FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2006, 16:54   

LunarBird napisał/a:
Sailor Moon Live Action - z początku denerwują "efekty niespecjalne" i ogólnie procent baletu w całości, ale potem się człowiek przyzwyczaja. Venus to kawał małpy, Zoisite wyrasta na bardzo ważną postać, Usagi zaś okazuje się mieć rozdwojenie jaźni. Gdzieś po 10 odcinku akcja zaczyna się zagęszczać, około połowy już wiadomo, że się człowiek od tego nie oderwie do końca. Końcówka mistrzowska. Ja chcę żeby anime było takie! T_T


Obejrzałam tylko 5-6 odcinków, ale miałam podobne odczucia. Najpierw porażenie tandetą, a później pełen komfort. Podoba mi się obsada, wreszcie doceniam urok Mamoru ;)

Zachęciłeś mnie do obejrzenia całej serii. Wpisuję na listę.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-12-2006, 18:06   

The Melancholy of Haruhi Suzumiya - done. Świetne~! Ja chce więcej. Naprawdę mi się spodobało... i sympatyczne zakończenie ^^
(jednak nauczyłam się układu tanecznego z endingu XD jejkuś, jestem dziwna...)


Black Blood Brothers - done. DZIĘKUJĘ, ŻE TO SIĘ W KOŃCU SKOŃCZYŁO! [w tych ostatnich odcinkach po prostu nie mogłam wytrzymać głosu Mimiko. Doprowadzał mnie do szału!] A zakończenie było beznadziejne, zresztą czego można było się spodziewać po TAKIEJ serii... może 2-3 sceny były lepsze (i AŻ .RAZ. mnie zaskoczyli!).
Nie wspominając już o orgaźmie w wodzie.
Przepraszam, że tak to ujęłam... ale tego inaczej nazwać nie można =_='

Spoiler: pokaż / ukryj
A mogli jeszcze wyjść cało z tym zakończeniem i zabić tego piekielnego Jirou! Miałam nadzieję, że tak będzie, a tu LIPA.


Tsubasa: Reservoir Chronicle - [wybiórcze odcinki z pierwszej i drugiej serii] c-co... co oni z tym zrobili?... już nawet pomijając fillersy... twórcy skupiali się nie na tym co trzeba >.> relacje Fay - Kurogane ograniczyli do minimum, a ich wątki są przecież bardzo istotne. Skupili się tylko na Wielkim Romansie Sakury i Syaorana... jeju!~ co prawda pierwszy odcinek drugiej serii wydawał mi się całkiem niezły (Fay wyglądał w końcu jak człowiek)... ale to tylko złudzenia. Potem było już tylko gorzej. (z tego co widziałam)
I wyszła im naiwna bejaczka.
Zastanawiam się...co zamierzają zrobić w 3 serii? Bo w mandze już nie jest tak radośnie, oj nie...

No i tradycyjnie Death Note (10). Trochę mnie zdenerwowali tym, że opuścili pare elementów z mangi. Ale trzyma poziom.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-12-2006, 23:21   

Crofesima napisał/a:
The Melancholy of Haruhi Suzumiya - done. Świetne~! Ja chce więcej.
<aprobująco kiwa głową> Witaj w klubie. A właściwie w SOS団! ^.^v
Sezon II najpewniej będzie na jesień 2007... do tego czasu można przeczytać powieści.
Crofesima napisał/a:
(jednak nauczyłam się układu tanecznego z endingu XD jejkuś, jestem dziwna...)
Ty i cała reszta Haruhiistów ^^ Nie, serio, a co w tym dziwnego? \^v^/

Ja skończyłem SHUFFLE - archetypiczną haremówkę, dającą jednak sporą frajdę z oglądania (ciekawe, nigdy bym się nie spodziewał że Froth-Bite tak fatelnie tłumaczył serie te parę lat temu), i czekam na styczniową nową serię Shuffle Memories.

Dobiłem to Animation Runner Kuromi 1&2. ROFL! Świetne, pozwala troszkę lepiej połapać się w tym jak powstaje anime...

Poza tym jestem na bieżąco z Simoun w jedynej dobrze tłumaczonej wersji, i Kanon 2006. No ale nigdy nie skrywałem sympatii do produkcji Visual Arts/Key, więc nawet ten odgrzany kotlet mi smakuje ^^; Moé~~!!!! I wcale nie słodkie dziewczęta są tu najbardziej moé - a słodkie dziewczęta w minispódniczkach w środku śnieżnej i mroźnej zimy... LOL!
Za to Tenpouibun Ayakashiayashi sprawiło mi niespodziankę - rzecz się naprawdę fajnie ogląda. W odróżnieniu od Yamato Nadeshiko które zchodzi na psy. Sumomomomomomo ma nieco nierówny poziom, ale ogląda się nieźle, za to Black Lagoon jest zwyczajnie fantastyczne :D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2006, 00:25   

Lol, heh, megalol.
Oglądam Elfen Lied ;)
Jakimś dziwnym przypadkiem coś mnie ciągnie do oglądania rzeczy o których toczą się mhroczne dyskusje... i zgroza polega na tym, że ostatnio dziwnym trafem znajduję takie rzeczy pośród swoich płyt z kolekcji "kiedyś się obejrzy" :>
Swoją drogą zastanawiam się, ile godzin (dni? tygodni?) zajęłoby mi nadgonienie ogólnoforumowego poziomu zorientowania... (tak, generalizuję i uśredniam, ze złą i mroczną premedytacją)

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-12-2006, 21:04   

Wczoraj obejrzałam dwa odcinki D.Grey-man, coś o chłopcu egzorcyście, który jakoś dziwnie przypomina mi głównego bohatera FMA. Pierwsze dwa całkiem zabawne, ale jakiegoś konkretnego zdania sobie jeszcze nie wyrobiłam, jeżli ktoś to widział to proszę o wrażenia.
Chise ja się staram o tym nie myśleć, nie wydaje mi się żebym była w stanie kiedykolwiek nadrobić zaległości i dołączyć do poziomu większości forumowiczów, to niezbyt realne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-12-2006, 21:35   

Bakumatsu [cos tam dalej] Dobre. Co prawda głowna bochaterka jest biedna oj biedna ale dobre. A ten bląd fanserwis... Uuu...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
TomoNo1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Coventry
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2006, 23:47   

W końcu zima się zrobiła za oknami, śnieg popadał, to i mi się specyficzny klimat udzielił, prawie świątecznie jest. Tak więc do pełni szczęścia potrzeba klimatycznego anime, no to robię powtórkę z "Honey & Clover". I dobrze trafiłem, bo chyba lepszego anime na taką porę to nie ma :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1664488
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-12-2006, 00:04   

Po raz kolejny obejrzałem .hack//GIFT. Dla osoby orientującej się mniej więcej w Signie i postaciach z gier, jest to pozycja obowiązkowa. Parodia idealna po prostu.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2006, 00:06   

Onegai Twins.. ecchiii... Tsukihime.. mhoczne... Utawarerumono.. końcówka została.. :P

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 13-12-2006, 13:21   

ostatnie 3 odcinki Ghost In The Shell: Stand Alone Complex. Oraz Akira.

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2006, 21:38   

Ukończyłem Spirala z wielkimi bólami. Teraz zabieram się za Arie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fonewm Płeć:Kobieta
*Der Elf Drache*


Dołączyła: 03 Gru 2006
Skąd: Chorzów
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2006, 22:18   

Właśnie obejrzałam 10 odcinek Kanon (2006). Jak na razie uważam go za najlepszy, chociaż moim zdaniem akcja za bardzo się ciągnie.
W końcu zaczęłam oglądać Sumomo :) Przyznam szczerze, że anime mnie nie zachwyciło. Kreska mnie trochę razi i nie potrafię się do niej przyzwyczaić. Patrząc się na to anime przypomina mi się Rizelmine. I pod paroma względami Rizel bardziej mnie urzekła niż waleczna Momoko. Też opening ani ending nie wpada w ucho. Sumomo można nazwać jednym wielkim chaosem ^_^ - ale będę oglądać dalej... :)

_________________
...navigare necesse est, vivere non est necesse...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2006, 22:44   

Shakugan no Shana Special - Koi to Onsen no Kougai Gakushuu! przejrzany tylko raw oczywiści, teraz wiem że nie warto sięgać po wersje z napisami, jak fanserwis mi nie przeszkadzał w serii (bardziej mnie interesowała akcja z duszami) to tutaj cały odcinek to jeden wielki fanserwis. Z tego co przejrzałam akcje gdzieś tak w środku serii zdaje się że zaraz po zabiciu obrzydliwego rodzeństwa, mamy szkolną wycieczkę jak się można domyślić do Onsenu, odcinek zrobiony po to by można było sobie popatrzeć na biust bohaterek, twórcy nie zapomnieli też o fankach yaoi i mamy "słodką romantyczną" scene gdzie dwóch panów przy świetle księżyca niemal się całuje, co prawda potem okazało się że to tylko wyobraźnia jednej z bohaterek ale jednak. ehh pozostaje mi nadzieja że film będzie lepszy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2006, 00:39   

moshi_moshi napisał/a:
Wczoraj obejrzałam dwa odcinki D.Grey-man, coś o chłopcu egzorcyście, który jakoś dziwnie przypomina mi głównego bohatera FMA. Pierwsze dwa całkiem zabawne, ale jakiegoś konkretnego zdania sobie jeszcze nie wyrobiłam, jeżli ktoś to widział to proszę o wrażenia.


Widziałam 10 odcinków i oglądam dalej. Przyznaję, że mimo początkowych oporów teraz cieszę się na każdy odcinek. Podoba mi się, choć może jest to bardzo subiektywne wrażenie.

Na pewno dużą zaletą D.Gray-man są ciekawe i ładnie zaprojektowane postacie. Jeśli tak jak ja lubisz Bleach przede wszystkim ze względu na różnorodność postaci jest szansa, że DGM też Ci się spodoba.

Dla mnie dużym plusem tego anime jest jego specyficzna stylistyka: Halloween, loligoth, XIX wiek, atmosfera filmów Tima Burtona (Jeździec Bez Głowy, Gnijąca Panna Młoda itd.)

Sama historia nie jest może szczególnie oryginalna (tak mi się przynajmniej wydaje na tym etapie), ale jest humor, akcja i ciekawe realia. Dodatkowo fajnym motywem są dość luźno potraktowane wątki biblijne. Naprawdę łatwo było mi wejść w tę konwencję, mimo że z chrześcijaństwem nie ma to prawie nic wspólnego. W tym cały urok, Biblia pomieszana z magią i okultyzmem przyprawiona odrobiną technologii ;)

Obejrzyj jeszcze ze 3 odcinki zanim zdecydujesz. Może się wciągniesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-12-2006, 18:50   

Wielkie dzięki za radę, póki co ściągam sobie dalsze odcinki. Z tego co wyczytałam mamy podobne upodobania (również oglądam Bleach), poza tym zachęciłeś mnie tą atmosferą filmów Burtona.
Jeżeli chodzi o kreskę, to od początku nie miałam zastrzeżeń, pod względem plastycznym jest to bardzo ładna seria. Jeszcze raz dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 111 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group