki moshi moshi za zachętę, ale jeszczem nie pisał, że zostawiam tę serię:) Fakt, że ciągle mogę przewidywać co i jak, nie czyni serii jeszcze słabą (a nawet jakbym ją zostawił nie czyniłoby ją słabą, bo Wonderly Tales już sajonara powiedziałem, a anime to na pewno kiepskie nie jest, co więcej - obiektywnie mogę ocenić jego wysokie walory)i ogólnie rzecz biorąc to nie ma raczej drugiego podobnego anime (przynajmniej z dotychczas obejrzanych). Inna sprawa typowo poruszane kwestie zagrożenia, które by kojarzyć nie trzeba oglądać anime, więc stąd ta rozpoznawalność biegu akcji. Co do różowej oszołomki to działa mi nieźle na nerwy, ale przyznam że dodaje też jakiegoś smaczku:)

Death Note X - no perełka, za dużo nie muszę pisać, bo nie widzę żadnych specjalnych uchybień.

NHK! ni youkoso 22. hoho, akcja odżyła (zapomniałem wspomnieć też wcześniej przy 21, że pod koniec odcinka znowu mi podniosła trochę wigor), no i paranoidalnie, jeśli tylko 2 odcinki do końca to i tak twórcy mają czas by zrobić ładny happy end lub przynajmniej zrównoważony, ale co by nie było wszystko się wali na łeb na szyje. A Misaki to już nieźle
Spoiler: pokaż / ukryj
zaczyna z terapią szwankować i jak można było wcześniej przeczuwać - sama coś ma nie tak. Satou-kun to raczej jej wybawca, niż ona jego - w ogóle analiza transakcyjna się kłania.


Mam Gedo Senki, napisy by się przydały, choć jak wkrótce się w kinach ukaże to wolę poczekać, bo zapowiada się smakowicie. Goro to syn Miyazakiego?
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-12-2006, 22:55   

achiever napisał/a:
Hehe temat rzeka (a może nie?:) Przesiedziałem tak jedno anime, z jeszcze trochę bonusowo po, to łądnie miałem w okolicach podkolan i stóp zdrętwiałe stawy. Z godzinę też da radę, ale byłoby już hardkorowo (natomiast włączając jeszcze element gładzenia stopy przez stopę to to już trochę wyższa szkoła jazdy...).

A ja myślałam ze żartowałeś... Tak ogulnie to to jest fizycznie niewykonalne bez dlugoletniej praktyki ludzie! Nierozgżanym doprawdę radzę nie próbować bo się nie będą mogli ruszyć co dwuch godzinach... I to nie jest żart. L może i wyglądał cool ale naprawdę ktos chce sie do niego upodobnić?

Death Note 10: W anime nie widać... znaczy nie widać bardzo. Jeszcze poczekam jak się będzie przedstawiać po trzykroć przeklęte zajście z kajdankami ale może w anime wogule nie bedzie tej nieszczęsnej aury aż do końca? To by było miiiłe! <<Tak właściwie to nie wierze w to co mówie...>>

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zennos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Lis 2006
Skąd: nicosc
Status: offline
PostWysłany: 09-12-2006, 22:58   

Wlasnie ogladam "ikki tousen" skonczylem 10 odcinek,i mam pytanie,czy ta seria konczy sie tak dziwnie po 10odcinkach i pozniej sa 3 extra gdzie sa jakies smieszne komentarze i wstawki typu "narrator powiedzial" i "narrator chcial powiedziec" ?Czy tez moze jest 13 NORMALNYCH odcinkow?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-12-2006, 17:55   

Aa, moje physical ability jest sporo ponad przeciętnej, więc się martwić czy wykonalne nie muszę:) Poza tym jeśli to prawda, że wzrośnie logiczne myślenie o 40% to warto. Polecam
Powrót do góry
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2006, 21:50   

Moje ogląda Card Captor Sakurę wreszcie. Bohaterka odkryła akurat niezgodność swojej nowej różdżki ze starymi kartami, zaczyna więc je konwertować.^^ Ciekawe, że słodkie to jak diabli, rodzina bardziej niż kochająca, miasto w którym nawet latarnie zapalają się nim zapadnie zmrok, a ogląda się przyjemnie i bez obrzydzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-12-2006, 15:34   

School Rumble - odpadłem po jednym odcinku. Akcji niemalże nie ma, bohaterowie mdli, kreska kompletnie mi nie leży... Po prostu IMO porażka.

Ranma 1/2 - świetne. Dawno się zbierałem by obejrzeć i ani trochę nie żałuję. Para Ranma+Akane to recepta na świetną rozrywkę.

Video Girl Ai - do kitu. Po prostu nie jestem w stanie wytrzymać natężenia głupot serwowanych przez głównego bohatera serii. Odpadłem po jednym odcinku.

Sumomo mo Momo mo - całkiem niezłe. Zabawna historyjka, nietuzinkowy główny bohater. Jeszcze bardziej nietuzinkowa jego partnerka. Ogólnie można pooglądać i raczej nie będzie człowiek żałował.

3x3 Eyes - świetne anime, wciągająca akcja, Megumi Hayashibara jako głos Parvati. Cała masa dobrej zabawy. Polecam! Szkoda że kontynuacji już nia YouTube nie mogłem dorwać...

Sailor Moon Live Action - z początku denerwują "efekty niespecjalne" i ogólnie procent baletu w całości, ale potem się człowiek przyzwyczaja. Venus to kawał małpy, Zoisite wyrasta na bardzo ważną postać, Usagi zaś okazuje się mieć rozdwojenie jaźni. Gdzieś po 10 odcinku akcja zaczyna się zagęszczać, około połowy już wiadomo, że się człowiek od tego nie oderwie do końca. Końcówka mistrzowska. Ja chcę żeby anime było takie! T_T

Zennos napisał/a:
czy ta seria konczy sie tak dziwnie po 10odcinkach i pozniej sa 3 extra gdzie sa jakies smieszne komentarze i wstawki typu "narrator powiedzial" i "narrator chcial powiedziec" ?Czy tez moze jest 13 NORMALNYCH odcinkow?

No coś ty, ostatnie odcinki są ŚWIETNE! Do końca nie wiadomo jak to się właściwie skonczy!

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2006, 16:26   

Lunar napisał/a:
School Rumble - odpadłem po jednym odcinku. Akcji niemalże nie ma, bohaterowie mdli, kreska kompletnie mi nie leży... Po prostu IMO porażka.

Pierwsze odcinki robione są na podstawie 4 paskowych, krótkich komiksów z mangi, później pojawia się normalna fabuła. A bohaterowie, wydaje mi się, są o wiele ciekawsi niż w niejednej produkcji "on ją kocha, ale nie wie co z tym zrobić".

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 110 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group